Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Soutěže

Stránky: 1 [2] 
soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s - Klikni zde pro originální téma
Triminka
Gratulujem :)
cítím se na výsost poctěn.
Nesss
citace:
Původní příspěvek od SIMOR
cítím se na výsost poctěn.


cheche, to se mi moc nechce věřit :D

každopádně šup PM pokud máš zájem o seeds, i kdyz pochybuju že by hydromaster měl zajem o zapraskany F2 semena....kdyztak vyber šťastlivce co dostane seeds za tebe...

at se daří :rasta:
:) díky :D první soutěž v životě a já ji vyhrál :D jupí :D
Ale ano,každá výhra potěší.
Nejde o to že bych opovrhnul semínky(spíš bych je nevyužil) ,ale poděkuji a přenechávám výhru dalšímu v pořadí.

Rád jsem se zůčastnil.

growu zdar
Nesss
citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Ale ano,každá výhra potěší.
Nejde o to že bych opovrhnul semínky(spíš bych je nevyužil) ,ale poděkuji a přenechávám výhru dalšímu v pořadí.

Rád jsem se zůčastnil.

growu zdar


SIMOR velkoryse přenechal své seeds, takže tím šťastným je nick Majkyn! PM prosím!

Také díky za účast a hodně štěstí ZDE , jsem rád že je na G na co koukat, taktéž doporučuji pro nové členy zde, aby shlédli pokud jsou hladoví po informacích a zkušenostech....

:rasta: mějte se dobře :rasta:
stajn
Čus huliči,tak já bych je chtěl pro mé experimenty.Už jsem skoušel kytku asi tak 1,5m celou položit zaházet kvalitní hlínou a máš vidět jak rostla po celém stonku se udělali kořeny tudíž větší přísun živin a taky z každé větve byla vrcholovka.Teď chci udělat to samé ale ještě přidám inteligentní houbu potom se kořeny jednou tak rozrostou tudíž větší výnos.Doporučuji sušit v uzavřené vzduchotěsné krabici se silica gelem je to fakt bomba rychlé ale výborné je to krásně voňavé a vláčné i po roce,chutná výborně.Ještě bych je chtěl snad i na masti mohu jen doporučit měl jsem bolesti kolen nic nepomáhalo ale teď pohoda džez i máma měla nateklý kotník a bolesti doktoři s tím nic nedovedli udělat ale má mast ano což si myslím je super tak tedy i na toto bych chtěl tvá semena.No a něco sfoukneme s kámošama co mně zásobují když není medicína.Tak dík a růstu zdar.
stajn
Hm teď jsem si teprve všiml že je už pozdě tak nic,čus.
Seky
Slava vyhercum a cest ,,porazenym"?
nic sem nevyhral, ale presto dik za soutez Nesssi
:D:D mejte se a smejte se:D:D
A já bych ještě nemohl dostat semínko ? Třeba za největší debilitu a demenci.
Nesss
citace:
Původní příspěvek od Dead Infection
A já bych ještě nemohl dostat semínko ? Třeba za největší debilitu a demenci.


spíše K- :david:
Nesss
Takže výherci se mi ozvali skoro všichni takže v příštím týdnu budu rosesílat seeds! Jen pak prosím o potvrzení že přišli.
Mějte se!
Abyste nehulily sračky :)
Nesss
citace:
Původní příspěvek od Makovice
Abyste nehulily sračky :)


:D Závist :D
Time
no dle výherců to tedy nevypadá na začínající growers ;) :D
Frydrych
Cus kamo jsem švorc :D nemumím kupovat semena prez kreditku jo jsem proste lama ale nejakej Gobrej modílek by bodl mam to vplanu to letos skusit venku s kamosem necham to na tobě ;)
Nesss
Myslím že vše již bylo řečeno...a není důvod tento trýd nechávat i nadále otevřený, protože nechci tu číst všechny ty hloupé příspěvky i když už 15x bylo řečeno že je konec, taktéž přiblblé narážky závistivců...všem slušným uživatelům díky za účast a gratulace výhercům...slibuji že po sezoně udělám další soutěž o další skvělé seeds...

takže se mějte a úspěšnou sezónu 2010 a nezapomeňte
:rasta: KEEP SMOKING :rasta:

NESSS
Nesss
Takže semena pro všechny budou odeslané zítra, prosím o potvrzení o přijetí, abychom předešli nedorozumění v budoucnu.

Mějte se Nesss
Nesss
Bohuzel, na dva vyherce se uz nedostalo PW, takze jsem jim jako omluvu pridal automaty Low Rider 2 F2 původce genetiky je pan MedvědBrtník takže kvalita zaručena!
Nesss
co to je za blbou novinku, že nemůžu mazat nebo upravovat starší příspěvky??? ted tady musím flejmovat jako kkt!!!!

nyní k tématu:

Většině už seeds dorazily, tímto díky za potvrzení a naposledy a nazávěr, opět přeji a hodně zdaru a dobrý kouř...do PM prosím vlákno pokud jste se rozhodli prezentovat své počínání zde, určitě rád budu sledovat jak se daří..

mejte se a zase někdy u drobného soutěžení...

Nesss :rasta:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma