Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 
Které papírky používáte?No fajka siciety - Klikni zde pro originální téma
Zewl
mel nekdo kokosovej paper?? je takovej tmavejsi a tuhejsi nez normal a vypada tak trochu jako recyklovanej a huste voni kokosem..ja sem z nich jeste nehulil ale uz sem jeden takovej mel v ruce..znate je nekdo??
420kotliik
Zewl : jojo ty uz sem si taky kupoval......taky celkem fajn prichut :)
vaava
to je asi na fakt hnusnou ganju...
420kotliik
Hassan i Sabbah: ano
vaava: neni...je to spiis takove spestreni :) hnusnou ganju nekourim....
Mr.Dread
Já fandím Smoking ECO páč jsou přírodní a z konopí ne ze stomů...
Bulb
Co jinýho než OCB :jumper:
HALUZAK
Ja používam BOBA MARLEYHO.Ja som s nimi spokojny a su okrem toho s prírodným lepidlom
Orange Sword
Já mam oblíbený papírky Boba Marleyho,sice mě je hromada lidí kritizuje ale je to moje tradice:)
Dela_Negro
to orange:ty vole to sou hrozny plachty :) ale kdyz neni zbyti da se ubalit i do nich.jinak uprednostnuju cerny OCB nebo cerny Smoking.do nich se mi bali ouplne skvele hlavne na bekra.jsou pevny lepi netrhaj se.
teďko jsem vyzkoušel papery Gizeh. Děsný plachty, ale lepí dobře a kvalitou se dají srovnat s OCB
Kwjetoň
to Mr.Dread
papírky na balení džojntů se nedělaj ze stromů (buničiny) ale z konopí (jak ty píšeš např. Smoking ECO) nebo z rýže (př. Smoking Slim nebo De Luxe)
nebo sem si to ždycky myslel :D
G.E.M.E.R
kupujem take cierne Smoking De luxe - maju pekny obal,a su uzke - cim menej papiera,tym lepsi,ne?
Kwjetoň
to G.E.M.E.R.:
Smoking de luxe sou rozhodně luxusní :)
Každopádně když motáš brčka na switche tak je úplně jedno jaxou papíry široký - nasypeš, wolízneš & zbytekk prostě odtrhneš :D
it's simple...
Dude
silver smokingy:)
N3oM
zlaty smokingy nic jinyho sem snad ani nezkousel :)
vrbic
Ja kupuju vetsinou zlaty smokingy nebo cerny, nebo odmotavaci OCB
Mr. Figaro
No tak já zásadně kupuju OCB slim. Podle mýho určitě nejlepší papírky. Sice je vyrábí nějakej fašoun či kdo, ale výrábí fakt vynikající produky. Černý smokingi taky nějsou špatný ale kam se hrabou na OCB..........každej kdo je vyzkouší pochopí co je to síla OCB:punk::)
Evildoer
OCB-rol=nej a kdyz smouky tak master takovy ty uzky skvele se do toho balej zilky ;)
moswa
na smokingy uz nemam nervy. ted jedine OCB :D tedka zase naka limitovana edice tak uz mam ruzny barvicky a sem spokojena :)
OCB mě tedka dostali.... Dlouho sem pobíral jen zlatý smokingy, ale změna je život :)
Kwjetoň
woe, taky mam poslední dobou rači OCB než Smouky..

Rollsy rulezz!! :punk:

btw. u nás prodávaj eště jiný rollsy, jmenujou se Millenium a jsou eště lepčí než OCBčka, jsou navinutý na širší trubce, která se da perfektně navlíkat na dredy.. :D

sice to v dešti rozmoká, ale co, daj se neustále vyměňovat (samozřejmě pokaždý s originálním vzorem.. :))

:afro:
Chemik
Ano, hned podle písma se tu pozná, kdo umí balit a sice podle třech písmen OCB...

Na backroll mají tu výhodu, že když balíte třeba při dvou promile a jednoduše to chytíte a prudkým nekoordinovaným pohybem urvete tak drží! Nebo opilci mají štěstí??
Daveid
Zlatý smokingy, ale dlouho už sem neměl OCB a pokaždý když si jdu koupit papirusi tak na to zapomenu a koupim smokingy
MasterFil
OCB Slim Premium a klasiku zlatý smoukáče :)
BASE
Též OCB Slim Premium
freshbrain
ja pouzivam vyhradne znaky OCB, jak 100´s, kratky tak i role ta je podle me nejlepsi co na trhu je, jediny co se ji vzdalene priblizuje je role Smoking Deluxe. Ale jinak OCB fOrEwEr. Peace, man
Protiva
Tak tohle mně dneska rosekalo. Mezi letákama o výbojkách v mém oblíbeném G-shopu najdu tohle:D
Lahvan_FlaskiCZ
jedny zlatý smouky, prosím!
tady máte, 17,- korun.
(20,-) to je dobrý, kupte si něco na sebe. :p:
omniaaliterest
OCB slim premium-natural arabic gum ;-)
Mr. Figaro
No to by mě zajímalo, kde se daj sehnat bílý OCBčka.......neví to náhodou někdo???............u nás seženu stěží OCB Premium( maj to ve dvou trafikách v celym městě:eek: ).......Ale ty bíly to musí bejt Luxus - natural Arabic gun...:)
Ramzes
Mno jako souhlasi s temi co pouzivaji nejvic OCB jsou to nej papirky a nejvic na pi** jsou Smouky pac vubec nelepej :D
Kwjetoň
Mr. Figaro:

cheché, to jsem si taky myslel..

hele, bílý OCBčka, to budou nějaký mordy.. :eek:

a wono néé..:(

bílý OCB jsou fakt na hovno, maj diwnej nepříjemnej papír, ze kterýho se IMO nemotá moc dobře..

to už jsou lepší party in house, co byly jednou v reflexu.. :punk:
a to nekecám.. :wink:

:afro:
no já nevim...před nedávnem jsem byl nucenej do smokingů balit...a vida, zvyknul jsem si na ně, a dokonce se mi do nich balí celkem stejně jako do OCBček
Celller
OCBééééééééééééééé:D
Kwjetoň
smouky byly dlouho super, ale pak jedna várka vůbec nelepila, cimž si to u mě kluci ze Španělska rozházeli a od tý doby pužívám jen rollsy Millenium z mýho oblíbenýho shopu.. :)

:afro:
Kwjetoň: no, zrovna včera jsem si zlatý smouky koupil a ony fakt nelepily :( a to jsem se těšil na to, jak si dám jointa u ohně. asi změním značku...
Kwjetoň
futeW:
být tebou, tak přejdu na rollsy..
zvykneš si na ně rychle, to ti garantuju.. :D

:afro:
sancha
OCB rollsky slim
OCB rolls normal

aanebo zlaty skoming

největší shit ocb bílý fakt nechápu proč nelepí .)) přjde mi to důležitý aby jako lepily :))
Moje
:punk:OCB Slim Premium :punk:
Novota
OCB Slim Premium :) taky sem tam shánim nějaký ochucený papírky.. posledně sem balil do Golden Wrap Chocolate Flavored :) celkem chuťovka
FlickerBird
poslední dobou určitě žluté - konopné Smokingy.... sice to na balení chce klid a ruce v teple, ale když se pálí nejsou vubec cítit (oproti OCBčkám které praští do nosu)
chuck53
černé OCB
kurdt
OCB Slim Premium ;)
Jeck Herer
jedině zlatý smokingy..
Kelly
já když už balim do pejprů tak do černých OCBček nebo zlatých Smokingů ale vždycky mě strašně naštve když se tam objeví ten "signální proužek''.No a tak sem to přestala hrotit a dávám si skleněnku :)-
impozant
Smoking Hemp
Mr. Figaro
Fuck da Zlatý smokingy, viva la OCB..........Smokingy sou něco jako mezi autama škodárna, spolehlivý ale na hovno. Radši si připlatím a vozim se v BMWčku.....;)
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od sancha
největší shit ocb bílý fakt nechápu proč nelepí .)) přjde mi to důležitý aby jako lepily :))


Tak to nevim kde si je koupil......já sem si je ze zvědavosti koupil včera a lepjej luxusně, akorát sou víc papírovější...
WhiTe
kupuju normalne cerny OCB .. dobry sou i ty rolovaci...
omniaaliterest
citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro


Tak to nevim kde si je koupil......já sem si je ze zvědavosti koupil včera a lepjej luxusně, akorát sou víc papírovější...



tak ja s nima mel ten samej problemek...a koupil jsem je kdekoliv v Plzni....a nelepi....
kotlis
OCB slim prémia
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od omniaaliterest



tak ja s nima mel ten samej problemek...a koupil jsem je kdekoliv v Plzni....a nelepi....


To se budu hádat...........LEPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ DOBŘEEEEEE!!!!!!!!!!
omniaaliterest
ja se hadat nebudu...radsi smotnu ;-) ........do ocb samozrejme :D
Kwjetoň
bílý ocb lepěj docela dobře, ale co mi vadí je ten matroš.. fakt nepříjemnej (dost papír, baba.. :D)
a hlavně pak nejde žont pořádně sklepat..
tagže z toho dycky vznikne taková měkká hokejka.. :D

řejžový pejpry rulezz!! :punk:

:afro:
shamanjai
Přátelé...

To jsem rád, že tohle téma přežilo takovou dobu...

Já jsem přešel na stříbrný Smoking Master...

Tak jde čas...
dvorka.v
Jedine Smoking a OCB ..kdyz nejsou tak ty co jsou :))
nejoblíbenější mám černý ousíba...
ale poslední době je dělaj nějaký jiný...
když balíš na bekra a chceš ten kousek utrhnout, tak to jde čím dál tím hůř...nebo se mi horšej sliny :-)
omniaaliterest
nebo uz zadny nemas ;)
Vladbur
Moc dobrý jsou černý OCB Slim premium,dobře lepjej,líp než Smokingy,a zase papírky z konopí moc rychle hořej...
Kelly
Vladbur: to jo to máš pravdu.Stejně nejlepší je balit brčko do dobře sušenejch tabákovejch listů-to je pak chuť :)
TractorDriver
ja balim nejradsi do cernejch ocb, bily ocb sou taky good-jak uz tu nekdo psal takovy papirovejsi mozna tvrdsi...
zlaty smokingy moc rad nemam-neni to ani tak kvuli lepidlu jak si casto lidi stezujou ze nelepej ale spis ze sou taky jemnejsi nez ocb-mam radsi tvrdsi papirky... ale kdyz neni papirek tak sem rad za jakejkoliv :))
hehe, to že jsou smokiny jemnější se mi právě líbí

ad rolls: mý kamarádi prohlásili, že rollsy by mi měli prodávat jenom na recept a zásadně jenom jednou za měsíc /trošku vyvádim a když mam rollse, neumim se brzdit/
Lupus
já teda hulim jenom skla a vyjímečne si dám z Vážek to je uplný shit. ale nejhorší bylo když dneska kamoš přišel a řekl to je také(kvalita hulení) že ze skla to nemá cenu a vyndal džony ubalené ze sešitu!!!!!!!!!!!
dal sem si testovně prda a už sem nechtěl
citace:
Původní příspěvek od shamanjai
Přátelé...

To jsem rád, že tohle téma přežilo takovou dobu...

Já jsem přešel na stříbrný Smoking Master...

Tak jde čas...


ááá samotný zakladatel :)

posledně jsem balil do papírku "party in house". lepí špatně.
nou nou...jednoznačně černý OCB
omniaaliterest
FUTEW:taky jsem koupil Party in house...zadnej problem nebyl,ale smotnul jsem z nich zatim jednoho...tak moc nemuzu soudit...jinak to samy co OCB black..
pisoar
nejlepsi jsou vytahovaci ocb a ze zlatejch smokingu si trhat viko na filtr
Koukám, že se to tu celkem vyprofilovalo OCB X Smokingy :-)
Já jsem byl nedávno donucenej balit do Smokingů místo mejch oblíbenejch oucíbek a asi zase na chvilku změním značku...nevíte někdo, je možný, že se smokingy za asi tak 5 let uplně změnily? Přijde mi, že lepěj mnohem líp než dřív a hlavně se tolik netrhaj...
hena
OCB a gdyž nejsou tak zlaty SMOKING
mirez
jedinne OCB... u nas ve meste je jedinna trafika, kde to asi maj... boze diky za ni! ;]]]
došly mně černý ocb, tak jsem se vrátil ke zlatým smoukům - koupil jsem si je v Ljublani a překvapivě lepí!! :))
eMson
stale golden, nemenim firmu :D
Janísek
no, klasika..ocb, smokingy, nekonečný ocb, taky nekonečný modrý rizzly+..osobně mám radši stovkový Rizzly+ modrý:-)) zlozvyk no:-) a cíga do toho co mají v trafice:-)) a měli vážky:-) filtry si kupuju,jinak vizitka rulezz:-):punk: :p:
stmtaz
ja mam nejradši rýžoví papírky Element sou fakt hustý hořej i pomalejš ja tomu nevěřil ale rozdíl je poznat
Ja najradsej balim do OCB cierne....a neviem preco ale zacinal som s RIZZLAMI....je pravda ze dobre nelepili....no na tabak kupujem doteraz jedine oranzove Rizzla te mam fuckt rad a som s nimi spokojny....na dovolenke som sa dostal k bledomodrym rizzlam a bol som tiez velmi spokojny...u nas niesu k dostaniu nikde....

tagze: 1. OCB black
2. Rizzla orange krátke (pouzívam len na tabak)
4C3
no, kdyz jsem jeste papery potreboval, kupoval jsem si - sice drahy, ale dobry - ruzovy OCBcka
kazdopadne ted jsem papery nepotreboval asi 1/2roku, davam si radsi slukarnu, bongo ci kybl...
Rascal33
Jedine OCB... nejradsi mam Rolly ale ty dlouhe jsou taky dobre...
a na cigara si kupuju papirky Javanes...

jo a minuly tyden mi dal kamos Vazky po pradedovi ktery je uz 15let mrtvy... maximalni papirky... stare jak Metuzalem ale maximalni style :)))
Kwjetoň
dneska jsem koupil zelený smouky, taxem zvědav, jaxe osvědčej..

jiný už neměli :)
Everl0st
černý OCB....ruláááá
Vochomurka
zdarec OCB když je nouze ale PURE HEMP every day!!! Taková přírodní dřevěná fajka taky není k zahození!!!????
Jack Flash
nejlepsi sou OCB slim to mi nikdo nevymluvi.
east
tyto pejpry jsem si přivez z Valencie....z těch zelených vycházejí takové dlouhé, atletické špekuldy, ale ten papír nejni moc dobrý (při kouření jde cítit), ale ty červené, ty byly luxusní... :)
Peshmerga
Právě jsem se vrátil z dovolené v ČR. V Grow-shopu v Bořislavově ulici jsem nakoupil řadu věcí. Pokud jde o papírky, jeden sympatický prodavač mi doporučil OCB Premium Slim černé a Smoking King Size Slim červené, ty se podle jeho názoru prodávají nejčastěji. A musím říci, že měl pravdu. Pro úplné labužníky je to pochopitelně Pure Hemp.
zaya.cz
nekonecne papirky sou best;)OCB a ted sem mel moznost vyskouset papirky PAW-PAW a ocb budou asi lepsi jinak klasicky papirky sou pro me nej asi Smoking-cerne,stribrne pak OCB
zmetek
vyhradne cerny OCB
lutemnik
zulam do Smoking Eco(OCB taky supr)
Melchiah
zdarec...
tak ja balil do cehokoli, hlavne kdyz se to pak dalo kourit....ted uz teda jen bonguju....ikdyz nejradsi jsem mel asi OCBblack a zlaty Smokingy....ne ze bych si kupoval vyhradne tyhle, ale bylo to vzdycky takovy automaticky...odpovidal jsem driv, nez jsem si uvedomil, jak ze to vlastne papirky chci:))
Pampalini
ja objevil tyhle pruhledny jsou v klidu jinak je mi jedno z jakych papiru
hlavne musej bejt tenky
veggxy
nelepsi sou cerni ocb
lubomír
Zlatý smokáče a černý océbčka jsou jasný. Ale vůbec nejlíp se mi balí do papírků Elements slim KS. To jsou dlouhý tenký rejžový papírky. Kupuju je na Bělohorský v nonstopu na Praze 6.
lubomír
tady posílám lepší foto...
lubomír
...a k tomu tyhle filtříky a jsem úplně spokojenej (kupuju taky na Bělohorské)
Mr. Figaro
Elementy nejsou špatný, taky sem si je jednou koupil, ale z§stal sem u Bílých a čených OCB,,,,fut to na ně nemá...
Dr*Skunk
ja zbalim s takým aký papir pride pod ruku či je maýí ablebo dlhý uzky či široký aj tak radšej fajočku lebo špeky furt furt a fajky mi doma zapadnu prachom..
Lagutoda
ja balim v posledni době často do ovocnejch, sice to zrovna nejak xtra nelepi, ma to konzistenci temer jako normalni papir, ale krasne to voni. minule kdyz sem je nakoupil, tak je po me kazdej chtel, ale ne na baleni speků, ale proste je olizovali :D, maj celkem fajnovou chut , a pri horeni se papirek barvi do zelena :popcorn:
Hy3nA
edit:
OCB - černý, nebo Smokingy - zlatý
krivkin
nejdřív mascott a teď už jedině OCB většinou v roli - to si urvu jak chci dlouhý podle množství matroše a počtu lidí, zkoušel jsem i takový ty "igelitový", ale je to humus a nepoznal jsem skoro ani, kde to lepí
Kripix
citace:
Původní příspěvek od krivkin
nejdřív mascott a teď už jedině OCB většinou v roli - to si urvu jak chci dlouhý podle množství matroše a počtu lidí, zkoušel jsem i takový ty "igelitový", ale je to humus a nepoznal jsem skoro ani, kde to lepí
:D igelitovy: myslis asi celulozu co??? nepoznal si skoro kde to lepi jo??? hmm to je zajmavi, protoze lepej(tak pofiderne ale lepej) uplne vsude z obou stran. ja jen tak aby jsi priste nehledal lepeni na celuloze:)...igelitovy:D
o a abych nezapomel tak nejcasteji balim z OCB ci smoking pac sou an kazdym rohu a nic proti nim nemam. obcas se da koupit nejaky zastaraly ci zprcany baleni co je na shit, ale vetsinou ne. cas mod casu balim z bluntu a nebo s nejakech ovocnaku(mozny bych znich bylil casteji ale davat sedum petek za par papirku???...este sem normalni
.:peace and flowers:.
Libang
ja balim z černejch OCBček , Smokingy me prijde ze nelepí
krivkin
4 Kripix: to byla nadsázka, samozřejmě je mi jasný, že to nebyl igelit, ale nevěděl jsem přesně co to je, takže pro hnidopichy CELULÓZA NEVERMORE!!!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma