Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 
Které papírky používáte?No fajka siciety - Klikni zde pro originální téma
tekken
čus tak nejlíp se mě motá do černejch OCB!
OCB a Bob Marley a když krátké tak Samson a vážka!:frog:
lootman
OCB,cerny smokingy
OCB, dlhe, kratke, rolky
TeCZko
cerny OCB nebo smoking :)
outdoorista
neznám lepší papírky než OCB - Only Cannabis Buds - to je zkratka pro OCB:D
černý dlouhý OCB se mi nejvíc osvědčili...naopak jakýsi red bull sou strašný mrdky fakof :D
aenema
dřív vážky tedka silver tip
Morochor
OCB-rollky, ale nenávidim MINI:rocket:
Smoking zlatý
DarkLight
Drive stovkace Smoking Gold, ted stovkace OCB nebo nekonecny OCB... :)
HERBSMAN
Na žiletky většinou OCB slim a na pěkný mrkvičky Bob Marley.Sem tam příležitosně používám nekonečný- momentálně mám Hemp roll, jinak OCB.Není nad to si utrhnout kolik zrovna potřebuješ. A nebo na Hausparty, nebo na narozeninách pořádnýho bluntíka.
Pflusik
Jedině smokingy :D
FaLda
OCB x Smoking...jedine
winny
ocb slim premium-na těch jsem se naučil motat a používám i nadále
Eloren
Černé OCBeca když už se teda něco v tomto rázu motá, ale jinak jsem spíš příznivec skla, fajky a nebo Blaunta =)
Mr. Figaro
Já už jsem odpověděl, ale musim Vás upozornit na papírky Party in House - To jsou ty nejhoší stovkáče do kterejch sem kdy balil ... trochu je člověk volízne a hned se snima nedá manipulovat a trhaj se.
Eloren
citace:
Původní příspěvek od Pinus
nj, ja som si nedavno kupil vazky dvoje, a s nimi som sa naucil balit...medzitym sme este balili zo vselijakych inych tusim z ciernych ocb, smokingov...ale nejaky velky rozdiel som v tom nevidel...a tak dokym neminiem tie vazky rozhodne nemam potrebu kupovat si tie-lepsie :D ...
ale ked ich miniem tak si kupim nejake pohodove papieriky a vyskusam


Na motání cigaret jsou vážky jasná volba :D
Ganjaholickz
tak s vazkama mam zkusenost tu, ze at do nich ubalite cokoliv porad to chutna jako kdyz kourite gumu.... navic skoro nelepí, když to balite na switch (100%jointu). pridam se jeste k negativnimu hodnoceni Party in House... tak tydle sou jeste horsi nez vazky co se ubaleni a lepivosti týče,ale zase u nich neni jako u vazek ta pachut ;)
best sou pro me rolovaci ocb nebo stribrny smoking ;) a obzvlast s ocb je to luxusni ubaleni(krasne klouzou), lepi skoro i bez naliznuti(samozrejme trocha nadsazky.. ) , proste super :bravo:
LSD25
vážky su v pohode , sem tam sa to nezlepí ale taký je život ,na to ich je tam 50 :) u nás v menší trafikách a potravinách maju len vážky
THCelebrity
Nekonečný černý OCB ať je do zásoby a když nejsou po ruce ty tak zlaty smokingy ty maj snad všichni po ulici :D .. minule sem se zeptal jedný dámy mno kolik ji mohlo bejt tak 25-30 a na otázku jestli nemá papírek vytáhla zlatý smokingy .. holt když je krize tak oprawdu platí líná huba holý neštěstí :D
wasco123
OCB King size tie cierne zatial u mna maju dobre meno. Vyborne lepia a je problem ho v ruke roztrhnut. Bob marley papirky ale teraz neviem ktore ale tiez to bude z King Size, tocil som u kamosa a musim povedat lepenie nic moc, ale ta hrubka brcka bola pekna. A samozrejme ked sa to zapalilo tak ani sa to moc nedalo pretiahnut a nevzinikala tzv "lopata"
Turky
Jednoznačně OCB Slim Premium
Konůpek
OCB Slim Premium
lysina
jedine OCB Rolls
Softly
Já kupuju hlavně OCB rolls, OCB černý a Zlatý smoking, ale jestli říkáte, že OCB vlastní nějakej fašo, tak přecházím jen na smoking.
bomboliny
Jedině si kupuju zlaty a černy Smoking......
tedka sem si zrovna koupil krabicu OCbcek, takze momentalne OCB.
fenor
.......jedine OCB jsou kvalitni :D
mirosk
No z ohromujúceho výberu :rolleyes: v našom meste sa predsa niečo nájde a to Smoking de Luxe, King size síce veľmi nebalím ale myslím že sú veľmi dobré a kvalitné. A za rozumnú cenu:david:
edit:
Nelepí? Problém nie je v papieriku ale v konzistencii slín :D

:starwars:
Dubinek
u zlatejch smokingů se akorát musí počkat, až lepidlo uplně zaschne, ale mezi tim se může stát spousta věcí, jako třeba že se to celý otevře a vysype, nebo jenom povolí u filtru, no prostě nic pro mě :) Takže zlatý smokingy jenom v nouzi, kdy se nedaj sehnat černý OCB (mimochodem někdo říká, že mají až moc lepidla a divnou chut, ale s tim se nestotožňuju :)) Jednou jsem zkoušel i bílý ale moc mě nenadchly, jsou takový víc papírový... No a samozřejmě nekonečný jsou nepřekonatelný... Když mám malej hlad, utrhnu si malej kousek, když mám velkej.... :D
shamanjai
Teď už jedině stříbrný Smoking Master...
Rhino
OCB, Bob Marley, co se zrovna najde.. Je mi to jedno, balim občas, spíš to cpu do dýmky.
Hunter37
Já jedině smokingy zlatý a někdy taky celulozy:-)....
stream
jedine stovkovy OCBicka nebo Rolls...nechapu jak si nekdo muze kupovat smoukingy..nejhorsi lepeni co znam to sou uz i Party in house lepsi nez smouky
OCB jednoznacne.. ako povedal jeden kamarat, "so smokingami by som si ani zadok neutrel" ;)
Slick-ace
pokud nemám zrovna nacpáno, balim do černých ocb. před pár lety jsem jel jen na smokingach, pak jsem zkusil ocb a od tý doby do ničeho jinýho už nemotám. občas koupim rolls.

party in house - papírky na ho***

tabák balim většinou do krátkejch modrejch ocb, pokud sou gizehy, nepohrdnu. no a s vážkama jsem začínal - tenkrát snad ani nic jinýho nebylo :)
Santha
balím do celulózy od aLedy. Když dojde, šáhnu po OCB, ale to jen zřídka dB)
krivkin
no nevím, ale u mě jsou papírky Party in House úplně dole - každý druhý nebo třetí papírek pořádně nelepil... to Smokingy měl úmrtnost tak max. 3-4 z jednoho balení a nejlepší byly OCB - tam se mi vždy nějakým záhadným způsobem stalo, že vždy v 1 balení 1 papírek nelepil, ale jinak všechny ostatní držely fest...
citace:
Původní příspěvek od stream
jedine stovkovy OCBicka nebo Rolls...nechapu jak si nekdo muze kupovat smoukingy..nejhorsi lepeni co znam to sou uz i Party in house lepsi nez smouky
stream
citace:
Původní příspěvek od Santha
balím do celulózy od aLedy. Když dojde, šáhnu po OCB, ale to jen zřídka dB)

nevim jak tebe ale me z toho vzdycky boli hlava a dokonce bych rek ze mi to i kazi chut..
Evildoer
Asi takhle Smoukingy - asi chutove nejlepsi papirky maj nevihodu ze trochu min lepjej coz nekoho kdo neumi balit (ne ze bych tu chtel nekoho urazit :D ) muze odradit
OCB - sou taky dobry papirky ale chut ovlivnujou vic nez smouky prave proto ze maji mozna vic lepitka a tak lip lepjej takze lidi co mate levy ruce bezte do nich
Nejsips nepoznam co je co ale rozdil v chuti bude ;)
farda
kazdymu je jasny ze Smoukingy min lepej nez OCB, takze jak pise evil zalezi na skillu zda vam to vadi, me osobne to je jedno, balim do toho co je zrovna po ruce
ale hadal bych se ze OCB sou horsi chutove, to bych rek spis ze je vec nazoru, me treba vic vyhovujou OCB

evil: ti ubalim jednoho speka do Smoukinga a druhej do OCB a jestli bedes vedet kterej je kterej ;)
kaasha
OCB Slim, kupuju je taky trochu kvůli hologramu v nápisu OCB, občas jsou docela hezké, kolečka, čárky, vlny... sranda je že pár lidí si myslelo, že jsou OCBčka všechny stejný, hehe
Svahadji
Smoking Slim :punk: :goldcup: :winner:

OCB ještě tak jde jako alternativa..
OCB best
Swan papirky za 8 kc:-))) modre s labuti, parada...
Stoned_r41d3r
Swany nejsou až taková hrůza. Naopak, jedny z těch lepších.
O papirky moc nejde, je to masova, konzumni zalezitost, ale i tak bych rad vypichl sve favority a naopak pohanil ty, co mi nesedi.

Prubezny top 3

OCB black - dostupny, spolehlivy, vyborne lepi, netrepi se, rejze

JOB Tribal - nedostupny, rok jsem na ne nenarazil, jemny, vyborny na manipulaci a na baleni ziletek, prakticky bez chuti, nizka gramaz, konopi

Smoking gold - dostupny, spolehlivy, mozna trosku uzsi na pohodlnou manipulaci, ++++ papirek oznacujici poslednich 5, jsou tak o 1-3 levnejsi,nez OCB,taky rejze <?>

Worst 3

Libela Kingsize - AKA Dlouhý Vážky- Obrovské noviny, které nelepí.

Ale vazne. Nevim kde soudruzi udelali chybu. Jedny jsem si pred cca 2 rokama koupil z celeho baleni ubalil vseho vsudy 2 brka a pak je nekde ztratil. Diky Bohu.

Party in Da House - Not in mine.

Na stovkovejch papircich se toho da pokazit malo. Musej vypadat nejak tak, aby nikoho neurazely, musi lepit , musi horet.
Jiste, jsou tu papirky, ktere maji jakysi svuj vizualni trademark, jako rizzly, ocb, smokingy, ale to je u konzumni zalezitosti typu stovkacu vedlejsi. Horsi je, ze v tomhle pripade papirky jednak nechutne vypadaji, druhak spatne lepi, za treti- ale jo, hori hezky.
Ne nahodou jsou co ja vim produktem olšanských vážek. Brrr....

3 misto.... jeste nevim, aspiruji na to vyschle LOL, popripade zeleny smokingy.
gantali
juicy rools big size 5m,hodne přichuti,chut vyborna,zatim jsem vyzkousel 3(broskev,jablko,boruvka)spkojenost:rasta:
obm jedine :)černé


spousta dalsich blbe lepi ...
nero
Mno já papíry moc nejedou protože sem hodně na přírodu a papíry mi přiadaj nepřírodní :D (radši fajfku nebo bong) ale když je nouze tak balim do OCB dlouhejch ale je to málo kdy
c0ga
kdyz obyc tak OCB jinak jsem zkousel juicy jay:D a s melounem jsem nadmíru spokojenej :D a kdyz neni cas tak sklo :)
grizly
1-Le Zouane (konopny)
2-bob marley
3-buldog

jiny si nekupuju:pimp:
rambo
U nás jsme přišli na chuť papírkům ELEMENTS SLIM KS. Nejsou v trafikách zatím moc vidět, ale neznám nic lepšího.
freefood
OCB OCB OCB OCB OCB OCB ale hlavne Smoking ofsem pouze Deluxe (cerny) a kratky johannes johannson ;P Celkove se to da delit na chutny a nechutny.. DULEZITY je taky zpusob horeni.
Bohuzel pomerne nechutny jsou PartyHouse od vazky... skoda...
Joa nemuzeme si ze starou vynachvalit JuicyJay ochuceny.. ale to se neda fuuurt...
Rodniik
Za me kazdopadne zlaty nebo zluty smokingy (popř. OCB Slim černy)
zimmfi
jedině BOB MARLEY :D da se ubolit totiš pořadna mrkva OCB sou taky dobry ale Skinhedskou značku nikdy nepodpořím, to raři zamotam do Metra (noviny)
drťka
OCB Rolls forever :punk:
:rasta: :rasta: :rasta:
BLENT
JÁ POUŽÍVÁM ZLATÉ SMOKINGY.ASI TO UŽ JE SÍLA ZVYKU.
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od zimmfi
jedině BOB MARLEY :D da se ubolit totiš pořadna mrkva OCB sou taky dobry ale Skinhedskou značku nikdy nepodpořím, to raři zamotam do Metra (noviny)



Jak to myslis skinheadsky ? Rozved to. Tohle bude zajimat vic lidi.

Jinak smokindy VS OCB rolls :( ?
Rákosníček
tak poslední dobou jednoznačně zelený smokingy
takový ty "pure hemp" :leaf:

zdá se mi, že líp lepěj a líp chutnaj a mám je rád :D
když nejsou tak balim do toho co mam po ruce

a hlavně, jak si jistě mnozí všimli tak naši žlutí spoluobčané prodávaj falešný zlatý smokingy :eek: maj bledej obal a hůř lepěj...
shadowsong
klasika OCB Rolls nebo smoking
kde ste přišli na to že OCB maj něco společnýho s náckama ???
stream
jedine OCB a dost dobre nechapu ajk by to mela byt skinhead znacka, skinheadi prece ani nemaj hulit ne ? :)
Caputo
Dříve zlatý smoukingy, teď sem přešel na černý OCB a jsem spokojenej, jiný už nekupuju...
GLORS
zásadně jen zlatý smoking jsou už semnou šestým rokem a nemůžu si stěžovat.zkoušel jsem i jiné značky ale když vynechám ochucený blunty co se nedaj hulit pořád zlatý smoking no.1
zimmfi
citace:
Původní příspěvek od Mašťák



Jak to myslis skinheadsky ? Rozved to. Tohle bude zajimat vic lidi.

Jinak smokindy VS OCB rolls :( ?


tovarnu na papirku OCB vlastni Jean Marie Le-Pen, nebo jak se to pise a to je celkem regulerni fasista, ........
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od zimmfi


tovarnu na papirku OCB vlastni Jean Marie Le-Pen, nebo jak se to pise a to je celkem regulerni fasista, ........


Tak to je peklo, mel jsem za to, ze fasouni odsuzujou huleni nejvetsim moznym stylem. (teda az po rasovy nenavisti)

Muzu ti rict, ze jsem si vzal do ruky ty rollsy co mam a cumel jsem na ne jak debil.
mickjack
Gold Smoking Slim........:)
Slick-ace
zimmfi:

http://iberiannotes.blogspot.com/20...-i-gleaned.html

nevlastní továrnu. Poskytni nám relelvantní info, nic ve stylu jedna bába povídala. ;)
raStaVK
podla mna je jednotkou OCB cierne-slimky ale tak aj zlate smokingy niesu
zle :rasta:

peace
BoBoR
OCB premium-double...tieto su dobre-dvojite...je tam toho vela a akuratne mi pasuju do penazenky http://www.quickonthenet.com/2005/6...mium-Double.jpg
shimano
OCB-do jiných nebalím,přirostly mi k srdci :smoker:
Wosel
Pánové!!!
Ještě pořád jsem tady nikde neviděl ani slovo o našem národním pokladu...dlouhých Vážkách!!!
Každej na ně nadává, ale to je jenom maskování faktu, že to jsou papírky pro skutečné odborníky...velmi uzoučké lepítko holt dělá amatérům problémy, nicméně při správném užití lepí naprosto skvěle. Navíc trochu tvrdší papír - často kritizovaný jako novinový (pche) - skvěle drží tvar a jsou to dle mého snad jediný papírky, ze kterých se dá ubalit naprosto rovný žón.
A "last but not least"; mám je rád taky proto, že se jeden čas prodávaly dokonce za korunu kus (koupil jsem jich hned 2 krabice).
Hlavně ale, pánové, je to ryze český, tradiční produkt. OCB jsou sice fajn, ale všichni víme, komu ty prachy tečou do kapes.
Takže nedělejte všichni machry, naučtě se už konečně balit brka i z něčeho jinýho, než smokingů a ousíbíček a hlavně podporujte české výrobce; zaručenou a tradiční kvalitu :-D
mě bavjej tyhle pejpry:bandit:
http://www.growshop-headshop.cz/Upl...ac3IMG_5654.JPG
LemonJelly
To Wosel: Na zaciatky s Vazkami si dobre pamatam, lacne a postacujuce.
Na druhej srane ale po spoznani OCB, Vazky odisli na vecnost.
Inak aj papieriky o prispevok vyssie mam rad.

Pamatam, ked bol poruke len nejaky toaletak, sme kaslali ako parta tuberakov :)
dumbo
http://www.smokingslim.com/start.html

ale plne suhlasim s Wosel... :rasta:
Spejsek
Nejlepší je balit do celulózovejch "papírků" , lepí z obou stran a všude a navíc vidíš co hulíš :D:D
:jumper: OCB-100 :jumper:

Jelikož jsou skoro všude k dostání
dobře se mi snima manipuluje a hlavně
že jsou to 100' :rasta:
S obyč. krátkýma papírkama ubalit špeka
na poprvé nedokážu :grrr: .....
Uroboros
klasicke cigaretove papirky - zelene rizly. pred balenim otru o celo, ktere mame vsichni trochu mastne i chvili po umyti... tim dostane papirek temer prusvitnou barvu, krasne drzi ohen a je to takovej malej ritual :)

jooo vim jsem hovado :mutant:
das si a nevis
OCB ale dobrymu bluntiku absolutne neodolam..:)
WAMParjan
nejlepší papírky podle mně jsou RAW od té doby co jsem je začal používat tak jsem celkem zmlsanej a když kouřím jointa z normálního papírku hnedka to poznám ten chutovej rozdíl....

edit: tedka jsem si všiml že i 36ka na nich fičí :D . . .
roll
Kdybych nekdy vyhral ve sportce, tak jedine blunty :-) Jinak Nekonecny OCB.
ja pouzival bud OCB nebo rolls OCB fakt mrte dobry papirky
ocb a club :P
Prejgram
každopadne preferuju černy OCB... ale nekdy dekuju bohu i za party hause
StigHelmer
Tak ja uz delsi dobu pouzivam pouze a jedine papirky RAW.
Dobre vypadaj, skvele se z nich bali a to brcko mi z nich vic chutna.
Jsem na ne zvyklej a uz bych asi jiny nekoupil.
A ted vidim ze nejsem sam co si ulitava na RAW :jumper:
taakze RAW ruleez :winner:
Mašťák
Nevite kde by sli sehnat RAW v rolls provedeni ?
http://www.rhinogifts.co.uk/product...1/raw-rolls.jpg
SKUNK211
moje naj su zlate smoking alebo cierne ocb alebo nekonecne papieriky.....
cernobyl
Cerny OCB
Lampick
Ted zrovna Party in house, ktere sem dostal k Reflexu zdarma(jinak bych si je asi nekoupil), jinak cerne OCB,do tech se to bali samo...obcas taky nekonecne OCB...
spacecake
Momentalne cerny OCB, protoze na pumpe nemeli zlaty Smoking...
*SMOKETHATSHIT*
OCB 4ever bud normal nebo crystal (celuoza) jak kdy
for spacecake: v cem sou podle tebe smokingy lepsi nez ocebka ??? ja bych rekl ze jenom hur lepi :D
koogi
Zásadně OCB černé slim a celuóza je shit nemám rád jak to praská!
sagista
jsem zastance sirokych papirku, pri baleni v ruce snaz zustane vse tam kde ma. treba tito jsou uzasny http://www.mladypestitel.cz/growsho...=103014&prazdna nebo modry gizehy taky bry ale krouti se jim lepidlo:(
Pan Stejk
mam nejradsi
Dlouhy: OCB (klasika:D)
Kratky: Bob Marley
Jaby
ja balim do ocb, smokingu, party housu ale to spis proto ze nemam prachy a tyhle sou levny. kdybych mnel prachy tak si koupim blunty nebo nejaky dobry ochuceny papirky. ted v zimne se mi vzdycky krouti lepeni a zrovna na obracenou stranu nez to brko tocim tak mne to vzdycky nasere
alko
cerne OCB nebo zlate smokingy klasika je klasika
BoBoR
no tak ja mam iba ocb cierne...dlhe aj kratke...ale teraz si chcem kupit raw a smoking zlate...potom dam vediet co sa mi najviac pacilo...ale jednoznacne toto su 3 naj znacky co poznam :)
Preferujem francouzkou klasiku, OCB, a nejlepe vytahovaci :-)
Mr.skunk
OCB Slim černý - premium a celuóza občas,když je chut:-D
ivory
no ja mam dlhe jedine ochutene JuicyJay's prichut honey, tie si neviem vynachvalit ;)
a kratke, taky starsi rocnik, pure hemp, ale tie uz ani nepouzivam.. ;)

inak vidim ze RAW tu maju celkom dobre meno, dlhsi cas uvazujem nad kupou (:D) tak som sa nakonec rozhodol pre ne ;)


brckam zdar
Po nějaký době kdy jsem papirosy nepoužíval si zase nějaký to brčko uválim. Tak nějak nepreferuju značku, jsem schopnej umotat takřka do čehokoli co má lepítko, ale OCB mi pořád přijdou jako nej. Jsou takový adekvátně pevný (smokiny jsou moc věchýtkovitý - foukne vítr a papírek se ohejbá jak vlajka), držej tvar a ideálně lepí.
Smokiny jsou dobrý, ale moc řídký a tenký, s čímž souvisí vlsatnosti navazující.
Gizeh, vážka & other kekel - no ubalim do toho...ale nic moc.
Průhledný papírky jsou pro efekt. Skvěle se mi s tim podařilo vyděsit pár kámošů, který nevěděli o co jde. Jinak na kouření nic moc, ke konci mě pálí.
Tabákový papírky (imitace bluntu) kouřim při zvláštních příležitostech. Kouř z nich je těžkej a dobrej, ale delší dobu se to kouřit nedá.

A stejně, bong je best!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma