Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Receptář

Stránky: 1 [2] 
Indica vs Sativa - Klikni zde pro originální téma
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od groover
Měl jsem Durban Poison od DP, píšou, že je to 100 pro sativa a mělo to široký listy jako snad žádná indika, tak ftom mám taky trochu bordel.
zdar to na fotce rozhodně neni durban je to naka indica
groover
Je to 100 % Durban Poison od Dutch passion, origoš ze semínek v originálním balení od DP, měl jsem 2 oba byly stejny, záměna nemožná...široky listy jako jsem neviděl u žádné jiné indiky. Takže tak.
Dan.Bass
Souhlas, taky jsem měl od DP Durbana pěknýho širokolisťáka. I ty účinky nejsou příliš "sativové", spíš naopak. Takže bůhví, co to vlastně prodávaj. Já byl vlastně dost zklamán...
D..omino
To Thorax: taky bych ti mohl doporucit PPP ,,pure power plant,, nebo arjans ultra haze...velice socialni hulivo :-D


Let´s GROW
smoker 161
ahojte všeci groweři chtel bych poprosit jestli by mi to nekdo nedokazal rozeznat jestli sativa nebo indica dík moc
Hlava
citace:
Původní příspěvek od smoker 161
ahojte všeci groweři chtel bych poprosit jestli by mi to nekdo nedokazal rozeznat jestli sativa nebo indica dík moc


Je to na prvni strance tohoto trýdu , přispěvek č. 11 !!!!
vinczenzo
citace:
Původní příspěvek od D..omino
To Thorax: taky bych ti mohl doporucit PPP ,,pure power plant,, nebo arjans ultra haze...velice socialni hulivo :-D


Let´s GROW


PPP je z mých zkušeností snad nejvíc "sativoidní" kouření... takový nakopávák jinam :D:D:D
Miluju sativový High!Když jsem pořádně vysmátej, zamyšlenej, mám chť něco vymejšlet, baví mě každá maličkost :) C. Indica mi moc nejede. Prostě někde sedět na lavičce zkašenej jak debil a čumět do blba ^^ Sice většina odrůd v dnešní době je na 50/50 vyšlechtěno, ale snažím se vyhledávat sativovější odrůdy. Toť vše
smoke85
Oživuji téma a přidám možná trochu jiný rozměr.
Osobně mám teda rád všechny typy jak indiky, tak sativy, i hybridy, Právě pro jejich různorodost, ale nejraději mám indiky a indikoidní hybridy. ;)
Pozastavil bych se spíš nad typem osobnosti člověka.
Mě vyhovují indiky pro jejich sílu a zklidnění a chápu, že pokud někdo není "horkokrevný" tak mu toto může přijít jako hodně stoned, byť je to pro mě akurát a fpoho a taky jsem schopný zamýšlet se nad každou maličkostí.
No a někteří kámoši to mají podobné a nedopadá to jako zkašenej na lavičce. A jsou zase jiní compadres co mají raději sativky a jsou schopní se mocně vypálit, že pak jsou zkašení.
Zkašenost je spíš o tom, že nevím kdy přestat a odpálím se jak Saturn5.
A né že to nejde, jen je to někdy vhodné a jindy zase ne. Záleží na každé svobodné bytosti jak to vnímá.
To je o lidské psychice, povaze atd. Jak kdo snáší který model a co zrovna chce za stavy.

P.S. U tak starých dredů je krásně vidět jak se během let doplňují a mění informace, od začátku dredu ke konci. ;)
Caffe_23
Sativa - úzke listy, väčšinou nižší obsah THC, energetický skúr

Indika - široké listy, vyšší obsah THC, pohodový až utlmujúci skúr (väčšine ľudí sa chce po indike spať), čítal som taktiež že indiky sú odolnejšie ako sativy

Ruderalis - to je divé konope ktoré dorastá do 60 cm a má thc pod 5%, seedbanky krížia svojich miláčikov s ruderalis aby dosiahli automaty
Wees123
Zdarec potřeboval bych poradit pěstuju asi podruhe a mám neznámé semena a jedna kytka roste jako svícen max 1,5m a druhá jede strasné bomby nahoru potřeboval bych vědět jestli se nejedná o techniku popřípadě hodím aktualní foto díky za případnè odpovědi a rady
anonym267
Indika na mastičky, Sativa na pěkný večer :))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma