Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
400W 28 x C4 Ebb & Flow - Klikni zde pro originální téma
krasus
Vyhlašuji tipovaci soutež!!!

a o co se hraje urcite o K a .... to se este uvidí :smoker:
ThiCkHead
Davam 1314 !! GL HF
Namer017
Tipuju 686g................Jinak pekny grow a rad bych si pochutnal na takovym vzorku :D
krasus
citace:
Původní příspěvek od Namer017
Tipuju 1642g................Jinak pekny grow a rad bych si pochutnal na takovym vzorku :D
Zas neblazni:frog:
mopagi
986 ale preju vic....

at chutna
Ňoaen
citace:
Původní příspěvek od Namer017
Tipuju 1642g................Jinak pekny grow a rad bych si pochutnal na takovym vzorku :D

tak to jsme se zasmál...tip 545g
WAMParjan
713 g . . . taky to zkusím podle toho sušáku :D . .

celkem solidní výsledek na 400w :D :D . .
SmallDudeZombie
648 g :) pěkné !
durexman
700 Gé
el Magicooo
745 g..přeju víc
672 g.... pěkný
vimnevim
Ahoj baj vočko 950 g :)
apfel
521 g zkusim
Sweet
650g :)
jalala1
podle mě jste všichni mimo, je to jasnejch 597,3 g
Celller
Myslim, ze to bude 500g.
cias
499g
Igraczek
513 sakum prdum!
zdar.
vydařený...

tip 555g

ať chutná
Tayem de Tox
dobré!

490 g
tornado12
typuju tak 0.7g/W
450g suchého
Jinak pěkný povedený.
krasus
citace:
Původní příspěvek od tornado12
typuju tak 0.7g/W
450g suchého
Jinak pěkný povedený.

,
no pri 0,7 g/W by vysledek byl 840g
,ale neda se to tak rict pri stridani Watazi

WAMParjan
krasus ?? to tam máš dvě 6k dokonce ?? jsem si to měl asi přečíst :D ale stejně to vypadá na těch 713gmožná na tom stole bude dalších 50 jestli se to počítá k tomu :D . .
fenor
653 .. gramu
berkinson
623 gramů kámo k+
trávníkář
620g ale opravdu solidní GROW!!!
Rouss
Ja bych tipnul tak 485g... ale přeju víc :) luxusní grow
MASAKR, ale nádhera - 680 gé
pan.smakovicka
690g
678 g
krasus
Tak a mame vymalovano tahle vypada finalni kůra
krasus
este brko










naka palicka
krasus
A kolik toho vlastne bylo no po pravde sem cekal trocha min ,takze sem byl mile prekvapen tim ze vysledna gramas byla krasnych 850g dobreho koure ( pocitano s 60 g spodku ale dobrejch)
krasus
Smoke report jeste dodam nebot sem este neprisel na to jak to vlastne chutna :smoker: :smoker: :smoker: :mutant: :leaf: :rasta: :winner:
krasus
tak vysledek je znam a vitezem se stava
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
krasus ?? to tam máš dvě 6k dokonce ?? jsem si to měl asi přečíst :D ale stejně to vypadá na těch 713gmožná na tom stole bude dalších 50 jestli se to počítá k tomu :D . .

Tak a jestli dotycny stoji o nakou vyhru at se ozve Pm .
el Magicooo
dobře ty :) dlouhý zimní večery se blíží, tak ať chutná kámo
:))) 595 gnádhery jak vyšitych
vimnevim
jejej výhra mě jen o chloupek minula :(
Jinak batmene a lagarto pár příspěvků nad váma je výsledek, takže tipovat nemusíte :))
fuck to mu sa povie vynos! K+
krasus
Tak k tomu smoke reportu chut je nevyrazna v puse prechazejici do sucheho trosku trpkeho koure. Kour je tezky je zde lehka nachylnost k zakaslani. Zkoureni prichazi tak po 10-15 minute a je fakt naslaple je to takovy umrtvovac stav trva docela dlouho.
krasus
Vsem dekuji za prispevky a cenne rady hlavni podekovani patri Machomanovi a Simorovi.
pyroman80
Moc pěkný, příště už víš, že 14 dní růstu bohatě stačí :-) Já jdu do Ebb & Flow teď, tak jsem na to zvědavej
citace:
Původní příspěvek od krasus
Vsem dekuji za prispevky a cenne rady hlavni podekovani patri Machomanovi a Simorovi.


...nemáš zač kámo
Rád jsem pomohl
Ať si sklizně užiješ dosytosti

hoja
romis
krasus
Tak a jelikoz jsem se nudil tak jsem sahl po listech a micro palkach a dal do ice-o-latoru,
krasus
-
krasus
+
Romulan
Pekna prace na poprve v tomto systemu ,,mozna nekdy taky vyzkousim +K
Picbon
Fakt slušná práce, myslim celkově, ale zajímali by mě dvě věci. Jak funguje tenhle systém pěstování :-) A jak funguje ten ice-o-lator? :-)))
krasus
citace:
Původní příspěvek od Picbon
Fakt slušná práce, myslim celkově, ale zajímali by mě dvě věci. Jak funguje tenhle systém pěstování :-) A jak funguje ten ice-o-lator? :-)))

Ebb & Flow stůl "napouštění a vypouštění"
Obvykle plastový položený stůl. Horní deska má asi 20cm "zahrádku". Stůl je vždy v určitých cyklech naplněn vodou z nádrže. Po ukončení čerpání voda vytéká dírou ve stole zpět do rezervoáru vyteka zpet prez cerpadlo prostredni dirou cca 4x dene zopakovat cyklus . Na desce jsou buď kostky rockwoolu, nebo síťované květináčky s keramzitem nebo kokosovým substrátem. Médium drží dostatek vlhkosti mezi jednotlivými cykly zalévání. E&F stůl je vhodný především na Sea of Green.
krasus
-
Zmatekkk
citace:
Původní příspěvek od jalala1
podle mě jste všichni mimo, je to jasnejch 597,3 g


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma