Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
MicroIndoor 63W usporky - Klikni zde pro originální téma
MyGrow
10. den 18/6 #2
MyGrow
10. den 18/6 #3
MyGrow
13. den 18/6 #1
MyGrow
13. den 18/6 #2
MyGrow
13. den 18/6 #3
Nexius
Šéfe a foukáš na to něčím?Ty stonky vypadají velice tenké...
MyGrow
3x pc vetrak, oni len vzyeraju v skutocnosti su naozaj dobre
MyGrow
18. den 18/6 #1
su dake problemy:D dufal som ze nedojdu ale... dorazili... listy na spodku u 2 rastlin zacali zltnut... polievam moc? alebo malo? mala vlhkost? denne ich striekam rano a vecer ked dojdem aj viac krat rozprasovacom a polievam raz za tyzden mozno 2x .... pridavam fotky. zacinam tymi krajsimi :D
MyGrow
18. den 18/6 #2
MyGrow
18. den 18/6 #3 spominane listy... nejaky napad?
MyGrow
18. den 18/6 #4 tu je ta druha rastlinka
MyGrow
tam kde su tieto ozltnute listz tak su to tie najnizsie polozene... rastlinky su relativne zdrave cize aspon to ma tesi... co robit?
kola666
to je nic co sa tyka vysledku a aj seckeho kamo nemaj strach , neni co doj3bat ale aj hej :) taaak , drz sa toho co uz urcite wies (nesi debo ze ? ) ? :D
MyGrow
cize to nic neznamena hej...:D?
kola666

no nemyslim ze to je az take zle , take zozltnutie je v poho,hlavne spodne listy (alebo, daco im asi chyba) ale mali by to myslim prezit , drzim palce :):jumper:
Ak nevidis zeby zo dna na den stracali farbu , silu ,atď tak je to OK :punk: cuz buzz
kola666
No ako sa dari ? rastu ? mohol by si hodit nejake foto , som welmi zwedavy jak to vyzera ... dufam ze sa nic nepo*3balo :jumper:
Ganjas farmer
...upload....uz ti museli prerast aj hlavu...drzim palce kaaamo..do skureniiiiiiiia
SmokeHillz
Cuz chlape,jen sem ti chtel poradit,ze ty flasy nejsou zrovna idealni,koreny nemaji rady svetlo,a muze je to pali,zkus to bud oblepit necim neprusvitnym,nebo je dej do nejakych normalnich kvetinacu...
SmokeHillz
Tak nic,az ted sem si vsim z kdy to je... :)
MyGrow
zial tento growik som musel v tej dobre prestat prevadzkovat nakolko som zacal pracovat a casu bolo naozaj minimalne a financii na zabezpecenie nejakej automatizacie atp v tej dobe neboli..:( R.I.P.

snad sa coskoro dostanem k nejakemu mikrogrowu len tak pre potesenie lebo je to naozaj fajn prilezitost ako si vytvorit doma aspon kusok divokej prirody pod umelym slnkom:). nieje nic lepsie ako otvorit skrinku a tam sa to uz zelenie... :) tak este raz Rest in Peace MyGrow first round :(


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma