Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Northern Light / vs 125W RED - Klikni zde pro originální téma
DaviTekk
a ted ty makra,některý se mi moc nepovedly
DaviTekk
next photo
Banány
Jedu taky NL, musim říct že máš pěkný paličky ale mohl bys k fotám psát kolikátej den jsou na 12/12? Jinač koukám že boj s "reznutím" těch listů si ještě nevyhrál, nevíš co to dělá?
DaviTekk
Díky,at se ti daří,líp než mě,dneska jsou 45. den na květu,takže zatim nic moc,a ten boj sem nyvhrál,týpci tady říkali vápník,tak ho dodávam ale je to lepší než předtim,to byla katostrofa
DaviTekk
tak sem tu s novejma fotečkama kyti sou 49.den na květu
Jinak stále hnojím Bio-bloom 4ml/litr a fish mix to samé,o víkednu udělam víc foteček,kyti vyndam ze skříne trošku prostříham atd...tak se zatim mejte Zdárek:afro:
DaviTekk
a nějaký makra...
DaviTekk
další foto...
BloodyBeer
zdravim

Mohl bys to fotit jako celek ... ne jen stred pestirny a paldy (to tu ma skoro kazdy :-D)

dik
DaviTekk
To bude až v další várce a fotek,jinak na druý straně pěstírny je druhá kytka ta moc nejede nejde na ni světlo...
DaviTekk
Zdravim vás,po delší době a jsem s novou várkou fotek,kytičky se blížej ke konci,po 68 dnech na květu,taky čekám radu kdy mam sklidit,já bych jim ještě chvili dal
DaviTekk
a nějaká makra,některý paličky vypadaj už na sklizen a některý bych chtěly ještě sluníčko
DaviTekk
další...
DaviTekk
a ještě 68.den květu
Banány
Máš nějaká macro palic? Možná se pletu ale nevidim tam žádou pryskyřici :/
DaviTekk
pryskyřice tam je hodně ale na fotkách to není vůbec vidět,taky nemam nějakej spešl foták;)ale zajímá mě kdy sklidit;)
BloodyBeer
a mohl bys je prosim te vyfotit jako celek plus k tomu neco dat at je meritko jak jsou holky velike :-)

dik


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma