Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
romulan Indoor 600w - Klikni zde pro originální téma
Romulan
Po delsi odmlce tu mam zase naplnenej room a to diky velke vode.Ma solidarita nezna mezi proto sem zachranil El locos a dokvitame u me jeho 14 druhu co chtel vyzkouset.

fotky budou u nej v treadu teste se na velky smrcky
Romulan

9 KOLO -selekce novych matek

umístění:
mistnost - 1,1 x 1,1 x 2,3 m

osvětlení:
Cooltube
rust-zatim v matkarne pod 250w MH
kvet- 600 W PHILIPS SON-T PIA PLUS

substrát:
Plagron Growmix

hnojky:
AH-
1+2+3
Enzymy
Final solution

osazenstvo:
2x Super Silver Sour Diesel Haze (regular) --- Connoisseur Genetics Seeds
2x Hasplant Haze (regular) --- DNA Genetics Seeds
6x Chemdog D ibl (kluk) x MK-Ultra (mamka) (regular) --- Semena od Časlove
3x Critical Jack (feminized) --- Dinafem seeds
1x Skywalker Kush (feminized) --- Reserva Privada seeds

kdyby se objevilo vic samcu doplnim to rezama z matkarny
Romulan
Rostlinky se zatim vyhrivaji v matkarne kde na ne sviti 250w HM.Uz sem je 2x zastipnul a vypada to ze budu muset jeste aspon 2 protoze ve velkem roomu kvete cca 25 El Locosovych krasavic.

V matkarne rostou holky uz dobrejch 30 dnu,velka voda mi prekazila muje plany,jinak uz bych jel kvet.Tentokrat jich je jen 14 protoze planuju velek košate keře.
Romulan
Cao
Pridavam njke fotky jak to roste,dnes probehne již 3 zastipnuti protoze uz se to tam jako opravdu nevejde.


fotky jsou 10 dnu stare,neni to jeste tak narostle.
Romulan
Peknej den Grouzverstvo
Konecne sem se dockal a po cca 65 dnech rustu sem mohl dat na kvet svoje holky.Do sestavy pribily Dark star od TH Seeds tak snad to bude samice.a pak od mistniho mistra C99.
Vsechny jsou 4-5 zastipnute bohuzel jinak je neslo udrzet na 40-45cm.Unekteryych se povedlo i 8 a vic vrcholovych vetvy,takze ocekavam velky bambulovky.
Pokud bude njkej samec urcite opylim C99.
Konůpek
No pokud bude samice Dark Star,tak budu sledovat pozorněji :) ....genetiky od THSeeds jsou skvělé...co jsem s nima měl zkušenost,tak můžu jen doporušit..nikdy jsem nelitoval.Jinak jsem hodně zvědavý :) K+
marw
Zdarec ten hashplanthaze se brutálně táhne po přepnutí takže bych ti doporučil jej určitě stříhnout,já ho přepínal při 30cm a některé kusany mě daly až 150 cm,ten zastřih mu rozhodně neuškodí,je to gen co se strašně špatně kočíruje,at to roste.
Romulan
Cus
Po tydnu mensi aktualizace.Uz sem objevil prvni 4 samce.3 jsou CHemdog a jeden je hashplant haze.No kluky sem vyndal a budu jim davat tu nejlepsi peči nez se z nich zacne sypat pekne zralej pyl.A doufam ze uz se vyklubaly vsichni.


Fotky jsou ze 4 dne 12/12
Balon
ahoj kamaráde,
zdá se mi, že ty tvoje kytky maj strašně tenký stonky. máš tam nějakej ofuk???
ať to roste!
Romulan
citace:
Původní příspěvek od Balon
ahoj kamaráde,
zdá se mi, že ty tvoje kytky maj strašně tenký stonky. máš tam nějakej ofuk???
ať to roste!




Ahoj
ofuky tam mam 2 ale kdyz je takovyhle vedro tak je dost problem drzet vlhkost aby to pekne rostlo proto jsou ty stonky slabsi,ale to se zlepsi.Ted je dulezity jim davat cerstvej vzduch kdyz je venku pres 30stupnu.bohuzel to nemuzu moc dohanet ani zvlhcovacem protoze tam dokveta jeste 7 samic z minule.
Romulan
citace:
Původní příspěvek od Konůpek
No pokud bude samice Dark Star,tak budu sledovat pozorněji :) ....genetiky od THSeeds jsou skvělé...co jsem s nima měl zkušenost,tak můžu jen doporušit..nikdy jsem nelitoval.Jinak jsem hodně zvědavý :) K+



Ahoj
Tak ta Dark Star je samice sice sem ji tam dal opravdu pozde a vim ze bude nejmensi,ale mam jistotu ze to neni kluk a to mi staci.Dark star je v USA jedna z velice oblibenych.tesim se na jeji indikovy high.
a jinak do budoucna tu mam jeste od TH Seeds 4 semena Heavy Duty Fruity.
Romulan
Tak samci uz pomalu zacinaj shazovat pyl .premejslim co opylim ale urcite C99 a uvidim co dal jeste.
Romulan
Cao pani a moznai damy
Konecne pridam new fotky z 10 dne kvetu.






1 a 2 fotka je C99




















3 je Critical jack-1



















4 opet Critical jack-2

















5 fotka Cricital jack-3
Romulan
Dalsi varka druhu a fotek






1 foto Dark Star -byla pridana na posledni chvilku takze velikost nic moc














2 fotka je Hashplant Haze-2

















3 foto je Chemdog x MK Ultra-1












4 foto je opet Chemdog x MK Ultra-3









5 foto Chemdog x MK Ultra-4
Romulan
Posledni 3 fotky








Skywalker Kush










Super Silver Sour Diesel Haze-1













Super Silver Sour Diesel Haze-2
Romulan
A od zitra muzu konecne poradne zase vlhčit,vsechny El locovy kytky sklizeny.
Romulan
Cau
Tak pyl je vsechen pekne posbíran.A ve stredu sem poprasil 5 samic.Takze jestli budu uspesnej tak v budoucnu bude
C99 x Chemultra 5
C99 x Hash plant haze
Chemultra 4 x Hash plant haze
Chemultra 3 x Chemultra 5
Dark Star x Chemultra 5

Zbytek pylu ulozen v lednici na pozdejsi pokusy.Ulozeny jsou 3 druhy Chemultra a Hash plan haze.
Romulan
Zdarek
Dny pekne utikaj a holky zacinaj řadně macatet a pozvolna i vonet.
1 + 2 fotka jsou C99 ktere nemeli moznost poradne narust ale i tak se celkem vytahly a rozhodne na tom neco k chuti bude + novy krosy od kterych si dost slibuju.


3+4+5 fotka jsou 3 phena Critical Jack od dinafemu.Po dobrych zkusenostech s Critical + se chtel zase vyzkouset neco z criticalem a tak sem zvolil stejnou banku.A doufam ze z toho vzejde pheno presne napul critical a jack herer,nemuzu se dockat ty kombinace chuti a sili.
Romulan
1 foto je Dark star

u ni sem nejvic rad ze je to samica.V budoucich kolech se bude moc ukazat v lepsim svetle.Rozhodne ji dam vic prostoru.













2 foto Hash plant haze

mel sem 2 seminka ktery v pohode vyklicily a rostly az do doby nez jedna zahadne povadla a byl konec.Nejspis sem ji ulil no i to se stava.vzhledem bych rek ze je vic sativa a vzrustem spis mensi ale to bude tim zastipovanim jinak by mela cca 120 a vic cm.
















3 foto Chemdog x MK Ultra -pheno 1
Tohle pheno dost rychle nahodilo kvet a zatim vypada na to rychlejsi .Vune se zatim neprojevila snad se to brzo zmeni.vysoka je cca 85 cm a mam pocit ze je to vic indika po MK Ultra.















4 foto Chemdog x MK Ultra -pheno 3
I tohle pheno hodne rychle zaclo kvest.stavba palic pripomina hodne MK Ultra.vysoka je jen cca 70 cm.a vzhledove bych ji zase vic videl do MK Ultra.cas ukaze









5 foto Chemdog x MK Ultra -pheno 4
vysoka cca 75 cm vzhledove hodne podobna phenu 3.
Romulan
Tak a mame tu posledni 3 druhy v tomto kole






1 Fotka je Skywalker Kush
Na to ze je 23 den me prijde ze kvete dost pomalu,vysokej je cca metr.Zatim to vypada presne podle ocekavani s tim ze kvet bude nejspis trvat 70 dnu maximalne.Vune je zatim nevyrazna ale co bych chtel takhle brzo.







2 a 3 fotka Super Silver Sour Diesel Haze pheno-1 a 2
vyska cca 130 cm z mini palicek zatim nejde zadna vune.Na tenhle strain sem hodne zvedavej,mohl by to byt energy monster high.popravde moc haze jsem nikdy nekouril a proto se tesim az to bude uzrale,ale to si kurva jeste pekne dlouho pockam.rozmezi kvetu je 70-84 dnu tak uvidime.
Romulan
Cus
Tak sem dneska pridal z venku C+ je nakvetlej priblizne 20 dnu a melo by to vychazet ze dozraje jako SSSDH.
Fotky budou v tydnu
Romulan
Cau
konecne sem se utrhl a je cas prihodit dalsi fotky.jak sem psal minule tak prvni bude critical +.byl to posledni klon co sem mel a byl pridan jen proto aby vzniknul dalsi new druh.opylil sem ho Chemdog x mk ultra 3.













2 foto C99
u tehle rostlinky sem opylil tu nejmensi větvičku pylem z Hash plant haze.myslim ze by z toho mohl vzniknout extremne energeticky high,s prijatelnou delkou kvetu.














3 foto C99
u tehle rostlinky sem opylil tu nejmensi větvičku pylem z Chemdog x mk ultra.Tady bych chtel spojit ovocnou chut a silu po rodicich samce.tak snad budu mit v budoucnu stesti :-)















4 a 5 foto Critical jack-pheno 1 a 2
podle vzhledu vypadaj spis do criticalu.celkove zdrave bez sebemensich znamek hermeni.
















5 foto Critical jack-pheno 2
Romulan
Peknej den
1 foto Critical jack -pheno 3
Tahle rostlinka se vytahla o 1 tretinu vic nez pheno 1+2.nicmene ma uplne kamenne palice jineho vzhledu nez pheno 1 a 2.neni jich tam sice tolik ale vypadaj ze je tam namichane rovnomerne critalove pheno a jackaoušovo,mocne se tesim az to ochutnam.












2 foto Dark star
u tehle rostlinky sem opylil tu nejmensi postrani vetvičku pylem Chemdog x mk ultra 5.Touhle kombinaci bych rad u nove vznikleho druhu chtel docilit maximalniho gaučinku.Zatim nemam zkusenosst ani s jednou odrudou ale podle zjisteneho infa verim ze se ten zamer povede.














foto 3 Hash plant haze
Poprve v zivote zkousim hejzicek takze nevim jak by to melo vlastne vypadat.podle vune se mi to vubec nepači a palice jsou podobne nepovedenemu venkaci.priskirice je na nich celkem dost.asi se to teprve rozjizdi.doufam ze se to zmeni k lepsimu a moje prvni zkusenost nebude zklamani.













foto 4 Chemdog x MK Ultra -pheno 1
Od minule se nam pekne nafoukla a orosila.ty 2 stožary by na konci mohli vypadat jako kdyz napichnes 2 banany na klacky.celkove mi stavba dost vyhovuje 2 velke vrsky a spoustu peknych spodku.kvest ji necham nejdele do 70 dne.jen pro jistotu.






foto 5 Chemdog x MK Ultra -pheno 3
u tehle rostlinky sem opylil tu nejmensi větvičku pylem z Chemdog x MK Ultra -pheno 5 Zde sem chtel zkusit zpetnym opylenim ustalit celkove tenhle druh.no sice to je v hodne malem nicmene ja rad zkousim a hledam.stavba u tohohle phena je jeste lepsi nez u predesleho,vetve jsou rovnomerne narostle a zacinaj se pekne obalovat palicema.je to takovej chlupatej indikovej keřiček.kterej ma taky jeste cca 25 dnu pred sebou.
Romulan
foto 1 Chemdog x MK Ultra -pheno - 4
takhle se mi zdala nejlepsi ze vsech CHem.Ma 4 velke centralni paldy a moc pekny kvety.u rostlinky sem opylil tu nejmensi větvičku pylem z Hash plant haze.tady nebyl ucel zadnej ale jen o prekvapeni co z toho vznikne.

















foto 2 Skywalker Kush
Tuhle kytku sem neopyloval.ve 40 dnu má pomerne male palicky ktere teda jsou prorostle tak ze po ususeni to budou kameny jak z piskoviste jen budou o trochu vic vonet.celou dobu me znepokojoval ten list spatne vyvinutej.bal sem se hermeni.nicmene nic se zatim nevyklubalo.










foto 3 Super Silver Sour Diesel Haze pheno-1
Tak rust uz se ustalil a zacala nam pekne nakvetat.a pozvolna zacina i vonet,priste se pokusim to k necemu prirovnat.









foto 4 Super Silver Sour Diesel Haze pheno-2
tohle pheno nema tak roztazene internoidy jako pheno-1 a proto by na konci mohla bejt vic robustni a prorostla.s vuni je to dost podobne jako u 1.kvet u phena-2 me pripada vic do indiky kvetem.celkove se mi hodne zamlouva a zatim se mi zda jako vetsi favoritka nez 1 ale cas jeste maj.
Romulan
Cao
Priblizili sme se k finalni fazy.




1 foto-Critical













2 foto-Critical prinesenej z venku














3 foto-C99













4 foto-C99







5 foto-Critical Jack pheno-1
Romulan
tak tady je dalsi varka fotek nektere byly dost vyschle pri tom foceni.

1 foto-Critical Jack pheno-2













2 foto-Critical Jack pheno-3















3 foto-Dark Star












4 foto-Hash Plant Haze
















5 foto-Chemdog x MK Ultra-1
Romulan
Zdravím
Bohužel už tohle kolo nedokončim protože jak přisla akce Pčr tak sem přestal fotit.Maximalne mužu dodat vysledky celeho kola.Selekce se povedla naramne a od strainu Chemdog x MK Ultra a Critical jack + jeste Skywalker kush mam nove matky

V mezičase teto represe na obchody G sem udelal jeste jednu selekci novych strainu a to od dnes už prej vyhozeneho člena HLAVY.Dostal sem semena te nejvetsi pecky u nas v čr.CHem valley kush x LSD a veřte že je to no.1 + k tomu bylo jeste Larry OG Kush x LSD to už neni tak extremni ale o moc pozadu to neni.A doto sem přidal neco z USA genetiky od Karma genetics a to White Romulan x Bikerr Kush,u toho sem byl nadsenej objeme a hlavne chuti pro me jedna z nejlepsich co sem ochutnal.

takže kdyby nekdo mel chut ochutnat neco extremne dobreho napiste si s predstihem a ja vam udelam njke ty řezany.bohužel fotky nejsou.

Kdo by mel zajem o aktualni seznam pisnete PM diky a peknej den panove
Romulan
Zdravíčko growerstvo
Blíží se nová selekce Apollo 11 x Mazar
Romulan
Na nové kolo připraveny hnojiva od Jungle in da box a hlína gold label takže se tesim na to jak to bude fungovat vsichni říkají že urcite jo.drive sem pouzival AH a plagron hliny.
Tesim se na rozdil
Samulele
Ked hlina tak by som volil bio hnoje, či? Predsa ten minerál to trošku zhadzuje na chuti. zatial by som veril biobizzu a biocanne Celkovo je v móde návrat do prírody :)
Romulan
Biobizz je blato podle me nejhorsi
Samulele
čistiť treba aj hlinu, ale nečakaj od trojzložky nejakú hitparádu. rastie to pekne aj bez boostrov ako píšu ale chuť je slabšia. AH no comment...
môj sub. názor je že pri mineral canne to chutí a vonia trochu lahodnejšie. Ale aj tak škoda hliny na minerál..
Ale samozrejme držím palce nech z toho niečo chutné vylezie.
kubok
Mne Biobizz v hline velmi chutil. U minerálnych hnojív chuť nemusí byť zlá, ale väčšina strainov čo som mal z ČR bola slabo odhnojená. V Holandsku sa mi ešte nestalo, že by ma po kúrení škrabalo v krku. Dokonca sa stretávam s jednou velmi identickou vôňou u rôznych strains- vždy ked sa mi dostane do rúk pytlík s touto charakteristickou vôňou viem, že to bude chuťovo skvelé -zatial som také niečo mal len v Holandsku a Belgicku, snáď dakedy prídem na to čo tu charakteristickú vôňu spôsobuje.

Romulan aké máš momentálne matky? Máš viac info ku genetike A11+ Mazar? :)
EqwiLL
Nazdar pouzivas stale AH 123 ?? pestujem s tym tiez Zajtra idem prepinat na kvet pouzival si v kvete aj 1Grow alebo len bloom micro A ten final solution si mam dokupit ? Boli s tym dobre vysledky? Dakujem za odpoved
Romulan
citace:
Původní příspěvek od EqwiLL
Nazdar pouzivas stale AH 123 ?? pestujem s tym tiez Zajtra idem prepinat na kvet pouzival si v kvete aj 1Grow alebo len bloom micro A ten final solution si mam dokupit ? Boli s tym dobre vysledky? Dakujem za odpoved



Ahoj
prosim te už sem to použival dlouho a tak sem se rozhodl pro Jungle in da Box.
Ale jestli začínáš tak bych ti je klidne doporučil nebot je to jednoduche a celkem spolehlivé,,,sice ted nedavno zmenili koncentraci takze se tam musi lít víc než předtím.
ale PH to drží stabilně dobře se to davkuje atd

Jestli tě napadne dotaz napiš
Romulan
citace:
Původní příspěvek od Samulele
čistiť treba aj hlinu, ale nečakaj od trojzložky nejakú hitparádu. rastie to pekne aj bez boostrov ako píšu ale chuť je slabšia. AH no comment...
môj sub. názor je že pri mineral canne to chutí a vonia trochu lahodnejšie. Ale aj tak škoda hliny na minerál..
Ale samozrejme držím palce nech z toho niečo chutné vylezie.



Hele ja sem mel z hliny vzdy chutnejsi nez z hydra atd hlina je nejlepsi chut to mi nikdo nikdy nevyvratil.zalezi jak cistis dlouho a hlavne jak umiš školit paličky po sklizni ja obvykle začínám ochutnávat až po 3 a víc měsících.to znamena ze to je jemnejsi atd a chut a vune je o 30% lepší než na začatku.jsou to figle co musis znát jinak si to zkazis jak se rika blbym susenim.Da se zkazit hodne malickostí.
crazyben
Souhlas, ja teda hlinu nebo coco nejel, ale testoval sem uz spoustu vzorku a tak nejak mi z hliny taky chutna nejvic.

Za to nesouhlasim ze biobizz je blato, je to bio no... neni to "cisty" jak mineralni hnojiva (to neni zadny bio hnojivo, vzdycky to sou naky hovna, rasy apod..), ale to jeste neznamena ze sou nejak horsi (v hline) ne? Jinak porad lepsi nez Plagron u me.
Romulan
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Souhlas, ja teda hlinu nebo coco nejel, ale testoval sem uz spoustu vzorku a tak nejak mi z hliny taky chutna nejvic.

Za to nesouhlasim ze biobizz je blato, je to bio no... neni to "cisty" jak mineralni hnojiva (to neni zadny bio hnojivo, vzdycky to sou naky hovna, rasy apod..), ale to jeste neznamena ze sou nejak horsi (v hline) ne? Jinak porad lepsi nez Plagron u me.



Hele ted mam Golden label a ta konzistence je lepsi nez Plagron,a Biobizz je v tomhle uplne nejhorsi samej klacek kremen a jine ztezovadla pak to neni tak vzdusne atd
Kreator1993
To crazben: biobizz je blato ale kyti si po něm pěkně chrochtaj. Odjetý 3x in 4x out.

To romulan: zeminu sem od biobizz neměl ale musim souhlasit s tim gold label substrátem. Hezky nadejchanejch bez různejch bordelů. Dobře to v něm prokořeňuje.
crazyben
vzdusne?... asi ti uplne nerozumim, ale s konzistenci koncentratu souhlasim... treba grow a fishmix sou jak asfalt, nehlede na to ze fishmix je i "cejtit". Nicmene po namichani zalivky mi to nijak spatny neprijde a kytky s tim zatim taky nemaj problem (aspon na to nevypadaj).

Jinak Gold Label sem taky pouzival a mam s nim taky dobry zkusenosti.
crazyben
A ted koukam ze sem mimo... ja se bavim o hnojivech a vy o substratu. Sorry :D
Samulele
No ja som myslel práve hnojky, pozastavil som sa nad voľbou minerálnych hnojív do hlíny-ako prírodného média. Značku hliny neriešim. Ale do budúcna na to možno prihliadnem pri volbe substrátu :)
Romulan
citace:
Původní příspěvek od crazyben
A ted koukam ze sem mimo... ja se bavim o hnojivech a vy o substratu. Sorry :D



nejlepsi jsou jungle in da box nebot je dela čech kterej si to vymyslel pro svoje pestení ma na to chemickou skolu takze si to postavil pro sebe a ma to vyborne vysledky

takze AH a spol me prestali zajímat
AH nedavno zmenilo koncentraci takze tam toho musis lit vic, nikomu nerekli na etiketu nedali atd
Biobizz je na tom o trochu lepe ale ne o moc plagron je jeste níž atd nema to cenu resit je to diky te masove reklame jinak uz by to moc lidi nekupovalo

K jungle uz nemusis dokupovat korenaky enzymy kvetovy boostery a nemusis mit cistic coz ti usetri spousty penez mrknete na to je to spice mezi hnojivy
crazyben
Urcite vyzkousim Jidb, ale to ze ti k biobizz prodavaj i korenak, enzimy a boostery jeste neznamena ze je tam musis lejt prece (ikdyz vyrobce i prodejce bude tvrdit neco jinyho, to zase ta masova reklama, ale to je dneska skoro ze vsim) biboizz funguje i jen s tema zakladnima slozkama grow/fishmix a bloom a nejakej spesl cistic krome cisty vody taky nepotrebujou... a áno vymyslel je čech, zejména pro svý hydro pěstování (nemohl najít nic pořádnýho právě na hydrošku) jestli se nepletu. Já volil biobizz zejména proto že to je bio a něco lepšího než biobizz mezi bio hnojivama budeš hledat jen těžko.
Romulan
citace:
Původní příspěvek od crazyben
Urcite vyzkousim Jidb, ale to ze ti k biobizz prodavaj i korenak, enzimy a boostery jeste neznamena ze je tam musis lejt prece (ikdyz vyrobce i prodejce bude tvrdit neco jinyho, to zase ta masova reklama, ale to je dneska skoro ze vsim) biboizz funguje i jen s tema zakladnima slozkama grow/fishmix a bloom a nejakej spesl cistic krome cisty vody taky nepotrebujou... a áno vymyslel je čech, zejména pro svý hydro pěstování (nemohl najít nic pořádnýho právě na hydrošku) jestli se nepletu. Já volil biobizz zejména proto že to je bio a něco lepšího než biobizz mezi bio hnojivama budeš hledat jen těžko.


hele podle mě to stejne nemá nic spolecneho s bio ,jsou to jen povidacky
crazyben
:) to nejspis zalezi co si pod tim bio predstavis... kdyz otevres grow nebo ten fishmix tak vubec nemusis pochybovat ze je to organicky... u bloomu uz si tak jistej nejsem. A třeba u plagronu už sem se někde setkal s popisem "biominerální"

Jasně topmax a další "boostery" jinak než chemicky nedostanou do nějakýho koncentráru, ale proč bych neměl věřit že ty základní hnojiva nejsou organický? To bych už nemohl věřit ničemu a nikomu, chápu že neni dobrý věřit každý reklamní hovadině, ale to jestli je něco organický nebo ne tak aspoň to bych mohl. Bio už dávno nejsou jen hovna a výluhy...
Romulan
jo je to lepsi nez to bejvalo
Romulan
Tak Jungle in da box jsou hodne slabe na květ ,ale na růst je to super
je skoda ze me oblibene AH zacalo prodavat min koncentrovany produkty jinak to bylo nejlepsi
Bitir
Cus , docela dobry je jet k jidb nejaky pk 13/14 .
Lit porad davku a pomalu pridavat, v substratu mi to delalo trochu bordel, ale nalil sem tam toho moc . Ted v nft to bylo v pohode. Ale mam v planu kupovat k jidb boostery od advanced nutrients. Ty prvni dva baliky.
Pak nejspis prejdu uplne k AN + nejaky doplnky, resil sem to s hodne lidma a pry to je nejlepsi k dostani na trhu . Maj toho hodne, ale da se v tom zorientovat . ;)

Edit. Jeste sem k jidb zacal lit hesi boost. Nemuzu posoudit ,nezkousel sem na stejne genetice, ale ma to neco do sebe.
Romulan
Verim ze kdyz to nakombinujes tak to bude lepsi
jinak to AN vypada hodne dobre
Romulan
Pánové
kdo mi tady dokaže nabídnout njke US strainy
shivasambhu
Zdar. K tým hnojivám poviem toľko, že Biobizz idem dlhododobo iba grow zložku 3ml/l a super výsledky. Pekné šišky..... US strainy mám v pláne čo to nakupiť od TGA Subcool ( Kaboom, Galactic Jack, The third dimension, Apollo 13xVortex a asi Agent Orange), potom spraviť crossy a aj čisté línie..... To vsak este potrva nejaky ten cas. Najskor jesen ci dalsia jar. S pozdravom Shivasambhu. Nech to rastie....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma