Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
First indoor (kýbl) 30+18W - Klikni zde pro originální téma
Frankey
Zdravím,
prináším UP.Katky jsou v 2 dnu květu a celkem se jim daří až na jednu ta na následky světla třošku seschla ale zase se spamatuje.Svítím zatím tou megamankou a nejspíš koupim ještě jednu ale na tu 125W nemam pěníze.Teplota ve dne 27 a v noci 21.Vlhkost ve dne je 30% a v noci 40-50%.Větrám non-stop.Zatím zdar Frankey
Frankey
1 kytka
Frankey
Ještě jedna
Frankey
A ta seschlá
cookino
ja to vidim na prelivani, prehnojovani a spatne ph vody :) klidne smaznu na prani :)

(prehnojovani nutne ne, mozna spis to ph)

EDIT: lol, halogenky jsem si nevsim. Nyni je to jasne - jen a pouze ph - zkus si alespon pujcit ph metr a zmerit si kolik ceho potrebujes na upravu do spravnych hodnot ;) Opravdu to bez toho nejde (jde, ale uroda je pak prekvapive mrnava):girldevil
BloodyBeer
nene jestli na to svitila ta halogenka primo tak se nedivim ze to skoncilo jako skvarek :-)
Frankey
Přeléváním to není:Zalívám poměrně málo asi tak 1 do týdně což na malé kytky stačí.
přehnojením taky ne.No možná max rohovinou co je v substrátu už od začátku.
PH nevím dvakrát jsem to zalil vodou z kohoutku.
Zatím zdar Frankey
To bude tou vodou z kohoutku .Pokud mate tvrdou chlorovanou vodu tak to ty kytky nesnesou.mnela by byt min 24 hodin odstata a mnela by myt pokojovou teplotu.K+
Frankey
Zdravím,
přinaším Up.Kytky jsou v 9 dnu květu.Dostaly první zalivku alga bloom 3 ml.Ta jedna kytka jse nezpamatovala a šla pod kosu ZASE!!!!:(:(.Jinak teplota ve dne je 25-27 a v noci je 20-22.Vlhkost je dne je 30% a v noci 50%.Větráky běží Non-Stop.A abych nezapoměl dal jsem si klíčit 3 seeds Puc 14 pudou do skleníku.Zatím zdar Frankey
Frankey
První kytka
Frankey
Druhá kytka
Frankey
Druha kytka detail palice!!!!
Frankey
A druhá kytka detail listu!!nejspíš Ph
Frankey
A ještě fotka první kytky ale detail palice:D:D:D
Frankey
A ta seschlá kytka
Frankey
A ještě jednou seschlá
BloodyBeer
Zdar

ty listy bude nejspis prelivani a nebo nedostatek dusiku.

at to roste
SmokeHillz
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
jj tu usporku se vyplati koupit - uz je to alespon semi-pro vybaveni ikdyz na sodik se nechyta. Ale ja vidim jeji budoucnost ve vertikalu.

Jo kdyby sis koupil dva kalfasy 60 L - do spodniho udelal diry, do vrchniho dal jeden vetrak na odtah a dovnitr jeste jeden fan na ofuk tak mas skrin jak hovado :-)


at to roste ....

Hele rad bych se te zeptal jestli by melo nakej zadouci efekt 200w usporka 1.vertikalne a druha horizontalne...
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od SmokeHillz

Hele rad bych se te zeptal jestli by melo nakej zadouci efekt 200w usporka 1.vertikalne a druha horizontalne...


no urcite by to slo udelat ale budes to mit dost presvetlene ---- > tam kde se to bude protinat se to urcite presvetli a tam kde budou objimky zase stin.
nejlepsi bud rovnou jenom vertikal a nebo horizontalne ale objimky naproti sobe aby se trochu odstranil stin ktery vznika za obimkou (doufam ze jsem to dostatecne vysvetlil :-)

kazdopadne vertikal musi byt luxusni a ani nepotrebujes delat stinitko a stejnak ta usporka neosviti takovy prostor jako sodik takze kalfasek pohoda.


cus bus a at to roste

:beer: :beer: :beer:
Frankey
Zdarec určo by to šlo ale mám problém s výškou kytek už se mi trošku pálí lístky takže je budu muset něják ohnout!!!poradtě :(:(:(:(.zatím zdar Frankey
Frankey
Čus growers.
Přináším smutnou správu :( byl oběvěn jeden sames :(:(.Na přání člena High sem odstřihl koule a nadále ponechal(pude do mlíka i když nevím)Takže mi zbyla 1 kytka:(:( to je pěkný.Mno nic zatím zdar Frankey
Mr.Watt
Nazdarek sledujem tvoj Grow od zaciatku a rad by som vedel ako to pokracuje .. inak ocenujem tvoje odhodlanie .. .. ale aj ja sa priklanam k tomu ze je treba lepsi box... a vyriesit to musis aj s tym Ph v akvaristike kupis vsetko potrebne aj na zvysenie aj znizenie ph.. a skusil by som iny substrat niaky obycajny pre izbove kvety ... po case prihnojis inak k+ a pridaj nove foto alebo aspon info .. .. vela stastia s growom =D
Frankey
Zdravím growers. :smoker:
Zas po delší době nějáky report......Kytky byli v 25 dnu růstu a jelikož byli velké tak se pálili.. :grrr: ..takže šli pod kudlu :chef: a rovnou do mlíka.. :banned: ..samozřejmě usušené.. :leaf: ....Mlíko jsem vařili 1hod. kuli nedostatku času.. :smash: ...Dělal jsem mlíko poprvé.....Bylo to pro mě takové už nim moc ale kámoš se nemohl pořádně vymáčkout. :biglaugh: :biglaugh::biglaugh: S pozdravem Franeky :goldcup:
WERD
a to se vyplatí:D:D:D
noobák
čus, koukám že ty kytky vypadaj jak přejetý. Taky sem si naivně koupil halogenku do kýblu od primalexu a foukal sem jak divej, ale stejně sem měl skoro 50°!! vyser se na halogen a ber úsporku- nehřeje a údajně 15W úsporka je jak 70W normál. jinak pH meter asi užitečnej, ale sám mám jenom pH papírky :D přibližnou hodnotu zjistíš, lepší než nic. Jinak taky zalejvám tak jednou, dvakrát tejdně a kytky si nestěžujou... tak ať to roste a nepálí se to (já si svoje kytky od halogenu popálil :D)
Zlosin*
Hej ty jsi zeslonil co se dalo zeslonit.....Dyt staci tak malo,precist aspon jeden growreport,aspon jeden :) pouzit aspon obcas mozek a treba i FAQ.....no a nemusel bys takle zkončit s hrozivým výsledkem....Nechápu...

Sezen vetsi box,lepsi geny,a zkousej to tak dlouho dokud nevyroste poradna palice! :D drzim palce:bravo:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma