Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Tatrankaruv first indoor 600W - Klikni zde pro originální téma
tatrankar
....
tatrankar
.....
tatrankar
neco ze vcerejska ze tmy
koukám že nádherna,voní to tak krásně jak to vypadá?:PPjá vydržim třebas celej den koukat do tý skříně jinak tady máš jednu karmošku:P


My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name
tatrankar
:) No, zdá se mi, ze pred takovymi dvema tydnama to vonelo fakt brutalne a ted ze je to s intenzitou takove slabsi...kazdopadne mam ventas na vetsi vykon...Palicky se boubelati ale s tou gram na watt to bude bidne...Ale co uz je to prvni kolo a nakonec se docela dari...ted uz to sanci chcipnout nema :) nejdulezitejsi bude aby to vubec fungovalo :) na to se tesim nejvic...I kdyz me zkuří i seno:)
krocisek
:) prosimte jak jsou ty kytky vysoké? ;)
Teahead
Tak to ma vypadat. Akorat ty spodky, na kterych nic moc nebude, bych byt tebou davno ostrihal. Ted uz je na to pozdě, ale i tak to mas oK+
tatrankar
Z fotek to neni zcela zcela zrejme, ale spodky jsou podle me oholeny dostatečně, je jich tam pomikro. Jinak kytky velikosti od 35-45, prepl jsem brzo, a tahle indika se v kvetu uz nevytahne...moje hloupost. Pro priste uz budu vice poucen a hodim asi 2-3 genetiky...sice se to moc nema, ale zajima me pozorovat rozdily mezi nima...zase dam 12 kytek ale do 100l NFT, kde na rustu necham max 14 dni, pokud se bude darit
tatrankar
Foto ze 47 dne květu
nasazen FINAL solution a udelany otrh kytek...vic uz jsem to trhat nechtel, aby bylo vubec na co ete svitit :) Akorad vyslo najevo, ze tam tech palicek je opravdu malo:( a ted uz urco nenabudou, teda podle me to za tyden a nejake drobne nestihnou :(( priste i jinou genetiku hlavne a dyl na rustu
tatrankar
jjj
tatrankar
Za svetla je to nezretelne, proto za tmy :)
věřim tomu že těch 300 by tam mohlo bejt a ještě kt omu na první kolo,hodně začinajících by ti mohlo závidět i možná hodně zkušenějších,vypadá to pěkně



My next indoor by Bambuca-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name
tatrankar
Fotit makra je fakt oříšek :))) asi budu muset neco malo precist o man. nastaveni bo ta inteligentni automatika stoji za prd...

P.S. Tyhle paličky musí zabíjet :)) foto z dneska

Na tu druhou fotku v plné velikosti bych mohl koukat furt:)
krasty1985
ahoj ja fotím makra s přidaným bleskem . a když trefíš správný uhel pohledu tak ti vyjdou krásné fotky. pěstu zdar
Teahead
Všimnul jsem si na fotkách, že máš v květináčích uschlý listy. Všechny je dej pryč, jinak se ti budou množit plísně a nemoci.
tatrankar
:)))ver mi, ze tech par listi nic neovlivni pri te silne ventilaci :))...je to fakt hukot...po plisni ani naznak...jinak dneska naposledy poradny proplach finalem, pak 2 dny tmy a kosa v 55 dnu....
tatrankar
A jeste jim přikotlím UVčkem...nevim jaky to je druh, ale je to to co se pouziva na desinfekci, tzn. kytkam škodi, tzn. přivozuje šok....chci je ted zmrzacit at pouštějí děvčata...když toho neni moc, tak at je to kuřivo aspon poradny hukot :)ú))
citace:
Původní příspěvek od Teahead
Všimnul jsem si na fotkách, že máš v květináčích uschlý listy. Všechny je dej pryč, jinak se ti budou množit plísně a nemoci.


Hele Teahead má pravdu,je lepší to čistit atd,než riskovat,uschlý listy problém nejsou ale jak trošku zvlhnou,tak se azčne tvořit pliseń a to není dobře,přejde ti to do palic a máš tam smrtáka

ale ke kytkám:Pno slintám už se těšim na svoje
tatrankar
jsem uplne KO vice nez 5 hodin jsem strihal vsech 12 kytek...boli me nohy, hlava z toho smradu a prdel ze sedění na kyblu....Takze za 2 dny (po dvoudenni tme) budou viset vzhuru nohama...naposledy zalito Finalem a fest proplachnuto...Taky puštěno na cca 10 minut UV (poprve a naposledy). Prikladam posledni foto...No budu doufat v tech dveste g...Mene by me zklamalo:(
tatrankar
..
tatrankar
Dnes po 2 dnech tmy a cca 10 denim FINAL proplachu jsem zkosil...Je toho sice poskromnu, ale i presto vyhlasuju TIPOVAČKU o 3x KARMa...Muj osobni tip je 189g :( Ale nemam vubec oko a netusim o kolik tenhle model seschne na vaze
str3p
247g jak prd
301,5 g
easyrider
Zdá se mi, že tam je takových 215g, ale snad se ti povede navážit 2x víc!
dareba
374 g :)
222g
Teahead
Předtím to vypadalo větší, ale řekl bych, že kolem 300.
Tonsor
snad 340g ale přeju vííííc
tatrankar
No snad to bude vazit vic nez to vypada...bo docela se to zcvrkava...ted jsem to susil pri patnacti stupnich, ale bylo tam moc vlhko, tak jsem tomu na termostatu pridal na 23 pro dnesek..zitra to stahnu na 19 zhruba...myslim ze tim nic nepokazim....Venky jsem sušil při extremnejsich podminkach a vysledek byl stejne super...Sušení je sice zaklad, ale podle me to tady nekteri lidi resi az moc :) Ja si jen budu hlidat at to nepřeschne a ventiluje to...tod vse...
snuk1
Zdar tipoval bych tak 280...
pan.smakovicka
315g
Maxeaux
287 gé
hej-rup
213 g
Koloušek
257g
marihuskilzz
takovejch 327 g
phoboss
tipnu rovnejch 300g :D
G.M.O.
185 :D
kobra777
Můj tip je krásnejch 218gramcůůůůů..
Hy3nA
350:)
tatrankar
Takze dnes jsem vše zvážil a je toho 236+20 kouřitelných spodků. Je to sice bída, ale nato, že jedu první kolo si zas tak moc nestěžuju. V průběhu growu jsem udělal strašnou spoustu chyb, které snad napravím v příštím roundu, který pojedu v NFT 100l, takze zase novinka pro me :)) Ale měřáky mám všechny, tak snad to pujde...Co se smoking reportu týče, tak ten až v průběhu, bo včera jsem dal dva lehké prásky cestou z hospody a byl jsem total rozbitý, ale bylo to na chlast, takže těžko soudit. Pokoj sice smrdí jak cip, ale když čuchnu k jednotlivým paličkám, tak spíš bída...Asi jsem to zajebal za posledni dva dny sušením, kdy se mi dost zvedla teplota a uschlo to rychle...Každopádně příště řezy jen od ověřených growerů, nebot si myslim, ze genetika nebyla uplne ok, ale ne zas uplne k zahozeni, takze pristi kolo se uvidi....Tady par foto...makra se mi moc nedaří...JO a vyherce vyhlásím taky pozdeji, bo se mi to ted nechce checkovat:)
tatrankar
Takze vysledky tipovačky, prvni misto koloušek, druhe str3p a posledni ma snuk...Snad jsem to dobře spočetl...Diky tedy všem za tipy a K+ pro prvni tri mista :)
tatrankar
Tak ještě teda doplním něco k tomu kouři. Kámoši už testovali a ja spis jen tak k seriálku po večerech...nevim jak to popsat, ale ještě jsem neměl kuření, které by mi tak krásně vonělo, a když se to zapálí tak chuť prostě bomba, což se i dost divím, bo flushing jen 8 dnu, zato ale pořádnýma litrama vody :) Stavík je začátku smací, ale později je utlumenější ne však uplne gaučovní :) Takže za me uplna spokojenost :))) Mnozstvi sice mensi ale snad mi to do dalsi sklizne vydrzi...
sundance
Vratim se ke grouwu:K tomu zloutnuti listu mam mozna malej lec dulezitej poznatek.Vsimnul jsem si ze nemas pod kvetnikama zadne misky a stojej jen na nejakem kusu igelitu,kterej je celej zahegesenej od toho jak se ti prolejvaj truhle.
Jak se rika,cistota pul zdravi,snaz se okoli a samotnou pestirnu udrzovat v cistote tak jako by jsi ty samotnej byl kytkou.
Nevytvorila se solna stopa vedouci od kvetniku?
Prolejval jsi nekdy cistou vodou,tak aby voda tekla ze z pod kvetniku,skousel jsi zmerit odpadni vodu?
Kontroloval jsi nekdy korenovej val?
Plisne na stenach v mistnosti nemas?


Sun.
tatrankar
To tema sis neprocital cele, ze? :) Plisne ani trochu...Solna stopa, taky ne...Prolival jsem mnohokrat a poradne...(pomahalo)....Odpadni vodu jsem nemeril, nemel jsem v te dobe jeste EC metr...Kořenový val jsem kontroloval a nádherně prorostlé zdravými kořeny...Chyby které jsem v tomto growu udelal vim a ve finále jsem sklidil velice dobré kouření, takže spokojenost...Ted mam problemy z řezy v novem growu...
Aryans
na PH je dpbrý drobec vápna
shefin
nech je příště víc porůst.divné je,že ,mazar po přepnutí vystřelí o stoprocent a tadyk nič...
Astronaut
:D trošku pozdě chlapci :D od roku 2010 je to tu mrtvý :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma