Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Nurturlite 220W RED Vertical poprvé - Klikni zde pro originální téma
Jo a ještě maličkost,která zřejmě dost ovlivnila celkovej růst prvního kola,nevim jak je to možné,ale digitální časovač jel od 17 do 7, tudiš 14/10 mno druhé kolo už jim snad dám i 12/12:)
Stanton
Ahoj
Pokud to mel byt experiment tak se docela povedl ale pokud chces vypestovat opravdovou ganju tak to chce prestat experimentovat a zacit pestovat.Zacni s vyberem kvalitni genetiky (Rizky od zkuseneho matkare nebo kvalitni semena z nejake osvedcene seed banky) mezi tim si makni poradne na pestebnim boxu a vychytej vsechno co se da at to neresis v prubehu petovani.zvol pestebni medium.Po te co budes mit vse vyresene vyselektuj matku a to tak ze zasad seminka a nech je rust na 18/6 svetlo/tma,(kazdou rostlinu oznac treba cislem)az budou mit dostatek vyhonku tak z kazde rostliny udelej po dvou,trech klonech a kazdou dvojici oznac cislem matky ,klony pak nech nakvest nekde mimo matkarnu 12/12 .Po nakveteni zjistis ktera rostlina (cislo) je samice a ktera samec,tim padem zjistis i pohlavi matecnich rostlin,samce vyhazes a nakvetle klony taky.Tak a mas mateci rostliny a muzes se dat do rizkovani s jistotou ze mas samice.Udelas dalsi klony a ty uz muzou jit na ostro do skrine bez rizika hermacu ci samcu.
Myslim ze na to mas ale chce to prestat experimentovat a zacit poradne a poradne se pripravit a taky zainvestovat.

K tomu krouceni listu:Je to tim ze puda je presolena ,bud hnojivama nebo nevhodnou vodou z vodovodu s velkym obsahem vodniho kamene.Staci kdyz budes zalevat destovou vodou nebo destilkou a pudu casto proplachovat to znamena prolet to na max az voda tece spodem (ne ze to jen zalejes cistou vodou to nepomuze ta sul musi pryc)Tim proplachnutim jim tam jakoby ulkidis a ony se pak citi lip :) Preju hodne uspechu v dalsim growu.

Stanton
Zdárek,tohle kolo pokud sis všiml jsem se učil zároveň řízkovat,měl jsem řízek orange budu a to s dobrym původem,to je ten strom v mém příspěvku.Udělal jsem klony a jedem,potřeboval jsem si vychytal zálivku,hnojky,ph a podobně a to se mi myslim povedlo.Co se týče prvního kola,tak jsem čekal po mém brutálním hnojení že nebude ani na brk a nakonec se vše obrátilo k dobrému.teď jsem pořídil 4klony G13 (Mr Nice seed bank) tak uvidíme jak pojedou.Mam ještě semínka G13,tak jsem jich 5 nechal klíčit.a uděláme si matičku na zimu:)V tom malym boxíku to bude ideál a klony budou.myslim si že mam opravdu finančně nenáročnej grow se slušnym výsledkem na
1.kolo. uvidíme ve dvojce:) Zatim zdárek
Dobby
čus hele kolik Tě stála el za tu lampu za celou sklizen.?? A pod čím si to měl na růstu dá se jet celá s red..??
Zdárek,dohromady celej pěst cca 80 dnů mě vyšel tak na 8-900Kč a na růstu jsem jel taky RED, roste to podtim dobře,mrkni na druhej příspěvek
Našel jsem poslední paličku a dal si žbrebentie,musim uznat že kdybych vydržel a počkal necelý měsíc,užil jsem si mnohem více legrace,kouř z poslední paldy byl velice příjemný,jemný a s příměsí cukru,prostě sladko na jazyku.stávek po dvou žbré krásný,né moc únavný,spíš energický,ale krátkodobý,cca 1,5-2hod,ale myslim si že na první round skvělé a jsem spokojen.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma