Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
Jak casto hulite? - Klikni zde pro originální téma
Haleluja
Heh jak to tak tady ctu tak se zaradim do davu a snad ani nevycuhuju kdyz reknu ze s kamosema si zajdem obprestavku na brcko a v mezi prestavkach se i nejaka ta fajfka najde. Jinak bez raniho pohuleni bych asi cestu vlakem neprezil. Tak si asi dokoumete jak si kratime cas o výkendech. Mej te se fajíííín a Haleluju
Haleluja
jeste pro predstavu vetsinou mam skolu do 15:30 to je asi 6 prestavek, tak me tak dohaje napada ze vubec nevim jak muzu polejzat kdyz celou skolu stravym v riti zkourenej.Vééééééééé bože já sem snad procit-nééééééé zachrante me nechci umrit já chci hulíííííííít
Haleluja
Ufff uz to je v poho-jenom panickej zachvat. Musim si dat nejakej dorej cajik na uklidneni nervů. Óóóóóóóm
adamo
Treba, Ja kazdy piatok a obcas aj v Sobotu.. Vymazat obsah sraciek z hlavy... :frog:
pohublo
Noooo my tady hulíme kopřivy.Džitka jenom za pár.......Víš JAK to chodí NEEEEEEE??????To už není ani Jack Herer ale Jack Kerer...Chápete to??????????????????Peace
jestedman
to pohublo: nechapem

ja hulil do vcerejska tak asi denne 3, 4 speky, ale ted sem emigroval na zapad a mam sebou jenom filmovku, cca 5g a ikdyz do holandska jenom asi 400km tak mam stazenou prdel ze umru na abstak. Ted si davam jenom vecer, abych moh usnout jinak nee, jo je to zatim 2 dny takze to jde, ale co potom a co az zhulim to co mam a snim i ty tri tycinky co mam v KPZ? fakt neviem
Srooga
2 Realist: Cekal sem naky pestitelky s regulernima 4kama a 185cm v kohoutku :D
Reza
Když je tak pořad. Ale byvá to různé třeba poslední dobou každý den, ale chtel bych to omezit tak, abych hulil jenom o víkendu a na ňáké akcičce. :-))))
THCjahoda
Přesně!Zachvilku nebudu vědět wůbec nic!THC je good,ale všeho moc škodí!Tohle si řikam často a to hlavně když si mrskam :)!
kamil
fakt koukám jak málo se hulí, abych se přiznal tak to sem nečekal. Jsem z kolejí a tady je to teda trochu drsnější. Ale je dobrý nehulit v kuse, ono to pak jaksi nezabírá.
Johnik
Já už hulim skoro každej den, třeba i několikrát. Taky si řikám, že bych to měl trocho omezit, ale vobčas jedu i na služebku a s matrošem přes hranice nejezdim. Teď sem byl 5 dní v Itálii a taky sem to bez hulča v pohodě přežil. Takže když je co hulit, hulim.
Zarovka
ja jsem hulil skoro kazdej den ale jak uz bylo napsano vseho moc skodi tak jsem to omezil na vikendy a nejaky akce :)) i kdyz pred skolou si taky rad zahulim :)
SperGeor
No, my si jdem zahulit ted- po škole...:smoker:
Co den to par jointu.......
.....a obcas se to okoreni bongem.....
Vzhledem k tomu, ze hulim kazdej den tak sem se rozhod rozject trosku mensi chemku nez bublaky ;)
shaman
denne brcko vecer. Driv (1rok) jsem hulil brko hned po ranu,ale celkem nic se mnou dopoledne nebylo :), ted uz pres den jenom velmi ! vyjimecne. Jo a prave nedavno jsem si rikal, ze jsem asi zavislak :), tak jsem si to vyzkousel a 3.den jsem suchej a je to pohoda, akorat je dobre mit nejakou jinou cinnost, resp.jit spat unavenej (sport, prace.. :)
dneska uz asi ubalim :) To jen, abych to zase s tou strizlivosti neprehnal :)

Jo- mozna, ze to na tenhle tread nepatri, ale vyresil jsem "zravou" po huleni - pred hulenim si vzdycky udelam koktejl z Gaineru MetabolII - to je vlakninova a mineralni vyziva pro sportovce - zaplacne to zaludek a lepe se pak odolava lednici :)
bhang
No, já hulim každej den, když je co, tak i několikrát, tak tři brčka. Ráno, odpoledne a před spaním.
Ale když neni, tak to prostě musim vydržet, třeba i 4,5,7 dní.
PiosOne
no já nehulím často, tak jednou denně :D
-=M0rpheus=-
Mno ja hulim tak 14x - 25x tydne (tzn. 3 az 4 brcka denne) ... ... doufam ze se vam nezda ze to prehanim :D ... ... jinak ted jsem dal od pondelka pauzu , jsem nachcipanej :-/ ... ... uz aby byl patek ... ... si to vsechno vynahradim :D (a to budou poradny pecky)
Siam
přestal jsem hulit
Siam
ted se koncentruju jen na vypěstění šalvěje, neb z marihuany se mi začali klepat nohy
ZEta
No, rozhodně i na služebky - pokud jsou v Čechách - beru s sebou a vždy před spaním si dám - a ráda:D
SperGeor
Čurák se ti rozklepe...............
Siam
rolník: po šalvěji se my zatim nic nerozklepalo neb thc a salvinorin
se nedají srovnávat

spergeor: kdyby se mi klepal pinďour tak rozhodně nepřestávam
THCjahoda
To Siam:Ty pálíš šalvěj???jaký to má účinky???
Siam
1: půlka obýváku obývákem a druhá náměstim
2: válel sem na zemi s pocitem že jsem v korálovym moři a drbu
záda o korály
3: narostly mi křídla, panelák nade mnou zmizel ale vzhledem k malé
dávce jsem nemohl vzlítnout hehe pouze metr

k těm výletům patří ještě zatraceně brutální salvy smíchu
tak či tak moc hezký výletu do podvědomí nebo snad jinam hehe
mějte se a rozhodně neotálejte se sháněnim - legal je legal
Siam
jo a malej dodatek zapomente na ego šalvěj vám ho rozkope na hadry
JK
no když to tady tak čtu, asi bych měl ze sebou něco začít dělat, páč bych to viděl na min.4 brka den co den, zkrátka 2g/den v průměru.

je to v normě? co myslíte?

možná je to ale i tim, že když sem dojel první úrodu, vysral jsem se z vejšky na cíga a teď už jen hulím a hulím (hlavně po večerech to bejvalo krušný - absťáky jak sviň).
Přistupoval jsem, resp. k tomu přistupuju tak, že je lepší vykouřit za den 2-10 jointů než 2-10 jointů a krabku, krabku a půl cigár k tomu, to už fakt plíce nezvládaly.
No a slečna přestala po 2. úrodě taky kouřit cíga a teď už jen po večerech pálíme. Když mám volno, tak pálím i přes den, ale samo podle nálady a situace.
A teď mám před sklizní, zásoby víceméňě zkouřený, takže mi průměr padá dolů, ale já to hned jak budu moct doženu... :))
A lidi kolem mě hulej víceméňe stejně, ikdyž už jsme si od spousty lidí vyslechli, že jsme hrozný zhulenky :) holt, komu není rady, tomu není...

ještě pro úplnost: nepředpokládám, že tak budu hulit furt, jen jsem se toho ještě úplně nenabažil no

čus
kolumbijec
mam pred maturou takze vzdycky tak dva az tri dny sem cistej...... jo a pred mesicem sem si dal pauzu na pet dni a po roce a pul se mi zdaly hned dva sny......
SperGeor
Kurva já chci šalvěj...kde se to dá sehnat???? :jumper:
Johnik
Já už pálim taky tak 2 - 3 brka denně, o víkendu i víc. A teď co s tim? No jasně že nic. Peace :-)))))
SperGeor
Já hulím, když je chut. Buhužel a bohu dít je to často :-))))) :)
kowonator
Ja hulim skoro kazdy den, zalezi od toho aka je nalada, kolko je povinnosti,... Po urode je to rano na obed a vecer. Obcas vsak zahajim nejaku tu ocistovaciu pauzu.
Marthas
poslední dva roky everyday někdy třeba 2 gesa holandu jindy 5, to je různý.A teď mám hrozný dluhy a všichni mi říkaj, že mi to leze na mozek. Tak sem začal pěstovat pro vlastní potřebu abych ušetřil:)
virgill
max jednou tydne (v podneli zacnu v nedelu koncim) (((-:
Ant
den co den ..... abych řekl pravdu potřeboval bych trochu vysadit ale co člověk zmůže :D :pimp:
grizly
Ja hulim pokud je co.ale vetsinou je tak hulim skoro kazdej den.spise kazdej kdys to jde((((-:
Robie
no já taky jedu every day, ale už mě začíná srát, že sem vlastně pořád zkouřenej jak prase i když nehulim, víte co tim myslim?? určitě jo :-) a pak když si dám špek tak ten rozdíl ani neni tak markantní jak kdybych hulil jednou za život....no a jak už tady někdo řek, nebaví mě řešit věci, který mě prostě nebaví...když mě něco nebaví a neni bezpodmínečně nutný, abych to dál dělal(řešil atd..), tak se na to vyseru :-))a zjistil sem, že sem už docela vymazanej a tak si řikám, dám si přestávku, no ale jak tak na to koukám za chvíli sou tu prázdniny...tak nic no, musim to spíš rozhulit :-)
lordWilliam
Já jsem v půlce loňskýho roku hulil 2-8 jointů denně po 5 měsíců, a nějak mě nepřišlo že by mě to lezlo na mozek, všechno jsem v pohodě stíhal ( to jsem chodil do čtvťáku) a loni vo prázdnidnách když jsem byl s kámošem na 8 dní v Amstru tak tam jsme hulili na hranici bezvědomí a taky v poho (až na ty hranice a kontrolu :-°))
HALUZAK
Ja podla toho kolko je konopy.Ked je tak hulim aj každy den a ked neni tak nehulim aj dva tyždne.Hulim podla toho či ma niekto pozve na špeka alebo ked si niečo kupim,lebo moja uroda sa už minula
spiro
ja hulim kazdy den, ale uroda dosla, keby u nas ganja nebola tak lacne tak som davno v hajzlu...u nas staci 20Sk a som uplne mimo
Im-2Pac
No byli doby kdy jsem čadil jednou za týden a myslel jsem jakej jsem feťák dnes když si dávám ráno, dopoledne, na oběd, odpoledne aspoň 2x a večer pro jistotu taky si naopak namlouvám jak jsem na tom ještě dobře a že ostatní určitě hulijou ještě víc :o))) :-D
virgill
donnyfinal Im-2Pac neco na tom bude....
Johnik
taky souhlasim, hulit se musí
Chláma
Hulím pořád když mám co, ale pak chodím každej den domů rozbitej.... Ale ráno jak se vyspím tak mám zase čistou hlavu a můžu valit zase vesele dál.
swen
ja hulim kdy se mi chce a kde se mi chce.ted tak hulim 4 krat do tydne,driv treba v breznu jsem hulil i 5 krat za den a vubec si nepamatuju co jsme ve skole brali,co jsem delal atd.tohle navazuje na tvou otazku kolik toho mas vyhulit,aby ti to nelezlo na hlavu,proste mej ve svym zivote vsechno pod kontrolou.zatal peace
kamil
zdravim
Mnoho lidí, alespoň co vím (informace a zkušenosti z kolejí), hulí podle stejnýho typu (liší se pouze v délce intervalu). A to tak, že na začátku málo, pak se o sebe postaraj sami v otázce pěstování, takže hulí hodně a až uteče nějaký čas a vyblbnou se s modelama, technikama atd. , sníží hulení na určitou úroveň. Tak to je, protože se nedá hulit naplno porád. Bohužel já jsem momentálně ve střední kategorii a né a né se přehoupnout a to hulim velmi dost už rok.
Evicka
ja sem predtim hulila hafo, tak 5-6 krat denne, ale prechodem na jinou schoolu se toho hafo zmenilo, a aji pocet speku za den :)) tagze tedka uz hulim podstatne min, ale nigdy neomitnu nabidce dat si prdika...:D
lobotomi
kazdej svyho strujce sam, neodmitam nabidku.... ale kupuju tak jednou do mesice. Mam ten problem, ze jakmile si sezenu palko, zacnu to do sebe mlatit do uplny neschopnosti,.... takle me to vzdycky zboura, nevim kdy,.... uz aby byla sklizen, :)
kucables
Ja zas kurim jak sa da.Ked su kese ked su neni.Mi tu mame len taky mensi problem kazdy sa tu na bilinkach snazi zarobit prk...200sk...2cm siska...ale zas na sracky takze u nas je to v pochve a vas v pohode mate lepsiu situation....zdar...:bounce: :bravo:
hanss
ja hulím podle toho jaky je zrovna den ,ale tak vetsinou ten pytel denne a nekdy i vic podle toho skym sem anebo jestli je nejaka akce.kdýž sou dobri lidi (moji dobří kamosi) tak i tri pytle za odpoledne
Mr.goldie
hehehehe
Pročetl jsem si dokonale selej tento thread musím konstatovat..každej jsme jinej... Skvělý na týhle věci je,že ač jsme každej jinej,mám pocit že nás tu něco posjuje...co to asi bude?!:D
prošel jsem si s hulením pěknejma sračkama a dekuji ne..už se do toho nevrátím...7-10 brk denně je pěkně kurevskej vejplach...zase na druhou stranu, páli jsem tohle kkdyž jsem byl na civilce..a tam žádná mentální potažmo chopnost přemejlšet nerozhodovala o mojem výdělku. Zkrátka hulení jsem omezil na míru která mi nevadí při práci,ale mohl bych ještě míň. Bydlim ve starym baráku a ty zvuky večer...a vůbec jsem poslední dobou míň komunikativní a chcem se mi bejt doma...je to hulením...tak na to jenom sport:D:D
Abych se o5 vrátil k původní myšlence..něco jsem se už nahulil...a samo hulení mi řeklo..hul míň to je na tom to krásný. Takže všem...hulte co hrdlo ráčí a doufejte že si jednou řeknete...hele už jsem v tom za desetinu co tehdy:D

Prostě a jednoduše se to shrnout nedá...ale věřim tomu že defakto většina lidí to tak má...s narůstajicim věkem ...snižuje dáfky a vychutnává celou tu atmosféru kolem pěstění...kolem lidí který to spojuje a úrptp si myslim že grower ..minimálně mě dal fakt spoustu poznatků a díky GROWERU a všem lidem aktivnich v jeho utváření:D
PeAcE:D:D:D:D:D
Marge
Já hulím většinou víkendově, občas taky když je nějaká pařba v tejdnu, poslední dobou ale spíš menší dávky, tak dva tři špeky s bandou kamarádů. Prostě mi stačí bejt pěkně do pohody, do takový rozjímavý filosofický nálady, tu ostatně mívám po trávě poslední dobou skoro vždycky. :-)

I když bejt jednou za čas úplně na kaši :-D, to taky má něco do sebe a rozhodně se toho nezříkám ;-)

Pořád je to ale jenom droga, i když přírodní a báječná a věřím, že hulit nikdy nepřestanu, ale jen v té míře, aby mi neovlivňovala život proti mé vůli. I když doufám, že kdo hulí denně 5 špeků, tak je to taky jeho vůle, ale každej máme zkrátka jiný měřítka a potřebu. Střízlivej svět mi přijde úžasnej a bejt zhulená mi k němu ještě navíc dává obohacující alternativní pohled. Ale když hulím pár dní v kuse, tak už začínám mít problémy s pamětí, s komunikací s nezhulenejma lidma a leze mi to na bednu, takže mě dál hulit už ani nebaví.

A zatím jen jednou v životě jsem hulila sama, ale to je pak o něčem jiném. Vypadla ze mě tenkrát úžasná esej o smyslu života na Zemi, jen nevím, kam jsem jí schovala, ale vím že někam, kde jí musím časem určitě najít, tak se na to už začínám těšit :). To se totiž asi budu muset zase sama v klidu zhulit, abych jí pochopila ;-)
Paran
když je tak demě kolem 8mi brk někdy i víc
lori.meyers
every day...piatky a soboty sa niekedy podaria aj 10 krat za den..inak priemerne tak 2-3 krat, mozno aj viac.. ale da sa to v pohode zvladat..aj ked cez tie vikendy to byva drsne...
lordWilliam
No poslední dobou skoro každej den a spíš ty dny co mám volnější, bez přednášek,..., o výkendech kvůli práci jen jednou, navečer, ale zato pořádně
Zadir
Doufam, ze je tu mezi vama i par "rekreacnich" kuraku co davaj tak jednou tejdne do pohody jako ja:)
Paran
to Wooogi:
:vampire: výš kde jsou tvé huličské kranice ???
Já to přes týden nezkouším proto že jsem v práci ale v pátek to začne a pokouším se prokouřit do stavů ve kterých jsem ještě nebyl.
:death:
Paran
:satan:
Bohužel to trochu vypatlává. To se spraví až mě dojde kouř.
walkinginspace
kazdy den. bez vynimiek, aspon ak to ide :-)
walkinginspace
a najradsej mam wake and bake, cize zapalit si rovno rano ku kave :-)
Creed
každej patek jeden prd z vapiku těsně před usnutím

Tak to mám aspoň naplánovaný
De la Vastierre
Ein volk, ein Skunk, ein Prd.
woogi: spíš se tvůj mozek naučí fungovat ve stavu pod vlivem THC, což předtím neuměl.
rum
Já myslím dokud ti kámoši nebudou říkat že ti to z hulení odjebává tak hul co sneseš. Ja omezil tak na 1-3x týdně a stačí mi to. Ale jednou za čas se pořádně sprasit. To poznám ráno když mám tokové hezké šimrání na plicích
Paran
to Wooogi
To není imunita to je stav mysli kdy ovládáš svoje telo tak aby si toho druzí nevšimli maš asi pravdu že když jsem začínal před stejným časem jako ty kouřit, tak to pro mě bylo neovladatelný.
Ale spomeň jak to bylo husty mít nějaký ''seno '' a zakouřit si tyhle okamžiky si budu pamatovat do srti. Už to nikdy takový nebude. No já osobně považuju za hranici kdy jsem ve stavu kdy nevim jestli spím a jen se mě to zdá anebo jsem vzhuru a dějou se husty věci. :death:





(jestli jsou v tom pravopisny chybi tak se omlouvám)
Špičnik
mno ted je po sklizni tak si dopravam kazdej den toho jointika....
a je mi fajn :jumper:
SaTTaN
zajtra sa konecne spraskam jak svine. prvaci maju imatrikulacky a budeme mat riadnu bombu, lebo nam ju Pavuk donesie ;)
Johnik
Každej den. Poslední doubou extrem. Ale všecko zatim v pohodě stíhám, docela se mi i daří a falt si to užívám. Co s tim?
nidecker
hulim tak 1-2x tejdne, prijde mi to akorat. No a kdyz nemam chut a naladu tak si speka nedam treba mesic, ale to uz se ted nejak nestava ... :)
SaTTaN
do riti, tak z tej Janky nic nebolo :( :( :(


alkohol je svina :death:
Johny Bravo
No, musim říct že moc často ne....na zdejší poměry fakt minimálně....ale už je to se mnou holt tak, že na to potřebuju mít všechno pokupě, jinak se vykolejim....musí mi zkrátka všechno sedět...lidi, hudba, prostředí...všechno...jinak chytnu rapla a chci ven...a čim víc chci ven, tim je to celý ňáký takový debilnější........ale když všechno sedne....TO JSEM PAK FAKT MEDIUM.............
Dude
johny bravo - jj to zní docela rozumně:)
crash - hele to sem míval, když sem začínal hulit - sem byl schízař jako svině, teďka když se mi něco nezdá, tak se prostě zeptam a je to:p:

jináč zásada, kterou jsem si osvojil až poměrně pozdě a funguje mi docela supergut:D je, že hulim dycky až když vim, že už nebudu muset nic řešit s rodinou nedejbože v práci - dříf to bylo před školou, před rodinnym nákupem, neupejpal sem se...
teďka už si chci stavík vychutnat a ne se plácat v nějakym "nejnepohodlnějšim zážitku po hulení" :D
naymo
Deno dene, stava se posledni dobou ze jsou penize a neni huleni, coz tu taky dlouho nikde nebylo ! Asi ji uz zacnu jist abych aby to za neco stalo :)
SaTTaN
modlite sa so mnou, aby som si v piatok na chate zahulil nechcem zase len chlastat :)
Mno, většinou hulím každej den, když je co. Po sklizni to bylo celkem OK, stačilo se zastavit u kámoše na bytě, a už jsem byl někde jinde. Teďko už mám schováno jenom trošku na zejtra (Štědrej den) a pak snad až o silvestru. Chci si teďko o prázdninách dát menší pauzu a pořádně si užít oslavy novýho roku
Kubajs
Chlapi.... nemam cas tu neco napsat.... ...... musim zahulit :) :) :) :) :)
richie
hulil sem dlouho, tak 10x denne a asi pred mesicem sem toho nechal, skoro mesic sem nemel vubec, tedka inhaluju pres vaporizer 1x az 2x tydne a je to super, mozna to omezim jeste vic, protoze cim vetsi pauza, tim lepsi ucinek (vazim si ted zhulenosti vice), mel sem o vikendu a dneska vecer si dam, zitra nechci, bude to po dlouhy dobe Sterdry den bez THC

tem, co hulej denne: bacha, muze se to vymknout, jako mne, chce to aspon obcas pauzu, huleni zdar:)
hena
hulim every day. Cuzz
lulugang
Skoro furt:D..ne ale uz sem to radsi omezil na 4x-5xtydne..hehe to neni moc omezeni:)..ale mam to pod kontrolou takze v poho...celkem me to vypatlavalo kazdy den min.3x..na to fakt bacha jak rika richie
420kotliik
to jaa tak obden ale nekdy treba i 20 speku denne :)
Dr.Katz
Hulím denně. Byly doby, kdy jsem občas vynechal, není to špatné, ale nic mi ty pauzy nedávaly. Když zahulím, tak mám najednou spoustu nápadů a energie a pouštím se i do věcí, do kterých by se mi s čistou hlavou nechtělo. Hulení používám k hudbě, k učení, k procházkám po lese, k hraní si s dcerou, psem, k sexu... Nemá smysl přestávat. Je mi jasné, že mi to na zdraví nepřidá, ale hodně mi to dává duševně a to je pro mě mnohem důležitější. Hulení zdar.
jumpp
hej vostre dr.katz presme moje slova kurna chlape:D
Pokémon
Já tak v průměru 2x - 4x týdně, ovšem nikdy ne sám. Měl sem i pár obdobi, kdy sem prohulil 14 dní v kuse, no a pak zase třeba týden nic.
Hašišák
Já hulil 7 let naprosto v kuse, min. 3 brka denně a můžu říct, že mi uteklo spoustu věcí jenom kvůli tomu, že jsem byl zhulený a tudíž líný něco podniknout.
Fakt sorry, ale myslím si hulit denně dlouho v kuse není moc rozumné a je to silně vymašťující!Teď čadím tak 1 za měsíc a můžu říct, že je to vždy jako poprvé...
vrbic
Ja davam kdyz je, ale vetsinou je to tak jednou za tejden a malo kdy mam zasoby na to abych si dal víc.
BrooD
vas tu posloucham :c) ja si dam vzdy jednoho prdika ze skla a mam vystarano :o)
BrooD
holt jeste neznam to prave orechove tajmestvi huleni ... ale zase kdyz se podivam na vas tak 1 prd ze skla vam asi nic neudela co ? :D to ja si aspon nezvyknu tak rychle na to :o)
eMson
... dari se omezovat - je to velmi nadejne ::D

Takze se dostanu na pohodovy tri az pet do tydne. :jump:
Ufo Tox
evryday kdo ma dneska hovno co dělat potte do rock cafe host soper crooo vstup 150 od8 fakt to bude hustí hlavně hodně modelů na košt
Kwjetoň
Pravda je, že stavy, jaký sem měl při prvních hulících krůčcích, už jsou pro mě jen krásnou vzpomínkou :) Ne ale fuckt, pálení beyvalo takový jiný (lepčí?) když sem o tom (pěstování, atd.) neměl páru.
Ach ta nostalgie :D
smooth
fakt ne ja na zacatku huleni mel strasny stihy a bylo to psycho...
ale hulil sem a ted mi to zustalo...
dyz sme u toho tady padla otazka jak casto hulime ????
nechcete me negdo na chvilililinku zkourit ??
weeman
Drive jsem hulil jako fabrika ale protoze z toho byli docela dost velky problemy tak jsem na chvilku musel prestat.Dnes hulim tak jointa na tyden.Jsem vice zavisli na pestovani nez na huleni.
smooth
a co s tim hulenim delas ??
prodavas ???
Tak od ctvrtka tohohle tydne jsem si naplanoval pauzu. Zbavil jsem se huleni -> zakopal jsem ho na zaharade,abych se k nemu jen tak nedostal. Zvlast ted jak ma mrznout bych se k nemu dostaval fakt obtizne, takze ta moja pauza vypada nadejne. Chtel bych to vydrzet eventuelne az do maturity, coz je nekdy v kvetnu. Hmm, kdyz se nad tim tak zamyslim, tak nemam sancu :( Jak vcera poznamenal muj kamos, abstak je silnej, nakonec to budes hrabat holyma rukama :D
Alcole, že hulení není návykový si řekni,
až vydržíš aspoň 2 měsíce bez jedinýho zahulení si.
LuB
Ja teda hulim dost intenzivne... asi tak hlavne poslednych par rokov. Ono to obcas nejde nezahulit si, vzdy sa totiz najde vhodna prilezitost :))
Ked je clovek v praci - rad sa s kolegami nahuli :)), potom je vecer a co sa deje, huli sa.... :))
Sinuhet
Hulim ted prakticky denne. Dopoledne v praci, odpoledne zhuleny doma.
cityman
Ja se snazim hulit nejdrive v poledne po obede. Teda pres tyden, protoze pak me chytne lenora a nic se mi nechce. Nastesti existuji mechanismy se k necemu prinutit, coz ve finale znamena dobrou zhulenou akci. Jinak jsem si vcera dal pauzicku (jinak tak 3 brka denne uz nejaky ten rok taky) a dnes jsem nejaky cilejsi, ma mysl se rozjasnuje (je treba si zahulit :-) Jediny problem jsem mel s usinanim. nevim jestli to bylo tou pauzou nebo ze jsem spal jinde, ale ani za hovno jsem nemohl usnout.
cityman
to ja o zkouskovem moc nehulil, blbe se mi ucilo... kratkodoba pamet se hodi pri zkousce.
HeRB
dufam ze tu podobna tema nieie lebo som hladal :)
takze zauimalo by ma ako casto hulite,:bong: kedze casteisie ako 1x za tyzden moze byt nebezpecne koli moznemu vzniku psychoz a samozreime ani na pluca to neni dobre :) ia osobme huli tak 1,2x za mesiac, momentalne ani tolko nie lebo mam pred maturou ale v lete to rozbeham :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma