Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
TAG by ERICCARTMAN - Klikni zde pro originální téma
snuk1
Jestli to bude těžký tak 1463,7 :)
Anonymer
Mmm, ja to vidím tak na 1321.7 G :) Tak nech to chutná...
kola666
999 dží ...
danihel
900
Moltres
rovny litr, ale preju vic. K+
SuperMan
899g
877.7g :-D
Scott
854,4 G
marihuskilzz
758 g
EricCartman
Zdravím Vás :)

Sou tu nějaký fotky ze sklizně, až tak moc toho není, ale špatný to nebude.

Zatím je udělaná jen jedna polovina, druhá se bude sklízet až za pár dní, fotky budou taky...

Kořeny ke konci trochu zežloutly...

Aby to bylo trochu zajímavější otočím to ještě jednou, už se chystaj B52, momentálně jsou týden a půl v kalfas nízkotlakým aeru, než sklidím zbytek a vyčistím systém, ještě trochu povyrostou a za chvílli se tu bude konat druhý kolo :D

Tudhle genetiku jsem viděl v hlíně a moc se mi to líbilo, sice to není hotový za 52 dní (spíš za 60), ale je to moc dobrý a dělá to pěkný palice . Abych to udržel kompaktní (aby se ty paldy nevytáhly jak v minulým kole) udělám pokus a kytky dostanou zpoloviny květovej roztok s květovým stimulátorem už poslední týden na růstu a na květu jen a pouze květovej roztok.

Patreees
moc pěkná práce :) můj typ je 1150 Géček ale mohlo by být víc ,přeju přijemný pokouření !!!!!! :smoker: :pimp:
EricCartman
Má někdo zajímavý tipy jak udržet kytky kompaktní po přepnutí v hydru?

Přemýšlel jsem o zmenšení rozdílu teplot den/noc.
O změně živin - (Hnojivo s menším množstvím dusíku - Např AH čistej květ), Taky o periodě - že bych po přepnutí dal jen 10H denně... ale to spíš ne, přijde ni to jako zbytečnej šok.

Zalaborovat zkusím se stimulováním kytek směrem ke květu už na růstu. Jak jsem psal výše. Stejně tak s teplotou, klimatizaci stáhnu na 22°C (u vrcholů kytek cca 24) a topení v noci na 20°C
EDIT: možná budu ještě o kousek drastičtější. Je to potřeba, po porovnání se stejnejma kytkama v hlíně a bubbleru je jasné že problém s nízkým výnosem je danej enormím roztaháním kytek do délky v tagu.
saiklon
brzo prepnout, tim podle me docilis maximalni kompaktnosti, pac jakmile bude mit kytka 80cm nikdy nebude kompaktni jako kdyz bude mit 45 cm.. tot muj nazor:) jinak si machr, hydro mas pekne vychytany;)
EricCartman
Já si nemyslím že problém je ve velikosti kytek, spíš v tom že moc rychle a moc dlouho rostou. To že sou palice roztahaný je známka toho že rostly i dlouho o tom co nahodily první paličky, todhle bych chtěl odstranit. Dalším zajímavým faktem je že kytky co byly do systému dávaný později narostly o dost míň, velký jím pravděpodobně vyžraly růstový živiny a menší se rychleji zastaviily. Ty co byly o 3 dny později narostly a i vytáhly se tak akorát. Kytky co přišly po 6ti dnech narostly do výšky dost málo a rychle se zastavily... to podle mě ukazuje nejvíc na živiny...
saiklon
uber dusikaty hnojivo teda, hlavne vyber geny ktery maj tendenci se toli netahnout a delat spis kompaktni keriky a nenechavej tolik dni na 18/6. co delam ja, je ze pri prepnuti necham 36 hodin tmu, osvedcilo se mi to na stejnym setupu a se stejnym modelem ze sem sklizel o tri, ctyri dny driv..
Beethoven
Hovno aj tak nevyhrám, 1076 dží a nejde mi o výhru ;)
Krása, dobrú chuť :bong:
G.M.O.
Krásné 783g
dawed
Thread sleduju od začátku,je vidět že sis s tím systémem dobře vyhrál,radost pohledět :guitarist Tipuju 1128G.Ať chutná kolego :rasta:
easyrider
882g :love:
kaktusx
Zdravím, veľmi pekné rastlinky a inšpiratívny thread.
Tipujem 1010, 10 gramov

PEACEandLOVE
EricCartman
Díky všem za tipy a ohlasy a k+ :)

Hážu fotky z druhé půlky, jeden kýbl tam chybí...
Pro zajímavost i stonky.
Za pár dní bude dosušeno tak utnu tu tipovačku.
A co je lepší v zápětí bude následovat další kolo :D
fire.ent
ja tipuju 1091 gramu krasnejch a vonavejch a jak nevyhraju ty seminka tak me trefi slak:smoker:k+ ani neposilam nema to smysl:freddy: tesim se na dalsi round...hlavne uz to zvaz:D:teef:
Chirurg
Největší masakr! 957g K+ jak svinˇ:D
miguelx
1001 gé :-)
FrYnK
nemuzu si pomoc, ale podle toho co jsem videl tady a i co jsme mel moznost vyzkouset ruzny systemy tak proste cim je vykonejsi (rychlejsi) system tim vic to kytky "odserou" treba tahle vysokotlaka aeroponie je jeden z nejrychlejsich systemu a je videt ze kytky jsou hodne roztahly (je to dany tim ze kytky maji hodne svetla,perfektni pristup zivin a to v kombinaci s temer neomezenym mistem pro koreny ktery se nemuseji nicim prodirat dava kytce signal ze uz od zacatku vi ze muze extremne narust a tak se tahne..) ...bejt to ta a sama genetika v jinymy systemu,, nejlpe nejaky substratu byt kokosu urcite by to bylo i vynosem jinde.... pac takhle kytky hrozne letej nahoru a delaj moc velky mezerey mezi patrama...ppak tam nejsou velky kompaktni palice...myslim si ze dalsi pokus dopadne dost obdobne...nic moc vynos a nicv moc paldy.. na vyskoych vytahlych kytkach... presne tohle jsem mel moznost pozorovat v bubleru a i v EaF.. v porovanni se stejnyma odrudama sv substratu ktery sice byly mensi, a mely mensi paldy stejne dopadlo to hydro trosku hur.. kytky z hliny mely patra mnohem bliz sobe a tim i kompaktnejsi a tvrdsi palice,,, hlavne i spodky byly lepsi pac nebyly tak daleko od svetla...na tehle system bych volil urcite jenom indiku... nebo hybridi 50/50 s velmi kratkou dobou rustu...

mozna se mnou nebude hodne lidi souhlasit ale proste podle toho co jsem mel moznost vyzkouset tak to tak vidim :) proste priroda to zaridila tak ze kytky rostou v hline a neco na tom asi je :)
850,12g..

Jinak souhlas s Frynkem,přiměřený mírný stresy a trápení kytky stimulujou vymačkat ze sebe maximum..Když sou ve "vatičce" zpohodlní a nejedou naplno..:flower:
Machoman
Však tenhle system je best na pořádnej SoG,tam je jeho hlavní síla.

Prokořená kostka hned šup na kvet.
Azachyel
hoj hoj hoja:)
takže black jack - taková nahořkla chut, docela kope, stavtakovej pohodicka ale ne moc ukecanej, zato)´ta
B52 moc nekope, nedraždí tolik jak jack, zhulenost poctiju spíš na hlave než na tělu takoví na pokec a na usmaní a ta
G13x Haze chutovečka, moc dobrý když to daš s tou B 52 do brka upa best rohlik, povídavá smavá, zhulení i telo diký te G 13 tohle je dobrej mix:) už se těším na další posezení při špekách:)
EricCartman
Aby bylo správně pochopeno AZachyel udělal menší smoke report a já teď vyhlásím kolik toho bylo :D

Na velkých(6) bylo průměrně 125g
na malých(6) bylo průměrně 75g

Takže celkově 1215Gé
¨
A proto
páté místo: s tipem 1321 - Anatol
čtvrté místo: s tipem 1128 - Dawed
třetí místo: s tipem 1150 - Patrees
druhé místo: s velice přesným tipem 1210 - HellSpawn

A hlavní cenu vyhrává: s tipem -2g od výsledku to znamená 1213g....
Chvilka napětí - Krasus


A pro ty co nevyhráli je tu fotka vyčištěnýho systému a prvního dne dalšího kola :D
krasus
Joj toz stesti se na me usmalo jen tak dal ..........
hellspawn
gratulujem Eric k peknému číslu..

a to druhé miesto si cením, ked nám to v tom hokeji s bronzom nevyšlo...
EricCartman
škoda toho, taky sme dopadli jak hubkaři... Vy co jste vyhráli se mi ozvěte přes pm a dál se budem soustředit na dlaší kolo :D

Už to jede, nasazeno je 10 ks B52 od nirvany, 4 řezy z jedné matky a 6 řzů z druhé, trochu jiné matky.
Měl by to být výnosnější a rychlejší mode(52-60dní)l, takže tentokrát to bude o hodně rychlejší.

možná si někteří všimli že v systému sou dvě prázdný místa, na ty přijdou za několik málo dní dvě kytky v hlíně, pro porovnání. nasekal jsem málo řezů, jen dvanáct a dvě kytky neprošly výběrem...
hlavolampolska
citace:
Původní příspěvek od EricCartman
Aby bylo správně pochopeno AZachyel udělal menší smoke report a já teď vyhlásím kolik toho bylo :D

Na velkých(6) bylo průměrně 125g
na malých(6) bylo průměrně 75g

Takže celkově 1215Gé
¨
A proto
páté místo: s tipem 1321 - Anatol
čtvrté místo: s tipem 1128 - Dawed
třetí místo: s tipem 1150 - Patrees
druhé místo: s velice přesným tipem 1210 - HellSpawn

A hlavní cenu vyhrává: s tipem -2g od výsledku to znamená 1213g....
Chvilka napětí - Krasus


A pro ty co nevyhráli je tu fotka vyčištěnýho systému a prvního dne dalšího kola :D


hi all,

hele ale mi prijde ze pokud si na to svitil 3x6k .... mel bys mit aspon 1500 jak nic.ale zas pokud jenom 12kytek...je neco jineho...... ale jinak velice pekne..obdivuhodne.. fakt ceska hlavicka premysli a jede....


hele koukal se na nejaky jine trysky co jsou v CR?
EricCartman
máš recht bylo to slabší, jednak vinou postupnýho osazování systému a rozhození dostupnosti jednotlivých prvků jednotlivým dávkám kytek(nenarostly stejně) a druhak špatných genů, i v hlíně se pak ukázaly jako dost nevýnosný. Teď hážu mnohem vitálnější genetiku která v hlíně dala moc pěkně tak uvidíme co to dá v aeru.

Trysky jsem nestihl pořešit, ale mám nějaký typy rozepíšu to později, teď je míň času...

Jinak moc díky všem za K+ a pochvaly, už brzo bude update z dalšího kola :D
EricCartman
Zdravím
Aby se to tu trochu pohnulo hážu fotky vyčištěnýho systému.

Té rotační trysce uprostřed říkám smeták, při tlaku 1,5 bar (na kterej je mimochodem navržená) valí hodně solidně, bez problému pokryje celou vanu. Při čištění čistou vodou se spoustou ph- (cca 2ml/l) vyloženě zametá :D
EricCartman
Aby jsme todhle kolo pěkně odstartovali je tu sada fotek z nultého dne květu.

Trochu to rozepíšu

Genetika:
B52 od nirvany dvě fena.
Jedno co končí trochu dřív cca 54 tý den výnosově dobrý, chťově a silou lepší.
druhý co končí trochu později, cca 59 tý den, výnosově lepší, chuťově a silou dobrý.
Obě mají skoro stejnej vzrůst a strukturu.
4kusy prvního
6kusů druhýho
plus na doplnění a porovnání přijdou 2-3 opět b52 v hlíně.

Klima:
Snažil jsem se stáhnout rozdíl teplot den/noc.
Noční teploty nejdou pod 20 a denní se klima snaží držet pod 23, nahoře pod výbojkama do leze k 25°C

Teplota u kořenů stále hodně okolo 20ti

Vlhkost 40-50% klídek.

Hnojiva:
Pořád canna aqua + spousta různých doplňků
Rhizotonic, enzymy, Bcuzz květový stimulátor, Bloombastic, Final solution, phytamin. A možná ještě něco...

Na růstu dostaly růst/květ 50/50 ec 1,45 uvidíme jak budou nakvítat.
Na květu rovnou květový hnojivoa rhizzotonic. Ec mezi 1,5 a 1,7


Nahodím otázku do davu : jak si myslíte že to tentokrát dopadne?
xpapousek
Bych řek že tentokrát z toho vymáčneš rozhodně o dost víc ... :)

Jen mě přijde, že sou málo roztahaný do stran, ale určitě ti to ještě naroste, ale proč je více nepotrénovat?
EricCartman
Tradá je tu aktualizace druhého kola :D

Doufám že je nebudu muset nijak moc ohýbat nebo lámat, snad bude stačit nasměrování do sítě. Nakonec je na květu šťípat nebudu, není mi to příjemný, to si raději udělám brigádu a zvednu strop krabice :D

Dneska dostaly pořádnou dávku enzymů, atami květovýho stimulátoru a rhizotoniku.
EC a Ph stejný, i přes to že sou na květu chvíli, žerou jak divý a ec stoupá jen málo, poslední dva dny se dokonce udrželo na 1,65 :eek:

Popravdě už teď cítím v kostech že to bude zase bush...
Roste to jak střelený...
Azachyel
cau, cau
opět to vypadá moc libově:) a sem zvedav jak to dopadne:) taky uz mi kyti pekne v boxu rostou, už máš přepnuto na květ nebo jedeš ještě růst? a co ta G13xHaze ta už není??
každopadně si myslím že ted budem mít výnos určo lepší oproti minulímu growu:) tu sítku si pak musim koupit co maš vypada že to je dobrá věc:) jo a s těma tryskama s USA, kamoš už tam je posílal mi zpravu, že už bydlí a že už muže obědnavat věci:) tak by to chtelo se zase slezt na nejaký to pokouřeníčko a rovnou se domluvit jak to provedem:ú co ty na to? ..Ave Aza..

EDIT: Tak to je škoda stou G13, zatím co jsem měl odrudu G13, vždy super matroš:) jak že je maš už vysoký ty kyti??
jo pojedeš dal v tomhle trheadu? ja jen jestli mam taky pokračovat, nebo mam říct at ho hodej do hotovejch a udelat noví bo vůbec už nedokumentovat uvídím co ostatní na to:D
EricCartman
Už je přepnuto, :D 8dní a jedou jak zběsilý, ec se drží na 1,65
G13 haze už čerstvě není, včera jsem zrušil matku, ty co jely v systému sou už dávno sklizený. Jak vysvitne slunko jdem ven :D a domluvíme....
EricCartman
Aza: raději budu držet pár pěkných matek než za každou cenu všechno.
Co řezat mám, a každou chvíli se ze semínek klubou nový kytky na identifikaci a selekci...
Budu pokračovat tady, žádná sekce dokončených growů tu není, tak proč to první kolo nechat zapadnout... udělám ještě todhle kolo a pak zase až bude něco hotovýho. (už vlastně je :D)

Už brzo bude další update, a při té příležitosti ty kytky změřím.
Zatím čau...
EricCartman
Zdravím

Je tu aktualizace :)

Jede to jak divý, vždycky se na začátku bojím že to nevyplní, ale evidentně to bude opět plný :D

První tři fotky před pročistěním spodních partií
Třetí fotka je jedna ze 2 kytek v hlíně na doplnění (taky b52)
Poslední dvě po prvním lehkým pročištění.
EricCartman
Aktualizace :)

všechno vpohodě, od začátku stejnej rozotk, vydatně tlačím květovej stimulátor. EC 1,65 (drží) Ph 5,8 Teplota ve dne 24 v noci 21, nijak extra se nevytahujou, zatím jsem spokojenej.

Připomínky a dotazy vítány...
Tak zatím ;)
EricCartman
Je tu aktualizace :)

Jede to pěkně, vydatně leju atami kvěťák, žerou jak divý ec pořád padá, doleju živiny na 1,8 druhej den je 1,7 a pořád padá... nechci tomu dávat moc nových živin aby byly nucený vyžrat všechno a ne jen dusík pro růst, ale vypadá to že tentokrát to chytlo dobrou struktru. Brzo doleju živiny bez vody na 1,9 a uvidíme kam se to bude hejbat. Ve 30. dni začnu lít velký dávky bloombastiku a troch tím suplovat to poklidný nastavení základních hnojiv aqua flores. Možná budu přidávat i trochu pk 13-14 a to i přes to že todhle hnojivo nemám rád..
Ph mezi 5,8 a 6... normálka

Dotazy a připomínky vítány :D
EricCartman
A jako bonus :D

Graf z dataloggeru s průběhem teploty (červená nalevo) a vlhkosti (modrá napravo)

A schválně jestli tam někdo najde něco zajímavýho... :)
xpapousek
Mě by zajímalo, co tam tu každou hodku při tmě zapneš, že ti jde teplota dolu a pak vlhkost nahoru? A proč ti před svítáním jde ta vlhkost nahoru? Kdy máš den, sry možná to je někde napsaný, ale asi se držíš přírody, ne?
easyrider
Dle mě odtah, ten zmenší vlhkost a menší vlhkost = větší teplota. A asi spínačky po té jedné hodině - resp. každou hodinu vypíná na pár minut odtah...
?
Čau,já tam vidim,že kytky maj den od osmi večer do pěti do rána,teda že si jim to oproti přírodě otočil,napadá mě,že to možná přes den,teď když se oteplilo blbě uchladíš..? A jestli dobře vidim,svítíš jen 9 hodin..?Graf začíná v 19.58 a těsně předtim je prudkej pokles vlhkosti a vzestup teploty,tedy start výbojek..tedy den od 20.00 do cca 05.00..
EricCartman
Ta věc se jmenuje klimačka :D Graf není celej, zapl jsem to v 20:00 ale rožíná se v šest a končí se zase v šest. Zajímavý tam je to že klima chladí i v noci kdy se přitápí, což je chyba... musím nastavit klimu na trochu víc.

Zajímavý taky je že denní teplota mezi vrchama kousek od lampy je cca 25°C což je pěkný, taky tam de vidět každý sepnutí klimačky...

Edit: svítím v noci kvůli nočnímu proudu, a kompenzování teplot.
EricCartman
po čase je tu menší aktualizace

hnoje: přidávám pk 1314 a bloombastic, ec okolo 1,4 protože přidávám hodně pk, musím ec držet nízko protože pk je dost agresivní...
ph jak jinak než okolo 5,8

sorry za zanebávání updatů, kdybyněco ptejte se...
FrYnK
nechapu proc si ty kytky tak oskubal...nemas to zdaleka tak husty na to aby bylo potreba to takhle moc obrat... min listu mensi vynos....
tomas2pet
Já myslím, zě to bude ok, i bez těch listů.
T25.
Ono
Tak to je naozaj slušné. Veľmi pekné. Ako sú vysoké? Ako dlho rástli?
EricCartman
ad listy: myslím že na výnos to bude mít spíš pozitivní následky, menší hustota, lepší prosvícení spodků, vyšší výnos... listy se fakt musí trhat, kytka jich dělá zbytečně moc....

ono: díky, vysoký sou cca 70cm, příště změřím. Řezy po zakořenění šly do minisystému v matkárně - keramzit + vrchní zalívání jednou za hodinu, odtok spodem zpět do nádrže. Pak šly cca na dva až tři týdny do nízkotlatýho kalfas aera pod 1*600 a pak do tagu rovnou na květ.
Azachyel
juju vypadají libově, jak vypada porovnaní hydro vs hlína?? s těma listama souhlasim, ostříhat když vadí a stíní, taky to tak delam, a myslím že ty už si v tom systemu neco vyjel tak urco víš co kytklam prospeje a co ne, jj a priste zmerit at muzu porovnat se svíma:D:D
Machoman
Nojo zase je to tady rozdeleny na dva tábory-jedni říkají pryč s listama,druzí zase nechat.Taky sem sem je dřív dával pryč,ale už to nejakej pátek nedelám.

Jediny co má smysl dávat pryč,jak už je tady napsany jsou komplet spodky.Ty spodky se samo dají využít na haš,mast apod. ale na druhou stranu jejich dukladny probrání stáhne celkem dost vlhkost,jejiž co nejnižší hodnota v pokročilym stadiu kvetu je celkem důležitá.
EricCartman
tak postupně.
Aza: hydro vs hlína, hydro se mi podařilo dobře zastavit, takže paldy sou o trochu kratší, ale zase o hodně širší a nabouchanější. příště změřím, měj se.

a na zbytek nemá cenu odpovídat... fakt ne, sry ale nemám náladu se tu s vámi hádat jestli trhat listy nebo ne.
EricCartman
citace:
Původní příspěvek od EricCartman
ad listy: myslím že na výnos to bude mít spíš pozitivní následky, menší hustota, lepší prosvícení spodků, vyšší výnos... listy se fakt musí trhat, kytka jich dělá zbytečně moc....

EricCartman
hážu pár dalších fotek...
EricCartman
Zdravím

Listy:
můj případ: lampy sou výkonný, plocha je malá - abych dosáhl výnosu musím udělat co nejdelší vrchy (pokud možno co nejvíc) a solidní spodní část. Musím pokud možno kompaktně opalicovat co nejvíc výšky kytky, kdyby byla větší plocha, nemusel bych hrát na hloubku prosvícení a množství vrchů zároveň, tady musím.
Proto protrhávám, i když bych to dělal dost pravděpodobně u většiny modelů i na větší ploše. :)

Pěst:
Sklízet budu pravděpodobně 60tý den. Flushing bude na půlky, pět dní snížený ec na 1,1 a posledních 5 dní jen čistá voda + final solution.

thread:
Připomínky otázky ano, ale ne diskuze kterou típnu, je to zbytečný, co dělám mám promyšlený a nic novýho mi do hlavy pravděpodobně nenatlačíte :D

Asi tak.
EC
jasnejbambus
zajímalo by mě, jak dopadla ta B52, co Eriku ... pls updatee ?:)....:) taky těžce zvažuju jakou genetiku vybrat,. těch odrůd je tolik a člověk má tendenci mít všecko..:))
zhořkrásko
Ahoj Eriku, prosim te jak jsi dostal v prosterd te krabice ten "odpadni" odtok, netece ti pres to voda?
a psal jsi ze to mas z jednoho kusu ryb. folie, nepremyslel jsi to slepit? nasel jsem zeprej lepidlo na to urcene... :-)
Die Antwoord
Vypadá to velice dobře.
kubok
ahojte, je mi ľúto, že táto téma tu nemá pokračovanie, TAG growing sa mi páči čoraz viac, akurát je o tom na groweri málo informácií. Jednu vec čo som sa nedočítal v celom threade- pestoval si to z klonov alebo zo semiačok? v čom to bolo nakorenené? zdalo sa mi že som zahliadol keramzit len som si nebol istý či som videl dobre
Zedy
citace:
Původní příspěvek od kubok
ahojte, je mi ľúto, že táto téma tu nemá pokračovanie, TAG growing sa mi páči čoraz viac, akurát je o tom na groweri málo informácií. Jednu vec čo som sa nedočítal v celom threade- pestoval si to z klonov alebo zo semiačok? v čom to bolo nakorenené? zdalo sa mi že som zahliadol keramzit len som si nebol istý či som videl dobre


Eric to jel z klonů, dočteš se to např. tady.
Jo je to keramzit a jak sis všiml, je to jedno z těch hutnějších a moc povedených témat, taky mě mrzí že už nám tady Eric nepřispívá. Btw jeho poslední příspěvek je z února 2012....Pokud tě jeho systém zaujal musíš si na to připravit peněženku a mít šikovný ruce :) Držím ti palce!
tomas285
Ahoj vsichni, chtel bych se jenom zeptat jak to nekdo zbouchal dohromady, vi nekdo jak tam dat ten odtok? jak to zatesnit, lepe receno cim? nevydouva to vanu odspod? diky moc
Keen
citace:
Původní příspěvek od tomas285
Ahoj vsichni, chtel bych se jenom zeptat jak to nekdo zbouchal dohromady, vi nekdo jak tam dat ten odtok? jak to zatesnit, lepe receno cim? nevydouva to vanu odspod? diky moc


odtok vyřeš normálně dírou a dej tam stahovací průchodku na trubku

http://www.profiplants.cz/produkt/p...na-trubku-25-mm

napoj si hadici sponou a je to, mam takhle udělaný odtoky a naprosto bez problému

jedinou nevýhodou je že to trčí nad dnem asi 3mm
retsimek
Dobrý den , mám 1000w lumatek a potřeboval bych poradit kdy přepnout na 750w a kdy na 1000w , teď mi začínají pomalu květy.
dmtart
..zdar od začátku kwětu pal maximum..pokud máš litr tak pal litr...vyzkoušeno
dmtart
a trochu se rozepiš co máš za systém médium model atd...
Zedy
Za mě osobně todle téma patří do Síně Slávy.

Moved.....

Dejte vědět co si o tom myslíte.

Pamatuju jak sem se seknul u pročítání Erikova trýdu, je to fakt žrádlo :bravo:
zajonc
jj nápodobně, hodně sem se inspiroval zkušenýma mazákama
Zedy
Pravda je, ze je to jedno z mala, nebo snad jediny opravdovy vysokotlaky aero tady na G.
atletico
Neviem ale mam pocit ze to tento report je nedokonceny :) ja ked vzorovo ukazem naklicenie a fazu rastu,bez zaveru tak tiez pojdem do siene slavy? :D
Zedy
???

Příspěvek č. 110 - fotky ze sklizně, příspěvek 129 - vyhlášení vítěze tipovačky.

Co víc je podle tebe třeba pro uzavření kola?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma