Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Muj první GROW - Klikni zde pro originální téma
Zoder
tos mě překvapil mě se zdálo spíš že krmíš tak jsem tě trochu zkoušel :) já jsem nakonec všechno hodil do peřináku a jedu to pod tou usporkou plug and grow jestli si koukal na ten muj predpest plan ... a zatim jsem spokojenej docela:) jen potřebuju náký lepší odrůdy .... ale plánuju postavit něco pořádnýho akorát že to už spíš než to mh využiju asi tu usporku, mno ale za kolik bys jí měl ?:) a máš k tomu i starter a tlumivku?
caseage
no je to jen nova lampa samozřejmě že muzu dodat i balast ale nebude novej asi tak 10 let starej a mmožná i vice jak sem psal je to z tovarny tak proto nabízim jen lampu nova stoji cca 900 necham za 300/ 400 + pošta

jinak ja též budu používat na růs jen usporku nebo zářivky přijdou mi lepší jak MH
caseage
jinak po stěhování už to vypadá takto
caseage
fota
caseage
-
gravedigger
re:jinak ja též budu používat na růs jen usporku nebo zářivky přijdou mi lepší jak MH

Pic, tedkon jedu 10kytek pod 200w cfl a box 110šíře 60cm hloubka a vidím že to ta 200w neusvítí... ideal tak pro 4-6kytek....na růst Metlua nebo sodík na rust !! a nebo kamos jede rust i pod 250w Hps a je to rychlejsi jak 200w cfl... ale zase to Hps nema spektrum svetla na rust...

urývek jedný odpovědi člena z G...

Na 250w se mh rozhodně vyplatí (1OOX víc než serepetičky jako green sensation za stejnou cenu). U týhle watáže je na první pohled na palici jasný jestli rostla pod mh (je pěkně kompaktní).
caseage
tak po 3 dnech to vypada takto
jen bych se chtěl zeptat zda ty žlute listy jsou že se kytka připravuje na konec nebo sem někde udělal chybu
caseage
detajl
caseage
.
caseage
a malá slečna
jestedman
to žloutnutí bude asi nedostatkem dusíku, což se v květu stává. žloutnutí před koncem je způsobeno něčím jiným a kytka začíná žloutnout od spodu
caseage
pokud tedy zaleju kytku s třetinovovou zalivkou na rust tak by se to mělo srovnat ? nebo kolik bych jí měl dát ?
caseage
citace:
Původní příspěvek od jestedman
to žloutnutí bude asi nedostatkem dusíku, což se v květu stává. žloutnutí před koncem je způsobeno něčím jiným a kytka začíná žloutnout od spodu


tak dík bylo nedostatkem dusíku tak sem 2x postříkal Grotek -insta GREEN 2ml na 0.5L a pohoda
caseage
hledal sem jak blázen a nic tak se ptam Vás existuje nějaká sít na podporu držení palic do boxu 60x60 ?
MDe_
Napiš .. přemek podlaha ti pomůže .. rychle a snadno :D Si urob doma né ? :)
caseage
ano homemade je jedna z možností ale pokud by stala 200 tak raději koupim než se s tím srát :-(
caseage
foto
caseage
další
caseage
.
caseage
..
caseage
...
Motre
ja som kupil platko pachoveho filtru do fritezy za 48,- tri vrstvy pretahujem 8cm PC vetrakom ktory uz bolna odtahu a okrem trosky hluku neviem ze mam doma kytku. ;) ale je pravda ze len zacina kvitnut, takze mozno sa to este prejavy. kazdopadne ked rastla ju bolo citit viac ako teraz.
caseage
tak dnes dorazila smečka malejch šnyclíků a to :Jack Herrer/Danny Boy a Sage tak ted je necham zakořenit v bublaku a pak hura do boxu pod sodik
jinak děkuju zdejšímu členu za šnycle
caseage
citace:
Původní příspěvek od Motre
ja som kupil platko pachoveho filtru do fritezy za 48,- tri vrstvy pretahujem 8cm PC vetrakom ktory uz bolna odtahu a okrem trosky hluku neviem ze mam doma kytku. ;) ale je pravda ze len zacina kvitnut, takze mozno sa to este prejavy. kazdopadne ked rastla ju bolo citit viac ako teraz.


člověče ja ti nevím o čem píšeš ?
caseage
další fota
36/12
caseage
a druhá
caseage
rozvětvení
caseage
tak za par dni bude kosa a nové děvčata čekají na místo ale chtěl sem se zeptat chci jet 3x bublak po 2 rostlinkach a to Jack Herer a sage a Dany Boy a potřeboval bych poradit jakej styl pěstu zvolit bud sog a nebo je štípmout a natahnout sit kterou pak zaplnit ?
gravedigger
Pic, já bych ti doporučil LST nebo Scrog (sít pletivo)...sog se dělá s více kytkama...najebeš vedle sebe 30řízků a oki...ty budeš muset zaplnit prostor když těch kytek nemáš tolika...
caseage
citace:
Původní příspěvek od gravedigger
Pic, já bych ti doporučil LST

co je LST ?
Low Stress Training
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42778
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49013
caseage
díky
jinak s objednáním stínítka a pár věci mi přisli i nějáké ty časopisy a tam se našel i nějáké ty návody a zalibil se mi návod zlomení hlavního stonku nebo odstřižení hlavniho stonku par dni před 12/12
mužete mi někdo poradit zda to jde a opravdu to zastavi růst na par dni aby mi to nepřerostlo
caseage
nějaké to foto
už jen voda
Hydrotekk
citace:
Původní příspěvek od caseage
nějaké to foto
už jen voda

proc uz tam nenas listy???kolikaty den kvetu mas???
caseage
macro
caseage
citace:
Původní příspěvek od Hydrotekk

proc uz tam nenas listy???kolikaty den kvetu mas???


je to na 12/12 od 10 ledna to je 66 +/- den
Hydrotekk
citace:
Původní příspěvek od caseage


je to na 12/12 od 10 ledna to je 66 +/- den

tak to pak jo...at se zadari
caseage
citace:
Původní příspěvek od caseage
díky
jinak s objednáním stínítka a pár věci mi přisli i nějáké ty časopisy a tam se našel i nějáké ty návody a zalibil se mi návod zlomení hlavního stonku nebo odstřižení hlavniho stonku par dni před 12/12
mužete mi někdo poradit zda to jde a opravdu to zastavi růst na par dni aby mi to nepřerostlo

poradí mi někdo ?
tak to je v podstatě klasické zaštípnutí, které zpomalý růst a podpoří růst bočních větví..
caseage
tak dnes sem je dal na dva dny do tmy už se těším :-)
gravedigger
citace:
Původní příspěvek od caseage

poradí mi někdo ?



Na tohle je nejlepší scrog, výhonky který ti letěj do výšky stahuješ pod oka sítě...nebo klasický ukočírování LST...když si dáš trochu prácí můžeš mít kytky třeba jenom 30cm a z toho hustej koberec šištiček...pic ať se daří...
caseage
a zitra kosa
caseage
tak dnes sem ji sestříhal zvažil a ted už jen pořádně okoštovat jinak z jedne rostlinky sem vymáčknul 70g to se mi zdá být dost dobré na to jak trpěla diky stěhováni a na výšku 50 cm :-)
caseage
přidávám nove foto z noveho grow bohužel až od 35 dne 12/12
vše COCO z kostek
hnoje ze začatku Atami coco ted AH
caseage
sage
caseage
...cheas(nebo jak to je ) nebo herrer
caseage
.
Klimes
Ahoj,
to, jak mají zoubky na listech stočený nahoru naznačuje, že je máš přehnojeý



Abych ti tu nespamoval, tak tento přispěvek editnu:
citace:
Původní příspěvek od caseage
myslím že ne že to bude teplotou přehnojeny určitě ne EC už mám tyden 1,2 a to sem za nepatrně za pulkou

jakou tam teda máš teplotu? A vlhkost?
caseage
myslím že ne že to bude teplotou přehnojeny určitě ne EC už mám tyden 1,2 a to sem za nepatrně za pulkou
caseage
zdravím měl bych otazku pro zkušené
mám box 60 x 60 a chtěl bych zkusit sog o 16 kusech koupil sem si květníky 3,5l kterych se mi tam vejde 16 genetika Jack herer F2 ze semen od zdejšího člena a ted k te otazce jak vysoke doporučujete je nechat na 18/6 nemyslím dny ale cm kdy je pak přepnot chtěl bych aby vysledna vyška byla okolo 60 cm
prosím jen ty co vědí a maji zkušenosti
dík za odpovědi
caseage
přidám par fotek
nevím co je co ale je to JH/Cheese/danny boy/sage/a
Critical Haze a asi i POG no prostě sem to posral tím že sem si neoznačil květniky holt chybama se člověk učí :-(
caseage
tato se mi nejvice libí jen doufám že se dofoukne poněvač vypada hodne dobře ale moc tam toho není :-(
caseage
....
caseage
...
caseage
..
caseage
tady
prosím o zkouknutí přispěvku pokud někdo ví at se podělí moc mi to pomuže

pokud jsou vidět špatně doporučuju plnou velikost obrazku :-)
caseage
macro sage pěkně obsypane už se na něj těším
caseage
Cheese a jeho rohy je to nadherná rostlina jen není asi křížená na 250watovku poněvač je dost vzdušná ale ta vůně no parada
caseage
Critical Haze jedu podruhe klony sem si udělal z prviho řízku a mohu jen doporučit je to paradička jen je potřeba do sitě nebo ke koliku ma slabe větvé a obrovske palice :)
Zoder
jaká značka je to MH 250 chlape jak sme se bavili ... pošleš jí teda za tu poloviční cenu ?
caseage
Zdravím prosím vás nevite někdo kde se dá sehnat řezi Tangerine Dream z Barney's Farm ?Nebo neuvažuje někdo o koupi semen ?
PM
caseage
přidávám par fotek pod 1000w je to bombička :-)
caseage
ta nejhezčí
caseage
jen bych chtěl podotknout že je o 60dni přes udávanou dobu seedbankou ale jestli to nebylo prosvítanim světla
caseage
tady ještě par foteček
caseage
.
caseage
..
caseage
...
caseage
..
mučačo
...sice s krizkem po funuse,ale proc se chlubis 1000w v sekci mikro?
caseage
po poklabosení s kamošema o cannabisu sme se schodli že asi nejlepší co sme kouřili v holandsku bylo Chocolope tak jsem na cannabisu hned věděl proč tam jdu.
Semena koupeny od DNA Genetics 6 kusu regular zkusím nějak vyselektovat tu nejlepší.
hledal sem tady na groweru zda někdo už jel abych měl představu jak vyjede po přepnuti ale marně tak se budu spolehat na čtivo ze světa internetu
světlo MH a HPS 250w
medium kokos
hnojky AH
stan 60x60x140
a vice později
foto od seed banky tak sem zvědav zda to take tak bude vypadat
caseage
:titanic:
caseage
Zdravím dnes sem pokosil na zkoušku semena Chocolope z 12 ks bylo 6 samic bylo to jen sog abych věděl zda se udrží i stabilita semen po oprcu a jak se sami mužete přesvědčit tak zůstalo vše tak jak má byt sklizeno bylo okolo 60 dne
Lipánek
Pěkné hezké, líbí:-DD
caseage
Par fotek jak to ted u mě vypada náchází se to v 50-12/12
caseage
další
caseage
A tady flo taky sem čekal daleko větši nářez asi spatná selekce :-(
caseage
A druhá větev taky flo


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma