Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 [2] 
Je matkárna legální? - Klikni zde pro originální téma
The OG
citace:
Původní příspěvek od blazini
Ako potom funguju obchody s klonmi ako napr flowery fields?


Mnoho lidí je špatně informováno ohledně současných platných zákonů České republiky týkajících se konopí, natožpak Rakouska :D

Nejen na tvůj dotaz odpovím ve 3 bodech:

1) Hledat
2) Efektivně zpracovat
3) Ověřit

Nejúčinnější cesta..


PS: Já to nevím. Když najdeš něco kloudného, máš ode mě karmu.


K tématu: MATKÁRNA na území ČR samozřejmě NELEGÁL.


cheers
blazini
https://www.dopemagazine.com/austri...illegal-flower/

https://www.leafly.com/news/politic...lone-superstore
PeterJozef
No myslím že veľmi sa to aj tak nerieši :)
Duki
Ano, řeší se to. Každý klon je brán jako dospělá rostlina, zákon to nějak nerozlišuje. Takže nakonec to je možná i horší než mít pár rostlin, které chceš pak sklidit (pokud u tebe nenajdou vzduchotěsné sáčky, váhu a sušené).

V obou případech když přesáhneš 5 rostlin tak to je trestný čin.
turolop
I teď po 2 letech je to takhle bráno jak tady píše "Duki"? To se mi zdá přehnaný aby jeden malinkej klon byl chápán jako dospělá rostlina... Vždyť z ní ani nemůžou naměřit THC... Vždyť to může být technické konopi i když není ale kdo to potvrdí? Policie to asi nemůže dopestovat, nebo jo? Jak to teda je, trochu tenhle systém nechápu... Kupuju klony tady už několik let a nikdy mi zadnej matkar nerekl, že by z toho měl třeba nejakej problém...
Lemonade
Podle mě je to výroba, takže je to z pohledu zákona jedno pokud naměří víc jak 0.3 %.
Třeba jen neřekl :-)
Napiš poslancům,
https://www.legalizace.cz/legalizac...lovte-poslance/
turolop
To jo ale oni mohou dělat testy jen z palic a ty v matkarne nenajdou :D
Lemonade
Zdroj ? Našel jsem nějakou EU normu a to že ji PČR neimplementovala. Ale možná starý info.
dva-tři
Podle me je to tak nějak napůl, když budu brát, ze ty co tu píšou o těch vrcholkach kytek, s tím, ze to je v nějakém zákoně (nejsem právník) a zároveň je tu zákon, jak píše chobot, tak teda co z toho platí? Samo jen pokud obě tyto veci jsou zákonem podložené. Já až takhle zákony neznám, ale rad bych věděl, jak by to teda soud posoudil, kdyby byly oba tyto zákony platné? Kdyžtak dík za vysvětlení. Jinak já osobně myslím, ze legální to není, už jen proto, ze i ta matka bude mít víc, než těch 0,3...........23
El Dudelíno
NE není.
Zbytečná polemika
CockeyRejects
Dnes mam za sebou prvni soud, za pestovani matecnich rostlin a rizku a naslednou distribuci, realne mi hrozi 8-12let, takze legalni to fakt neni, moje klony 10-15cm obsahovali 2,76% THC…tez jsem si myslel, ze je to legalni a ze maji pod 0,3%
Stanlord
Já mám dotaz k sazenicím. Sazenice THC ještě neobsahují, že? Jde mi o to, co by se stalo, kdyby mi vtrhli benga domu a já tam měl třeba 10 sazenic s tím, že bych si jich vybral 4-5 podle toho jak rostou prvních 14 dní a jak jsou silné a ostatní bych vyhodil. Jde o to, že pokud sazenice neobsahuje THC, mohl bych jich mít logicky klidně těch 10, ne?
Slunce83
citace:
Původní příspěvek od Stanlord
Já mám dotaz k sazenicím. Sazenice THC ještě neobsahují, že? Jde mi o to, co by se stalo, kdyby mi vtrhli benga domu a já tam měl třeba 10 sazenic s tím, že bych si jich vybral 4-5 podle toho jak rostou prvních 14 dní a jak jsou silné a ostatní bych vyhodil. Jde o to, že pokud sazenice neobsahuje THC, mohl bych jich mít logicky klidně těch 10, ne?

Ne. THC obsahuji, i kdyz v mensim mnozstvi nez palice...
ale prekracuji to povolene mnozstvi 0.5% rozhodne.
Stanlord
Aha, takže mi chceš říct, že po 14-21 už obsahují THC? Ještě mi řekni, že ho obsahují i semínka... Mohl bys mi prosím poslat odkaz ne nějaký zdroj? Protože já celkem hledal a o výskytu THC v sazenicích konopí jsem nenašel zhola nic.
Slunce83
citace:
Původní příspěvek od Stanlord
Aha, takže mi chceš říct, že po 14-21 už obsahují THC? Ještě mi řekni, že ho obsahují i semínka...

Seminka se volne prodavaji, protoze neobsahuji THC.
Ale rostliny po 2-3 tydnech ano, obsahuji. Proto rizky se u nas dle zakona nemuzou prodavat.


Pokud to neni technicke konopi tak i listi po 2-3 tydnech zhuluje dobre.
Jinak jsem videla clanek, ze rizky obsahuji cca 3-5% THC.
Coz i pocitove tomu tak je.
Cajti by postupovali tak, ze sklidi rostliny, vysusi je a nameri procenta THC v susine.
Kdyz tomu neveris tak se zeptej na policii :D
AladinXXX
Slunce83 ma pravdu......
ano sazenice/rizky obsahuji thc ktere prekracuji legislativu cr-proto tu je zakaz prodavat klony.........
Stanlord
Dobře, rozumím. Ale stejně mi to nejde na mozek. Řízky se dělají ze starších zdravých rostlin, které už určitě thc produkují. Proto jej má i ten řízek a proto se nesmí prodávat. Tady bych to bral. Ale ze semínka, než se začne klubat pořádná rostlina, to je klidně 4 týdny. Takže 3 patrová rostlina pěstovaná ze semene, že by ho měla tolik, to mi nejde na mozek. Ale díky za objasnění.
Slunce83
To, ze rostlinka 2-3 tyd. od seminka zhuluje a ma k tomu dostatek THC je naprosto normalni.
Male trichomy na listech to v sobe maji.

Mne vubec nejde na mozek, ze pomerne velka cast prirody je zakazana.
Neurotoksicky chlast se pije vo stosest. Nici rodiny, osudy, DNA... stejne jako i nikotin.
Ale ten hnus je legalni - je to proste genocida.
Dokud budeme ten debilni system tolerovat, budou nam kadit na hlavu.
To preci neni normalni, aby kdokoli ve svete zakazoval prirodu!
Bud to THC, psilocybin, nebo DMT. Je to proste nesmysl.
Podekujme zlocinecke organizaci OSN, ktera mimochodem stoji i za tzv. plandemii.
Ten system je treba menit zezhora. Pokud by volby neco menily, tak by uz byly zakazany.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma