Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konvenční Zahrádky

Stránky: 1 [2] 
Planterova PsychotropnÍ ZahrÁdka - Klikni zde pro originální téma
PLANTER
a tady sem se snazil vyfotit jak začíná kvést ten peyotl :D
Kambu
Zdar..možná je to debilní otázka,ale tak mě to napadlo..dají se nějak křížit ty wilijemsi? ty kaktusy?
PLANTER
no nevim,možná jo ale roubovánim to sem už viděl třeba na san pedru naroubovaný peyotly :rasta:
PLANTER
tak dneska fotky 5mp foťákem v první sérii :) kaktusy snažil sem se vyfotit ten co kvete :rasta:
PLANTER
a tady šalvějka focená taky 5mp foťákem furt sem jí nepřesadil jako první mi přišla urvana těsně nad zemí a jen kousek stonku s kořenovym balem v uříznutý pet-flašce takhle povyrostla za tu dobu cca 1,5-2 mesíce :rasta: občas přihnojuju růstovym hnojivem ale musim jí uz fakt přesadit! :D :rasta: asi se jí u mě daří :leaf:
Kambu
Zdar ,jak nakonec dopadla ta marihuanilla?? ;) vidím,že šalvěj ti jede pěkně.. ;)
PLANTER
tak včera definitivně šalvějka odešla do věčných lovišť :rip: :(
kvůli tomu že sem jí nevědomě přehnojil je to velká škoda protože sem jí vipiplal od kousku stonku ale stane se no... :rasta:
PLANTER
tak tady nakej update .... pribily dve kytky habanero chily a nakej druh aloe very ... zadny ucinky nemaj ale budu to mit po hromade ,,, chily do polivky :devil: u ty aloe nevim co to je presne za druh


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma