Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
150W kokos, 2x Chronik, 2x HDF, 2x Shiva skunk - Klikni zde pro originální téma
Sem na to fakt zvědavej kolik si s toho vyždímal :) !!! dobrej Round ...
Plechh
131 ale přeju víc
Hy3nA
halóó...

no je to jasný, ikone je od předvčera pořád zhulenej a nepřispívá :D:D
145g aj nejake drobne :D
IKONE
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
halóó...

no je to jasný, ikone je od předvčera pořád zhulenej a nepřispívá :D:D

:D:D je pravda, že už jsem jednu paličku zkusil a po strátě veškerý orientace sem pozoroval, kolikrát oběhne červenej kvítek na kytičce od ICQ, když se připojuje :D Dementní úsměv na tváři je samozřejmostí :) Ale naváženo ještě nemám, jelikož jsem teď trochu nemocnej a je mi blbě. Pokud mi bude zejtra líp, tak se do toho pustim, ale trošku mě to otrhávání všeho toho materiálu děsí :) Tak prosim vás ještě o chvilku trpělivosti, bude to co nevidět :)
Zlosin*
165 gé...
cihory
144 jinak moc pěkný grow K+ letí
173g :) A velmi pekne:)
Nekor
riadna skrinka!!!káčko jasne kamo!!!pocitam 115 g ako pozeram inak ta uschnuta palicka musela trosku inak kopkat ne??
@jdam
muj typ 83,5 g :)LUXUSNIHO krmení:)
josip222
155 + K :drools: :)
chuck53
Tak zásoby se určitě tenčí a typovat snad ani nemá cenu.Každopádně k+

Btw k té uschlé paličce..Už jsem něco takového viděl víckrát a myslím si,že za to mohlo přehnojení.Teda kytky se tvářily pěkně,zdravě ,ale u těch,kde se hnojilo více než je doporučeno,se vyskytly tyhle "spálené" kousky.Myslím tím "rezavé" listy a totalně vyschlé paldy.Plíseň to nejspíš nebude-to by se to šířilo..
Máte s tím někdo nějakou zkušenost?Dá se to fakt připsat vyšším dávkám hnojiv?

Kvak
IKONE
Tak se omlouvám všem tipovačům za dvouměsíční čekání, navážil jsem to, ale potom jsem odjel asi na měsíc mimo republiku a potom nato zapomněl. :) Výsledek tohoto kola je 139g takže jsem víceméně spokojenej, byl to první kokos, teď už z toho třeba dostanu víc. :) Vítězem se teda stal Cihory s tipem 144g a K+ letí :D až seženu novou genetiku, tak se třeba nějak domluvíme na další odměně. ;) Tak díky všem za sledování a těšte se na další kolo, který se snad do 14 dnů rozjede. :) Bye.
rasty
Pekny....Zdarec


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma