Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
1st - 103W CFL, 5x Big Bang, BoG,hlina - Klikni zde pro originální téma
Klamath
este jedna. je tam patrne videt ze sem tu kytku spalil hnojivem... a to sem tu cet ze bio-hnojivem se neda kytka spalit :D
vetrak je presne ve vejsce kde koncej svetla a u kazdy CFLky je pasivni pritah..... ve vejsce kde je zarovka. takze tam neni vubec teplo. teplota je max 27c hned pod CFLkou
Banány
Nechci se moudřit ani psát zbytečné off-posty ale bohužel to udělám.
Jesli se nepletu tak je to CFL zářivka nikoliv žárovka :banana: :david:
Klamath
Tak sem tu s dalsim updatem foto. Na to ze sem zalejval predevcirem je hlina dost proschla, takze nevim jestli zalejvat dneska nebo nechat jeste uplne proschnout do zejtra.... asi to zaleju dneska vecer
Nexius
To se mně zdá nebo to vůbec nekvete?
NOwaLIFE
mnoo podla datumov by to mal byt 25 den kvetu ak dobre pocitam...
ale podla obrazkov by som povedal druhy .. wtf ?

Klamath : skontroluj si preistotu spinac ... toto nedava zmysel
kokodc
cawes, jak to tak sleduju tak ti to moc nejde co?
Opet ti poradim, tentokrat ale do pristiho kola, tohle si posral az moc:
jsi 25ty den na kvetu? a nekvete? ptas se proc? Odpoved je: otviras jim tam v noci a zkurvil si jim svetelnou periodu do pristiho kola se vyvaruj jakych-koli nocnich navstev boxu a uvidis jaky tam budes mit 25ty den palky......
Zalejvej kazdej 3ti-4ty den, prolej to poradne at ti protece. Kontroluj ph(jak vody, tak vysledneho roztoku kterym hnojis). Hnoj s kazdou zalivkou dle biobizz kalendare, obcas je postrikej necim na plisne a na skudce, to jen pro jistotu. Svit na kazdou kytku aspon 40ti watama, at to za neco stoji, at dosttanes aspon trochu z jejiho potencialu.
A mej na mysli, nekdy mene znamena vice!!!
Klamath
2 NOwaLIFE : jj je to 25. den

2 kokodc :
czus. dik za rady. ale mam pal pripominek na to co pises.
1. pozdni kveteni prisuzuju spis tomu ze se mi posraly hodiny a 2 dny v kuse mi to svitilo :( ale tak to necham v boxu o tejden dyl... :(
2. ph sem posral na zacatku to vim, ted uz kontroluju. vetsi problem vidim ze sem to prehnojil. jel sem podle tabulky z bio-bizzu a holky sem spalil pri 3 zalivce cca 2 tedjny dozadu.zalejvam jednou za 4 dny.. predtim jednou za 3 a bylo to moc
3.svitim celkem 103w to je 20w na kytku a urcite uz to menit nebudu. nevidim smysl cokoli menit na mym boxu. nechce se mi nakupovat nekolik dalsich veci a zarovek. o prazdninach se uz vracim do cech a pojedu 400w.Myslim ze 100w nwni zas tak hrozny. sou tu lidi co jedou pod 70w i 36w... a vypestovaly tam neco.
A pamatuju ze mene je nekdy vice.... :D proto to uz neprehanim s hnojivama...
:flamer:


jinak na kvet pisou ze to ma bejt 8 - 9 tak asi budu muset nechat trosku dyl... no co priste si budu davat vetsi pozor.
Nexius
Tak jak tak to nekvete..jen tak pro srovnání...
můj grow, 21. den květu, úsporky 40W - http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=350982
Watáž ubohá, ale vypadá to řekl bych líp než u tebe :D
...snad se ti to ještě rozjede ;)
Klamath
2 nexius
jj ja vim koukal sem na tvuj grow. uvidime co z toho bude....
ted uz je urcite vyhazovat nebudu. kdyztak je necham trosku dyl kvyst.
uvidime na konci. na icmagu sem cet u par groweru ze s Big Bang mely problemy ze to ze zacatku vubec nekvetlo,ale pak mely pekny sisky.... tak doufam ze je to i muj porblem :D

jinak este preposilam co sem psal na icmagu francovi z GHS

Heya.
I have Big Bang from u.
im just wondering im in 20. day 12/12 and the buds what i there is so small compare to other guys what i saw at other strains. is this normal?
when the girls have night there is perfect night so it cant be from light....

thanx franco

Odpoved od Mr.Bigbud
Hi Klamath, not Franco I know, but I've grown this twice now and I can tell you that they look skinny until about week 6 of flower and then take off. Has a smell a bit like opel fruits too, much like el nino. No need to panic dude, just let them go and you won't be dissapointed! I didn't think it was strong enough but my mates had no such complaints..... it's good enough that I grew it twice anyway! If you need something stronger have a go at the Trainwreck, its awesome and smells like fresh coffee after a good cure, best strain in their range for me!!

takze uvidime jak to dopadne
:D a česky to nemáš ??? :D stoho vím kulové :D
ne dělám si prdel... :) a neboj tose ještě rozjede :) a budeš valit voči :D:driver:
Pestovatel
Klamath nemusis sa bat , oni ti urcite vykvitnu ... Ja idem tiez zo semen od GHS a prve preflowers sa mi objavyli az v 18 dni na kvete , a teraz sa to celkom rozhybalo http://grower.cz/home/potw.php?a...otoid=352233... budem to tam muset nehat o cosi dlhsie , ale co uz . Nech sa dary
Klamath
Tak mam dotaz. neni tohle nahodou samec????
NOwaLIFE
Klamath : z tvojej fotky to bohuzial vydiet bohvieako nieje.. ale skus to porovnat s mojim samcom
snad ti ta foto pomoze.. drim palce.. snad sa ti to rozbehne
mirosk
citace:
Původní příspěvek od Klamath
Tak mam dotaz. neni tohle nahodou samec????

Ciao, nevyzerá to ako samec, ale z tej fotky to ťažko vidieť, počkaj pár dní a sprav lepšiu fotku.
..::: Klamath:::..tys měl fem.semena takže leda hermouš ... ale koukni normál jestli má nad větvema takové koule.. a napiš sem zvědavej.. :)
G.M.O.
no jo je to tak hermáč nebo samec ale v tomto prvotním stádiu květu bych to typoval hned na samce.. i kdyby to byl hermáč tak je dost vykvetlý a pokvete víc i kdyby jsi to hlídal a uždiboval tak to stejně oplodní takže ho rovnou vytrhni a udělej víc místa kytičkám... tak bych to viděl já :)
G.M.O... ty mě chceš říct žesi poznal z klamathovi fotky cotoje zapohlaví!!!!.. asi těško..podle čeho tak soudíš když klamath sám neví jestli to je samec..
Klamath
a este jedna pak to promaznu ale myslim ze je to samec. to vsechno sou detaily na kvetouci vrch
NOwaLIFE
Klamath : vypada to fakt na samca, bohuzial..
daj tomu ece cas ..ale pochybujem
ak ti chalan tvrdil ze su to fem semena tak ta asi pekne odr***
BloodyBeer
hmmm samec .... smula
Ser na semena jet z klonu nemusíš to nechat tak dlouho na růstu ... a máš to jistější!! a vyjde to skoro stejně :D
Jn. ale doma v čr jet řezany jeto supr za 2týdny sem přepínal nakvět :-)
Stunt
Klamathe bude nějaky Upload?
Klamath
tak dalsi update. Kvetou ale hrozne pomalu. na to ze je to 30 den kvetu sem fakt zklamanej. nevim kde sem udelal chybu, ale v noci mely vzdycky tmu:(

jinak se zacly obevovat fleky na lsitech rekl bych ze nedostatek Klacia
takze sem je polil vcera
1,4 biogrow
2 biobloom
2algamix
2top max

na pristi grow se chystam jeste koupit fis-mix
hele víš co udělej velké listy cosi myslíš že tam už nemají být otrhej a u těch pár ostatních navrchu skrať čepele prosvítíš spodek aspon trošku....a havně ty nemocné listy...
Klamath
jj ty sem chtel odstranit. jenze sem vcera zalejval tak sem chtel videt jestli se to zhorsi. Moje zkusenost s temahle kytkama je ze kdyz neco po*eru projevi se to nejdriv na nemocnejch listech, takze sem chtel vedet jestli se este zhorsej nez je useknu ....
Klamath
Tak je tu dalsi update. holky sou v 31 dnu kvetu takze nic moc. Uvidime jestli se to este rozjede.
Stunt
tak už to vypadá líp trošec něco málo se tam už objevuje
však jim eště min. dalších 31 dní zbejvá, takže tam eště něco naroste :)
Pestovatel
Neboj urcite s toho daco bude ... Ja som natom este horsie z 3 kytiek mam 3 hermacov .... Aspon viem ze od GHS uz nikdy nic nekupim
Klamath
citace:
Původní příspěvek od Pestovatel
Neboj urcite s toho daco bude ... Ja som natom este horsie z 3 kytiek mam 3 hermacov .... Aspon viem ze od GHS uz nikdy nic nekupim


tak tomu se rika fakt pech. mit 3 hermouse.... dneska zase zalejvam. zacal sem jim valit top-max. na bio-bizz tabuli pisou ze se tam ma nalejt 1ml a 3 tejdny pred sklizni se maj lejt 4. ja to zvysuju z lehka.
Ted je tam 2,5. Takze
Top max 2,5
bio-bloom 2,5
algamix 2
bio-grow 1,4
Klamath
Tak kytky sem ostrihal. Kazda ma ted 4 vrcholy. a zadny dalsi vetve. Dneska prilozim foto.


foto

jak vidite ostrihal sem spodni pulku kytky. zaroven sem ostrihal vsechny nezadouci vetve
Stunt
no tak nevpada to až tak strašně jak to vypadalo jinak asi K+ za to jak to tady pěkně rozepisusješ jinak nech to roste
NOwaLIFE
Klamath : osobne si myslim ze nebol najlepsi napad ich az takto ohlit.. s tim si mal ece urcite pockat .. ale co uz..
btw nemyslis ze by to chcelo vecsie kvetniky ?
kazdopadne vypadaju ovela lepsie
drzim palce, budem sledovat nadalej
Dobře Klamath :D to vypadá jako palmovej háj :) vše aspon pujde do vrchních palic a né do větví na které by ani nezasvítilo :) jinak na věčí květníky ser stejně by se ti nevešly do boxu :)
Nic proti "NOwaLIFE" to je jen muj názor že přesazovat je zbytečné...
Klamath
citace:
Klamath : osobne si myslim ze nebol najlepsi napad ich az takto ohlit.. s tim si mal ece urcite pockat .. ale co uz.. btw nemyslis ze by to chcelo vecsie kvetniky ? kazdopadne vypadaju ovela lepsie drzim palce, budem sledovat nadalej


2: NOwaLIFE
Abaddon ma pravdu.Vetsi kvetniky urcite ne. holky se mi tam vejdou jen tak tak. navic kdyz bych ted presazoval tak neporostou sisky ale koreny..... to je blbej napad. Nemel bych je ani kam dat. muj box je navrzenej presne na 4 a 1/2 tohohle. a pristi grow jedu zase 5 kytek...


. No myslim si ze ani pozdejc sem je ostrihat nemohl. Tim ze mam CFL tak nejlepsi svetlo maj v podstate jen vrchni listi. dole se nic nedeje. ale uvidime. kazdopadne sem ani jinak nemohl. musel sem nejakym zpusobem donutit kytky prestat rust...... tohle je zastavilo. a jako nahradu za listi jim leju vic top maxu :D.

Skoda ze sem si neprecetl kodiakuv clanek driv.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=115377
je tam toho spousta co sem mohl pouzit udrzet kytku u zeme. nebo ji zpomalit v rustu. ale tak priste

je tu spousta efektivnejsich zpusobu jak je drzet u zeme. a mit hezky vsechno prosviceny
Klamath
a este jedna
Klamath
Vcera zalito a pohnojeno.

1,4ml bio-grow
3,2 bio bloom
3,2 top max
2,4 algamic

pridam jeste foto
Klamath
tak holky uz trosku povyrostly. roz*sral se mi vetrak takze sem jim zapnul spodni na pritah :D. navic se mi trosku spalily zarovky, takze ty sem musel taky posunout vejs. holky sou hezky zeleny i kdyz na to foto to tak nevypada to je asi svetlem. navic sem je asi zase prehnojil :(.
ale uz se hezky rosej

este maj neco kolem 20-25 dni nez uplne dorostou.
Pestovatel
Zdar klamath podla prisp. 139 vidim ze sa ti holky krasne rozbehly :) Mohol by si prosim pridat nejake foto mimo boxu , a prirovnat kytky s niecim aby sme videly jak su zhruba velke ? Prajem nech to kvitne :D
A davam ti K+
Klamath

Tak tekhle vypadaj holky v boxu. dal sem tam k tomu sparty aby se nereklo ze, nekdo nevi jak velky sou irsky cigara :D.
Doufam ze Franco z GHS ma pravdu kdyz mi psal ze teprve explodujou... uvidime

bohuzel mi nejak ulitlo ph pri posledni zalivce. je to na nich videt. ale co.
nejak se to naucit musim. vim ze 6,7 je uz moc. Osobn bych u BB asi doporucil 6,4 tam listy vypadaly nejlip.
Klamath
dneska sem zalejval.
1,4ml bio-grow
3,2 bio bloom
3,2 top max
2,4 algamic

to stejny jako naposledy, ale ph sem snizil z 6,7 (po pridani hnojiv)
na 6,3 (po pridani hnojiv) tak uvidime jak na to budou reagovat.
Stunt
tak to je paráda jak se hezky vylízaly K+ už jsem ti dal takže ať pěkně a bez větších problémů dojedou do konce
Klamath
citace:
Původní příspěvek od Stunt
tak to je paráda jak se hezky vylízaly K+ už jsem ti dal takže ať pěkně a bez větších problémů dojedou do konce


Jj mam pocit ze se maj ted lip. urcite vypadaj zdravejc nez kdyz sem jim lil ph 8,5 co tu tece z kohoutku :D

edit 25.2.2010
tak sem myslel ze se kytky konecne zastavily v rustu. ale nezastavily. zase jim musim zvednout svetlo o 5 cm oproti minulemu tydnu
Pestovatel
Klamath:
Myslim ze NOwaLIFE myslel Stunda ako toho co placa nezmysli a nije teba :)
Klamath
Jo jasne. Tak pohoda. Malej omyl. Asi bych taky nemel tolik hulit :D.
Dik za upresneni :D

A dekuju vsem za K+ :D
Klamath
Tak dneska zalito
2,2 algamic
1,4 grow
3,2 bloom
3,2 top max

na tejden odjizdim na dovolenou takze se tu mejte famfarove :D
Klamath
Tak sem z5. kytky budu sklizet za 12 dni.
ted jak byly zalejvany

2.3.2010 a 5.3.2010
1,4 bio-grow
2,2 alg-a-mic
3,2 bio-bloom
3,2 top-max

8.3.2010 (dneska)
1 bio-grow
2,4 alg-a-mic
3,6 bio-bloom
4 top max

bohuzel nemam ted fotak takze foto jen z mobilu. zejtra dodam dalsi z fotaku
takze se omlouvam za kvalitu foto.
dneska sem ty kytky obral od vseho listi ktery mi prislo ze by prekazelo palicim, ale nechal sem spodni listy kde zadny palicky nerostou protoze sem je oskubal v prubehu kvetu......


a mim ochodem dneska obednavam semena short ridetu od nirvany abych mohl pokracovat v growu. klicit je dam 3-4 dny pred sklizni
Stunt
jojo ztohoto už něco bude
topbert
Zdarec mnoo neco z toho bude ja valim 150W a pohoda ale ten bio bizz grow nedavej v kvetu jestli muzu poradit zbytecne po tom rostou mooc listy a pak nestihas prostrihavat jinak jakoo at se daří
Klamath
jj pristi zalivku uz grow uplne vysadim. postupne ho snizuju. nechtel sem ho vysadit uplne protoze na bio-bizzu pisou ze by si ho mel pouzivat az do konce. ale ted uz pujde pryc pristi zalivku a misto nej tam prdnu o 1ml vic bloom a 1ml vic topmaxu
Nádhera :) pak musíš napsat jak to chutná :) jsem zvědavý :) máš to moc pěkny už se těším na další fotky :)
Klamath
jj foto prijdou. chut zatim nepopisu,ale vune nebude tezka popsat. vubec to nesmrdi jako trava. myslel sem si ze vsechny smrdi stejne, ale tohle spis voni jako pomerance s citronama. ale je to nadherne osypany. jinak podle toho co rikal franco by se ta kytka mela nejvic rozrust prave ted.
a muzu rict ze od vcera tam neo pribylo. ostrihal sem jim listi a vyrazilo spousta novejch pestiku, jen nevim jestli to byl nejlepsi napad ostrihat. ale uvidime. priste az pojedu zase tohle tak to neosmikam a uvidim jestli to ma cenu nebo ne
Klamath
holky sou hezky ocukrovany i kdyz sem si myslel ze sisky budou vetsi. tak uvidime co z nich este vyroste za dalsich 10 dni. kdyz sem se vratil z prahy tak se kytky zvetsily 1x za tejden takze snad este trosku nabobtnaj.

a tady nejaky slibeny foto
Klamath
a jeste jedna. tu nejmensi vetvicku sem ustrihnul a dal susit. hned jak se dosusi tak ji zvazim at mam predstavu kolik tam toho bude. a taky ji chci zkusit. vim, ze je nedozrala,ale proste ti musim zkusit :D
Stunt
no krasa vypada to už krasně ale možná si to dost oholil ale uvidíš příště no .... jen tak dál Klamathe
Klamath
Tak panove a damy vcera sem udelal prvni ochutnaku. musim rict, ze sem byl rijemne prekvapenej, chut je takova jak ovocna. Je to silny pokoureni a este neni zrale, takze sem zvedavej. dneska zalejvam a leju :
0 bio-grow
4,2 bio-bloom
4,6 top max
2,4 algamic

musim rict ze kdyz na ne koukam tak mi sisky rostou normalne pred ocima. vsichni co tvrdili ze Big Bang jede nejvic v poslednich dvou tejdnech meli naprostou pravdu

zaroven bych chtel podekovat vsem za K+ a vsem co mi verili i tem co neverili. GHS uz znova ze semen asi nikdy nepojedu (nechci rikat ucite, clovek nikdy nevi), ale zas tak spatny pokoureni to nebude. Holky maj 9 dni do sklizne. od vcerejska se ty sisky celkem nafoukly.
zejtra je prepinam na 11/13 a posledni dva dny je necham uplne ve tme.
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Klamath
Tak panove a damy vcera sem udelal prvni ochutnaku. musim rict, ze sem byl rijemne prekvapenej, chut je takova jak ovocna. Je to silny pokoureni a este neni zrale, takze sem zvedavej. dneska zalejvam a leju :
0 bio-grow
4,2 bio-bloom
4,6 top max
2,4 algamic

musim rict ze kdyz na ne koukam tak mi sisky rostou normalne pred ocima. vsichni co tvrdili ze Big Bang jede nejvic v poslednich dvou tejdnech meli naprostou pravdu

zaroven bych chtel podekovat vsem za K+ a vsem co mi verili i tem co neverili. GHS uz znova ze semen asi nikdy nepojedu (nechci rikat ucite, clovek nikdy nevi), ale zas tak spatny pokoureni to nebude. Holky maj 9 dni do sklizne. od vcerejska se ty sisky celkem nafoukly.
zejtra je prepinam na 11/13 a posledni dva dny je necham uplne ve tme.
jestli můžu poradit tak jim dej poslední den 24 h svetlo a pak dva dny tmu kytky se pak úplně osipou pryskyřicí -dostanou vetší šok
Klamath
2: PLANTER

mam to naplanovany tak, ze kdyz zaleju tak jeste tri dny budou v kvetinaci. Takze zaleju a necham 24 hod svetlo a pak dalsi dva dny tmu? to nezni spatne. jen mi je holek trosku lito :( takhle je sokovat. jako by tech soku se mnou nemeli dost behem svyho zivota.
PLANTER
zas tak strašný to neni :)
Pestovatel
Zdar Klamath vidim ze ti to nadherne kvitne :drools: Z mierne komplikovaneho zaciatku to valis do uspesneho konca :) Tie usporky maju nieco doseba.Ja som si tiez nemohol pomoct a 1/3 svojho hula som uz spotreboval :D
Klamath
tak panove dalsi update. sisky mi doslova rostou pred ocima.
v porovnani k prvnim dvoum nebo trem tejdnum kvetu je to obrovskej rozdil.

2 PLANTER :
czus. jj celkem to kvete. sem teda trosku zklamanej, potoze sem si predstavoval ze tam vyroste tak 40-50g a to rozhodne nebude, ale nevypada to nejhur. holky maj pred sebou jeste 9 dni. ale 20 g tam bude urcite, pokud pokvetou takhle tak spis 30+
sam vidim svoje nedostatky a az zklidim, dosusim a zvazim tak sem chci napsat takovy kratky shrnuti co sem udelal spatne, at lidi co si to ctou neudelaj stejny chyby jako ja sem udelal... bohuzel tam asi nebude nic dobre :D.
uz mam obednany novy semena, tentokrat pojedu short ridera od nirvany. zejtra nebo v pondeli mi dorazej domu, takze si v pondeli davam naklicit. nemuzu se dockat novejch semen. urcite v nich uz nebudu opakovat stejny chyby jako naposledy
škoda, žes je toliko vostříhal na začátku květu, to ti srazilo úrodu nejvíc no, ale supr, napoprví si pohulíš líp a víc než já a většina začínajících microwatážníků :-)
Klamath
jj s tim souhlasim. moc sem to ostrihal. resp sem to vsechno ostrihal. ale tyhle chyby se do budoucna vyvaruju. kazdopadne tam neco vyroste a s troskou stesti budu mit na dva mesice nez sklidim short ridera :D. jediny ceho nelituju je ze sem osmykal vsechny ty maly palicky co by stejne nedokvetly a nechal sem na kazdou vetev jen hlavni paldu a to co vyrustalo ihned pod ni. aspon kytka muze smerovat veskerou svoji energii do toho a ne na neco co ani nedozraje
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Klamath
tak panove dalsi update. sisky mi doslova rostou pred ocima.
v porovnani k prvnim dvoum nebo trem tejdnum kvetu je to obrovskej rozdil.

2 PLANTER :
czus. jj celkem to kvete. sem teda trosku zklamanej, potoze sem si predstavoval ze tam vyroste tak 40-50g a to rozhodne nebude, ale nevypada to nejhur. holky maj pred sebou jeste 9 dni. ale 20 g tam bude urcite, pokud pokvetou takhle tak spis 30+
sam vidim svoje nedostatky a az zklidim, dosusim a zvazim tak sem chci napsat takovy kratky shrnuti co sem udelal spatne, at lidi co si to ctou neudelaj stejny chyby jako ja sem udelal... bohuzel tam asi nebude nic dobre :D.
uz mam obednany novy semena, tentokrat pojedu short ridera od nirvany. zejtra nebo v pondeli mi dorazej domu, takze si v pondeli davam naklicit. nemuzu se dockat novejch semen. urcite v nich uz nebudu opakovat stejny chyby jako naposledy
zdar no podle fotky to eště není jen počkej blizny sou eště bílý počkej až jich bude 85-90% hnědejch když to sklidíš takhle nedozrálý tak ti to strašně seschne a s výslednou váhou nebudeš spokojenej směj se :) :rasta:
2PLANTER: na barvě blizen nezáleží, záleží na "zakalenosti" trichromů, hnědý blizny máš po čas kvetení skoro celou dobu, prostě sou bílý jenom chvíli a pak zhnědnou, to neukazuje kdy sklidit, to poznáš až bude většina trichromů do běla
Klamath
Tak nastala otazka kdy sklizet.

FAQ nam rika :
Při sklízení je třeba vystihnout moment, kdy produkce pryskyřice (THC krystalů) je na vrcholu. Jakmile průhledná pryskyřice začíná žloutnout a zakalovat se, THC začíná degradovat na další (sedativnější) kanabinoidy. Proto je nejlepší sklidit, jakmile se změní barva pestíků, ale krystaly pryskyřice jsou ještě čisté. K tomu, abyste rozeznali barvu krystalků potřebujete alespoň 30x zvětšení (např. dětský mikroskop).
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od 23Tounny
2PLANTER: na barvě blizen nezáleží, záleží na "zakalenosti" trichromů, hnědý blizny máš po čas kvetení skoro celou dobu, prostě sou bílý jenom chvíli a pak zhnědnou, to neukazuje kdy sklidit, to poznáš až bude většina trichromů do běla
myslíš že to nevim? :) každej doma nemá microskop a na barvě blizen záleží to si teda piš že jo nebo mi chceš říct že sklízíš zralí hulení s bílejma bliznama ? :)
Klamath
Tak tohle sem nasel na icmagu.
Ten tread je od kodiaka.
Klamath
podle tohohle obrazku to vypada, ze barva blizen je primo umerna zbarveni trichromu...... otazka je jak moc je tenhle obrazek pravdivej
BloodyBeer
no toho bych se moc neridil. Radeji si porid lupu nebo si to vyfot dobrym fotakem (makro by to mozna mohlo ukazat).
Klamath
Tak dneska zalito
5ml bio-bloom
6ml top-max.

pristi zalivka bude jen voda a budu prevdepodobne je budu nechavat jeste o 3 dny dele. nevypadaj vubec zraly. porad jim tam vyrazej novy a novy pestiky
svetlo sem jim prepnul na 11/13 coz by podle me melo urychlit celej proces.
PLANTER
a kolik celkem dní to máš na květu?
Klamath
Dneska je to 59 dni v kvetu s tim, ze na ghs pisou 8-9 tejdnu
(56-63) a planuju (snad) za 6 dni je pokosit
biobizz nepotrebuje flushing?? budes hnojit az do konce? budes hulit hnojky? to myslim neni to co asi chces totiz
Klamath
Je to hnojka takze asi jo.vubec nevysadim jen top max. to co sem voholil z kytky a pak to zkousel, tak melo prijemnou chut. vubec to neskrabalo (v porovnani s tim co koupis od dealeru). odstranil sem algamic a grow a s dalsi zalivkou jim odstranim i bloom.top max jim necham, je plny cukru a ma to zlepsovat chut. bohuzel mi jde u tohohle i o kvantitu (musim s tim vydrzet nez mi doroste short rider, kterej by mi mel mimochodem kazdou hodinou dorazi domu) nejen o kvalitu :(. takze flushing jako takovej nebude. doted sem kouril jen prehnojeny komercni huleni a to budou moje kyticky proti tomu cisty jako padlej snih. :D

EDIT : KUA prosvihnul sem postaka :(. takze short rider bude zejtra.
to je na jistotu
Klamath
a jeste nejaky foto. holky se celkem zvetsujou. uz se tesim jen 5 dni a sklizim. to bude radosti po 4 mesicich
Klamath
a jeste jedna. nemuzu si pomoct, ale ty micro paldy ze spoda co sem neosmikal otrhavam pomalinku ted :(

uz sem z toho osmikal celkem 3g.
a ted panove vyhlasuju soutez. te kdo uhadne kolik g sklidim, tak dostane K+. nebude to zas tak tezky uhadnout. kytky sou maly.
G.M.O.
čau
Já tipuji krásných 20g ale přeji víc :D
Klamath
no muj osobni tip je 21 protoze 20 uz je zabranejch :D
Nexius
27g
c.u.b.e
Ja tam vidim jasnejch 29 g :banana:
PLANTER
18,2569 :)
Banány
24 a půl gramu. Hezká paldy :)
goordon
šestadvacet géček :P jinak moc pěkný :)
Pestovatel
22,4g ale prajem rozhodne viac :)
Tak to se přidám také :) a můj tip je 25g :) ale přeju aspon 30g :D
mikael
Když už se tipuje tak zde je můj tip 17,69566g , ale čím budeš mít víc tím líp a přeji po usušení dobrý kouř !!! Zdar
Sadic
Máš to fakt pekne, prajem veľa zdaru a moj tip 19,5
aminem
25,6 g
BloodyBeer
no ja typuju tak 24g. Mas to hodne pohodove :-)

jen tak dale a jeste lip
Stunt
přeju co nejvíce ale muj osobní typ je 23,2g
Klamath
tak sem holky osmikal a povesil vzhuru nohama do pruvanu. za tejden napisu kolik sem sklidil :D a kdo dostane K+.
dekuji za sledovanost a pripravuju jeste seznam chyb ktery sem udelal.


EDIT. kua uz nemuzu vydrzet. ustrihnul sem dalsi palicku. systematicky se zbavuju tech malejch.... :D. a to velky se dosusi vklidu
Klamath
Takze kdyz bych mel zhodnotit moje prvni kolo, tak katastrofa.
Nejvetsi chyby :
1. prehnana pece
2. prelejvani!!!!!!!!
3.spatny ph!!
4. moc velka vzdalenost od cfl zdroju svetla
5.pozdni presazeni z kelimku do kvetinacu!!!!!!
6.prehojovani!!!!!!
7.kytky se musej hodne ohejbat (LST zni skvele)
8.mala teplota a mala vlhkost ze zacatku. (v novem kole sem pouzil dno pet flasek jako privatni parnicek-ocekavam od toho lepsi rust)
9. pozdni presazeni z rockwoolu do kelimku!!
10.nepouziti perlitu
11. malo watu-s tim spojenej malej vynos.
12.pestovani ze seminek-z rizku je to kratsi+100% fem...
13 presprilisne postrikovani
14.zbaveni vsech listu :D - to bylo nejvic inteligentni

necht je tento tread varovanim pro ostatni :D
krasus
16,8 g
Tak co kolik toho bylo?? nenapínej mě :D dej 100% vědět do PM at to neprošvihnu :) dikes :)
c.u.b.e
Klamath výše psal že za tejden, takže očekávám report zítra.... Taky mě to zajímá...
Klamath
jj zejtra to bude. ale moc toho neni. neco uz sem ozkubal (ale to mam spocitano bokem ) :D cekam ze ne prez 20g :(
Klamath
Takze bylo toho celkem se vsim vsudy 21,7g :(.
coz je problem, protoze sem cekal 2x tolik..... uvidime. tentokrat je nebudu tolik strihat :D resp vubec do nich nesmiknu.

Takze tenhle tread uzaviram s naprosto spatnym vysledkem.
Je to pro me velkym zklamanim

a zapomnel bych K+ ode me ma STUNT ten hadal 23,2 oz je o 1,5 vic nez mam a prvni byl PESTOVATEL s 22,4 coz je o 0,7 vic. pokud sem to spocital spatne tak se prosim ozvete :D
No podle mě na poprvé a v mikro podmínkách slušné :) vůbec si stím nelam hlavu příští grow bude 2násobný to mě věř :D už víš jak nato :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma