Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - Klikni zde pro originální téma
Klamath
ahoj na to ze to ma mesic tak to je teda pekne maly. navic bych rekl ze to prelejvas proto mas tu kytku tak zlutou...
Dr.Crabakles
Nepřelejvam, zalejvam to až když to proschne... Jo je to dost malý ale teď se to už docela chytlo :)
Dr.Crabakles
34. den
Konečně se trochu chytla :) ... myslíte, že už mám aplikovat nějakou meducínu? Seznam je v úvodu threadu
witchie
hmmm to je o mnoho lepčí než předtim :)
koles
citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
34. den
Konečně se trochu chytla :) ... myslíte, že už mám aplikovat nějakou meducínu? Seznam je v úvodu threadu


Vzhledem k použitému substrátu mi to přijde zbytečné (i výrobce doporučuje zalévat jen vodou prvních x týdnů). Navíc kytí není moc košatá ani vzrostlá, takže zas tolik živin nepotřebuje.. můj názor.
Dr.Crabakles
koles> já měl spíš na mysli ten kořenovej Rootfast
Dr.Crabakles
39. den
Tak už to začlo zas žloutnout :( Dolní lístky dokonce schnout a opadávat... Co s tim? :( "Skleníček" jsem odstranil až dneska
476937
Ahoj, jednu otázku...pH měříš?
Špatné pH by vysvětlovalo oba problémy, jak žloutnutí tak pomalý růst...vím o čem mluvím, nedávno sem pořídil dig. pH metr a nestačil jsem se divit co sem holkám kolikrát dával za zálivku ( kolikrát pH 7 i víc :( ) Kytka pak strádá živiny a neroste... a to sem myslel že mám pH vcajku...

Tak ať to roste a štasné a veselé, pic :)
Dr.Crabakles
476937> já mam ty pH papírky děsně starý, koupím nové a pak dám vědět. Díky a veselý Vánoce :)
koles
Zkus radši ty akvarijní kapky. Podle všeho jsou přesnější než papírky.
KuliCZka
citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
A ještě jedno tematické zátiší: "život s kytkou" :)


Kytička rozstla jen takhle na stolku ?

Jak máš okolo kytky folii, tak to slouží k lepší vlhkosti a růstu, či k čemu to pomáhá ? :-)

Pěkné svátky. Kulda
tuffgong1
citace:
Původní příspěvek od KuliCZka


Kytička rozstla jen takhle na stolku ?

Jak máš okolo kytky folii, tak to slouží k lepší vlhkosti a růstu, či k čemu to pomáhá ? :-)





dám ti jednu radu k první otázce pokus se podívat na předchozí stránku a kouknout na fotky :D


a druhá otázka 1) na to bys i přišel 2) a pokud na to nepřijdeš přečti si to je to tady napsaný (poslední příspěvek na předchozí straně) :D


taky přeji pěkné svátky


Dr.Crabaclesi promin že odpovídám za tebe :D
Ale myslím že obě odpovědi jsou pravdivé :D
Dr.Crabakles
tuffgong1> díky :D
KuliCZka
Už to vidím :D

A to jsem myslel, že jsem to přečetl celý :)

- Co když bude mít ale kytka vlhko moc dlouho ? Uhnije ?
Dr.Crabakles
KuliCZka> neboj, mě to tam tak luftuje, že se plísní a pod. nemusím bát :)
tuffgong1
zdravim :D mužu li se zeptat jak to vypadá ? :D nějaky fotečky ? :D
Dr.Crabakles
V týdnu něco příhodím... ale je to na prd :/
tuffgong1
tož dobrá...........
Dr.Crabakles
61. den .... zdá se to až neuvěřitelné, že kytka je jen takhle malá... ale jsem rád aspoň za to. Ještě před týdnem jsem si byl 100% jistej, že kytka umře. Nejzásadnější novinka je, že jsem ze 70w HPS přešel na 125w CFL. Ta teplota v boxu byla neunosná (kolem 36°C), proto to nejspíš nerostlo. Teď je tam kolem 30°C, tak snad se přechod na úsporku vyplatí.
Dr.Crabakles
Nový Setup :)
DoublePowa
Pěknej box :)
Jinak ta teplota asi bude tou izotermickou fólii nemyslíš ? :D
PLANTER
no kámo,nechci aby to vynžnělo jako urážka ale tohle je fakt zbytečná elektrika ,ta kytkyta vypadá příšerně na tolik světla , lampu máš dost divně položenou měl bys jí mít horizontálně a nebo v scrog, ... mas k tomu blbej přístup lepší kytku dostaneš i z pod 20w , takhle mi rostla pod 2 36w usporkama 3000lm .............. hod tam klon nebo zasad novou plant tohle nemá cenu ;) good luck :rasta: doufam že tě kritika nenastve


ps: v tokovim boxíku bys mohl dosáhnout krásnýho výsledku za tu dobu co se seres s tou chuderou ;)
Dr.Crabakles
PLANTER> Tak se ti omlouvam, že muj 1. ingrow neni 1g/w! Jestli máš nějakej geniální nápad, jak dát lampu dlouhou 40 čísel do skříně široký 35cm horizontalně, tak sem s nim... PS: Když to zabalim, tak tim asi problem nevyřešim... co ty na to? :)
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
PLANTER> Tak se ti omlouvam, že muj 1. ingrow neni 1g/w! Jestli máš nějakej geniální nápad, jak dát lampu dlouhou 40 čísel do skříně široký 35cm horizontalně, tak sem s nim... PS: Když to zabalim, tak tim asi problem nevyřešim... co ty na to? :)



četl si to? nerikam zabalit ale dat klon kterej bude za tejden vipadat o dost líp než toto ale jestli to bereš jako rejpání bo co tak si to udělej po svim ....... objímku ven ze skříně třeba... tvoje vec

ps: za první grow sem ti dal k+ ;) tohle je druhej
Dr.Crabakles
PLANTER> tamto nebyl regulerní grow, jen jsem dojel už kvetoucí řízek... Skřín kvuli tomu opravdu řezat nehodlám, navíc by mi koukal i tak kus lampy ven, objímku nepočítaje. Spíš bych ti byl vděčnej za nějákou pořádnou radu, proč je ta kytka furt na chcípnutí a neroste.... ne řeči o přístupu nebo propálený elektrice. Dík
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
PLANTER> tamto nebyl regulerní grow, jen jsem dojel už kvetoucí řízek... Skřín kvuli tomu opravdu řezat nehodlám, navíc by mi koukal i tak kus lampy ven, objímku nepočítaje. Spíš bych ti byl vděčnej za nějákou pořádnou radu, proč je ta kytka furt na chcípnutí a neroste.... ne řeči o přístupu nebo propálený elektrice. Dík


ta lampa takhle je fakt dost nevyužitá ale tak fakt tvoje věc...
eště to stínidlo :eek: nemá velkej efekt



klidně: je to hlavně tim v čem je :eek: přesadit do většího a zasadit až po vršek ten holej stonek mrdnout pod hlínu do hlíny 30% perlitu , a uvidíš jak povalí ;) zastříhnout pozohejbat a pude to ale na to že má dva měsíce je to šílený no tak když ti nejde o čas tak tomu dej aspoň maximum ;)
Dr.Crabakles
PLANTER> problém je, že kdybych jí zasadil po listy, tak mi zustane na růst tak 20 cm :/ Mam jí v royalty mixu. Tenhle květináč sem si pořídil schválně... nízkej ale objemnej.
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
PLANTER> problém je, že kdybych jí zasadil po listy, tak mi zustane na růst tak 20 cm :/ Mam jí v royalty mixu. Tenhle květináč sem si pořídil schválně... nízkej ale objemnej.


objemnej neni vubec na plochu tam máš místa dost ......stonek se dá stočit.... ale stejne svitis na stranu a ne na plochu proste s takovou z toho bude .... pekna kytka :D :D nic uz radsi psat nebudu .... kdyz chces dostat neco z tohodle koštěte tak to chce se snažit a ne jen argumentovat... :david:


ps: lampa ma 40cm na dýlku box má 70 na vejšku a ty chceš tu lampu mít takhle takže ti zbejvá stejně 20cm ... za závitem a objímkou světla moc neni ;)
tuffgong1
zdravim :D tak sis ji koupil :D šikula :D


no upřímě bych to taky přesadil kyti maj raději hlubší květináč než širší

a nějak si nemohu pomoct , ale v tý hlíně nepozoruji perlit ? :-)

ale tak snad etd když si schodil tu tepltou to bude lepší ...........
pěstu zdar
Dr.Crabakles
Ja vim ... ale ta skříň je opravdu nizoučká, tak jsem šel do širšího... aby tak netáhla do výšky :/ (o tom scorgu budu premýšlet na příští round) Perlit v ní je, neboj... ale ten hnědý, takže splývá se zeminou. Teplota šla dolu o 10°C, tak snad... :) PS: ten řízek šalvěje od tebe hezky jede :)
tuffgong1
tak ok :D tech 10 stupnu snad udělá sví :D

jo ? to jsem rád už lezou kořínky skrz tu síťku ? :D
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Ja vim ... ale ta skříň je opravdu nizoučká, tak jsem šel do širšího... aby tak netáhla do výšky :/ (o tom scorgu budu premýšlet na příští round) Perlit v ní je, neboj... ale ten hnědý, takže splývá se zeminou. Teplota šla dolu o 10°C, tak snad... :) PS: ten řízek šalvěje od tebe hezky jede :)



no asi to nebude royalty mix v tom perlit je mel sem ho uz párkrát plný kýble a hnědej perlit neexistuje to je keramzit ten se dává na spod jako dřenáž funkci perlitu neplní
Dr.Crabakles
tuffgong1> to ještě ne... ale bují svěží zelení :D

PLANTER> mám ho od Jaffaty, tak se ho zeptej... Údajně byl přehnojenej, tak jsem do něj namíchal trochu kaktusovýho subs. na zředění (ten je na vrchu, RM je vespod). Já měl za to, že ano... vzhledem k tomu, jak je porezní.
Jaffata
tak abych ten perlit uved na pravou miru tak : ano je to roylty mix, ano je to s perlitem , ano je bilej......:D
Dr.Crabakles
70. den - začíná se chytat :)
Dr.Crabakles
74. den - předevčírem přesazeno
tuffgong1
pěkné :D
Dr.Crabakles
476937> jo já vím :D Kdybych pěstoval na prodej, tak už jsem asi šílenej... Ale já pěstuju pro radost :) Měj se
Dr.Crabakles
79. den
Dr.Crabakles
... a začíná to lehce žloutnout :/ Co myslíte, co to je?
tuffgong1
hm nemuže to bejt přehnojený ?


ale každopádně je to nádhera od tý doby co jsi vyměnil světlo :D

pls až zase budeš někdy fotit hod pro srovnání třeba mobil bo něco takovýho :D
Dr.Crabakles
tuffgong1> pořádně jsem to proplách a zdá se, že to zabralo :) Asi 2 lístky odcházej ale celkově je to lepší :)
Dr.Crabakles
5. den květu
Dr.Crabakles
Ale ale :)
Dr.Crabakles
13. den květu

Den: 27°C / 40% r.v.v.
Noc: 23°C / 60% r.v.v.

Hnojim Hesi Bloom/ ATA Bloom
tuffgong1
pěkný dobře ty :D a co chili ? D: až budeš příště dávat report tak bych se nezlobil za fotečku :D

ale musim říct jakej to ybl mrzák tak ted je to super :-) přeju at to co nejlíp dopadne pěstu zdar .-)
Dr.Crabakles
tuffgong1> ale jo, zije mi tu na stole :D Predbezne typuju tak 12g :D
Dr.Crabakles
17. den květu

Něják mi to žloutne :( Čim myslíte, že by to mohlo být? Myslel jsem, že nedostatkem N, tak jsem ho dodal... možná až moc :/ Taky mě napadlo, že by to mohlo být tím, že kytka zhoustla a mezi listy stojí vzduch... Tak jsem je protrhal a přidal ofuk kytky..... Uvidíme ....
Dr.Crabakles
Celek skříně

edit: Dole mám normálně velký podtácek... ale ten se momentálně čistil ve vaně od řas :)
Dr.Crabakles
Detail paličky
OutDoorEr
proc to nenařízkuješ na 5 nebo 7 klonů dokola a nepověsíš to vertikálně?vidim ze se tim bavis ale urcite by to taky mohlo jit :D
Dr.Crabakles
OutDoorEr> řízkovat v květu? nevim nevim :D V-scrog pojedu příští kolo. Když se koukneš pár stran zpátky, tak zjistíš, že jsem jel původně sodík a ne CFL :)
OutDoorEr
vim ze ted uš ne...:D ale proste videl sem naky fotky z tohoto tématu a dycky to bylo podobny...
tuffgong1
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2


s tvojí výdrží by monster cropping byl reálný :D jinak bych se přiklonil k tomu dusíku ne nadarmo někteří pěstitelé přidávají ještě nějakou dobu po přepnutí rustovou hnojku :D a dle mého názoru protrhávání kytku spíš stresuje :D a pokud jsi přidal ofuk tak jsi to možná anio nemusel dělat :D ale tak každej to dělá jinak .-)
Marty
Já osobně jsem teda proti škubaní listů, je to přece její zdroj života a nemít je, nemohla by žít ;) To je jako by vám někdo postupně uřezával články prstů :D
Nevim, jak řiká tuffgong, je to věc každýho ;)
Jináč máš to pěkný, hlavně oceňuju tvojí kutilskou dovednost ;)
Dr.Crabakles
tuffgong1> to každopádně no :D

Marty> nemyslím si, to by se pak přeci dalo říct i zastřihávání a ohýbání... ty paličky prostě potřebujou svojí dávku záření :) Děkuju
Marty
No tak při zastřihávání akorát děláš v důsledku více listů :D Nevím, ta kytka může chytit šok.. Zažil jsem i debila, co přišel domů k jednomu kamarádovi a se slovy "že o tom ví" oškubal kamarádovi půlku listů z kytky.. To ale není tvůj připad :) Nicméně jen tak dál, jsem zvědavej, jak to dopadne ;)
Marty
A taky čím víc lístků na kyti, tím víc vražedného mlíčka může býti :D :D :D
tuffgong1
jednoduše to uzavřu kytku stresuje každej zásah a to at už trhání listů , ale i zastřihávání (a z toho duvodu se nedoporučuje zastřihávat hodně větví najednou jelikož je to stres)

Jinak o těch listech jsem začal jelikož jsem myslel že jsi to trhal jen kvuli tomu proudění vzduchu :D , ale pkud jjde o protrhání pár listu který stíněj paličkám tak to je jiná :-)

Ps: když se ti nebude líbit naše hodnotné komentování :D tak řekni promazání není problém:D
Dr.Crabakles
Marty> neboj, já jsem na kytku něžnej :D Ano... více listů, větviček a paliček :D To je sice pravda ale já upřednostním košatější palice, než víc listí na mlíko :)

tuffgong1> ale ber to tak, že stres může taky růst kytky stimulovat :) Proč bych to dělal? Tohle je muj thread a né forum na téma: "Chválíme doktora" :D
thurlwood
Čau,někde jsi psal že je ta ůsporka dlouhá 40cm,jako fakt??Mám skřínku 45 cm a nevím jestli do ní mám jít.Mohl bys ji přeně změřit?.....k+ tě nemine.
Ať to kvete pic
Zoder
ta usporka je dlouhá i s tim předřadníkem a zavitem 45 cm ... takže se sninitkem to tam nenacpes urcite ... taky sem planoval takhle malej box ale radsi sem to nakonec hodil do peřiňáku :D ..... jinak tu zarovku ale chvalim ...
kazdopadne do ty tvoji zkus spis hodit tydlety třeba dvě - http://www.growmarket.cz/produkt/ea...-40w-grow-6400k ...

objimky na to najdes mozna i doma (E27) a treba staci i jedna, nevim jaky mas presne ty rozmery ..ale sou pouzitelny jen na rust mno, ale na květ dělaj snad taky co sem koukal .... a jinak dybys chtěl koupit tu 125 w tak si ji kup tady ... je tu za 600Kč a postovny zdarma ... :) http://www.grow-up.cz/cs/shop/osvet...ky/polozka-0006 ..... ale do tak malyho bych to fakt necpal bejt tebou zkus dyztak ty menší .. a dej vědět jak si dopad :)
tuffgong1
hele je to divný , ale oje úsporka + objímka má 40cm (možná 39) takže když připočtu tu patici tak to muže mit max 40.2cm :-)
Marty
Teď jsem to měřil a samotná úsporka bez objímky má 38,5cm.. Plus si připočtěte tak ty 2, max. 3 cm na objímku.. Spíš ty 2cm..
cernej
no doktore masto pekny trosku ridky ale pekny :)
DoublePowa
citace:
Původní příspěvek od Zoder
ta usporka je dlouhá i s tim předřadníkem a zavitem 45 cm ... takže se sninitkem to tam nenacpes urcite ... taky sem planoval takhle malej box ale radsi sem to nakonec hodil do peřiňáku :D ..... jinak tu zarovku ale chvalim ...
kazdopadne do ty tvoji zkus spis hodit tydlety třeba dvě - http://www.growmarket.cz/produkt/ea...-40w-grow-6400k ...

objimky na to najdes mozna i doma (E27) a treba staci i jedna, nevim jaky mas presne ty rozmery ..ale sou pouzitelny jen na rust mno, ale na květ dělaj snad taky co sem koukal .... a jinak dybys chtěl koupit tu 125 w tak si ji kup tady ... je tu za 600Kč a postovny zdarma ... :) http://www.grow-up.cz/cs/shop/osvet...ky/polozka-0006 ..... ale do tak malyho bych to fakt necpal bejt tebou zkus dyztak ty menší .. a dej vědět jak si dopad :)


Přímo v tom marketu mají i na květ viz. http://www.growmarket.cz/produkt/ea...40w-bloom-2700k
Sorry za OT
Dr.Crabakles
thurlwood> 41 cm přesně (i s objímkou) :)

cernej> to se zdá jen na tý fotce se zářivkou, jinak to jde :D
Dr.Crabakles
20. den květu - žloutne a žloutne :/
pexeson
Zdravím,přikláním se k Ph problému,teoreticky moc nízké z činnosti hnojiv.Na to by se mohlo hodit hašené vápno,lépe dřevitý popel ale bacha ph až 14!Jen trochu posypat povrch a sledovat.Zalívat upravenou vodou na ph 6,5 a moc se o to nestarat,nezalejvat často.Samozřejmě to může být i ph nízké,zkus otestovat co vyteče při zalití,těžko z toho soudit ale.
Dr.Crabakles
pexeson> OK dik, pH meter už mám objednaný :)
Dr.Crabakles
29. den květu :)
Dr.Crabakles
... a detail :)
The jackal
Ahoj,

Ak ti môžem poradiť, skús pridať viac rastového hnojiva...vyzerá to že jej chýba dusík.
Inak pekná kytka
Dr.Crabakles
The jackal> Zdravim :) Tím to neni, doporučené dávky N dokonce překračuju... spíš špatným pH :(
Antihero
Zdravim Pane..
Checkuju nejakej cas a musim rict,ze me Tvuj serial mockrat pobavil..v tom nejlepsim slova smyslu..Barde:))..
Kazdopadne jsem mel podobny trable se zloutnutim a po prohledani GRW jsem zakoupil tekutou horkou sul a tekuty zelezo..investice kolem 100kc a musim rict ze je po problemech..samozrejme to nemusi byt Tvuj pripad, ale symptomy jsem mel uplne stejne a hnojil podle tabulky vyrobce..za zkousku to podle me stoji vzhledem k nakladum..preju good luck.
A.
Dr.Crabakles
Nepřítelheroinu> To jsem rád :) V čem tedy vidíš problém? :) Já to vidím na to pH... pHmetr čekám každým dnem :P
Dr.Crabakles
33. den květu

Ale jo, třeba to bude nakonec dobrý :)
Dr.Crabakles
Pá detailů :)

1)
Dr.Crabakles
2)
Dr.Crabakles
3)
Dr.Crabakles
Konečně mi domů přišel analagovej pH metr :) ( http://am.aukro.cz/kyselinomer-ph-m...1489247587.html ) Takže neupravená odstátá voda má pH 6,1 a půda má 6,3. To docela jde...
Dr.Crabakles
http://www.youtube.com/watch?v=lGX-9f4XZUk

Tady házim link na jeden song, doufam, že se Vám taky bude tak líbit :)
Bamboo
Cao, zrovna premyslim ze bych si neco podobnyho taky rozjel, takze predne diky za inspiraci. K+. no a k ty kytce, docela pekne kvete a z tech posledich fotek se jeji stav ocividne zlepsil.

Podle me je na vine prosty prelejvani, nebo spis spatnej substrat. Chapu ze je to nejakej royalty mix nebo co, ja s takovejhlema substratama zkusenost nemam. Ale na 1ni pohled pojme do sebe hodne vody a rek bych ze ti trochu uhnivaj koreny.

Perlit bude mozna tim kdo celej problem zpusobil. Perlit je takova houba do ktery se nasakne voda a drzi a drzi. Pritom efektem ma byt zlehceni puduy, podle me lepsi tam prihodit lopatku pisku, nebo sterk.

Muj tip min zalejvat, a mozna bych i omezil vlhkost v boxu, preci jen v suchu se holkam tak nejak kvete lip.

At to roste! b.!
tuffgong1
lol :D tvá zkušenost s perlitem musela být v době když jsi experimentoval s drogami že ?
Marty
Hele doktore, máš to moc pěkný, hlavně ty makra paliček jsou super ;)
Jen tak dál a k těm listům.. Podle mě, pokud to budeš za nějakou tu chvíli kosit, tak to tak nechej.. Příjde mi podle fotek, že se to žloutnutí moc nezhoršuje a na příští grow zkus hodit uplně jiný podmínky.. Jinej substrát, místo perlitu třeba štěrk, jak píše Bamboo a uvidíš.. Jiný hnojky.. Prostě uplně jinej pól.. Každym growem se grower učí a při troše štěstí neopakuje svoje předchozí chyby.. Vyzkoušej vše a potom můžeš zhodnotit, co je pro tebe nejlepší.. Ale držim pěsti, máš to super.. K+ putuje rovnou k tobě ;)
Dr.Crabakles
Díky kluci :) Za rady i K-čka...
luky19
slintám :D K+ určitě :)
Dr.Crabakles
Sice to sem úplně nepatří ale pochlubím se Vám, co všecko za se mi doma sešlo za modely a chystám si je na letošní vydatný out. Je toho dost, tak bych byl rád, když byste mi poradili co zasadit :) Takže:

Power Plant x Sour Jack
Ace MIX x Red Erdpurt
Ace MIX x Black Erdpurt
NL Haze x Thai
The Purps
Gr8 White Shark x Lien Hanh
Ice x No name
Buddha
Shaman
White Widow x Thai Haze Skunk
National Health Service
Ortega
C4 x Original Green
MTF x G13
Ortega x Master Kush Skunk
Jamaican Pearl
Early Girl
Sage Rider x Haze Rider
New York City Diesel x Skunk 1
NN Sativa
NN Fialky
NN Skunk
a nakonec totální NN :D

Všecky semena jsem buď dostal, koupil nebo vyměnil :) Takže tímto děkuji členům tuffgong1, Časlove, Hlava a pexeson!!!
tuffgong1
:D ja ti řeknu co nesázet :-) to co má v názvu Jack nebo Haze tam bych viděl problém s dokvítáním .-) , ale jinak sešlo se ti to pěkně :D
Jaffata
ses uchyl...:D
Dr.Crabakles
39. den květu :)
Dr.Crabakles
tuffgong1> dík za radu... ale stejnak to někde zasadím! :D
tuffgong1
no myslim že máš dost genetiky , abys nemusel sázet něco co ti nedozraje :D , ale pokud k nim máš nějaký citoví vztah nebo se nad nima chceš ukájet atk super volba xD :-)
cernej
caj doktore. ja bych se stim nemazlil .narocnejsi kyticky predpestit a prask stim do prirody on si stim uz mozol pradi . taky bych si dal jarni pripravku jenze nemuzu:).. no kazdopadne preju hodne zdaru
Dr.Crabakles
tuffgong1> za ty tvoje kecy tě příště na pb střelím do prd*le :D

cernej> jj hodím to ven a proběhně "přírodní výběr" :) Dík
cernej
kk..at rostou doktore :)
Dr.Crabakles
Dneska jsem nainstaloval nový pachový filtr, foto přihodím zítra. Něco Vám řeknu... na tenhle model by měl být zbrojní pas :D
Dr.Crabakles
54. den květu :)
Dr.Crabakles
a pár detailů :)
Dr.Crabakles
trichomy 1)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma