Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
First Grow - Klikni zde pro originální téma
gremlin101
Zdárek, můj tip je 399g
surda007
310g
lopatak
Zdravim fakt pekny....

muj tip: 333g

at se dari furt stejne pekne
jeousek
626g
miguelx
...370 gé a velmi povedené.....:-)
D@D
Diky vsem za zajem o tema a tipy, pridam jeste posledni foto, jak to hezky schne, uz se nemuzu dockat ochutnavky... :-) Az bude hotovo, napisu sem vysledek! :-)

Growu zdar a good luck to all !!!
400 g
outdoorista
375....k+
D..
362g
D@D
Zdravím ve spolek!
Tak jsem tady s konečným výsledkem... Sám jsem nečekal, že toho bude více, než jsem doufal... Osobně jsem si tipoval 200g at nejsem ve finále zklamaný :-) No abych to zkrátil, tak úplně totální součet sušiny je -

450 G

1. místo : Rouss - 450g = K+ :-)
2. místo : Robes - 400g
3. místo : gremlin101 - 399g

Chuť i vůně je velice dobrá, více high než stoned bych řekl... Přidám ještě nějáké foto a makro paliček... Musím říct, že jsem s výsledkem zcela spokojený, takže děkuji všem za užitečné rady do mých začátků!


Growu ZDAR!
D@D
GE : Index výnosnosti

250W / 1000 = 0,25
400W / 1000 = 0,40

Růst - 18 x 20 = 360 x 0,25 = 90 kW
Květ - 12 x 59 = 708 x 0,40 = 283,2 kW

90 + 283,2 = 373,2 kW

373,2 / 450 = 0,8293 GE

Snad to mám spočítané v pořádku, použil jsem rozdílné wattáže na růst a květ, tak mi to trochu stížilo výpočet, snad jsem to pochopil dobře, případne prosím o korekci výsledku :-)
undergroundman
a za kolik máš elektriku?:)
D@D
Tak ještě nějáke makro...
Jinak elektřina... K tomu se dostanu, ale každopadně ve vysokém tarifu to tady máme za 4,95.- / kW.
D@D
2.
KOLOSSATOR
Good job :D
svickar
nemuzu jinak nez K+ :) napoprve urcite neco krasneho! A tech 30tis. bych nelitoval ani na sekundu, box mas paradne vyladeny a jde videt, ze kytkam dals vsechno
D@D
Diky!
Byla to sice sichta, ale musim rict, ze neni fakt ceho litovat... Chut a kvalita jsou pro me velice dostacujici, az nekdy prekvapujici :-)
HeLLmaNs
dobra prace :) na prvni grow je to dost dobre :) :) K +
Krásná práce !! zdravé rostlinky spokojené jak maj byt :))

pěstu zdar!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma