Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
2. indoor - pro změnu v kokosu - Klikni zde pro originální téma
easyrider
Tak takto vypadaly před týdnem, než jsem odjel na dovolenou :winner:.

Večer asi nahodím další fotky:)
easyrider
52. den 12/12

Teplota den: 27°C, u vrcholků 30°C
Teplota noc: 21°C
Vlhkost: 40-50% - to co je venku....

Kytky jsou krásně obsypané, palice žádným deficitem zasažené nejsou... Už dvakrát měly Final Solution, přemýšlím, jestli ještě jednou a pak jen jednou vodu - že by to vycházelo na 60 dní... Nebo dvakrát jen čistou vodu.. - No ještě si to propočítám, aby mi to vyšlo před nadcházející dovolenou.

A teď už fotečky:) - doporučuji ZVĚTŠIT

1. Krásnější paldu jsem nikdy neměl...
2. Sem tam nějaký vlas, budu muset opatrně vydělat pinzetou...
3. Parádně obsypaná...
4. Zvrchu...
5. A na ukázku všechny druhy deficitů, které mě v této fázi květu vůbec, ale vůbec neserou :flick:

Takže jestli odolají kytky plísni - což je vysoce pravděpodobné při venkovním počasí nad 30°C a z toho vyplívající vlhkost 30-40%, tak to bude skvělý round se super výsledkem... Fakt mám radost!!!
Dev1lagain
Hele chlape myslim že to bude fosfor nedostatek + možná něco k tomu málo. Koukni sem přijde mi to takřka totožný http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Jinak moc pěkné ať se daří a pokud už dojížděj tak to neni takovej provar :) čest
easyrider
Dnes 57. den květu. Od zítřka tma, kytky ušmiknu 59. den. Potom upnu nějaké fotky...
Ether
jojo,priste jim dej vic nakrmit,ale co tyden dobre proplachuj cistou vodou,at se nezasere hlina(ted nevim,jestli to jedes v hline)..jinak dobry,zdarny konec se priblizil ;-)
easyrider
Takže konec, můžete se mrknout na fotky, za pár dní napíšu výsledek....

Zkuste si tipnout, dva s nejpřesnějším tipem odměním karmou...
matko291
takze zacnem a rychlo skoncim :D

134g
Dev1lagain
Já ti přeji aspoň 202 g :)
AHM4D
tipuju 188g
Chirurg
170
Pure
ahoj, sorry za delsi odmlku..., odhaduju: 222gé

těpic.), at je víc.
psychonaut
166g
easyrider
No tak vám nevím, schne to teprve druhý den, je to stále vlhké a už nyní to má tak poloviční objem:( A stavba palic taky nic moc... Zdá se mi, že tentokrát bude převyšovat kvantita kvalitu:(.... Doufám, že zítra večer už bude vše usušené, jinak bych zvážil až za 10 dní....
hellspawn
...149g...
money5
121g
lukasbertone
133G
95g
alpa
100g
easyrider
Tak po dovolené jsem byl nemile překvapen... Matroš seschl do množství 94,09g - což je naprostá pohroma. No kvalitní to je, ale to je tak vše...
Jinak naprosto nechápu úměru mých pěstitelských výsledků -
1. hlína, 9 kytek, listy v piči, 112g.
2. kokos, 16 kytek, listy víceméně ok, 94g...
Takže se můžu modlit, aby dobře dopadl skleník, který má stejné řízky, jinak je mi naprosto jasné, kde je chyba...

Prostě no comment....
K+ 4 Robes



EDIT: GE index 0,236 :hanged:
depending
chlapce, ty si kvalitnu marihuanu ani nevidel na fotkach, hentaky hnus by som nikdy nefajcil. najlepsie je si fakt pestovat kvalitku sam, lebo sa s niekym stretnes a ponukne ti takyto humus a potom dostanes rakovinu s toho. fuj.
Pure
...galerii mas prazdnou, tak se napred ukaz a pak tady urazej!
easyrider
Pure: Vůbec jsem nechtěl reagovat, protože to nemá evidentně cenu.. Ale díky za tvoji reakci.. Jinak zrovna včera jsem se díval, že už si dlouho nepřispíval - máš teď něco rozjetého?
Pure
hojec, zkousim nejaky chees, ale neznama genetika, tak jsem foto a tak nehrotil..., zatim to vypada good az na to ze to ma kvet 9-10 tydnu..., jsem v 7 a nevim nevim, jestli to vedle cheese alespon lezelo, mikrofony to dela, ale zadne PET lahve:)..., jinak rozjizdim Bilou Wdovku a AK47, rezy z Vidne (Flowery), tak snad budu spoko jako kolo zpet se Shivou:)

Dal jsem mu i k-, protoze mi kvuli jeho duchaplnemu prizpevku prisel mejl a ja ho musel mazat:DDD

caff a jak ty..., nove forum nejake?
easyrider
Tak v podpisu mám skleník 2010, který teď dojíždím ve skříni, tak aspoň mrkni... A řekni mi, na kolik to ještě vidíš - kytka už kvetla ve skleníku chvilku a teď je měsíc in, dnes jsem naposledy hnojil, pozítří nasadím Final.... Pestíky jsou skoro všechny ještě bílé... Já si myslím týden Final a pak podle potřeby čistá voda...

Jinak plánuji asi poslední indoor na přelom roku - strašně se mi líbí Apollo 11, ale uvidím, co seženu. Pojedu hlínu a dojedu AHčka.. Ty mi můžeš doporučit nějakého klonaře z Moravy?
Pure
aha jsem si nevsiml..., tyden, dva urcite..., koukam peknou verbez sis tam zatahl:)

mrkni tady do bazaru, se mozna s nekym domluvis..., ve zline je myslim nekdo, ale jestli nemas Viden moc z ruky, vyplati se to!
depending
Pure, dakujem za Kcko, davno som uz nedostal :-) , reagoval som len na to, ze easyraider napisal, ze je to kvalitka, asi ako pre koho, ale ked model zhuluje trochu, neznamena ze je to kvalita. od chemky biele listy a sisky, naco si to striekal preventivne ? aj televizor nosis preventivne do opravovne, aj ked mu nic nieje ? proste je tu na G vela krasnych navodov a ty si to jednoducho nezvladol, nezmaturoval si ! :-) ja ta neurazam a ked ta uraza to, ze ti niekto povie ze robis chyby, tak sorry. vela ludi ti tu radilo a ty si stale len kafral PH a EC a dokafral si to. az sa to naucis a pochopis to, tak potom mi das zapravdu, ze hento nebola kvalitna marihuana co si vypestoval. az sa ti to raz podari a budes mat z toho radost, tak sa ozvi. cauuu


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma