Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
8x Libra, 1.InDoR, 2x600W - Klikni zde pro originální téma
Pekky
Tak nejspíš asi dodám fotky noveho kola :-) a stíím že tentokrát dávám holkám pěkně zabrat a stříhám o sto šesr :-D jsem zvědavej na ten rozdííl :-) minulé kolo jsem neštipal do 46dne květu ani prd :-D pak jen na uchutnavku :-D tak jserm zvědavej na ten vejnos :-) tak zatim




nové řízky LemonSkunk :-)



bohužel jsem snima lítal po praze asi 3 nebo 4 hodiny :-)



1x 400W Philips rust


Dal jsem je na rohože až pořádně prorostli kořeny :-) to bylo po 7dnech tušíím :-)



.



Pekky
nové stínidla jsem si pořídil nadoporučení jednoho tejpka ;-) :-) tak jsem zvědavej jestli se to nějak ukáže i na výnosu :-)







a ještě novéé hnojky :-) od Metropu tak to jsem taky zvědav ;-)








.
fiste
:) ty kostky máš zelený schválně?
Ether
Ahoj, minuly kolo fakt poprask :-) Jak uz rypal fiste, ty kostky bys mel asi zakryt, at na ne nesviti a nejsou tak zelene, potom bys mohl mit bordylek i na korenech ;-)
Kandjoka
Tak držim palce :)
Pekky
hh zelený kosky nemám schválně :-D nebarvil jsem je... já tam dám folii asi býlou ale ještě nevym nebo nejspíš zas alobaj :-D tenhle vejkent to dám do kupi ;-) a ještě jsem přikoupil 4x 8kapilar takže bude mít každá kytka dvě kapiláry :-)
Pekky

Před oholeníím :-)










Po ostříháníí ;-)








.
Pekky





Momentálně je mám na 6dnu květu a jsou tam 2x 600W Philips







.
Chirurg
čau člověče nechcu ti do teho rejpat určitě víš co dělaš!! Ale proč si je takhle brzo a tak moc oholil a hned přepl?? Jinde to nepíšu ale tobě to napsat musím, určitě ses připravil o velkou část vynosu!! První kolo sem sledoval a fandil :) tady to trocha nechápu, no třeba mě vyvedeš s omylu!
Tak at to klapne no pak smažu čuzz
FrYnK
citace:
Původní příspěvek od Chirurg
čau člověče nechcu ti do teho rejpat určitě víš co dělaš!! Ale proč si je takhle brzo a tak moc oholil a hned přepl?? Jinde to nepíšu ale tobě to napsat musím, určitě ses připravil o velkou část vynosu!! První kolo sem sledoval a fandil :) tady to trocha nechápu, no třeba mě vyvedeš s omylu!
Tak at to klapne no pak smažu čuzz


mno z mýho pohledu to nepořešil až tak zle,,, možná jen trošku brzo přepnuto, ale záleží na genetice a jestli ji zná.. třeba to hodně vystřeli... nicmeně, když dostaneš klony a trosku povyrostou tak vetšinou ty větve co už byly na klonu nikdy nemaj takovej potenciál jako ty nový větve který na něm narostou... ty jsou vždycky silnějsí a lepší a nemá moc vekou cenu nechávat tam ty stresovaný zakrslý větvičky....dělám to většinou taky tak...
Pekky
čuz chlapi tak je pravda že když se nato podíívám tak by mě napadlo to samí co váás že jsem je ostříhal a přepnul takle brzo!!

Ale pravda je Takováá.. ;-)


řízky jsem nechal vyrust tak 6-7dníí na 1x400w to jsou ty fotky nahoře :-) a ostříhal jsem znich ty větve.. pak za dalšíích 6dníí jsem je otříhal znova a roztáh jsem je po celí skřííni a dal2x600w no a ted jsem tak na 12-14dnu květu a zas jsem je ostříhal ale už jen páár větviček kterýý se spííš rozrustali z těch ostatníích větvíí.. spííš hodně listy protože už neměli ždnýý místo :-)

Jinak na vejnosu doufáám že to spííš povyroste protože když se kouknu na to jak to rostlo minula a jak ted tak je to o dost lebšíí a rychlejšíí... Krásně se rozvětvily ty větve který jsem tam nechal a stonky jsou fak nehoráázně tlustýý to nemužu srovnávat z minulim kolem ;-) noo jsem nato zvědavej :-)

Jinak fotky dodám a nějak to tu skusim srovnat. :-) Zatim se tu mějte a díík za reakce, dotazi a otázky.. jsem ráád za každej přííspěvek. ;-)
Banány
kdyžtak hod fotku z dálky, ať pojme všechny květiny, dík
Pekky
.......
Pekky
stonky jsou opravdu pěknéé to v minulém kole byli tak poloviční :-) jinak rostou pěkně a i stejnoměrně
Pekky






Celkoví pohleh.









A v sobotu jsem proplachoval rohože ale jen vodou:-) nemám totiž enzimi.





.

Pekky
dgbfvb
Pekky
17-20 dníí na květu :-D











.
MK72
človíčku ty neš to dopěstíš, tak to zhulíš, ne? :)
Pekky
taknějak 22-25 dní na květu přesně netušim hh sem fakt skuřka :-) a pěstuju pro sebe a pro radost ;-)












-
WAMParjan
citace:
Původní příspěvek od Kiber
Haha 1Kg marihuany jen pro sebe. Za jak dlouho to vykouříš? :D

závidíš ? :D :D
mysak
hmm.., všechno v poho az na tu gramatiku :@ :D
Pekky
mysak- hh to máš fakt pravdu noo ale mě ta čeština fakt nikdy nešla :-D hh hele a ještě když to pííšu zhulenej tak to už se ani nedivym :-D
Kandjoka
Krásně se to nabaluje :)
Pekky
Lemond... 32dní květ















.
mysak
.. tak to te omlouva..
Pekky
ješte budu 3-4dny hnojit a pak už jen final a voda :-)


jinak kytky jsou v pohodě si myslíím jsou kráásně zelenýý a hustě obrostlíí ty vrcholky nebudou asi jako v minulém kole ale zato je tam dost hodně slušnejch spodku takže si myslíím že ten vejnos bude podobnej :-)















.
Pekky
Pěkně se rosej :-) asi jim ten Metrop chutná. jen jsem si řikal neměl jsem jim třeba koupit PK-čko?? co myslíte



















.
fiste
Nádhera, do Metropu už určitě nic jinýho nemíchej.. K+

Jinak s tim průplachem si nejsem u Metropu jistej, podle tabulky je to týden snad jenom na Amino Bloomu? Využiju tvýho threadu a taky se zeptám :)
Pekky
amino bloom. je hnojivo na květ néé.. takže snim přeci nemohu proplachovat :)) jinak ta tabulka je do 10 tejdne a jáá nemám odrudu s květenstvim 10 tejdnu.. já proplachuju Finalem od AH klasika. si myslíím
Pekky
Na jedné kytce se zas vytvářej fleky a začííná rezavět jako to bylo i v minulém kole.. myslíte že je to Ph- čkem?? je divný že to je jen jedna kytka?? nevíte co jíí chybí?? díík
:Dr@m:
čau,
připomíná mi to můj nedávný problém a bylo to nedostatkem fosforu.
Jinak pěkný:) ať se daří
fiste
citace:
Původní příspěvek od Pekky
amino bloom. je hnojivo na květ néé.. takže snim přeci nemohu proplachovat :)) jinak ta tabulka je do 10 tejdne a jáá nemám odrudu s květenstvim 10 tejdnu.. já proplachuju Finalem od AH klasika. si myslíím


MR2 je hnojivo na květ, Amino Bloom jsou aminokyseliny, proto se zeptám znova..

Jinak bohatě stačí propláchnout to vodou, Metrop je hodně kvalitní hnojivo, nějakej Final od AH bych tam vůbec nelil.. A ještě jedna věc, doba květu se nepočítá od přepnutí, ale od květu, takže z těch 10 týdnů můžeš mít klidně 8, a pokud by to kvetlo ještě kratší dobu, vynecháš jeden týden z prostředka květu..

Takže se ptám ještě jednou někoho, kdo tomu rozumí.. Jak se proplachuje od Metropu? Počítá se do toho i 10. týden a je potřeba ještě týden nebo 2 na vodě?

Edit: Jinak jestli jsou ty poškozený listy jenom na jedný kytce a jenom na nejvyšších palicích, tipoval bych to na spálení lampou..
BloodyBeer
jj spaleni. Taky sem tak trochu zazil :D
kombík
spaleni lampou mi moc nesedi,to by u ty kytky muselo byt 35 stupnu 19% vlhkost.pod lampou to vetsinou zacne zloutnout a mutovat.tipl bych si ze to bude neco s zivinama,mozna prehnojeni,mas to hodne zeleny a muzou byt v rohozce usazene soli nebo neco.uvidis jestli se to bude rozlizat.
BloodyBeer
ja jsem myslel ale spise takove to rychle sezehnuti, kdy napr zvedas kytku a omylem se priblizis hodne k vybojce. Presne takhle se to stalo me, a vypada to uplne stejne. Pokud se to pomalu rozleza, tak to je potom jina ;) ale jinak ty kytky vypadaji zdrave.
Ruprecht
..zdarec, používám metropy a flushuju 14 dní před kosou a ještě po týdnu vytéká celkem vysoké pH, pomáhám tomu enzymama nebo peroxidem (častěji peroxidem)...zvlášť z rokvůlu se metropům moc nechce, z kokosu se vyplachuje krapet líp...metropy mají celkem tendenci tvořit usazeniny z nevyužitých živin, proto propláchni poctivě a měř EC odpadu (nejlépe zaplav celé libra tuhlíky, rozpustí se to líp než když to jen propláchneš)..

v dalším trýdu uváděj aktuální hodnoty EC a pH

...jináč vypadá to moc dobře!...
fiste
Já si myslim, že flushovat znamená propláchnout rohože na co nejnižší Ec a držet to tak 14 dní, ne vyplavovat postupně živiny.. Je to tak ne?
Pekky
to stou lampou je dost možné.. uvydím jestli se to bude zhoršovat nebo přelejzat na ostatníí. ted už tam liju jen vodu s ph cca 5.9 a finálem.
Ruprecht
...to fiste, jen jsem psal jak to dělám na konci já při metropech, 14 dní před koncem leju vodu s ec O,1 po týdnu den se dostanu na ec výtoku kolem 0,5 někdy i víc krapet (tak v tom případě proleju ještě víc aby ec spadlo kolem 0,4 a méně) a poslední týden sleze ec ještě o kousek niž až se dostane na hodnotu vstupu

přijde mi to lepší než hnojit i ten předposlední týden a pak použít 5x takové množství vody abych z tama to hnojivo dostal hned najednou - což se metropům ani moc nechce..(na rozdíl třebas od canny)..

hodně záleží na tom jaké ec držíš po dobu pěstu a ajk si flushoval a jestli máš libra truhlíky, nebo 11 litrové květináče...
fiste
Jasný, jasný, zní to rozumně. A aplikuješ i ten poslední týden schématu čistě na Amino Bloomu? Řekl bych, že to jenom urychluje některý procesy v rostlině, takže se jedná o flushování, ale jistej si tim nejsem..
Pekky
Čauwes chlapi omlouvám jse za nedokončení treadu bohužel také mě to štvě nicméně aby mě furt někdo nepsal jestli to dopadlo tak tragicky že jsem to jsem nedal a nedokončil řeknu jen ty hnojky od Metropu mě fakt mile překvapili a rostro to jak zvody doslova akorát ta jedna kytky měla nějakej nedostatek nejspíš asi byla moc rozmlsaná :-) po druhý jse mě povedlo udělat stěma Metropama uctihodných 1242G což mě fakt mile překvapilo a mužu jen doporučit.. tak jse mějte Groweři a třeba zas někdy příště :-D ;-)
Pekky
Po takoví době zpět :)) jedem dále? nebo už sem nikdo nechodí?
crazyben
jedééém :driver:
schutzesan
Ted jsem cetl tvuj topic protoze me zaujala moznost libra truhliku... Jinak jo pridej dalsi novy serial budu rad :)
Pekky
:) seriál
Asu
seriál už nebude?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma