Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
24w pokus - Klikni zde pro originální téma
píšeš že už se nikde nesvítí ale na poslední foto je zrovna ďoura:Djinak pěkný....tu hnojku na květ si sežeň pokud je to u vás možný.to je to co říkám pořád...radši počkat-vyladit skříň na prázdno než vše dělat narychlo a za pochodu...ale i takhle se daj sbírat zkušenosti chlape
dogg128
JJ mini dierky tam este su tak ale ešte mam pasiv pritah takže to aj potrebujem ale už to nepresvitá tak mohutne aspon :) ale osvečilo sa mi mat pootvorené dvierká a teplota je vtedi fajn lebo ofuk sa stane aj pritahom no dufam že čoskoro pridam aj aktiv pritak inak dakujem že sleduješ tread a komentuješ som rád :) Thx
no ten plagron len cez e-shop za 10€ a už aj aktivné uhlie objednám asi zajta uvidim este to je v tom že by som to nechcel dostat na svoju adresu nič som zatial take neobjenaval na svoje meno ani nebudem kedže mám 2roky podmienku a to este prave za Growing :whip:
no k těm dírám....podle mě přítah/odtah vypadá tak že někde dole jsou díry/je jedno jeslti pasiv nebo ne/ a nahoře odtah....čistý a studený vzduch se tahá zespodu kolem kytek,ofuk ventilátorem se honí po skříňi nebo na lampu a odtah. ventilátor ven..pokud máš všude díry a otevřený dvířka asi to nebude optimal...nemluvě že se ti tam může svítit
Pestovatel
Hoj zatial to vyzera Ok ale chcelo by to uz konecne nejake to tienidlo :) Dostal si 2 roky podmienku za growing ?? A za kolko rastlin ?? Lebo tato pravna stranka ma dost zaujima DIk.
dogg128
Už nie su dierky len tie dvierká mam pootvorené . a počas noci sa jej tam nedostane svetlo zakaz zapalovat luster v mojej izbe :D od 19:00 a ta podmienka no tak nie celkom za growing ale aj to v tom hralo rolu proste som veril osobe ktorej som nemal a ona ma udala a este ktomu nemala ani 18r takže som bol v p...
hrozilo mi od 5-10rokov za to že som dal drogu mladoletej tahalo sa to cca 3roky ale dobrí pravnik to vibavil na podmienku este pred sudnim pojednavaní + pripajam foto jedine outdooru 2008 čo bola pri dome
dogg128
a este :whip: premohol som sa a dnes som objedna plagron alga bloom a tiež aktivné uhlie :bounce:
dogg128
Skušal som dnes virobit tienidlo no neviem ako to dopadlo este som to tam nedal lebo to nie je ešte celkom hotové pridám foto a poradte že či to tam dat skušal som to tam a mne sa zdalo že to prd pomohlo :rocket:
dogg128
tak 8den na 12/12 aj ked som skušal zachitit paličky je to nemožné s 2mpixel fotakom z mobilu dufam že aspon niečo tam spoznat . z rastlinky mam nenormálu radost
dogg128
tie vešie maju cca do 1cm :)
dogg128
a posledná aj ked naozaj ta kvalita
dogg128
poradte dat tam to tienidlo čo som virobil alebo je..t na to ?
papaOUT
kľudne ho tam daj , aj keď podla mna je jedno či tam bude alebo nie:D
dogg128
tak dnes došiel ten plagron alga blomm 0,5L a aktivné uhlie :jumper: . chistam sa už poliat dnes budem zo začiatku davat asi 2ml do 1L vody . bude to stačit ? polienvam cca každe 2dni . Nemám Ph meter a bojim sa že gvoli hnojke budem mat problem s ph ake mate skusenosti ? chcem predist tento problem lebo teraz budem na tom penažne horšie . dufam že napišete svoje poznatky Thx :):jumper:
MyGrow
inaksiu radu ako tuto ti neviem dat: skoc do akvaristiky ... daky najblizsi obchod co mas pri dome.. kup tester na ph a spytaj sa ako si podomacky upravit ph vody.... to jedine ta musi zaujimat..ten tester stoji origos v growery 3 eura cize nije nejak masifne drahy.. zmeraj si ju, ked bude okej, tak bude okej vsetko :) ... dufam ze sa dokazes vysomarit z tohto postu lebo pisem jak kreten :D no sak je rano :D
dogg128
update možno šte aj dnes no problem je v tom že rastlinka sa už velmi nemeni a tento tell tie mikro paličky nezachití do 7:00 pridam foto update ked už je zaujem :) .dnes pohnojim alga-bloom na stranke sa uvadza 1ml / 1l vody pri každo denej zalievke kedže ja polievam každe dva dni to bude 2ml/1l ale kedže na rastilku lejem iba približne 250ml tak urobim 0,5l a pridám 1ml možno o kuštik viac bude to takto dobré ?
dogg128
Tak foto som nestihol a dUfám že som to neprehnal s tou hnojkou bohužial mi nikto neporadil tak som to tam nalial asi tak 300ml vody riedenej tak ako som višie písal .
dogg128
:megafon: 11den Kvet .mám možnost zakupit PHYT-AMIN 0,1 L za 6€ háčik je len v tom že to bolo asi 4mesiace v izbovej teplote bude to už pokazené chcel by som stim ešte aplikovat postrek 1krat a pravdaže potom už nie .
teplota ok : Den od 25-28C :Noc od 17-19C :guitarist
Tak a je tu foto update :leaf:
dogg128
next
dogg128
:heart:
dogg128
:girl:
Pestovatel
Kiti vyzera fajn ...... A myslis ze sa moze hnojivo pokazit ? :D
dogg128
Myslím že aj hej lebo podla mna nie zbitočne to držia ludia v chladničke . a ta rastlinka by mohla bit aj ovela krajšia ale bál som sa že to prerastie tak som to dost skoro prepol . a mám aj menšie problemi z listami ale inak je vsetko ok až priliž na to že idem 1krát . :D
dogg128
obojpohlavná p.... :( tak dnes som sa nemal ani zobudit !
dogg128
čo mam urobit s rastlinkou podla vás? Gule som obral čo som len videl cca 10-15kuskov (niektoré celkom miniaturne a boli aj večie). Bohužial nemam financie na seeds a no-name by som už 2 krat nechcelist.
Najlacnešie riešenie čo som vimislel je : substrát growmix a 10x double gum seeds ale aj to vychádza na 30€ a proste na to teraz nemám .cca do 18.decembra (prosinec)pre CZ:) a este ako bonus som dnes na jednom liste našiel svilušky ale naštastie len na jedinom liste aj to na chorom tak som to sekol a upálil na smrt tie svine :D
ZivyKvet
serus kamo no jedine co mozes urobit je furt a stale trhat tie gule hnusne ale ani to nieje istota ze sa ti to neopicha samee!! a co takto zobrat rezy mozno by sa nejaky zvisil v mojej skrini len to zalezi od toho z akej casti slovenska si ked tak napis PM mozno sa dohodneme....:D s pozdravom ZK
lucasmizera
fakt skoda, pritom kvetinka je pekna, citim s tebou
dogg128
Ešte sa o nu starám dnes ma potešil kamoš s Plagron phyt-amin 0,1L za cca 5€
aj jej dám z nej jeden postrek teraz lebo su tie listy dost na prd...
dogg128
ten phytamin roby fak zazraky rastlinka je fakt vitálnejšia a listy krajšie dnes som odstrihol jednu menšiu šiku ktora bola najviac zhermená dal som ju sušit ešte rano ale pred chvilkou som neodolal a naplnil som to mokre ako bolo do fajky ucinok ma prekvapil :D stredne som sa zhulil este asi dnes vam dodam foto až nie tak zajtra aspon niečo ztoho aj tak bude :)
dogg128
2-3G natom snad je už teraz :D
dogg128
tak pridavam foto bez komentu lebo k tomu nič nemám povedat vsetko je ok len ten fakt nie že to je hermáč ... 2-3g na tom už snad je :D
dogg128
next
dogg128
....
dogg128
a tu je posledná dodám že je to 15den na kvete ...
SCARFACE
No chlapec ty sa radsej nauc gramatiku lebo bud si blb alebo nemas ani 15 rokov, dost hamba.
Pestovatel
No nic proti tebe SCARFACE ale toto je grower .... Podla mna tu vobec nejde o gramaticke chyby .... Ale o pestovani marihuany :satan: Ak ta viacej zaujima gramatika ako priebeh growu , tak potom neviem co tu hladas .... :D
ZivyKvet
Scarface a tebe o čo ide? Keď sa ti dačo nepáči neprispievaj a nejeb sem zbytočné OT. (ked tak zmazem ale jebu ma taketo reci) inak k- za zahlcovanie threadu serus ZK
dogg128
inak ma SCARFACE
pravdu gramatika je u mna na prd .. až ta scarface tak trhá mám 20 a mám ledva stredoškolské vzdelanie . dakujem : Pestovatel a zivykvet za to že ste sa ma zastali a dufam že vo vašich prispevkoch nenajde žiadnu chybu lebo tak sem dolezie zase :D
SCARFACE
to ZivyKvet: namiesto kecou typu "mas to pekne" som poukazal na chyby v gramatike, cize som mu dal radu, neviem co tu meles o zahlcovani... Skor ty tu reagujes na nieco co sa ta ani netyka debilko..
dogg128
Tak dnes som virabal home made pacháč bohužial to pc vetrák aj ked potiahne mám v boxe 32C takže zatial nenamontované
Scarface
debilkuj sa ingde verím že máš depresie že nemáš žensku alebo niečo podobné a musiš si honit na takomto ale teraz začni niegde inde. misliš že si intelekt ked sa tu debilkuješ nie si len další z mnohých čo videl film Scarface :D lol :punk:
Spawn133
Hlavne ked ma 0% karmy
SCARFACE
:d to je zazitok toto citat, to su ine perlicky a ze 20rokov lol. Som zvedavy ze jaky karenko si sem postne nejaku kazen. Uz ma nerieste a venujte sa tomu comu mate!
Anonymer
citace:
Původní příspěvek od SCARFACE
No chlapec ty sa radsej nauc gramatiku lebo bud si blb alebo nemas ani 15 rokov, dost hamba.


Muhehe, debile! Gramatický správne sa nepíše
hamba, ale hanba.
Pestovatel
SCARFACE Inac vies o tom ze toto forum je urcene pre osoby starsie ako 18 rokov ?? A podla tvojho spravania ti tak typujem 14-16 rokov ... Naco si sa sem vlastne registroval ??? Aby sem daval svoje sproste pripomienky ?? Otvor si WordPad a tam sa mozes vyblazdnit kolko len Chces ...... K-
MyGrow
Anonymer k+ lebo to pochoval uplne na plnej ciare!:D
dogg128 uz len krocik!! :D drzim paste a take miničičiny si nevsimaj ... :)
Spsemi
citace:
Původní příspěvek od dogg128
tak pridavam foto bez komentu lebo k tomu nič nemám povedat vsetko je ok len ten fakt nie že to je hermáč ... 2-3g na tom už snad je :D


no nerad ta sklamem ale 3g tam asi nebude :( ... max tak na dva (????) speciky po vysuseni.

inak vela zdaru a drzim palec

s pozdravom

Spsemi
Spawn133
Preco by nemal? fotky mal este len z 15dna na kvete.
Spsemi
citace:
Původní příspěvek od Spawn133
Preco by nemal? fotky mal este len z 15dna na kvete.


jj, ale pisal ze tolko na tom uz snad je ... .a podla mna este urcite nieje D

peace .... ak to dotiahne tak snad bude (ale este nieje)

s pozdravom

Spsemi
:bounce:
dogg128
Mne je jedno kolko na tom bude pestovat indoor som sníval asi už také 2-3roky a som rád že to aspon rastie nie že ešte aby som cakal extra koniec.
Dodám už čoskoro fotky nafukuje sa to krásne a začína sa to už obalovat krištalikmi ale doteraz fakt miniaturné mám strašnu radost a dakujem každemu ktorí vomne veria skusim nesklamat . :bravo:
mikael
I kdyby se ti nepovedlo udělat tolik gramů kolik se představuješ tak to nevzdávej a na další grow si to víc vychytáš, učíme se celý život. Ať se ti daří a roste to!!! hod sem další fotky. Zatím se měj dobře
dogg128
tak pridávam fotky 20den na 12/12 posledné dve zalievky mala len čistu vodu ale dalej bude už dostavat alga bloom :D
dogg128
dalšia prepáčte za kvalitu :(
dogg128
next
dogg128
podla mna to na 1krát nie je zlé ...
dogg128
gule oberám aj dnes som našiel 2 .
dogg128
a posledná
Pestovatel
Zdravim ta dogg kiti vyzeraju krasne na 24w usporku :) Tak ti drzim palce nech tento grow dotiahnes uspesne az do konca :D budem ta sledovat K+
dogg128
no je to 3x 24W takže dokopy 72W ale neviem ako sa dá premenovat tread preto je tam že 24W
dogg128
Takže rastlinku som zalial alga bloom 250m riedené 1LH2O/2ml alga bloom a este aj phyt-amin naposledy dufam že som nič nepokašlal ale listy mám strašne škaredé až choré tak to preto. Zapol teraz ofuk nech to pekne uschne. :smoker:
dogg128
Mám problém z Ph ale asi z vlastnej chyby lebo som ešte dávnejšie nalial trocha phytaminového roztoku do zálievky a až neskvor som zistil že dost zvyšuje ph . poobzeral som sa a na Svk pod 40€ sa nedá zohnat žiaden Ph meter :( . rastlinka sa ale aj bez toho krasne nafukuje a dufam že to ešte vydrží dokedy nebudem mat peniaze . v utorok dodám foto asi digital pre lepšiu identifikaciu .ale bude to asi príliž vysoké ph :(
Pestovatel
Ph meter je dost draha zalezitost .... Ale existuju aj male supravy na meranie PH ktore kupis za par euro .... http://www.grower.sk/601/ben-test-ph-do-vody
dogg128
hej viem ale neverím v presnost a preto by som chcel digital a pre 3€ovu zaležitost sa mi fakt nechce objednávat no nič možno skočím do akvaristiky a popítam sa že či tam maju niečo take ale kedže sme dost male mestečko pochibujem
Spsemi
zdarec chlape

mas to pekne. nehodis sem nejake kvalitnejsie fotecky ???

S pozdravom Spsemi
dogg128
JJ až sa všetko podari tak mi požičia kamoš digi foto tak ju cvaknem:) bohužial ja som svoju stratil na chate svor ju niekto našiel no :D
Spsemi : dikes za K+ a tak na tychto foto to nevidno ale podla mna fakt ph v p... podla fag no v utorok kuni ked tak :bandit:
dogg128
postupne počas dna budem pridávat foto .
dogg128
makro
dogg128
skuste poradit ale bude to Ph
Spsemi
hmhm.. neveim ci to nebude nejaka plesen..... skus nieco poladat tuna na G ... myslim ze aj vo FAQ-u je nieco

Spsemi
dogg128
možno máš pravdu pokukám
dogg128
next
dogg128
dufam že fotky urobili aspon niekomu radost lebo sa to sem prikladá strašne tažko 1foto cca 3min a este sem tam ju sem ani nedá :(
dogg128
inak je to 23den na 12/12
dogg128
Pacháč som si vyrobil ale zatial ho nepouživam možno časom . nezapácha od toho celá izba len tu pri pc a to je v pohode :D
dogg128
next zopár foto so zapalovačom :flamer:
dogg128
a dalšia
dogg128
pokračujem
dogg128
...
dogg128
...
dogg128
...
dogg128
...
dogg128
len tak pre zaujimavost skrinka v ktorej to rastie :D
dogg128
...
dogg128
next viem že je toho vela ale ked už som mal šancu tak tom to už pofotil poriadne :)
dogg128
next
dogg128
...
dogg128
...
Spsemi
to zltnutie to je nedostatok niecoho (K??????)... neviem... zltne to od stredu (ak dobre vidim) .. niekde som nedavno cital, co to je ... ale ... .hmhmhhhhhh ?????
no neviem a moze za to jesen/podzim

Spsemi

EDIT: mrkni sem http://grower.cz/forum/showthread....=%2BMyNameStich :banana:
dogg128
Včera som to zalial ale zase iba račej čistou vodou rano sa zobudím a čo už je rastlinka na tom zase horšie . v pláne som mal seknut rastlinku až na vianoce ale neverím že dovtedy by jej ostali aspon nejaké listy :( inak dnes je 25den na 12/12
Spsemi
zdarec

Nemyslim, ze by si ju mal seknut. Minimalne u nechaj kym bude zit. napadlo ma ci si ju neprelial???? hmmh? ... ono to moze kludne preschnut, ten korenovy bal, resp. hlina. Rastlinke sas nic nestane. Prajem vela zdaru

Spsemi
dogg128
Dnes som kupil Ph test do akvária a som zistil že voda čo používam má ph nad 7 dokonca :( .
Tak už dalšiu zálievku budem upravovat prosím radu do večera čim bi som mal znižit teda Ph- čo sa najde doma . povedzme vo fagu pišu ocot ale neviem že či pri kvete sa to može tiež dakujem za rady !
mikael
ahoj ten ocet tam mužeš dat nebo i kyselinu citronovou, na upravu Ph se to doporučuje a kytky to snáší dobře. Ať ti to roste !!!
mikael
A kdyby se ti nechtělo experimentovat tak mužeš v akvarijných potřebách koupit Ph+ i Ph- nakapeš to do vody,nebo do hnojky a je to,nestojí to moc a je to jednoduché. Čau
dogg128
tak skusim ten ocot to mám aj doma :) dakujem za radu
Spsemi
citace:
Původní příspěvek od mikael
A kdyby se ti nechtělo experimentovat tak mužeš v akvarijných potřebách koupit Ph+ i Ph- nakapeš to do vody,nebo do hnojky a je to,nestojí to moc a je to jednoduché. Čau


JOP. presne to ma napadlo

Spsemi

PS: nerob nejake vyrazne zasahy do yivota tej kytky, mohlo by sa ti to cele nejak pokurvit. pouzivaj metodu KISS -> Keep It Stupid Simple

heh

no asi tak no

este raz: Spsemi
dogg128
tak ph vody som upravil na niečo na okolo 6,5 pri dalšej už skusim na 6 zatial nehnojím . dakujem za pomoc a som strasne rád že som gde som a mám čo mám to len pre to lebo som nechcel nechat vonka zbytočne umriet rastlinku growu zdar dakujem vám za vsetko .
dogg128
ph nadalej upravujem včera som začal znova hnojit a to podla etikety bloom 4ml/l vody foto neviem že či má cenu zase mobilom . no čoskoro si vypýtam digitalku zase growu zdar .
dogg128
Pred včerom som odtrhol 2menšie šišky lebo sa nasypal na nich pill bohužial som si tie mužské gule neskoro všimol . Dnes som musel nasadit home made pacháč lebo 3 Dni sa už v dome nedalo vidržat . no mne to nevadilo ale matka vravela že až to nevyriešim letí to von z domu . Dnes je inak 32den kvetu a dufam že v pondelok vám viem dodat kvalitné foto growu zdar :)
dogg128
dodam že teraz som sa vratil z vonka a žiadni zápach takže filter funguje teplota od 28-až 31 musím ešte zainvestovat do vzduchotechniky
volver
zdar podle mě je to tím PHčkem.... PH je potřeba snižovat postupně... ale to asi víš co? :)
ten bloom zvyšuje na jeden litr cca o 0,4ph s těma hnojkama opatrně... dej ji jenom trochu zálivky jen an to aby to mohly spotřebovat (nejlepší to vychytat tak aby si to třeba druhej den zalejval :pokud to ta kytka nevypije .... právě za jeden nebo dva dny / přeci je to organicky hnojivo a to dělá pak neplechu - začína se menit hodnoty PH/a začne se měnit složení...
pěstu zdar at ti to vyjde....
dogg128
hej ph som uprvoval postupne lejem tam niečo okolo 0,5L H2O + dnes som dal iba 1,5ml bloom na 0,5L rastlinka je krásna ale bohužial semienká buduu :(
ZivyKvet
citace:
Původní příspěvek od dogg128
hej ph som uprvoval postupne lejem tam niečo okolo 0,5L H2O + dnes som dal iba 1,5ml bloom na 0,5L rastlinka je krásna ale bohužial semienká buduu :(

Kua mi vrav daco tiez mam hermaca a je ukazkovy krasne velke palice:-) az mi je ho luto kosit


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma