Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
150W hor. & vert. scrog - Klikni zde pro originální téma
Banány
mimochodem, zalito Kristalonem "Trávník" s poměrem N:P:K 28:8:8
Banány
předevčírem zalito 3L plagron terra grow v poměru 5ml/litr.
Banány
#2
Banány
zalito plagron terra bloom v poměru 3ml/litr vody. Vím že je málo hnojim ale chci se vyhnout jak přehnojení tak chuti hnojiv, radši ať je toho mín ale kvalitnějšího..můj názor.
Banány
zdravim growerstvo, kytky se začínají cukrovatět a jejich odér už je znatelný. Dělal sem nějaké makro takže něco přihodim..22. den po 3 dnech sucha...
Banány
macro (na požádání v plné kvalitě:sun: )
Banány
Chtěl bych se zeptat, zda nevíte čím je že se mi listy ohýbaj do tvaru A, přičemž při minulém growu se mi ohýbali do tvaru V. Pro příklad uploudnu foto z minula. Díky
Banány
Po příjezdu z dovolené dodávám zas nějaký fotky. Hnojeno mikroprvky a pk 13/14.
Banány
sorry za kvalitku, nemam ted foťák, foto zhora dodám až bude..
Banány
Tak za pár dní proběhne kosa, dávám už jen flushing v podobě dešťovky o ph 6.5. Kytky nevim proč, když teplota je uhlídaná, v kalfasu mám 23 °C i přes den, ale začínájí víc a víc žloutnout. Osobně si myslim, že jsem dost málo "dusil", někdo tu má kurevsky tmavě zelený kytí. S paldama a s jejich pryskyřicí však 110% spokojenost, fakt nářez. Na to že jedu už druhé kolo, jsem myslel, že to bude lepší, že si je líp rozložim ale nějak to nevyšlo, příště chci uříznout Top a vytáhnout si hlavní větve. gramáží to tipuju to na to samý co minule, možná něco přes. S tim žloutnutím, rady uvítám !!!
Banány
..a zároveň 1. srpen kterej přináší, nám školou poviným, také polovinu prázdnin doslova v čudu. ( :rasta: ) Bohužel, co jsem mohl čekat ve sklepě, začíná to plesnivět, viz. foto. Pečlivě budu každý ráno sledovat kytky, jestli se udělá ještě někde, budu muset sklízet o něco dřív. Od 49. dne ( což přidává k dnešnímu dni 6. den ) flushuju dešťovkou pH 6.5.

EDIT: Když se pozorně podíváte na první fotku, můžete v ní vidět fousatého starce který kouří jointa. :)
Banány
Tak sem včera našel další kousek plísně takže dneska ráno už sem odpojil předřadník, dám jim den, možná dva, když zejtra nenajdu žádnou plíseň a budu kosit. Před chvílý sem fotil tak něco up-nu.

EDIT: Mimochodem, vršek pletiva se mi opíral o dno vrchního kalfasu, takže to je max. výška. Příští kolečko udělam ještě větší průměr, furt se to pálí :(
Klamath
mas to fakt pekny, akorat byme zajimalo jak hluboko mas zastrceny svetlo. chystam se delat neco podobnyho ale s 600w a dost sem se zacal zajimat o vertical. muzes mi prosimte aspon vyfotit horni pulku tvyho boxu, zajimalo by me jak to mas reseny. pokud muzes tak udelej foto z boku a zevnitr a klidne uzes i ze zhora proste abych videl jak to vypada.
Banány
tak sem to včera s kamarádem schodil, z důvodu nálezu další plísně. Tímto mu moc děkuju za spolupráci, byla to velice lepivá práce do ranních hodin. Udělám menší zhodnocení jako u minulého kola.
♦ počet dnů v růstu : 50
♦ počet dní v květu : 57
Použité hnojiva: Růst
♦ Plagron - Terra Grow
- Phytamin
♦ Kristalon - Kristalon Trávník
♦ Wuxal - Super
Květ
♦ Advance Hydroponics - Enzymes +
♦ Bionova (BN) - Pk 13/14
♦ Plagron - Terra Bloom

Kdo chce ať si tipne kolik toho bude, snad víc než předtim, sám nevim.
High
Já si moc rád tipnu a to 125g.Vypadá to moc krásně.
SmokeHillz
131! Nadhera
G.M.O.
100g moc pěkný
Banány
Tak sem docela sklamanej, né gramáží ale spíš tim, že jako druhé kolo to nebylo o tolik lepší. Sečteno a podtrženo, pouhopouhých 98.73 G. G.M.O zaslouží potlesk a klidně něco ze sušiny, napiš do pm odkus jsi :)
Banány
Tak sem šoupl do skříně další řezy, tímto musím znovu poděkovat dárci. Jediné co mě trápí, je rozhodnoutí jestli mám jet znovu kalfas nebo si udelat skřín a zkusit namísto vertikálů horizontál scrog. Skřín je docela malá proto se furt nemůžu rozhodnout. Ale na řezy se už svítí :)
Tepltota ve svitu +- 25° ve tmě 21°
vlhkost ve svitu 65% ve tmě kolem 80%
tuffgong1
čau maš to moc pěkny k+ brácho schválně zkus horizontální a pak uvydíš co se ti vydařilo líp a tak pak pojedeš :D ........ale je to jen na tobě :D
Banány
Tak vás zas všechny zdravim a uploaduju novy foto. Kytky už se konečně rozjely, byly to čerstvě zakořeněný řezy. Začínám přidávat v polovičním minimu také Wuxal Super, tak uvidíme jak to dopadne.
Banány
Jak už tak bývá, ve sklepě je vlhko. Myslel jsem, že když nechám škvíry mezi prknama a koberec prořežu, že tak vlhkost z pod toho podia vyleze, mýlil jsem se.... Dobrou chuť :vampire:
Banány
kytky krmim Wuxalem super, možná vyměním za Komplex A+B (Vermifluid), hnojim jím jednu out-door kytku v kýbly a je nádherná. Furt nevim jestli mám jet ten horiz. nebo vert. :( Na thermo-hydro metru můžete vidět venkovní teplotu a vnitří vlhkost.

Edit: Před chvíly sem byl změřit ph, výsledek mě trochu zarazil, je tam okolo 5.0. Nevim čím to je, asi hlínou, jelikož zálivka s hnojkou má 6.0.
Ale co už, kytkám to očividně nevadí, takže s tím asi nic dělat nebudu.
Banány
poslední dobou na celej grower nějak kašlu, tak když už sem fotil tak sem něco dam, kytkám začínaj hezky táhnout větve. Dnes zalito 1,5 l s 2ml AB komplex ( Vermifluid )

foto #1: větvičky
foto #2: listy vypadají spokojeně
foto #3: teplota a vlhkost
gravedigger
Pic, vypadaji pekne a to ph by jsi mel nejak poresit.
Banány
S hnojením jsem se vrátil zpět k Wuxalu, po vermifluidu jsem neviděl žádné velké pokroky tak jsem ho vyřadil ze zálivky. Sory za kvalitu, nemam ted fotak. Novinky které jste si mohly všimnout, jsou našroubované plechy na stěnách stejné z čeho je home-made stínidlo.
Banány
Dnes přepínám na květ, tak uvidíme...možná že síť vubec dělat nebudu a jen si je chytnu drátkem, ještě nevim. Zmínim se také o tom, že jsem zastřihl u všech kytek vršky, lezly mi moc do vejšky.
Banány
tak potvory mi pěkně vytáhly, kamarád řikal, že po přepnutí ještě pěknej kus poletí, bylo a je tomu tak. Začínaj dělat paličky, až budou trochu větší, nainstaluju asi síť.
Banány
síť přidána. menší nerovnosti ve vejšce, snad si nebudou moc stínit, udělal jsem co jsem mohl, jedna urpěla zlomeninu ale myslim, že se z toho vylíže :)

Edit: Nevim jestli to tu někdo čte ale uplně jsem zapoměl udat míry skříně,430x590 mm ve vnitř.
gravedigger
co ty pruhy na fotkách ? Jinak pěkný K9+ letí tobě :D
Banány
no pruhy jsou tam proto, že sem to fotil telefonem (SE W810i) a čím blíž sem s nim u výbojky, tim šírší a tmavší jsou....
Kytky už krásně postavily paličky vzhůru, tak dodám foto. Koupil sem pár lahvý Biobizz , přesněji Bloom, Grow a TOP max. Včera zalito v poměru 4ml bloom na 1 l dešť. vody.
Banány
něco z panasoniku.
Banány
přišel nám Nikon D90 + 18-105 AF-S DX VR tak jsem dělal nějaký fota.
gravedigger
Ahojda, mno vypadá moc pěkně :)
mikael
Moc pěkné a zdravé kytičky, sleduji! Jasné K4U
Banány
jedna kytka zraje nějak zvláštně rychleji.
Banány
všechny zdravim, dneska jsem nejspíš přišel na to, že mi nekvete 4x OB nýbrž 3x Nebula a 1 Orange. Dám zde fotky Nebuly i Orange, sami uvidíte ten rozdíl a sami uvidíte shodu nebulek s mým předchozím pěstem zde v theadu. Není to 100% prokázané ale rád bych slyšel vaše názory co si o tom myslíte. Dárce klonů přiznal, že se mohl tento "omyl" stát. (Bud v poho, nikdo neni dokonalý :teef: ) Ode dneška leju jen vodu. Chtěl bych je natáhnout alespoň na 62 dní.
foto 1: detail OB
foto 2: jediná kytka OB
foto 3: (nejspíš) Nebula
foto 4: fotka z 30.10., celek
foto 5: (nejspíš) Nebula
Hydrotekk
cusss....Banane...promin za ty klacky...to je tak kdyz alkoholik a zhulenec neco resi a prebyraji se tu v klackach jak v ponozkach...
Banány
přídu vám ke skříni a ona běží, to neni dobře když se má v 11 vypnout! nějak mi přestaly premávat mech. spínačky, nevim kolik dní je to možná na 24. hod periodě. doufám, že kytky dozrajou v poho. Krásně se oranžový blizny, look up :)
1. & 2. foto OB
3. & 4. foto Nebulka
kUSh
115g jinak moc pěkné pálky :)
kUSh
krása 115g
Banány
hh díky za tip, ale tvůj odhad je těžce nad věcí, bude tam max 90.
SmokeHillz
Ahoj!Je to pekne,krasne vymazlene.Muj nazor na to svetlo je takovej, ze troska stresu na konci kvetu muze mit vedlejsi ucinek jedine na rychlejsi pokryti palicek pryskyrici :) K+
Banány
tady jen taková zvláštnost =)
Banány
je tu 60. den ale nesklízím, ještě je potrápim, chuděrky. OB mi nedělá moc radost s listma, na druhou stranu, vykompenzuje si to paličkama :)
Odhad min. 60, max. 80
Banány
dnes jsem cvaknul menší paldy abych mohl namakrovat pryskyřici, je ještě dost čírá, takže čekáme...
Banány
spozoroval jsem pár hlaviček pryskyřice zakalenejch do hněda takže jsem odpíchl lampu a po následujících 2 dnech tmy budu kosit. Stále zalívám dešťovkou, zhruba každý 2-3. den.:banana:
darxtar
Ahoj Banany, sledujem ta a mas to pekne. Zaujimal by ma tvoj nazor na vynos. Myslis, ze sa viac oplati ten vertical co si siel dve kola dozadu, alebo ti pripada lepsi tento scrog ? Nech sa dari a vyjde co najviac, tiez zrovna susim... :)
Banány
tak jsme paldy ostříhaly, tímto děkuji spolučinitely :) a vypadá to následovně..
Orange bud (dále jen O.B.)vypadá celkem hezky, jak průměrným odhadem gramů tak kompaktností paliček, voní netypicky, možná trochu jako seschlá šlupka od pomeračne, sladký pach koření.
K Nebule, s výnosem se zase ukázala síla této odrůdy, neuvěřitelně pryskyřice na vrcholcích a co jsme mi v kalfasu nepodařilo a čímž jsem byl podiven, byla extrémní tvrdost palic zde v Scrog.
Klidně bych tyto modely jel znovu na scrog ale tentokrát na větší prostor, kytky se mi tam hodně mačkaly a neměly i tak moc světla na spodní části paliček.
Gramáží to odhaduji zhruba na 70-80 grammů, s tím ,že na Nebulkách by mohlo býti na každé z nich tak 20 G možná méně a na tom O.B. těch 20-25.
Suším za temna ve vytápěném podrkoví, vlhkost 50% teplota kolem 23°C za temna.
Banány
Nebula
Banány
Tak je to usušený a už i uskladněný. Výsledným číslem jsem byl mírně zklamán ale protože to byly vlastně jen vrchní palice tak jsou na tom pevností velice pěkně, Nebulka je tvrdší než v kalfasu. Naváženo bylo 67.08 g. Smoke report postnu později, zatim mám jen otestovanej OB.
Jen pro zajímavost, Nebulky měli průměrně 15 g na kytku a Orange měl 20.

Mám postavenej už nový projekt, je to bublo-kalfas. Ještě koupím vzd. motor, vyzkouším to a pak uploadnu nějaký fotky. Tak Zdaar! :)
gravedigger
Haj, tak to sem čekal teda taky víc :) jinak pěknej kouř přeju :)
fenor
zdravim Banany ...vertikalni kamos ..tedka taky dojizdim 150 vert a mam tam Smbogy a top 44..a bohuzel to s gramazi vidim podobne ba moznaaji min ale zase to vypada nebezpecne..jinak at chutna :smoker: a tesim se na ten bublokalfas...zatim cagos
Banány
Díky lidi, rád si poslechnu co si o tom myslíte. Nějakej další názor? Pište!
G.M.O.
ahoj
Mě se to moc líbí máš to pěkné 70g je pruměrný zisk z tvojí watáže nejde s tím udělat o moc víc takže myslím že uplně super. Přeji pěkné zimní pokouření !!
Banány
sušinka..
tuffgong1
jako moc pěkné paličky řekl bych že vše záleží na modelu a kvalitě řezů

jinak přeji pěkný kouř :D
kUSh
čuss vypadá to dobře škoda že je toho tak málo příště víc kytek jinak at ti šmakuje :)
Banány
Zdravím návštěvníky tohoto theadu, zde, pokud se nevrátím k hlíně, je tomu nadobro konec. Jestli chcete vidět mé další pokusy o pěstování, nyní v Aero systému, přejděte SEM .
Banány
Vítám vás, každým dnem, až zakoření klony, rozjedu starý dobrý kalfas klasicky s hlínou. Budou to 2x Jack Herrer x Euphoria a 2x Hawaiian Snow od GHS.

EDIT: Řez Hawaiian Snow nezakořenil takže to bude velice veselé protože v kalfasu budou 2x Jack Herrer x Euphoria, 1 Haw. Snow a 1 Carnival. :death:
Banány
Zdravím a zároveň se i loučím. Pěstění v kalfasu se odkládá takže se omlouvám těm, kteří trpělivě čekali na update, žádný už nebude :) Tak zatim..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma