Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 [2] 3 4 
policie na grower.cz????? - Klikni zde pro originální téma
Virtus
Řeknu vám teda, že policie hlavně dělá to co nemá.Mají se starat o bespečnost státu, a co dělají???Honí huliče na grower, opravdu vám děkujeme hoši v modrém, že chráníte naše práva, svobodu a bezpečnost!!!Ale tady jste na špatném místě, Město je samej zloděj, nebo nácek.... a koho si vyberou z davu, huliče kterej si jde s partou sednout n akolu.... no to je fakt super :), Chvíli co chvíli musí zjisti, že to nemůže fungovat i policajt je člověk a určitě si taky občas zahulí, muslím, že kdyby jsme měli počítat hulící policajty asi by jsme se nedopočítali, stejně jako by jsme se nedopočítali těch co konfiskujou hulení ve vlastní prospěch.Prostě si myslím, že by policie měla vyvíjet svojí aktivitu jinde a líp, a ne pořádat hony na huliče :)
PiosOne
virtus: to je docela silný tvrzení, že cajti pořádají hony na huliče. mluvíš z vlastních zkušeností? protože co já vím (ptal jsem se známého, který dělá na protidrogovém), tak o obyč.huliče nemají zájem a o náš server taky ne. a to jednak z důvodu, že za obyč.huliče jim žádné frčky nikdo nenadělí a taky z důvodů financí.
drtikol
hulim, zavrete me :D
satansmaster
nebylo by od veci zridit na growu funkci grower security. nejakej pc machr by mohl procist vsecky prizpevky(sam se o to snazim, ale macr nejsem) a odstranit z nich data ktera by to fizlum priliz usnadnovala. tj adresy, tel cisla, jmena... ale kurva aby z toho zase nebyla cenzura. nemohl by to delat treba moderator? myslim ze se chovam bezpecne, ale kdyz clovek je obcas taky dost zmastenej a to pak nevim... co vy na to? :satan:
Hashha
.. no tak takovýdle články se nečtou moc dobře, člověk by blil ;-//// .. no, tak sejdeme se na pankráci ?? ;-)))))
jojo80
no myslím že na 99,9%procent uživatelů groweru policajti se*ou bcs na tohle nemaj čas a i kdyby tak informace z netu jsou nepodloženyý bcs vám nikdo nikdy nedokáže že v tu a tu dobu jste seděl u kompu zrovna yv . spíš si myslím že je zajímá OBSAH . myslím že sem tam se někdo koukne a zkontroluje zda se tu něco nenabízí neprodává za účelem obohatit se pomocí marihuany a jakmile nastane taková situace tak myslím že budou řešit problém spíš u webmasterů než u uživatelů..;-)
Shadoow
Kdyby měli všecky údaje o naší pozicy kde bydlíme atd... tag si myslim že bysme už dávno seděli kdyby chtěli zavřít všecky co sou tady na magazínu o marihuaně.
já osobně na to seru je mi to tam dole u tí hnědý dirky:D
Nebulaquest
jednou sme si dávali ve škole nějakou síťovku na počítačích a najednou nám vlítnul do třídy nějakej maník a začal nám každýmu kontrolovat počítače.Prej že naše třída tvořená tak deseti lidma posílala na XChatu nějaký špatný keci.No já sem úpně byl vyjevenej jak mohli zjistit přesně že to byla naše škola.Tak se nemůžete divit že sou i tady.Můsíte brát na ně ohledy a pozdravit je pokaždý když se sem připojíte.Tímto zdravím naši POLICIJI ČR:zdary chlapy,všude vokolo vás je hrozně horších věcích a vy se zaobíráte zrovna takovejma banalitama.tak se mějte,vym že ste jen lidi ale nebudtě tak tvrdohlaví.Na tomhle serveru se nepíše nic špatnýho.Je to komunita lidí který se v mnoha případech ani osobně neviděla tak proč to sledovat?Každý má právo říci svůj názor a jak jinak než pomocí tohodle prima serveru.Takže :rejp: vy ste ty modrý smajlící!!
A co vy nepozdravíte naše modré nekamarády?:flick:
da_tatrman
no treba ja mam vyhlidliho jednoho staryho komance kterej leze po ruznejch forech a cte je, chodi kritizovat na bbarak.cz a fselijaky "undergroundovy" weby a je to nakej clen naky strany novyho americkyho stoleti či co, strasny hovado
chtel bych ho videt tady, je to fakt silenec a je uplne mimo, asi nakej duchodce co sedi celej den na netu a haluzuje z toho
da_tatrman
dokonce navadel nekoho z redakce bbaraku do jejich strany jako ze je chytrej clovek a prave takovy potrebujou, strasna haluz
Nazdar, nechci narušovat konverzaci ale doufaf, že všichni takovýhle
arogantní důchodci (duchny), který se dokážou pohybovat na netu sou
i patřičně senilní.
No týpci, já si spíš myslím, že když už fízli groower sledujou, tak spíš proto, aby zjistily co a jak a kde a v jakejch podmínká se pěstí, aby podle toho mohly vychytavat náhodně lidi, který nějakej čas sledujou, takže myslím, že groower je informační centrum i pro ně. RESKEPT <-M.a.N->
da_tatrman
no nedavno sem cet ze byla zavedena naka nova jednodnotka ktera bude prohledavat internetova fora kuli nezadoucim prispevkum, neco o tom bylo na osud.cz
menurak
jo, jo sou to kurvy, cajti, tak ja vas zdravim, ale ovsem bystesem mohli neco napsat , ne? ste sracky zamrznuty NEKDE v MINULOSTI A NEBO MOC VYHECOVANY CÁPCI, TAKŽE JA VAS TAKY U DIRKY HNĚDÝ, HOJa


dobraa kniha: GORGE ORWEL - 1984
Hele jestli nás tady páni policajti sledujete, tak si nic nedělajte z toho, že vám tady nějací ne moc inteligentní lidi nadávají. Nenechte se jima zbytečně vyprovokovat. Pokud to tady totiž sledujete, tak su rád, že to jenom sledujete.
pro všechny co nadávají: Copak policajti stíhajou lidi co přispívají do fór?? Proč jim teda bezdůvodně nadáváte? Stíhají už někoho na základě jeho příspěvků? Nestíhají! Tak držte sakra hubu s těma vašema bezdůvodně vulgárníma projevama!
da_tatrman
jo tu knihu mam zrovna rozectenou
Bamboo
2futeW: presne tak. Ukazte mi na policajta keterej muze za to jak tady funguje legislativa. Zadnej takovej neexistuje a myslim si ze kdyby policajti chteli mohli by bejt mnohem tvrdsi. V lasce je taky nemam ale oni za to proste nemuzou muze za to STAT

bohudiky za myho providera IP tady ma asi 40 lidi spolecny takze na me neprijdou :)
dzastel
2 bamboo ale nekdy sou ty policajti taky peknej narez jak se rika na kazdem sprochu pravdy je trochu tak proc je tolik vtipu o policistech?
lipi
Je to dost hustý když to tu tak pročítam ale myslim si že oni (TÍMTO JE ZDRAVIM) by si na někom, kdo si pro sebe pěstuje a dělí se o svoje úspěchy s náma ostatníma, nic nevzali. Spíš je to asi proto aby se tu nerozjížděl ňákej větší nebo i menší obchod. Myslim že ti co tu nenabízej na prodej (nejsem člen dlouho ale na nikoho takovýho sem zatim nenarazil) se (snad) nemusí bát.
Přeju Vám všem hodně úspěchů in out i in in a těm pilicajtum (jestli tu ňáký sou) přeju aby chytli hodně těch co dýlujou všechny ty chemický sračky a nechali v klidu nás co si pěstujem ty svoje zlatíčka a nikomu tim neubližujem!
master
No ikdyby nevedlo dění na groweru policajty přímo k zatýkání, tak je to pro ně velmi cenný informační zdroj. Jak je pro ně snadné vést pátrání, když zjistí naše názory v threadech typu:

1) V kolika jste začali hulit?
2) Kupujete nebo pěstujete?
3) Jak jste začali hulit?
4) Co dělat, když vás chytí?

Takový témata jsou poměrně exkluzivní a hodně lidí na ně odpoví - ještě víc lidí si je přečte a jsou jimi ovlivněni. Takhle si může policie sestavit klasický profil:
Je ti tolik let -> to znamená, že pravděpodobně hulíš X let.
Jste z velkého města? Tak to pravděpodobně buď kupujete, nebo máte indoor. Prvně se kouknou u vás doma a pak se vás začnou vyptávat na vašeho prodejce a vyhrožovat věcmi, které vám stejně nemůžou udělat.
Ve městě bude velká d'n'b párty - tam si lidi určitě budou na seznámení pohulovat - to je šíření narkotik(de iure; de facto je nepochybné, že je většina řečí, které hlásají nehulící hoax)
Když ho zabásnem, tak se bude chovat takhle....(nejspíš bude zatloukat:-)) )
To už je plno informací.

Což mě samozřejmě od mé zábavy neodradí - jen si už prostě vybírám s kým a před kým si zahulím.
Dude
tak doufam, že si bengáči řeknou - "ten dude to je ale hodnej kluk - neprodává, pomáhá starejm lidem, má dobrou práci a hezkou fretku - toho vůbec otravovat nebudem":D:D:D
Míra008
Já si myslím, že kdykoliv policie pracuje na nějakém "marihuanovém případě" - držení, pěstování, i prodej - tak stát vyhazuje moje peníze daňového poplatníka. Alespoň do doby dokud v ČR bude jediný dealer tvrdých drog.
Marcus: křesťanskou církev jsem si z hlavy už vymazal dávno - nezajímá mě, protože hlásá lži a jde sama proti sobě. Vždyť Ježíš hlásal miluj bližního svého, a co dělala církev v následujících 2000 letech? Vraždila, vraždila a upalovala lidi.
Atominator
citace:
Původní příspěvek od THC-Aktiv
Jasne, uplne s vama souhlasim, at se vyserou na slusny pestitele a jdou radeji po velkejch rybach, jako jsou nejaky hovada co zabijej maly deti, pachaj pumovy utoky a zabijej pri tom spoustu bezbranejch lidi! Jak to, ze clovek muze jit do lesa a tam si nazbirat spousty houbicek a normalne je muze legalne konzumovat? Vzdyt houby maji mnohem vetsi psychoaktivni ucinky, nez konopi a ve velkem mnozsvi mohou zpusobit i otravu, coz konopi v zadnem pripade neumi. Ja osobne znam i par poldu, jest-li se jim da vubec tak rikat, co hulej a jsou plne v pohode. Musime proste dat najevo, kdo je tady panem!


Nemluv o necem, cemu nerozumis. Tech hub bys musel snist nejaky to kilo, aby se dalo hovorit o skutecne otrave.
Atominator
citace:
Původní příspěvek od Hašiš


Legalizace nebude možná, dokud nebudeme mít dost schopných řečníků. Když jsme u nás ve škole měli možnost oponovat poslanci Severovi, 80% lidí co hulej (ale nepěstujou) jenom seděla a poslouchala ty jeho bludy. A řekl bych, že většině lidí co do legalizace nejsou zase tak zapálený nablil do hlavy, že tráva je startovací droga, že se to dostane k dětem.

Takže se naučte stát si za svými názory, vyvracet bludy, učte se správně argumentovat. Dokud se nebudeme umět správně ozvat legalizace nebude!!!!!!!!
Demonstrace - to je docelá směšný, pár lidí se sejde vytáhnou jointy a hulej......to rozhodně nepřesvědčí obyčejnýho občana, aby legalizaci podpořil. Chce to mít své lidi v politice a hlavně v médiích. Huliči více se angažujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diskutujme o legalizaci v práci, ve školách, se svými rodiči, v novinách......všude.....Hi


Souhlasím. Opravdu se mi nelíbí, když mnoho huličů chce, aby se na ně pohlíželo jako na běžné občany, ale přitom se nedokáží pořádně vyjádřit, nečtou, nevzdělávají se, nedokáží argumentovat... atd. Pak některého z nich se na MMM optá NOVA a on tam jen blekotá. Toho samozřejmě toto lži-médium využije a vykreslí v podvědomí veřejnosti trávu jako drogu dementů. Mnoho z huličů, jak jsem zjistil, hulí jen proto, že je to zakázané a po legalizaci ani nijak netouží. Spousta lidí i tady na Groweru má informace na dosah, ale opět kupa z nich se raději pohybuje v auditkách jako "Dáváte počadit svému zvířátku?", "Na jaké filmy se rádi díváte spečení?" apod. Mnoho kuřáků trávy kouří jen, aby se co nejvíc zmastili. V podstatě nerozlišují alkoholl, trávu či jiné substance. Pak tu jsou děti - z mnohých příspěvků na Groweru mám čím dál tím větší pocit, že jich tu už je více jak 60%. Nedá se říct, kdy už je člověk vyzrálý (někdo není ani v 18ti či ve 30ti), ale opravdu moc dobře nepůsobí 15letý cápek s brkem v hubě, který volá po legalizaci. Proto se vzdělávejte ve všech oborech, které křižují drogovou problematiku a sledujte vše. Sociologii, farmakologii, historii, kulturu, psychologii, neurologii, politiku, literaturu...

Jedině takto můžeme obstát. Hloupý národ hloupým zůstane. Největší zbraní je dostatek pravdivých informací a schopnost tyto informace dále šířit.
pildo
NO ja stale neviem co robi v KDH to D. POdla mna to neni demokraticka ale debilne hutie. a asi im nehovori nic ako pravo na sukromie,asi nepoznaju zakladne ludske prava. co ich je do toho ze fajcim travu?
Atominator
Přečti si "Spiknutí proti konopí" a dozvíš se to.
hansen
Kdysi existoval Taz Pub na náměstí Republiky (Praha1) - a na ceduli na baráku bylo napsáno, že patří ministerstvu vnitra. Od té doby asi mají mou fotku :)

a sem asi taky občas kouknou... řekl bych však, že o nás jim moc nejde..
wiwer
ja opsobne odsuzuju prodej drog ,ale kdyz si nekdo vysadi ,sklidi,vyhuly tak proc ne???....radsi budu hulit nez kalit jak pica nekde v hospode nebyt travy tak su asi alkac kvuli ni ani nepiju jen vyjmecne a ze bycj si nani nejak navykl se rict neda kdyz mam tak hulim kdyz nemam tak enhulim a hotovo...ti curaci to nechcou povolit a pritom otom hovno veda.chtel bych vydet kolik politiku huly zely.....myslim ,ale ze jich tam par bude
REFUGEE
Já si myslím, že hulení je samostatná kultůra.Na světě je kultůr nespočet a každá má své příznivce i odpůrce.De o to že člověk musí prvně pochopit aby byl schopen posoudit.Myslím že u nás je to spiš tak že spousta lidí přeskakuje to "pochopit".Je to asi dopad minulosti a s tím mi moc neuděláme.Musíme si počkat až se na ty správný místa dostanou "naši" lidi a pak to bude v poklidu ......
Dude
last 2 posts - proc v tomhle trydu?
wiwer
v pohoo ,hej si pis ze tam jednou ti lidi prijdou.a pakkk to budee v pohhoooo
birdik
tak lidi jak je to s bespecnosti dneska zmenilo se za tu dobu neco???????? at sem pisou hlavne lidi z grower teamu kterys o tom vedej vic nez normalni lidi
Sinuhet
birdik, ne nezmenilo, porad sem ma pristup kdokoliv, tedy i cajti.
mac272
Doporucuji Vasi pozornosti:
http://www.mvcr.cz/prevence/dobrovo...i_pl/obsah.html
http://www.mvcr.cz/2003/casopisy/po...rocni_info.html

Jsou to starsi dokumenty ale rozhodne poucne cteni.
Omlouvam se pokud to tu uz bylo.
odoctor
legalizace je otazka času pouze v připadě jestli z toho stát dostane nějakou vatu, to je cely. Legalizovat ano, ted je otazka jak odvadet dane atd? hm myslim že to je tema na dlouhej pokec a hlavne jestli to klapne v ČR, tak určitě ne hned
tak to widim
peace
Sinuhet
Pokud cas neomezis treba jen na dalsich sto let a pripustis, ze civilizace prezije jeste tisice, pripada v uvahu i treba zanik statu apod.
Ke-Guglimugli
sinuhet> Asi nejsa sám, komu tvoje řeč na obrazovce přijde jako bzučení much.. :D ;)
odoctor
a jak ty mouchy bzučej nahlas asi ???? :-))))
lol

peace
o:confused:
smooth
tak to sem nak nestih co si mel na mysli sinuhete??
pildo
podla mna to myslel nejak takto:
ak budes brat casovy horizont (na legalizaciu v CR) napriklad do 150 rokov tak sa moze kludne stat ze CR zanikne alebo sa spoji do niakeho ineho statu (popripade spolocenstva) kde napriklad uz trava bude legalna. ak si precitas poriadne prispevok nad Sinuhetovim a pouvazujes o tom tak to urcite pochopis
Sinuhet
pildo to uhad. Vyhra putuje k Pildovi. :-) Proste ten nade mnou zminil neco jako casovy horizont, tak jsem pripomnel, ze pokud teda opravdu mysli spoustu casu, tak klidne muze zaniknout stat a vubec. Proste jen takove slovickareni, ze by se nikdy nemelo rikat nikdy.
pildo
otazka znie co som vyhral? :frog:
dufam ze niaku ciernu Z4 a ktomu dve blondiny :pimp:
Setth
Jsou to parchanti. Jinak to říct nemůžu. Chtěj nás kontrolovat, manipulovat a když se někdo bude o něco zajímat, co se jim nelíbí hned si na něj posvítěj. A čim to odůvodňujou? Že je třeba chránit společnost? A kdo společnost ochrání před nimy?

Možná jsem paranoidní, ale myslím si, že ty zmrdi o mě ví skoro všechno. Nic jsem nikomu neudělal, ale přesto si nedělám iluze.

Jenže došlo vůbec někomu, že lidem tímhle berou možnost svobodné volby? Porušit zákon nebo neporušit? Do budoucna to vidim tak, že tam nikdo nebude porušovat "zákony" protože budou všichni vědět, že v okamžiku jak nějaký ten zákon poruší se to dozví někdo někde na informační centrále a banda týpků v kuklách už je na cestě.

Nic proti, ale tohle tady pomalu, ale jistě NENI demokracie. Postupně a nenápadně se z toho začíná stávat určitá forma TOTALISMU. Protože, až budou mít tuhle informační síť dokončenou, budou si s námi moc udělat co budou chtít a my se nebudeme mít jak bránit, protože budou vědět i kdy se chodíme vysrat.

Jako preventivní řešení je to sice dobré, ale je to tak správné? Podle mě by to nemělo být tak, že se bojim něco někde udělat, co by jen mohlo být zdánlivě na hranici zákona, protože se o tom někdo na 99,9% dozví. Protože mě velkej brácha sleduje. To ne.
To co by mě mělo odrazovat od spáchání trestného činu by měly být například přísné tresty, ale ne ta jistota, že pokud nebudu poslušnej otrok tak se mnou někdo zatočí. Jak by se vám líbilo, kdyby vedle vás pořád někdo stál a kontroloval vás jestli děláte všechno do puntíku to co vám nějakej debil na úřadu vlády pomocí nějakejch idiotskejch zákonů nařídil?

Už jsem toho hodně přečetl o těhlech technologiích a vždycky když o tom něco slyšim dělá se mi zle. Pokud nakonec člověk neuteče někam do Afriky do lesa tak jediný soukromí, kterýho se bude člověku dostávat bude jen ve vlastní hlavě.

To ne. Nevim jak vy, ale já bych v takovym světě nechtěl žít.
inVALIDa
me spis zajima KDYBY se chteli zajimat jestli by to slo?

Z hlediska IP adres z pernamentne pripojenych linek apod..

A kdyz si nastavim na vlastnim PC automaticke prihlaseni do GROWERu
pildo
jasne ze to ide vystopovat. asi kazdy dhcp server si robi logy
Setth
Sem se nějak rozjel..
jaagermeister
trochu si to tady pročítám a paranoia se už dostavuje :) ... je samozřejmně možný že policie sleduje dost lidí, kteří jsou na tomhle sajtu aktivní, ale stejně si myslím že Orwelovský svět Velkého Bratra je stále od reality hodně daleko...

abych trochu zvedl náladu těm, kteří jsou tak vystrašení jako já, tak vám povím jednu příhodu mojeho kámoše. Na zahradě má kytičky a trošku si přivydělává tím, že občas někomu něco prodá. V žádným případě se tím moc netají.. Nedávno cestou ze školy stopoval a zastavil mu jeden týpek. Kecali a vypadlo z něj, že pracuje u policie - protidrogový. Byl to asi nějakej ukecanej debil a jelikož kámoš působil dojmem strašnýho slušňáka, tak machroval a vyklopil mu, že v sobotu chystaj zátah na jednu diskotéku.. Když kámoš přijel domů tak už byl posranej strachy, protože měl něco u sebe.
V sobotu ten zátah opravdu byl!!!

tak vidíte, že policie není vševědoucí! myslím, že tak horký to s tím jejich sledováním zas nebude..

Zdravím všechny majory a vyšší šerže co si tohle čtou! nižší šarže ať jdou do pr... :-)
HALUZAK
ZDRAVIM VŠETKÝCH PRÍSLUŠNÍKOV POLICAJNÉHO ZBORU A PRAJEM IM KRÁSNY A POHODOVÝ DEŇ :smoker:
Hnědojed
Hmmm. Jetp zvlastni. Na jdenu stranu je tu v podstate zdsanlivs naprosta pohoda- lidi nepokryte hulej na ulicich, v klubech, na festacich (vemte si jak by asi dopadl zatah v takovym Trutnove? Mininmalen pulka z tech neco kolem 17000 lidi co tam jezdi by u sebe rozhodne neco mela:)) A na druhou stranu si nekdo hodi na zahradku dve tri kytky a uz je vojizdej (ale to je asi spish tim ze ho nekdo uda).

Jo polishi sou taky jenom lidi (a tak je mezi nima spusta blbu). Obcas me deprimuje ze nakej strup co sotva vodmaturoval mi hraje pred xichtem pana Zakon.

A taky si myslim ze je to na nas. Neskladovat doma huleni (pro lampare je to jedno :)) Nechodit nikde ci vubec doma nikdy nemit vic jak jednoho-dva jointy. To je rozumny a bezpecny.... A tezko proveditelny :)
felipe
Koukam ze tenhle thread ma docela dost pristupu :) Hele treba pisem cast ucebnice moderniho clena protidrogovy jednotky :) Tak jako tak, pozdravy policejnimu sboru (bez ironie) a neposlouchejte ty tupy v parlamentu a seznamte se s laskou k pestovani ;)
HALUZAK
:bounce:
b1ghed
pre zaujemcov o toto pokne povolanie :-)))


aj ja chcem byt chlpac
Ovečka
No zabralo mě trochu času neš jsem přečetl všech těch sto názorů a tak konečně ted ten můj.Určitě mám z policie obavi a velký respekt,ale na druhou stránku mě jde hlavně o to,abych měl čisté svědomí, nevidím nic špatného na tom že si vypěstuju kytky a pak je časem zhulim .Sám neuznávám lidi kteří trávu prodávají ty at si klidne policati podají. Myslím si, že situace z legalizací se časem změní.Podle mě je to jenom souboj generací a v tom případě vyhraje pravděpodobně ta mladá, teda aspon doufám, že přežijem ty starší páprdy kteří momentálně sedí tam nahoře a řídí tento stát .
Setth
No jo, ale háček je v tom, že když tě chytěj při pěstování, tak deš bručet. Když tě chytěj, že to kupuješ, tak tobě se nic nestane a bručet jde ten dealer. Takže stát v podstatě podporuje kriminalitu, protože pro toho dealera to může bejt tak výnosný, že mu to za to riziko dojistý míry stojí.
Kdyby to bylo podobně jako s pálením alkoholu. Stát by třeba vydal normu, kolik si toho kdo může ročně vypěstovat pro svý vlastní účely, tak aby to pro jednotlivce vystačilo v pohodě na rok a prodej jako takový by zůstal zakázán. Zkrátka kdo to chce, tak ať si to vypěstuje. Byla by to větší svoboda a zároveň by nikdo nikoho neomezoval. A tím by byli dealeři v prdeli. Stát by to měl daleko pod větší kontrolou a tudíž "vlk by se nažral a koza by zůstala skoro celá". Dobrým příkladem může být prohibice alkoholu v USA. Než prohibice začala, bylo v New Yorku okolo 15 000 hospod, když skončila, bylo tam kolem 30 000 tajných barů a nalejváren, kde se chlastalo jak svině.
Jenže jak to tak v tom našem "moderním" světě chodí, ty blbci tam nahoře maximálně vymyslí, že to bude zakázaný jak vlastnit tak i užívat, protože o tom buď nechtěj přemýšlet a nebo na ostatní lidi zkrátka serou a vládnou si sami pro sebe.
Sinuhet
citace:
Původní příspěvek od Setth
Byla by to větší svoboda a zároveň by nikdo nikoho neomezoval.


Jak to, vzdyt by byl zakazan prodej. To je prece omezeni.
mcsow
2 setth: takováhle věc se dá jednoduše obejít !! dejme tomu že by na hlavu odhlasovali 3 kytky, a jelikož 3 kytky jsou pro dealery určitě málo tak si najdou lidi který to jakoby pěstujou pro sebe ale ve skutěčnosti je to ůroda dealera, z čehož plyne že dealer legálně místo 3 kytek vypěstuje 20, jediný východisko by bylo to uplně zlegalizovat
z akcniho planu ministerstva vnitra na rok 2005-2006


Obchod s cannabisem

dochází k nárůstu hydrophonického pěstování marihuany s vysokým obsahem THC (až 20%), a to nejen v malých, domácích pěstírnách, ale hlavně ve velkých uzavřených prostorách, schopných produkovat řádově tisíce rostlin několikrát ročně, ( v roce 2004 byly odhaleny 3 hydrophonní pěstírny marihuany v okolí Prahy patřících skupině osob, které nelegálně obchodovaly s OPL a se zbraněmi,
vzrůstá dovoz hašiše do Evropy z asijských zemí, a to především z Nepálu, Indie a Thajska.

Množství drogy zajištěné orgány celní správy a útvary Policie ČR
látka 2003 2004
Cannabis (g) 77 816,90 168 528
Cannabis - rostliny ( ks) 3 125 1 617
Cannabis - sazenice (ks) 5 118
Cannabis - semena (g) 468,5 98
Hašiš (g) 64 805 22 693
LIPEENO
Tak jestli je tenhle plán realný tak by mě zajímalo v které hlavě je ta brzda.Páč jestli komplet celej zeleno pruhatej systém zabaví za rok 77kg květu(jo je to dost kor dyš to ty zmrdi rovnou zase střílej)tak jim samotnejm musíé docházet jak marnej je jejich boj resp.jak nahovno jsou utracený moje peníze(daňového poplatníka) Protože 100kg květu vyroste včetně skříněk 1x za rok tak zhruba v okolí 8-10 vesnic a to sem nadsadil všichni víme jak se to pěstuje kurňa a dost jinak by mě ještě nasrali a to se jim nepodaří néé jim teda né
Setth
To mcsow:
Dealeři by si sice mohly vypěstovat kolik by chtěli, ale otázkou zůstává, kdo by to pak kupoval. Tím, že by si lidi mohli vypěstovat dostatek hulení pro svý účely, by se dealerům dost zredukoval odbyt. Vždyť vypěstovat si hulení na rok vyjde daleko levnějš, než si to samý množství koupit od dealera. A myslím si, že většina lidí, když pak dojde k těmto počtům, se na nakupování od dealerů vysere a radši si to vypěstuje sama. Obzvlášť ti lidi, co nemají zrovna na rozhazování, jejichž počet v tomhle státě řekl bych rok od roku roste.
Ovečka
Setth.Myslím si, že to neni jen o penězích,vždicky bude spousta lidí kteří budou rači trávu kupovat než pěstovat .Všichni nemají vztah k pěstování, spíš bych řekl že přibývá těch co trávu jenom kouří.A proto si myslím pravý opak ,dealeři by byly a bodou dál. Votom tom to neni.At proste zavírají dealery o kterých vědí že prodávají a nás co to pěstujem od srdce a pro radost nechají prostě napokoji.Nebo jedině potom úplná legalizace.Každopádně si myslím,že odstrašujcí je to ,že nás pěstitele v podstatě hážou do stejného pytle jako dealeri.S tím by se určitě mělo něco dělat .Tak dobrou noc už je načase,ale naštestí mám odpolední.
Skinhad Jazaera
no cau jenom by mne zajimalo na kolik si myslite ze grower je prolezly policii? Na kolik si myslite ze se da tomuto vyhnout? Dik
Dude
http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=2116
http://grower.cz/forum/showthre...s=&threadid=746
ak2249
a co nadelas kdyz te chytnou, nic.A co nadelaji kdyz pozaviraji cely svet, nic.Davaji pozor na lidi pod zakonem, ty co prodavaji, ty co moc mluvi :) delaji jen svoji praci :)
Lahvan_FlaskiCZ
:love: páni policisté, nechte nás pěstovat! :love:

copak je normální trestat někoho, že upustí do hlíny semínko a stará se o něj?

prodej, ano, ten bych trestal, ale toto? zamyslete se sakra!
Juriss
Muj nazor je ze proste policie i kdyby telefonaty byly odposlouchávané tak policie neni opravnena použít dukazy ktere jsou treba nahrané protoze jsou ty nahravky nezakonně pořízené vetsina kamosu se registruje pod jinym jmenem tak to je pro policii hodne tvrdej oříšek muže se však stát že přijdou třeba s povolenim k prohlídce domu a kdo má indoor tak ma docela problém protoje docela na svém místě dávat si pozor
gambler
Ja se jednou zkalil tak, ze jsem spal asi tricet metru od hospy zpola na chodniku a zpola ve vozovce a kluci uniformovani me vzbudili, pomohli mi vstat, urcit svetove strany a byli na me hodni:-)
Setth
Máte pocit, že máte napíchnutý telefon? Myslíte, že Vás policie odposlouchává?

Vaše podezření nemusí být jen paranoia způsobená přemírou kouření trávy. V nedávné době jsem se doslechl, že ve zdejších končinách kdesi na Jihu Čech teď policie rozbila "gang" několika lidí, kteří měli co dělat s drogama. Nevim o co přesně šlo, jediný co vim je to, že nešlo jen o trávu. Nicméně znám holku, tak okolo 18-ti, která tvrdila, že policie ji odposlouchává atd. Nejdřív jsme si s kámošema mysleli, že už toho má dost a že spíš než o odposlech se začíná jednat o toxickou psychosu. Nicméně jaké bylo překvapení, když jsme se pak dozvěděli, že už byla i u výslechu, kde jí pouštěli záznamy jejích telefoních rozhovorů. A to nic neprodávala.

Nebyla /pokud vím/ žádná dealerka, jen si občas s někým někam zašla na brko nebo snad i na lajnu - to nevim. Ale holt byla v kontaktu se špatnejma lidma.

Timhle chci říct, že do telefonu nebo vůbec pokud jde o jakoukoliv komunikaci pomocí "techniky", je lepší nezmiňovat určitá slova - jako mariuhana, tráva, gesto, gram... atd. A vůbec je nejlepší jednat tak, aby to nebylo nikomu podezřelé a vypadalo to, jako že se jedná o úplně jinou běžnou věc.

Protože jestli hulíte již nějakej ten rok, nebo jestli si k tomu občas dopřejete něco extra a normálně o tom mluvíte do telefonu a s různejma pochybnejma lidma, pak velkej bratr už o vás nejspíš ví.
Možná to policajti nemohou použít jako důkaz proti vám, ale rozhodně to může přitáhnout jejich pozornost na vaši osobu.
WhiTe
Setth: nj, to je jasny... nastesti me kazdou chvili nejaky "hodny" zlodej pripravi o telefon.. takze ja sem krytej ;)
lordWilliam
2Indi: Podle IP te najdou, provider jim je povinen zdelit majitele te adresy, jestli se to da pouzit jako dukaz? Minimalne si tim moc nepomuzes. A reseni, pouzivej SSL (http://grower.cz/forum/ vsimni si toho "s" httpS ) a pokud si obzvlaste paranoidni tak doporucuju nejakej proxy server (pro lamy asi nevysvetlitelny) nebo nejakej anonymizer, doporucuju http://anonymizer.com/ (spolehlivej a jednoduchej) kdyz potom policie nebo kdokoliv patra po IP tak skonci na tom anonymizeru :-)
Jinak mi je odposlech a cteni emailu a IM docela ukradeny, telefon nemam, Skype z bezpecnostnich duvodu nepouzivam (http://www.root.cz/clanky/10-duvodu...pouzivat-skype/), maily a IM sifruju, je to paranoidni? Mozna, ale jednou, brzy to bude jedina moznost jak neco zdelit pres net aniz bych se musel bat ze si to precte nekdo jinej nez ten komu to posilam.
brambora
fuujj tenhle thread.. je jedne velkej psycho:)
BuBaakk
uff.. tak trochu dost hc :) akoze vzdy som vedel ze policajti monitoruju, ale zeby az takto? mno co uz, tak asi zacneme sifrovat :bounce: :frog:
greenjerry
Nebude to tak horky jak pisete, kdyby mely zjistovat usery growery z IP adres mailu apod. tak to by asi nedelaly nic jineho, a nehlede nato ze to neni tak jednoduche jak se zda. Co se tyka domaciho pestovani a pestovani prodejsi ... problem je presne ten ze hranice zneuziti pro pestovani domaci a profi je velmi krehka a zneuzivat se toho bude, na druhou stranu si sahnete do svedomi ze kdo huli tak vetsinou nehuli jen sam a urcitim zpusobem se take stava dealerem kdyz v kolecku podava jointa kamaradovi a ne kazdy kdyz si chce zkusit o cem se to pise chce kupovat kvetinace a cekat 3 mesice. Jediny "normalni" zpusob je zlegalizovat, Alkohol a kurivo se taky prodava jen svepravnym osobam a nevim proc by mi nekdo mel rikat co je a co neni zdravejsi nez to ci ono.

Takze panove a damy, myslim ze mezi nami neni a nebyl nikdo kdo by mel problem kvuli tomu ze na nej prisli z Grower.cz a ze u nekterych lidi by to nebyl problem zjistit identytu, kdyz vam ji vpodstate sami napisou.
b1ghed
seci sa tu bavite o stopovani IP ciek. Predvcerom zhabali fizli cely server hysteria.sk spoolu s kyberia.sk , prevdepodobne nebolo nic kriptovane takze secky info maju k dispozicii.
Pre tych co nevedia o com tak hysteria.sk je server predovsetkym o hackovani a aktivitach spojenych s tym. Kyberia.sk je zase undergroundove forum , alebo o vsetkom moznom (anarchia, antifa, punk, techno, ale aj bezne veci). Takze ak fizli nieco chcu tak si to zoberu, a nepotrebuju sa s*** s IPckami.
Vladbur
Já bych se nebál toho že sledujou benga grower,stejně nic nezjistěj,a když jo tak co,co s tim udělaj,myslíte že pojedou k vám domu kvůli tomu že jste tady zaregistrovaný,to je blbost,a než budou mít povolený sledovat e-mail a takový blbosti,tak marihuana bude už legální,tak není se čeho bát,stejně se benga vyserou na to že pěstíte a hulíte,benga taky hulej a pěstěj,todle vim z vlastní zkušenosti,policajtů znám dost,a všichni hulej:D
sillium
přesně hromada fízlu hulí a co se tyče přístupů na net já používám CDMA Eurotel data expres a ten modem nemá pevnou IP adresu takže každé připojení je pod jinou IP takže jsem nezjistitelný z kama se připojuji atd.

Co tak se spojit vzbouřit že chceme legalizovat tu naši oblíbenou rostlinku.Já si myslí že když se ozve hromada lidí tak legalizace by tu mohla být co nevidět
DEVIATIO
voe a asi ty schromazdeni co se konaj kazdej rok za legalizaci jsou co?!?To neni jen otom jit na speka ale hlavne ukazat ze to chce hafec lidi,je vidno zes tam nebyl.takze az se zase neco bude konat prijd se mrknout.sice nedostanes bagetu zadaco jako na jinejch akcich podobnejch ale zase...
Erixon
sillium:
Hm připojení přez mobila. Technicky lokalizovat tvoji polohu jde dost přesně (hlavně v lokalitách s dobrým signálem, teda tam kde jsou BTSky umístěný na husto. A to bude předpokládám i tvůj případ protože kde je slabej signál tam je pooomalý CDMA :)). Dokonce neni problém dlouhodobě monitorovat tvoji polohu.

Jak jsem napsal - jde to, ale když nejde o rozsáhlou trestnou činnost tak se na to vy*erou.
sillium
DEVIATIO
nebyl jsem protože jsem v době konání byl na zahraničí ale jak bude nejbližší akce tak pujdu a na bagetu seru to rozdávají Představitelé politických stran aby si udžely ty svoje koryta.
sillium
Erixon
Jo pokud jsem připojen to víš že jde lokalizovat každý jen mi šlo o to že pokaždé se přihlásí pod jinou dostupnou IP adresou a to fízlům trošku zamota ty jejich palice
Undersehn Awas
Je jasny ze nekoho muzou tipnout a sledowat jeho seminka,ale pochybuju ze by cekali takowej ranec mesicu nez to wyroste a wykwete..spis je horsi kdyz maj podezreni ze to prodawate,a jak si sami muzou chlupaci prohlidnout ty growerfotky -melo by se potencionalne co prodawat...A na druhou stranu treba wietnamske obchody s herakem jsou temer nezjistitelne..(radsi)..benga se boji..na hulice si troufnou....taq halloo pani swestky nechte to bejt..wypnete kompy a odlozte placky!Aw4!
MangoMan
Jo určitě sledujou Grower,ale nic nenadělaj,spíš by se zaměřily na ty co maj v galerce fotky,na ty spíš než na ty co fotky v galerce nemaj,na ty nemůžou,už proto že ty fotky jsou důkazy,ale to je vše,takže vy co jedete indoor nabo pěstíte ve skleníku či na zahrádce mějte největší strach,vy co pěstujete outdoor mimo vlastní pozemek,tak vám dokážou prd,protože můžete se vymluvit že jste to našli,tak jste to jen fotili:)
l.tajomny
Zdravim

Áno polícia je iba poplatná zákonom - ktoré nastolili zvrhlí toxikám a liečivám neznalí - zákonodarcovia.

V konečnom dôsledku by ,,prevetranie zákona ,, o využívaní konopných poduktov - malo nadobudnúť MEDZINÁRODNÝ CHARAKTER!!!

Podľa dostupných a legálnych odborných kníh je zatváranie a kriminalizácia Konopného - bylinného extraktu amorálne, nepodložené, diskriminačné, a za to polícia nemôže.

Prosím, aby ste z nás nerobili kriminálne živly!!!, kým Vy každý deň môžete podnapití a ztabakovaní rozhodovať o veciach, ktoré nepoznáte.

Treba odstrániť - náboženský vplyv - dogmatizmus - ktorý pramení z prežitkov a svätuškárskej zvrhlosti v zákonodarskej sfére.

Treba eliminovať trh s opiátmi, stimulantmi! Odstrániť birokraciu a korupciu - priamo či nepriamo podporujúcu drogovúmafiu

Je hamba že klamete a prenasledujete slušných občanov, ktorí majú záujem miesto alkoholu užívať súdnym spôsobom kanabis, ktorý tu rastie pre nás ľudí od začiatku stvorenia.:rocket:
Podle mě grower fízlové nesledují a jestli ano, tak jen velmi obecně.
Vemte si, že kdyby na nás nasadili nějakýho "Colomba", tak nás do tejdne všechny maj, skoro se až divim, kolik toho na sebe někteří členové prozradí:rolleyes:

Sdělení pro PČR: Nechte nás bejt, my se vám do vašich koníčků taky nehrabeme!:wink:
MANHUNTT
Myslim si nebo spíše v to doufám,že nejsou až zase tak pitomý a je jim jasné že Marihuana není pouze a jenom droga,ale je to silnej koníček se kterým člověk jak jednou začne tak už asi nepřestane.... :D.Nehlede na to že i mezi nima je hodně lidí co hulí.A taky si myslim že je tady v Čechách dost špíny která by se měla řešit a né hrstka lidí která propadla tomuto kouzlu...pěstování :love: a konzumace :love:
Sc0tTy
mno já osobně to pěstuju pouze pro zábavu neprodavam to skoro ani nehulim jen me to proste bavi..........a jednou by sem chtel skusit udelat masticku pro mamu na opary to je tak vse tak newim proc by mi policie mela delat problemy nehlede na to ze ten vyjezd by stal vic nez by u me nasli
ineken
tovite ze tu nato obcas juknou taky se potrebujou vzdelavat ale pochybuju ze by jim dal nekdo zaminku aby ponem sli pres grouwer a kdyby zacali zbyrat lidi z grouveru za fotky propagaci nebo navody tak ja chci bejt sebranej kolik je tu registrovanejch stalejch clenu ranec a ruzin nebo pankrac neni saintqventin takze by stoho byla mala revoluce spejici k myrne legalizaci jinak receno kdyby vsichni pestitele a kuraci travy sli na benga se udat tak pretizi nas sistem a neco by se stim muselo udelat
Laras
Ach jo kam pak se to ženem tohle je ta svoboda a demokracie o které se tak všude mluví??? bohužel je to tak. Monitoring všech těchto serverů které se zabývají podobným pěstitelským umem se začíná stávat běžnou záležitostí. Největší problém je v tom že ikdyž komunita funguje skvěle tak nikdo neví jestli nějaký ten nově příchozí může být členem policejního infantilníhoa degenského zboru. Takže tudíž se můžeme podezdřívat sami sebe navzájem a nevěřit nikomu kdo se o něco snaží a chce něco udělat pro dobrou věc. Ale kdyby bychom se tu všíchni podezřívaly ze špioánáže a dalších blbostí týkajících se těchto věcí tak by polovina z Nás byla pozavírana a nebo by měla podmínku. Protože policie nedělá to co má a zabývá se věcima které jsou v normě a nejsou všeobecně ohrožující tak se zrácí svoboda která by měla být zaručená a bez předběžného udání důvodu monitoringu by se stěmito informacemi neměli ani zabývat. Jenže on ten náš policajt je kulišák mazaný a se svou zkrytou identitou se snáží vycucat všechny informace a tak zhatit plány všem kteří se snaži trošku potěšit z pěstění a následného hulení. Proto všem fízlům kteří tak činí vzkazuju že jsou taky jen lidi a lidi si musejí pomáhat a neé dělat si naschváli když jsme ještě navíc tak malá zevšech stran utlačovaná zemička.
Erixon
Doporučuju přečíst, včetně diskuze pod článkem

http://www.lupa.cz/clanky/jak-silna...warova-policie/
takže nostres, při použití šifrování absolutně nostress
DEVIATIO
HEJ,jednoduse:

"Cajti,poldove,benga,sledujete Grower?!?"

Jak ano,dejte vedet v tomhle threadu.
Jak ne,meli byste zacit!!!Pac byste se necemu priucili,myslim tim ze zakaz konopi je popicisticka myslenka jaxvina!!!

OT: primo to sem nepatri,ale myslite si ze nas tema zakonama postupne bude system lajnovat az nakonec nebudem moci skoro nic?
Zatim se tomu da jeste vyhejbat(viz treba pest travky) ale myslim ze s prichodem novych technologii bude snazzsi ty prestupky hlidat.
Urco namitnete ze bude zase technologie na pachani "spatnosti"
ale stejne...
Ujo_Lojzo
taka jedna otazocka:

zmeni sa IP ked si preinstalujem windows??? dik peace
X_eXc_X
citace:
Původní příspěvek od Ujo_Lojzo
taka jedna otazocka:

zmeni sa IP ked si preinstalujem windows??? dik peace



Pokud ji nemas pevnou, muze se ti zmenit pri kazdem pripojeni na net, ale to je uplne fuk. Stejne ji ma operator zalogovanou a pres ni te najdou. Snad jedine pres anonimizer, ale to je nepohodlny a nakonec nevim, stejne by museli poskytnout trasu. Proste kdyby chteli, tak te najdou :) Kdyz uz jsi tu byl, nepomuze ani vyhodit wokna z okna :)
Payo
Víte co by byl docela sfijak? kdyby si vypsali adresy všech groweru a pak by začala akce přehuleny kryštof...
v mediích by hlásili: pochytali jsme ty feťáky, policejní sklady jsou přeplněné atd....lol
jsou to sfinje, před měsícem nam založili policejni stanici(malá vesnice,která je vůbec nepotřebuje) a furt tu hlidkujou, za chwíli se ani v klidu nevyseru
Tajné
No tak u novějších členů by měli jednodušší jen si vypsat čísla mobilů...
takovej dotaz: vyhmátli někdy cajti někoho na základě důkazů tady na groweru?
Erixon
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
takovej dotaz: vyhmátli někdy cajti někoho na základě důkazů tady na groweru?


IMHO
na 99,9% ne. Jediný riziko jsou data na lokálním disku. Takže mazat cache(nebo jí jednoduše v prohlížeči vypnout). a nebejt línej na HESLA - žádný automatický přihlašování (mail klient, icq...) prostě to pokaždý vyťukat. Kvalita hesel se už řešila...

Když máš všechno "tajný" na šifrovaný partition tak se s tim nebudou srát, vždyť vyluštit kvalitní heslo trvá roky, hodně roků ;)
Tajné
ehm, no tak když už budou tak daleko že budou mít tvuj komp, tak to už tě jaksi mají, takže je to docela blbost ne?
tajné: to jo...ale pokud to máš zašifrovaný tak jseš bez problémů...ono stačí dostatečně komplikovaný a dlouhý heslo a maj co dělat na hodně dlouho
Tajné
cože? No když už jsou u tebe doma, tak už tě mají (a tedy i kytky) a nějakej grower jim může bejt úplně uprdele.
no myslim ze grower je tu uz dost dlouho na to aby byl trnem v oku policii a jeste tady v cr:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma