Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
1. INDOOR - 250W by dareba - Klikni zde pro originální téma
Hele chlapi,částí úrody nebo řízkováním si tu přivydělává kde kdo,to bych v případě Dareby nijak nehrotil,ale to že komu neni rady,tomu neni pomoci je tu nad slunce jasný a je úplně zbytečný se tu rozčilovat a dělat přestřelky..
Ten facebook,tomu bych i věřil,ale to je buřt,když je ti ..náct,tak holt může bejt člověk prostě jelito..Nechte ho svýmu osudu,třeba se to do budoucna srovná,jestli ne tak holt bude odejit..
dareba
ne opravdu nejsem z facebooku (o fan klubu na facebooku jsem se dozvedel az pozdeji - v ty dobe uz jsem tu byl zaregistrovany a opravdu jsem dal 80 kč za tu smsku, coz je stejne jedno, protoze vy mi to neuverite a budete se na me snazit vybalit ty nejvetsi picoviny, za ktery mi pak vynadate a date 50 K-)... kazdopadne tady resite OT a zatim jste mi nerekli, proc bych mel prepinat na kvet uz takhle brzy, kdyz jsou kytky jeste hodne maly...
dareba
13. DEN na rustu 18/6
-
-
-
-
Dareba: Líp čti,zdůvodněný to už výše máš,akorát s tim nesouhlasíš,toť vše,tak si to udělej po svým a zklidni se,z takovouhle jakou si tu zatim předved si tvý téma každej odhlásí..

Kus hoven :

Slušný hovno si tu plácnul..Trochu se po Groweru rozhlídni,víc no comment..
dareba
zduvodneny to mam takhle: kytky se ti jeste dvojnasobne zvetsi a pak az nahodi palice - jenze s tim zdovjanosbnym zvetsenim by to zase nebyla az takova vyhra, protoze zatim jsou to 15ti centimetroovy prckove...
HAKEJAMEN
Čus vybalim na tebe pičovinu jak mraky hej:D udrž to na rustu a přesad to ven mam neco podobneho každym rokem a věř nebo ne vždy to rozbije méé očekavanííí\!!!
HAKEJAMEN
ale jestli to dobijes ve skrini tak Klobouuuk doluuu!!dneska jsem mel poprve 33 ve skrince a to ti rikam zadna sranda ty vole.
320D
Ne, nepestuji noname. Nepestuji ani nic jineho, ani venku, ani doma... To ale nemeni nic na tom, ze ty jsi nejaky pojaseny pubertak s vidinou 250,- á G, nulovou inteligenci a jeste k tomu se chovas jak hovado... Pokud vim, tak jsem ti ani nikde nenadaval. Srovnani ze se chovas jak pica sice nepotesi, ale asi nad tim tady nikdo, v tvem pripade, ani nepozvedne oboci...
citace:
Původní příspěvek od dareba
... kazdopadne tady resite OT a zatim jste mi nerekli, proc bych mel prepinat na kvet uz takhle brzy, kdyz jsou kytky jeste hodne maly...


:D

podle fotek se mi zdá,že maj holky ještě čas.
Fakt se tady na to nemůžu dívat.

Střihni to cca nad třetím patrem,to bude zhruba v polovině kytky a pokračuj na 18ti hodinách než budou mít kytky cca 20-25 cm na výšku(budeš mít více vrcholků na kytku ne jen jeden,páč při výkonu 250W se do hloubky nedostaneš,musíš ty palice rozprostřít po ploše),potom to teprve přepni na 12 hodin
Po přepnutí se ti začnou větývky vytahovat o dost rychleji než teď v růstu,těch i 30 cm udělají během 14ti-21 dní,samo záleží na genetice a hlavně výkonu lampy.

kdy přepnout se řídíme hlavně genetikou,modelem,páč taková nebula poleze o 50% max tak třeba chronic těch 150% dá.Euforia i 300%;zase záleží v čem jedeš.V hydrosystému rostou daleko rychleji.

PS: jinak jsem opravdu nedoufal v to,že se ti ty kytičky vzchopí
Prolil jsi to? Nebo jen ty zaslepené otvory jsi :D odslepil?
Ty hnusné listy ostříhej,kytce jich tam zůstane ještě dost.
Nevim sice komu,ale díky za promazání některejch zbytečnejch,stihomamskejch výlevů v tomhle trýdu..

Simor :

Souhlas,nejen s obsahem ale i formou..

Dareba : Simorovi rady=Nová šance pro tebe,jak s ní naložíš...?
Egoaroganci a vulgárnost dej do šuplíku a pěstu zdar..
Kuči
ja si myslim ze tady mas jasne napsano ze mas prepnout, mas "jen" 250w a tim moc neprosvitis, dole to budes mit ridky, to ze to nechas delel na rustu zpusobi mozna tak vetsi kytky, ne vetsi palice, samozrejme brat s rezervou :-) ale s 250w bych si dovolil tak mozna na 30 cm vrstvu palic.. mozna se pletu nebo je to jen muj dojem ;-)
Myslim že Simor radí Darebovi něco jinýho,než jasný hned přepnutí..o dva přísp.vejš.To aby se z toho kluk zbláznil : "vyhoď to do hajzlu pičo"nebo hned to přepni,na co čekáš,si hovado"nebo "zastřihni,roztáhni a teprve pak přepínej" Já se přiklánim k Simorovi,protože radí rozumný věci a nestírá jen Darebu(i když je snim těžký pořízení,co jen dalo práce přesvědčit ho,že 35-40 st.je fakt trochu horko) jak ostatní egoborciradílkové..,alias Brouk Pytlík hadr..

Edit :

Dareba :vidíš ty prázdný díry mezi kytkama?Ty je třeba zaplnit,viz Simorův příspěvek výše,pak přepínej.Nejde o to hnát kytky do půl metru před přepnutím,spíš zaplnit prostor..:leaf:
dareba
dobre... a jeste jeden muj dotaz - > mel bych navazovat z 18ti hodin svetla (ktery sviti ted) na 12 hodin tmy, nebo bych mel navazat z 8 hodin tmy (kterou mam ted) na 12 hodin svetla? co je lepsi?
citace:
Původní příspěvek od dareba
dobre... a jeste jeden muj dotaz - > mel bych navazovat z 18ti hodin svetla (ktery sviti ted) na 12 hodin tmy, nebo bych mel navazat z 8 hodin tmy (kterou mam ted) na 12 hodin svetla? co je lepsi?

to je úplně fuk.Na tom nezáleží.Kytky začnou tak cca po týdnu nakvétat
Někteří to nechaj svítit 24 h než tomu zkrátí periodu na 12 hodin

pic...
Noobs
jj 35 -40 stupnu je fakt hodne ..pres 30 stupnu se v kytičce zastavuje "metabolizmus" prestava rust ,neprijma živiny ;-) ideal je 28..
dareba
citace:
Původní příspěvek od Noobs
jj 35 -40 stupnu je fakt hodne ..pres 30 stupnu se v kytičce zastavuje "metabolizmus" prestava rust ,neprijma živiny ;-) ideal je 28..


achjo... 2x jsem napsal, ze teploty uz drzim dole (26-27°C stabilne) a navic jsi uz druhej, kterymu pisu, aby jsi poradne cetl cely theard - dozvedel by jsi se, ze po zakoupni teplomeru a zmereni teploty jsem zacal vic vetrat a diky tomu uz problem s vysokejma teplotama nemam...

No a ted k tematu - dneska jsem koupil Plagron Bloom a 4 ml/L vody jsem jim dneska dal prvni davku...
Fotky z dnesniho dne - 14. DEN na rustu 18/6...
pocitam, ze asi zitra nebo pozitri uz pomalu prepnu na 12/12
...bloom v rustu jo?
Stříhat nebudeš?
...honem,honem co?

Potom mi může někdo napsat že je třeba víc radit,pyčo hrachem do zdi.
dareba
snad se kytky neposerou z toho, kdyz jsem jim dal kvetovou hnojku posledni den v rustu... par kytek bylo zastrizeno jak jsem uznal za vhodny...
vypadá to,že dareba to dává postupně dohromady,
teda ty kytky,takže bych navrhoval všechny ty OT příspěvky
smazat ať tady je tak nějak přehled,teplotu srazil,zítra přepína (aspon to píše:D) a kytky vypadaj už vcelku k světu.
dareba
diky... jsem rad, ze jsem se nepodridil negativnim nazorum a radam, abych rizky vyhodil a investoval do toho mnohem vetsi penize a pak az se pokusil o prvni grow... myslim, ze pokud nenastane nejakej necekanej zvrat, tak bych mel uspesne dojet do finishe... tohle je vlastne takovej naukovej grow, kde se chci poucit z vlastnich chyb a tech se snazit v dalsich kolech vyvarovat...
tak jestli muzu, tak bych si dovolil rict, ze tentokrat se te musim zastat, protoze uz jsem tady videl mnohem horsi kytky, co se nevyhodili a dorostly, rady abys to vyhodil byly opravdu zcestne, protoze kytky, krome tech dvou (asi chronic, jak si rikal) vypadaji docela zdrave. Ty dve jsou trochu zabrzdeny, ale uvidis, co se s nima stane, az prepnes...jinak budes hnojit jenom tim bloomem? Nebo koupis treba aspon Pkcko? Drahy stimulatory jsou asi zbytecny, ale aspon to Pkcko by se ti siklo...imho neni drahy a udela svy. S tim bloomem je asi brzo, vetsina lidi hnoji prvni 2-3 dni growem, pak pul napul a pak az teprv jen bloomem. Ale kytkam to neuskodi, jen si mohl dat mensi davku. Tak drzim palce at to hezky kvete.
jestli se kytky neposerou?
Kytky budou potřebovat po přepnutí a to až 3 týdny hafo dusíku,kterého se jim v kvetovem hnojivu nedostane.

Tak asi tak nějak ode mě na závěr tady.

pick.
no jak to dopadne se uz asi nedozvime...
Kuči
škoda že to vzdal :D nemel to tady s nami lehky :D

chapu ze "valba" ze strany davu, at je jakkoliv opravnena, je neprijemna a on se branil. Posledni fotka vypada dost dobre. Skoda ze si stezoval na toho chronica, ted ho mam plnou skrin a roste, i kdybych nechtel :D
Hlava
http://grower.cz/forum/showthread....6142#post866142

...no lidi musej chápat že jsme grower.cz a ne dýler.cz , mej te se Hlava :rasta:
slepecC
tak tak HLAVO :)
tak jsem se trefil-stejně to bylo jelito
Hele všímáte si,jak si tady bere "někdo"na sebe plášť,kterej dle jeho mozečku zrovna frčí,a když zjistí,že zas tolik nefrčí,tak bez problémů převleče jinej..? Ten chlapec má dvě zelený kostičky,a pro získání dalších,především od moderátorů,zkušenejch growerů nebo admina udělá zřejmě cokoliv..Dareba byl dareba,jelito,ale aspoň upřímný jelito,tendle týpek je podle mě slizkej jako had..a taky slušný jelito,jenže slizký jelito...mnohem horší,než Dareba

Stačí si jen přečíst jeho podpis a člověku je na blití...
sběratel zelenejch vyžadoněnejch kostiček,co takhle pár zelenejch koleček,snad potěší.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D :D :D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: +++++++++
citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
Hele všímáte si,jak si tady bere "někdo"na sebe plášť,kterej dle jeho mozečku zrovna frčí,a když zjistí,že zas tolik nefrčí,tak bez problémů převleče jinej..? Ten chlapec má dvě zelený kostičky,a pro získání dalších,především od moderátorů,zkušenejch growerů nebo admina udělá zřejmě cokoliv..Dareba byl dareba,jelito,ale aspoň upřímný jelito,tendle týpek je podle mě slizkej jako had..a taky slušný jelito,jenže slizký jelito...mnohem horší,než Dareba

Stačí si jen přečíst jeho podpis a člověku je na blití...
sběratel zelenejch vyžadoněnejch kostiček,co takhle pár zelenejch koleček,snad potěší.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D :D :D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: +++++++++


:rolleyes: :( :wink: :baby:
aj žlutý kolečka :D
Vlastně sem to poplet,děkuju jen potěší,kostička ,taková zelená kostička však zahřeje..Tak mu někdo něco pošlete,a nezelenejte jen a nekulte oči..
No ať má kluk radost,no ne???

EDIT: Žlutý kolečka

Trefa,Simore..:D
Tak kostky mažu,sorry za nařčení,už mi to sjíždí k nějaký paranoie..


Mě tu akorát sralo,že po těch x sprostejch fuckingách vůči nováčkovi a pramalou trpělivostí k jeho bezradný zmatenosti to kluk nezvlád a začal bejt taky nepříčetnej,sprostej a až moc otevřenej a už se to nedalo moc zastavit..Zkoušel to Simor,kterej pochopil,že Dareba zoufale potřebuje pomoct a dal mu cenný rady,bez arogance a nadřazenosti,.. A ten největší bijec,fucker a zdementňovač Dareby,co tu zdementňuje kde koho a kde co,s tim svým neuvěřitelným podpisem, najednou otočil a začal bejt hodnej strejda..To bych blil a tendle trýd(flame)opouštim,páč už taky flamuju,nebo co... V.

chlapi neblázněte,tady už :D o nic nejde

pic...
darebak
29. DEN (15 dni po prepnuti na kvet), jedu 12/12
Niceho vaznyho jsem si nevsiml. Svilusky, plisne, nic, takze jsem rad... obcas jim dam plagron bloom (asi kazdy 3-4. den)

Fotky ZDE: (omlouvam se za kvalitu, s mobilem toho moc nevykouzlim - nektery fotky jsou moc presvetleny, tudiz listy maji trochu tmavsi barvu)

Jo a co se tyce toho myho banu - carlos presunul muj offtopic z tohohle theardu jinam, kde chtel, aby se navazalo na tu diskuzi (zdejsi si jiste pamatuji o cem ta diskuze byla - ja uz to nechci dale rozebirat), coz se nelibilo Stoned Raiderovi a vzapeti mi dal ban. PROC? Vzdyt kdyby carlos chtel, smazal mi ten OT a dal by mi rovnou ban sam, tak proc ma Stoned Raidder jinej nazor? Podle me ten ban byl neopravnenej, ale to uz je v tuhle chvili asi jedno...

Jinak je vse pri starym.... finance jsou mizivy, takze toho moc v tomhle kole nevylepsim, ale za kazdou pripominku/radu budu rad.
Darebáku,tak živej důkaz,že ten plevel něco vydrží.. :-))

PS : Stoned Raider měl jinej názor než Carlos,protože Stoned Raider neni Carlos..je to jednoduchý..co člověk-to názor..zvykej si...
darebak
citace:
Původní příspěvek od Kuči
škoda že to vzdal :D nemel to tady s nami lehky :D

chapu ze "valba" ze strany davu, at je jakkoliv opravnena, je neprijemna a on se branil. Posledni fotka vypada dost dobre. Skoda ze si stezoval na toho chronica, ted ho mam plnou skrin a roste, i kdybych nechtel :D


Ja nic nevzdal, jen jsem par dni neprispival, jelikoz jsem dostal ban, tim padem jsem si musel zalozit novej ucet. A k tem Chronicum - uz se chytli a rostou fakt pekne - dohnali ostatni kytky a vypadaj dobre :)


----

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
Darebáku,tak živej důkaz,že ten plevel něco vydrží.. :-))


Jojo, kytky se celkem drzej i pres to, ze nemaji zrovna nejlepsi peci. :)
Kazdopadne se o ne snazim starat dobre v ramci mych moznosti... Mam snad jen mensi problem se slabymi stonky u nekterych kytek, ale nic extra vaznyho to neni. Kdyz je poradne necim ofouknu, tak stojej celkem pevne a stabilne a moc se neohybaj.
darebacek
38. DEN celkove (prepnuto po 14ti dnech), jedu 12/12, hnojim plagron alga bloomem

zatim jsem si nevsiml svilusek ani plisni a pod..., tak snad pohoda...
za kazdou radu/pripominku budu rad...
darebacek
fotky stojej za pi*u, ale tak aspon neco :-/
darebacek
takze lepsi fotky s lepsim fotakem, kterej jsem ted vyhrabal
darebacek
...
Zdar,tak ty už si se zase přejmenoval..?Ty si nezmar..což?
A jak dlouho ti tohle jméno vydrží.. :)
Kytky vypadaji pěkně,člověče,každá sice jinak vysoká,ale jinak myslim dobrý..vypadají zdravě..Tak ať to roste jak z Algabloomu :)
darebacek
citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
Zdar,tak ty už si se zase přejmenoval..?Ty si nezmar..což?
A jak dlouho ti tohle jméno vydrží.. :)
Kytky vypadaji pěkně,člověče,každá sice jinak vysoká,ale jinak myslim dobrý..vypadají zdravě..Tak ať to roste jak z Algabloomu :)

nj co nadelam... predchozi nicky byly zabanovane, tak mi nic jineho nezbyvalo... jinak ty vyskove rozdily u kytek jsou asi zpusobene tim, ze 4 kytky maji odlisne velky kvetinace a treba ta uprostred se tahne vysoko jak svine, protoze je primo pod vybojkou... a nechce se mi ji davat jinam... takhle to mam dobre rozpolozeny co se tyce prostoru a hlavne uz si pamatuju kde je jaka genetika, takze se mi to nechce rozrusovat... holt nektery budou mit vetsi vynos a nektery mensi...
darebacek
citace:
Původní příspěvek od Trubice
dareba ty musis byt naprosto natvrdlej 15ti letej fracek! vis co to znamena ze si dostal BAN? ze uz se sem nikdy, opakuju NIDKY nemuzes registrovat! to se mi jenom zda!

zakaz mi to mami...
Dolfa
Je zde ještě někdo kdo se za darebu, darebaka a darebacka v jedné osobě přimluví jako já? Myslím, že provinění mu je jasný svý si vytrpěl a šutrákem dokáže hodit skoro každej. Je mi jasný, že moje slova nebudou mít moc velkou váhu u "vedení", ale druhá šance se hodí leckomu i v životě (když ji někdo dá).

To darebacek:
Měls ještě dosypat substrát (na dno květníku) a to listí máš dost obraný. Držím palce.

Dolfa
Hlava
http://grower.cz/forum/showthread....6142#post866142

...jednou BAN = naporad BAN , zatim jsme to nejak nezmněnili , takze sory a cau Hlava
Trubice
dokud tady bude tenhle thread bude tu i dareba :D a az se tenhle thread smaze zalozi novej :D
Hlava to se nebanujou i IP?
Hlava
..tvoje starosti bych chtel mit , co te to zajima jak zjistujem kdo je tady vicekrat , vim o lidech ktrey by tady uz davno nemeli bejt a nevim to podle IPadresy , vim to podle stejnech keců co maj , takze me do dalsi diskuze kolem dareby netahejte , jednou dostal, ban , tak sory neni moc cest z5 , Howk
Dolfa..:

Pročti si to trochu dozadu,za Darebu sem se a nejen já přimlouval..Hele,myslim že kdyby pravidla fora umožňovaly vyjímku,tak by ji dareba možná dostal..Myslim,že nikomu neproved žádnou sviňárnu jako podvod,vylákání semínek nebo nějakejch věcí a nezaplacení..atd..Doplatil na svý mládí, horkou hlavu a nedomejšlení některejch věcí,a taky na blby typu Ticisac a další,který mu jen nadávali do kreténů,debilů atd a Dareba to neunes a ruply mu nervy..řek bych, že by mu i Hlava vyjímku dal,i když mu do hlavy nevidím,ale neni to v jeho moci..VELMI SOUHLASIM s Hlavou,že sou tu lidi,co poznáš podle keců,který by tu neměli bejt,sou slizký a úlisný,jejich rukopis poznáš,to dareba neni,je jen jelito..Specielně jeden přejmenovanej slizkej parchant je k poznání,i kdyby se jmenoval nevim jak..Darebáku,sou i jiný fora o pěstování,tak zapátrej po netu a hodně štěstí..

Neni moc cest zpět,to znamená,že nějaká pro Darebu existuje...?

A tak koukám,že nám tu zmizel o kousek vejš jeden "drsnej"výpad proti Darebovi..,a zajímavý,že až po té,co se Hlava zmínil o různejch nickách ale stejnejch pakách a jejich stejnejch kecech...:rolleyes: :eek: :D
darebaCZek
Koukam, ze admini prehlizi to, ze jsem se omluvil a taky to, ze muj prohresek nebyl tak zavazny, abych kuli tomu dostal perma ban... kdybych nekoho podelal o prachy nebo seminka a podobne, tak to chapu, ale ja nic z toho neudelal, takze nechapu, proc to tolik hrotite... no proste tenhle grow uz nejak dojedu a i pres vsechny ty bany se pokusim vsem nevericnym lidem, kteri mi na zacatku nedavali nadeji ukazat, ze i se spatnym equipem se da neco vypestovat a tim dale motivovat dalsi lidi. (samozrejme si ze me neberte priklad)

No a ted ke growu: Je to 56 DEN a velka cast trichomu uz se zabarvuje do hneda. Co myslite, kdy uz muzu sklidit? Uz tyden flushuju. Jo a jeste jedna otazka - kdyz jim dam 2 dny tmu, tak je to vystresuje a tim padem kytky vyprodukuji vice pryskyrice ze? Me jde jen o to, ze treba kdyz se na ne chvili pred zapnutim lampy podivam, tak nejsou vubec osypane a pryskyrice se zacina soukat na povrch az po nekolika hodinach svetla, tim padem mi to s tou tmou nejde do hlavy... podle me je praveze lepsi nechat je na slunku ne? Protoze pozdeji (k veceru) jsou mnohem vic osypany pryskyrici nez rano kdyz teprv zapinam lampu. Tohle bych chtel prosim vysvetlit... tady pridavam foto a dokud nedostanu ban, tak rad zodpovim na vsechny otazky... (prosim admine, jestli tohle ted ctes, nech me aspon dojet tenhle grow a dej mi moznost, abych se potom mohl podelit se vsemi o moje vysledky - slibuju, ze se potom klidne smazu sam, jde mi jen o to, dokazat lidem, ze i pres spatne zacatky a plno kririky to dojelo do cile)
darebaCZek
...
darebaCZek
... ...
darebaCZek
...........
darebaCZek
.:.:.:.
darebaCZek
._.
darebaCZek
citace:
Původní příspěvek od Hlava
jednou dostal, ban , tak sory neni moc cest z5 , Howk


Neni moc cest zpet? je vubec nejaka? me se zda, ze neni, jelikoz mi ani nebylo receno, jak bych to mohl napravit...
darebaCZek
Takze uspesne sklizeno a suche to vazi krasnych 140 g :) Na prvni pokus to ujde... hlavne jsem rad, protoze me nekdo strasil, ze z te moji hruzy nebude ani 90g. Jsou to krasny tvrdy palice a lidi, kteri meli tu cest si to zahulit, tak si to pochvalivali. Ja osobne jsem si dal 2x cistyho ze slukovky a tezce me to rosekalo... neni to ani energizujici ani stoned - ten stav byl uplne silenej, jako bych si to riznul nejakou jinou drogou... Fakt jsem vubec nevedel o svete, tocila se mi hlava a ucinky byly proste strasne silny - fakt to bylo jako extaze a ne jako cannabis... proste fakt nejvic haluze a proste jsem nechapal - takovej stav jsem nikdy nezazil... od ty doby se trosku bojim to i hulit, protoze to se mnou fakt udelalo divy... v tu chvili jsem si pripadal jako nejaka smazka - proste uplne jiny stavy nez jsem mival...
Chirurg
Zajímavej smokereport :D nakonec si to zvladl :)
Noobs
dost pekny doufam ze dosahnu podobnych vysledku z moji 250 w vybavou :-)
citace:
Původní příspěvek od darebaCZek
Takze uspesne sklizeno a suche to vazi krasnych 140 g :) Na prvni pokus to ujde... hlavne jsem rad, protoze me nekdo strasil, ze z te moji hruzy nebude ani 90g. Jsou to krasny tvrdy palice a lidi, kteri meli tu cest si to zahulit, tak si to pochvalivali. Ja osobne jsem si dal 2x cistyho ze slukovky a tezce me to rosekalo... neni to ani energizujici ani stoned - ten stav byl uplne silenej, jako bych si to riznul nejakou jinou drogou... Fakt jsem vubec nevedel o svete, tocila se mi hlava a ucinky byly proste strasne silny - fakt to bylo jako extaze a ne jako cannabis... proste fakt nejvic haluze a proste jsem nechapal - takovej stav jsem nikdy nezazil... od ty doby se trosku bojim to i hulit, protoze to se mnou fakt udelalo divy... v tu chvili jsem si pripadal jako nejaka smazka - proste uplne jiny stavy nez jsem mival...


Zdravim,nezmare..
Čoveče,tak potřetí , nebo pokolikátý, zpět,a z takovou úrodou..
Hele,fakt pěkný kytky..
A ještě si mě upřímně rozesmál tim svým "lidi který měli tu čest si to zahulit.." No ty si prostě originál :)
Tak uvidíš,snad tě tu už nechaj a hodně štěstí do dalších pěstů..
darebaCZek
Diky za chválu a za K+... az budu mit nejaky penize, tak rozjedu druhy kolo ale jeste predtim musim doplnit moji sestavu.. chybi mi zvlhcovacka, vlhkometr, pachovej filtr a lepsi ventilator + ofuk... tak snad bude druhy kolo stejne uspesny, ne-li uspesnejsi... jo a tech g bylo mozna vic, protoze kdyz jsem to vazil, tak v ty dobe uz bylo par gramu zhuleno :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma