Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 
Jací jste když zahulíte?Vase pocity z huleni Co pri tom pocitujete.Různe uvahy na GAN - Klikni zde pro originální téma
No poslední dobou už nic moc, spíš se zhulenej cejtim blbě, mám divný výčitky, připadám si bezcennej, jsem línej a nechce se mi komunikovat. Proto poslední dobou moc nehulím, jedině sám, to je dobrej relax ale ve společnosti mi to kazí charakter...
tvrdosovce
Volakedy pri zaciatkoch som sa smial ako zmyslovzbaveny.Teraz som v pohode ale aj teraz sa obcas zasmejem ale nie moc..som v pohode len tie suchoty:D.Je to tak kto dlhsie ten viac vydrzi napr. pred dvoma dnami som bol z jednym ktory v zivote nemal dobru ganju a teraz som sa aj ja brutal z hulil ale aj on a on ledva chodil.
bassgooch
citace:
4 Claune:No poslední dobou už nic moc, spíš se zhulenej cejtim blbě, mám divný výčitky, připadám si bezcennej, jsem línej a nechce se mi komunikovat. Proto poslední dobou moc nehulím, jedině sám, to je dobrej relax ale ve společnosti mi to kazí charakter...


jj to znám, kvůli tomu jsem tak nějak přestal a bylo to v poho, ale teď se mi tyhle sračky vracej a to nemusim kouřit...Shit

Zase teď jsem si párkrát po letech zakouřit a i se stalo, že mě to bavilo, ale to je vyjímka.

Čus
LOW
když si zahulím tak sem často v pohodě- tak jak to má být
párkrát sem se přehulil a kombinace s několika pivama....to bylo něco strašnýho
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Claune
No poslední dobou už nic moc, spíš se zhulenej cejtim blbě, mám divný výčitky, připadám si bezcennej, jsem línej a nechce se mi komunikovat. Proto poslední dobou moc nehulím, jedině sám, to je dobrej relax ale ve společnosti mi to kazí charakter...


To je přesně důvod, proč už dýl jak rok nehulim(plus jsem měl i zdravotní problémy-nízkej tlak apod.). Navíc, jak píše bassgooch, se mi tyhle stavy od tý doby neustále vracej i ve střízlivym stavu. Nato jak jsem byl dřív vyrovnanej se ze mě stal vcelku labilní člověk. Ono je to spůsobený jednak tim, že člověk hulí moc často, dále mixováním s jinejma drogama či chlastem a v neposlední řadě i vnějšíma vlivama...
bassgooch
hej chlapy je to sice hnusný, ale musim říct, že jsem rád, že tyhle sračky nezažívám sám. Chvílema jsem si myslel, že mam schizofrenii nebo nějakej jinej duševní bordel a tak jsem byl u psychiatričky. Čekal jsem od toho strašně moc jako jak mě dá do kupy a tak. No a hehe zjistil jsem, že to je taky jen člověk a co víc, že o těhle stavech nemá ani páru a vlastně, když jsem jí popisoval moje zkušenosti s drogama tam na mě pak spíš koukala přes prsty...Napsala mi nejaký tabletky, ktarý stejně nežeru páč si myslim, že jsem ještě mladej na to, abych od teď do konce života lupal deně nějakej bordel do brucha :-)
Jo a pointa toho je, že s timhle bordýlkem v headce nám nikdo nepomůže a je to jen na nás... Jinak souhlas s Pan Kerem nejni to jen fetem, ale dalšíma vlivama kolem člověka a v neposlední řadě se člověk se sklonama k duševním chorobám narodí, no a fet či chlast to umí parádně rozjet.

No nic tak čistou hlavu všem...čabas
JAHmaican
Minulý týden jsem si dal po půl roce 2 šluky a měl jsem zase ty hnusný stavy jako dřív (ty co popisujete), takže se Bassgoochi neboj, sám opravdu nejsi.
DanekRider
Jsem velmi rád,že konopí má na mě po duševní (a někdy i zdravotní) stránce blahodárný vliv. Pokud nepočítám totální předávkování po několika ganjoráčkách uplně nacucanýma THC sádlem,tak jsem nikdy neměl ani trošku negativní stav. Pokaždé si to užívám a nechávám se "vést" tíms stavem....prostě lahoda.
mrakoplas
Presne jak pisete zezacatku euforie a uvedomeni, pak rutina a stereotyp ,az zjistite ,ze uz vam to nedava nic vic, nez utlumeni vasi osobnosti, lenost a pocit zbytecnosti mluvit.
Proto serte na nejaky doktory,ale vy sami hledejte v zivote veci, ktere pro vas budou necim novym a verte ,ze porad jsou-lidi ,cestovani,konicky ,vzdelani,kultura
A hlavne zenskou(zenske), ktera vas bude mit rada a bude vam taky dobre davat :D a muzete se ji se vsim sverovat.
Pokud ji nemate a spadnete do vaseho sebeklamu nizkeho sebevedomi (sebeduvery), tak nehulte do ty doby ,nez ji najdete, jinak je to zacarovanej kruh.
A pochopitelne omleta pravda, kdyz uz mate vytvorene nejake to jadro osobnosti, tak pro vas muzou mit neustale se menici skutecnosti v zivote vetsi vyznam, protoze se na ne koukate s vetsi vaznosti.

Huleni proste utlumuje potreby civilizovaneho sveta a jeho problemy protoze ve skutecnosti to jsou falesne hodnoty,teda aspon vetsina z toho. A lidi si to driv nebo pozdeji uvedomi,ale je to hrstka v oceanu. A prave pak aspon ja jsem mel ten mozkomor v hlave .Myslim ,ze to je hlavni duvod proc je proti konopi vedena takova propaganda, protoze ukazuje cloveku, ze neni dulezite mit boty ,kdyz je sucho ....do you understand:D

EDIT:jeste jsem si vzpomnel na citat z Klubu rvacu ,kterej jsem si musel zapsat,protoze na tom neco je: nekdy musis spadnout na uplne dno, abys dokazal cokoliv
Smokey Mech
stává se vám někdy, že vám hrozně buší srdce a slyšíte, jak vám žílama proudí krev? je to hrůza
Syst3m_t3r0r
citace:
Původní příspěvek od Smokey Mech
stává se vám někdy, že vám hrozně buší srdce a slyšíte, jak vám žílama proudí krev? je to hrůza


to asi znamená že brzy zdechneš :D:D:D no me se to stává při ranním brku nebo při prvnim brku za den a áno mam pocity že zdechnu:D ale co nas nezabije, to nás posílííí
Scott
Utlum , už to není co to bývalo .. sem línej nic se mi nechce (flákam se) chce to dávat i pauzy .. ale když je dobrá nálada a do toho hezky šluka tak je to pohodička :love: vše má své pro i proti :p:
DanekRider
Podle mě se dá tomu stereotypu a narušení osobnosti u hulení jednoduše předejít tím,že si člověk prostě vymezí ky bude hulit (třeba jen víkendy,nebo 3x týdně atd,)prostě cokoliv,ne že někdo hulí 3roky každý den 3 brka a pak se diví.....ale možná to není váš případ.
Dawe
po vice brckach zasekany, vykopreny a mluvim potichu ze mi nikdo nerozumi nebo vymyslim blbosti a smeju se a tak :)
Bufik
Jsem živej smavej a mám tendenci propagovat hulení kudy chodím :D
HERBSMAN
citace:
Původní příspěvek od Claune
No poslední dobou už nic moc, spíš se zhulenej cejtim blbě, mám divný výčitky, připadám si bezcennej, jsem línej a nechce se mi komunikovat. Proto poslední dobou moc nehulím, jedině sám, to je dobrej relax ale ve společnosti mi to kazí charakter...


mám víceméně stejný příznaky. nebude to dlouhodobym užíváním? už se taky snažim nehulit ve společnosti. jsem nevrlej, uzavřenej ve svym introvertnim světě a z něj se dostávám až když odchází stav. Ale když jsem sám doma, tak je to v klidu, pohodička u reggae...nic mě nesere, hlavně když jsem sám! prostě už to neni party droga.neni co to bývalo! :-(
Ked sa riadne odpalim tak mam rad pri sebe maly pocet ludi( tych ktori su pri mne stale a mam ich rad)... niekedy davno som neznasal chodenie a ziadne namahanie ale to sa zmenilo chodim vsade kde sa da dostat-niektorych kamosov to dost sere... rad pomaham vsetkym co nieco potrebuju... na usiach sluchatka a ficim si na svojej hudbe... nerozhadze ma nic... praask
crackonos
Ja jsem se prvně zhulil asi ve 14ti, to jsem na to čuměl a nechápal, pocit srdce až v krku, zvýšený tep- to spíš ani nebyl tep, to byla kanonáda. Postupem času jsem si na to začal pomalu ale jistě zvykat, ty neskutečné stavy byly pryč, nahradila je euforie a nekontrolovatelný smích. Dneska je mi 19, zahulím sem tam o weeku, pokecám s kamošema, vymejšlíme hovadiny, tělo ale-i mysl se naprosto uvolní.
Kdysi jsem hulil pro ten stav, kdy jsem nevěděl čí jsem, teď hulím proto, že nás to s kámošema tak nějak spojuje, takový naše malý tajemství :-)))který se stalo postupem času veřejným, ale přece. Snažím se to brát jako formu relaxu a ne že to prostě potřebuju.
Ale taky pomalu začínám chápat, že to asi nebude ta nejlepší cesta, přede mnou maturita, příjmačky na výšku a další důležité věci. Navíc začínám poznávat, že je na světě moc krásných věcí, kterým se tráva nemůže vyrovnat.
Don Killuminaty
ja po kvalitnom hulivu som vetsinou nastartovany a newem si zavret hubu kecam vela a ryxlo a kecam a kecam,toto sa mi stawa hlawne ked som v kolektive proste ma to poriadne nakopne..a ked si zahulim sam tak je to cele o relaxe,pocuvam hudbu a podobne veci,toto robim ked potrebujem dat pauzu troxu nerwom,ked potrebujem kludne miesto kde si dam svoje brko a bude hrat moja hudba..
ale zas nevyhybam sa ludom a mam rad kolektyv,neni nic lepsie ako sa vyhulit s kamaratmi kecat o staryx prihodax, wtedy sa da nasmiat najviac
S.O.L.
První brko jsem měl někdy v prváku,takže v 16 letech,dneska je mi 26 a musim říct že nikdy sem nepálil každej den jak blázen,dokonce tam byl i rok pauzy po docela psycho stavu.Hulim jen o víkendech a to ještě jen mezi určitými lidmi a na určitých místech,ne každá společnost a hospoda mi vyhulenýmu sedne,takže si brko dám,jen když vim,že si ho užiju a to většinou až v podroušeným stavu.Vlastně mám rád kombinaci alkoholu se špekem. Uplně nejradši si dám něco sladšího,třeba bílé víno se spritem do půllitru půl na půl. Vim jaký stavy máte na mysli,takže si fakt vybírám a nemám problém.Myslim že i právě alkohol to negativní myšlení potlačuje,protože když si dám zbombenej špeka,tak na nějaký negativní pocity nemám ani pomyšlení,spíš naopak :-))
Trawa.cz
citace:
Původní příspěvek od Kvetak
Jsem číňan stejně jako všichni okolo - místo očí štěrbiny. Nejdřív se heblim a nevim proč, poté někdo něco nakousne a už to jede. Až na jednoho týpka máme docela vychytanou věc - NEŽEREM. Můžu doporučit - jenom pijte!!! Jakmile sme žrali, všichni drželi hubu a pak už to stálo za hovno.


Za tohle máš u mě K+. Je to tak, že když člověk toho moc sežere, tak je pak utlumenej, protože v hafo potravinách sou látky, který při trávení uspávaj (např. Mlíko, banány, brambory - škrob, pečivo, ale i těstoviny).
Moje teorie je, že to o čem se u ganji mluví jako o "stoned efektu" je z velký části způsobený jenom tim, že člověk sežere na co příde.
Irvin
Keď som s priateľmi tak som viac otvorený a žijem pre daný okamih. Som spontálnejší a v hlave mám prázdnotu. Ak zahulim sám premením sa na Freuda či Sokrata a len sa čudujem a premýšlam.
Mixerka
Melu a melu a melu :D (dalši den nic neviš) hlavně být v klidu... (: pak po par hodinach na mě přijde děsná únava... nedávno jsem šla ještě čumět na pole s dekou s kamoskama a malem jsem tam usla :D to chce dycky aspoň 2 energy drinky a bude to v cajku :D
Btw. ZKUSTE SE JEDNOU KAMEROVAT :D fakt prdel to sledovat :D
pepess
zdarec,no tak ja když si dam uplne prvniho špeka tak sem uplne nejlip zhulenej pak to jede dal a už sem takovej vytuhlej zaleži taky na modeu
DaWeU
no tak kdyz se sjedu s marijanky, tak sem skouřenej, ale jeto tak jak kdy jednou speeed pak zas sleeeep,srandy kopec pokazde,muzika poslech luxusek, žravka nemine nikdy:D
nero
HH já sem hrozně vážnej a připadaám si jak bůh (nabo budha) ale někdy se prostě smněju všemu nebo je uper meditace mámte tu u nás takovou skalní stěnu hned nad potokem za kterým je louka a za ní les a já vyjdu na tu stěnu(vede na ni zestrany cesta) a já si tam sednu zažehnu dýmku a pozoruju tu fascinující přírodu a jen tak se kochám a hulim
m4uL
No jaky přece zkouřenej a štastnej.:)
cypres
zkrátka vysmaty jak lečo :D maly rudy očka ..muhehe :D a ranec plny srandy sebou :D
tak třeba já mam takový stavy,že si to vždycky hrozně užívam...nejsem člověk,ktetej hulí denně,ale třeba jednou za tejden,14-náct dní,takže když už si dam,tak to fakt stojí za to....nejvíc si to se spolubydlícím užívámě tak,že sedíme na gauči v obýváku a posloucháme takovou uklidňující hudbu(louis amstrong např. :-) )
BlackElvis
ak sa citim v pohode vacsinou s malym poctom ludi tak sa rozkecam skor tak filozoficky. ak je viac ludi alebo ak je tam niekdo kot sa mi "nezda" tak som celu dobu ticho. potom ked pridem domov tak susim kukat na telku alebo sa bavit s mamkou bo ma chyta depka a skoro vzdy mi robi problem zaspat bo mam dost depku pri zaspavani. viem ju potlacit ale radsej som to vysadil a dam si uz len sem tam a zvazim kde a s kym to potom nemam zle stavy. co uz nie som jediny na koho to to doslo.
Dr.Grow
když se u nás v partě ( asi 10 jak kdy a v jakém složení) zhulíme tak děláme zvířecí zvuky fakt nářez :-D třeba já su Kůň :-D ... kamoš krůta další prase atd .-D prostě děláme zvuky těch zvířat a užíváme si jak chcem, záleží taky na genetice každá dává neco jiného... nekterá tlemivost jiná vysmánost atd prostě prdel a furt kecáme většinou nejaké hnupiny a nebo poslocháme hudubu atd :-D
Gh0$t.G
hej ja myslim že ten stav zaleži na tom kolik si toho date jakou mate naladu a v jake jste společnosti...ja osobně si dam johnyho a sem v klidu vysmatej pořad bych něco dělal nenudim se až na nějaky vyjimky např když se přehulim z kyblu pak du hodinu na slunko a pak zase domu a vykysnu někde ale to se stava hodně malo pořad mě to bavi a chutna Mi :) nechapu jak se ale muže někdo z marihuany poblit viděl jste to už někdo někdy? moji 2 kamaradi se poblili viděl jsem to na vlastni oči a nechapu to prej že je to z te travy ale mě se po tom niikdy špatně neudělalo co u vas?
tak tohle jsem si už taky zažila,ale stává se to tak jednou za rok...je to hroznej stav,kdy se ti motá snad úplně všechno,nemůžeš se ani trochu pohnout a když se tě někdo lehce dotkne,tak ti to připadá jako obrovská rána no a většinou to končí poblitím...jediný co na to pomáhá je usnout
Gh0$t.G
jo ? a kombinovalas travu s alkoholem ? protože to se stava vice lidem ale čistě z brka se poblit........ ? nvm no a kolik jsi toho vyhulila teda jestli si na to ještě vzpomeneš ??? ;)
mno asi takhle s alkoholem trávu zásadně nikdy nekombinuju,vim,že to fakt jako pak je konec....ale co si tak vzpomínam,tak poprvý jsem tenhle stav měla když jsem začínala hulit,tak po skunku ,ale toho nebylo moc a naposled co jsem ten šílenej stav zažila,tak to bylo po haši a toho jsem měla asi tak čtyři brčka ve třech lidech...ono se nepobliješ čistě z toho brka,ale máš pak takový stavy jak se ti všechno motá,že se pobleješ z toho jak je ti...nevim jak ti to vysvtělit,ale jako tohle zažil snad skoro každej,že se předávkoval hulením...
SmallDudeZombie
citace:
Původní příspěvek od white-w
tak tohle jsem si už taky zažila,ale stává se to tak jednou za rok...je to hroznej stav,kdy se ti motá snad úplně všechno,nemůžeš se ani trochu pohnout a když se tě někdo lehce dotkne,tak ti to připadá jako obrovská rána no a většinou to končí poblitím...jediný co na to pomáhá je usnout


Můžu potvrdit, zhulil jsem matku ve snaze jí pomoct od bolení v krku, smotl sem ji špeka z mixu nakých lamp, a matka kosila a kosila a kosila a nemohla se hýbat nemohla pohnout ani rukama ani nohama ničím. Jako vypadalo to běsně, furt domě valila, že umírá ať ji zavolám 155 :E :D , no hegeš , ale tenhle stávek si zavinila sama :) , na balkón už šla s řečmi , já se z toho pobliju, a tím, že si fakt vsugerovala tenhle pocit tk se ji to stalo.
for SmallDudeZombie:mno děláš si prdel?tak jako to si fakt hovado!:-)))) to já bych to svý mámě nedala ani omylem,ale je fakt,že otčím to chtěl taky vyzkoušet,tak mu brácha něco smotnul a v konečným výsledku se z toho zblili oba páč měl ten modýlek docela grády :-D
Dr.Grow
4 SmallDudeZombie: ty jo ... celkem brutus dat matce trávu :-D

ale jako mixovat trávu s tvrdým to nedělá dobře, pak si to hulení ani pořádně neužiješ a ráno z toho máš blbý pocit :-(
kouba
¨NEVÍM JESTLI TO NENÍ DIVNE ALE HULENÍ SE STALO MOJÍM KONÍCKEM A HULÍM PRAKTICKY KDY TO JDE VÍM ZE TO NENÍ UPNE DOBŘE ALE NEMUZU SI POMOCT KDYZ HULÍM TAK JSEM SICE ZHULENÝ ALE ZEVNEJSKU JSEM NORMALNÍ CHOVAM SE TAK JAK VZDYCKY VYPALENÝ JAK TASKA :D ZATO KDYZ NENÍ CO PODPALIT TAK TO POZNAT JDE ...
first
ležim..koukám do nebe..mluvim s bohem..děkuju mu:rasta:
J@m@L
2 first: Presne tak :) To je pohodička, v prírode, fúka jemný vetrík, krásne vidno na oblohu, máš pri sebe svoje krásne zmotané brčko a iba sa vyžívaš :)

Raz som skoro tiež mamu zhúlil... Ale tak jej by som určite nedával niečo ako lampu alebo tak... Zbalil by som "džona" a nechal ju nech si dá pár "výdatných" práskov a potom by som to už doťahal :) Ale nie tak, že by sa z toho "zblila" :D To ja som ešte nezvracal z trávy... No raz, ale to bolo len tak "ľahké napnutie" :D
kanjack
dokonale spokojný :rasta:
Crasty
To já když sem zhulenej tak melu hrozný kraviny a všemu se telim a dělám hroznej bordel a sem nadrženej jak svině takže když se zhulim tak vždicky udělám mladou aspoň 4 za noc
davesk8
tak ja aky som? fu tak my sme taka particka 3 az 4 chalani proste ked sa sami zjebeme tak to je pohodicka proste tarame a ja vacsinou analyzujem okolity svet a situacie vseliake zazivam proste sledujem niekoho co robi napr. sa rozprava niekto medzi sebou a ja na nich pozeram a analyzujem si v mysli ich spravanie napr. co chcu povedat co tym myslia proste sa im dostanem ,,pod kozu'' akokeby a presne viem o co im ide aj ked to priamo nepovedia ale z ich tonu hlasu a spravania zistim presne to co chcu ale tychto situacii zazivam velmi vela naraz proste neviem co by som spravil aby som to vsetkym okolo mna povedal lebo tie situacie su strasne dlhe na rozpravanie a teda keby som zacal rozpravat niekomu co som prave v tu chvilku zaanalyzoval tak na to zabudnem v strede co vlastne chcem povedat pretoze sa mi uz dalsie situacie pchaju do hlavy urcite taketo nieco poznate... no neviem ako by som to takto vysvetlil ale kazdy raz som sjetej tak toto zazivam ale na druhej strane neznaasam ked som zjebany medzi ludmi ktorych dobre nepoznam alebo medzi ludmi ktori niesu zjebany alebo proste co niesu na mojej vlnovej dlzke proste neznasam ked som zjebany v spolocnosti to uz par krat som isiel napriklad v autobuse zjebany a vela ludi proste na mna som mal nehoraazne schiiizy ze kazdy po mne pozera vsielako ma mykalo trhalo neviem co mam robit a v poslednom case sa mi stava ze vzdy ked som zjebany v spolocnosti a mam schiizy tak vzdy nakoniec odtial proste musim odist musim odtial utiest proste mi to tak tlaci na hlavu ze to nedokazem psychicky zvladnut vazne najlepsie je byt len so svojimi ludmi v parte ale v spolocnosti to je hnuuus ale najvacsi bonus je ked si vypekame dramaak a rozbijame saaa fuuu :flick: :flick:
cypres
po huleni jsem vysmaty jak leco :D komunikativni a velice rad si pak libuju v poslouchani hudby.
kdyby se vsak toto dalo rici o moji pritelkyni :(
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od cypres
nechapu cim to ma zpusobene, ze pokazde kdyz zahuli, tak ma spatne stavy, skoda, ze si to nemuze vychutnavat jako ja. :(


Labilita, psychická nepohoda...
flySter
4 cypres - or bad set and settings...ja obvykle zacnem byt alergicky na pracu lebo mi strasne scerveneju oci :)
piis
PARANOIK
jedno kde s kym a kedy-PARANOIA
cypres
ach jak ja bych byl rad,kdyby si to mohla uzit se mnou :(
shimano
Pohodička klídek a startky,pak neviný spokojený ksicht a jsem v normálu :D :pimp: :D
moswa
se svym mužem-NADRŽENÁ! :D
kennybluangel
ked sa zhulim tak sa mrte smejem 30 minut v kuse potom dojdu stavy jako su paranoie :) ale ne vzdy asi po dalsej hodike sa dostavia stavy rozmyslania a nanic nemyslenia :)

ale neodporucam miesat chlast z travou vo vetsom mnozstve :D skusenost zo dna 31.12 na den 1.1 dal som si 3 decaky vodky
neskor kamos vytahnul sklenku 4 prasky zo sklenky o 00:30 priblizne a dopadlo to tak ze sme maly brutalne velke haluze a isli sme do hospody :D tam este asi 4 deci chlastu a bol som tak zniceny ze som isiel o 6:30 do postele v ktoej som chytal este strasne haluze (napr. ked som zavrel oci tak som padal zo skaly do neznama ) = najhorsie stavy co som kedy mal uz to nechcem zazit :) aj ked si dost nepamatam
sem si asi podobnej :D
Libi
Ja bych se u huleni prirovnal k Jakyllovi & Hydovi... Normalne jsem ukecanej extrovert, co si rad povida s lidma, dela forky a bavi se...
Kdyz zahulim, mam okamzite nejcervenejsi oci z okoli... Prestanu se bavit, sedim a cumim. Pokud nekdo komunikuje se mnou, tak se dokazi bavit normalne (az na ty extremni stoned stavy, kdyz clovek neudrzi pozornost na tri slova po sobe), ale sam od sebe se bavit nezacnu, ziju si ve svym vlastnim svete v hlave...

Kdysi pred x lety jsem to tak nemival, to jsem si dokazal povidat a smat se na cely kolo treba dve hodiny v kuse. Ale pak to preslo. Nevim cim to, mozna ze jsem kecal kraviny (coz k tomu samozrejme patri) a lidi kolem se mi smali, mozna proto, protoze nikdo nechapal ze mam uplne cerveny oci (vzdycky 10x vic nez vsichni ostatni). Ale kadopadne jsem potom vzdycky po huleni propadal schizofrennim pocitum, ze se na me porad nekdo diva, ze se mi smeje atd., takze ted hulim jednou za pul roku a ani mne to nechybi...

Rad si zahulim, kdyz jsem doma a nemam co na praci, takovej ten pohodovej high, kdyz se clovek diva na bednu, na filmek a nebo neco dela na pocitaci... Pekne to utece, ale kdyz chodim mezi lidi a nebo na nejaky akce, tak rozhodne bez travy.

Kazdopadne na pestovani nedam dopustit, ty malinky zeleny potvory miluju :P
Arogantní, agresivní a nacionálně smýšlející :D
barbastell
citace:
Původní příspěvek od Sgt.Pepper
Arogantní, agresivní a nacionálně smýšlející :D

Nehul:D
FatJoe
Zdar tohle je kombinácia- Borovička, dobre hulenie a hríbiky.
Ja som o tom neskusal ale počul som o típkovi, siel na biku a do cesty mu skočil jednorožec tak sa vyjebkal...
Ja sem zatial miesal len marhu s chlastom, všetko sa točí, padám do zeme, je mi zima a zároven sa potím- ale vždy ked mam takéto stavy sa pobliju!!!
Cisto len marihuana ma už nejak prestáva baviť už to neni jako na začiatku...
Ludia s partie mi hovoria ze zachvílu prejdem na niečo tvrdšie ale mna to neláka...
Asi prestanem huliť ale bude to tazke, lebo hulenie je moj kazdodenný harmonogram-Zdarte
citace:
Původní příspěvek od Sgt.Pepper
Arogantní, agresivní a nacionálně smýšlející :D



Toz to mame podobny... Muhheheh
Uroboros
citace:
Původní příspěvek od Libi
Ja bych se u huleni prirovnal k Jakyllovi & Hydovi... Normalne jsem ukecanej extrovert, co si rad povida s lidma, dela forky a bavi se...
Kdyz zahulim, mam okamzite nejcervenejsi oci z okoli... Prestanu se bavit, sedim a cumim. Pokud nekdo komunikuje se mnou, tak se dokazi bavit normalne (az na ty extremni stoned stavy, kdyz clovek neudrzi pozornost na tri slova po sobe), ale sam od sebe se bavit nezacnu, ziju si ve svym vlastnim svete v hlave...

Kdysi pred x lety jsem to tak nemival, to jsem si dokazal povidat a smat se na cely kolo treba dve hodiny v kuse. Ale pak to preslo. Nevim cim to, mozna ze jsem kecal kraviny (coz k tomu samozrejme patri) a lidi kolem se mi smali, mozna proto, protoze nikdo nechapal ze mam uplne cerveny oci (vzdycky 10x vic nez vsichni ostatni). Ale kadopadne jsem potom vzdycky po huleni propadal schizofrennim pocitum, ze se na me porad nekdo diva, ze se mi smeje atd., takze ted hulim jednou za pul roku a ani mne to nechybi...

Rad si zahulim, kdyz jsem doma a nemam co na praci, takovej ten pohodovej high, kdyz se clovek diva na bednu, na filmek a nebo neco dela na pocitaci... Pekne to utece, ale kdyz chodim mezi lidi a nebo na nejaky akce, tak rozhodne bez travy.

Kazdopadne na pestovani nedam dopustit, ty malinky zeleny potvory miluju :P


jj stalo se mi uplne to same a nejen nam... spousta lidi dojde do jakehosi stadia kdy jim to prestane delat dobre ve spolecnosti... nekdo to tu nazval ''akvarko'' vnimas okoli ale nemluvis a kdyz jo tak oni neslysi, je to docela schyza. Chvilema jsem uvazoval jestli se u me nevyvinula jakasi socialni fobie ale myslim ze jsem nebyl daleko. Nastesti mam lidi i spolecnost lidi rad, jen to jaksi nedavam zhuleny, ale urcite se to projevilo v tom ze jsem tizsi a uz nebyvam stredem pozornosti.
Ja jsem tuto zmenu zacal pocitovat po skole kdy skoncil ten ''bezstarostny'' studentsky zivot, prislo hodne novych problemu a stresu od kterych mi huleni neodlehcilo ale spis je zintenzivnilo. Nemalou miru na tom maj i lidi se kteryma hulis, jsou taci co si toho vsimnou, ze nejsi ve svy kuzi a zacnou mit narazky a rejpat misto aby te podrzeli nebo uklidnili, tyhle situace krasne startuji zminene stavy uzavrenosti, akvarek, stih... dost casto to stacilo prechlastat ;) nebo si dat dlesi pauzu a rozmyslet si v jakem prostredi a s kym si toho jointika dat. A jsem za to vsechno rad protoze mi to navratilo ono koureni do roviny svatecni, relaxacni...
V dobach kdy jsem mival tyto neprijemne stavy nikdo s meho okoli ani ja nevnimal travu jako posvatnou rostlinu, ta degradovala pouze na konzumni material denniho uziti... :(

ted nevim jestli nejsem trochu mimo a nepatri to jinam... :)
pěkně napsaný...z těch huličů co znám, se najde maximálně 5% lidí kteří mají respekt k bylině ... a asi 50% z huličů co znám to bere jako každodenní konzum ... jak smutné :(

o tý sociální fobii to můžu potvrdit za sebe i za jiný že přesně podobně takhle se to děje i u nás
posvatna bylina?? klucii... toz ja nevim... je posvatny pivo? nebo slivovice? ne, neni a proc by mela byt posvatna rostlina konopi?
taky nechápu, co je na ni posvátnýho... dyk je to jenom odproštění se od reality.. na chvíli dodá pocit pohody a energie, ale toť vše... možná, kdybyste to začli brát jako pořádnej konzum a filozoficky se v tom nerochnili, třeba by Vás ty socieschýzy přešly
Uroboros
No nemusite to brat primo doslovne, modlit se k marihuane asi nebudu ;) ale mysim, ze ve srovnani s alkoholem ma jeji uziti trochu vyssi duchovni hodnotu. Znam par lidi, obcasnych kuraku co sahnou po jointu prave ve chvilich kdy neco tvori, kdy maj nejakej problem, nebo potrebujou neco do detailu promyslet a prave ve stavu HIGH jim to jde lepe, hloubeji (neco jako ty filozoficky chvilky na lsd) :) Zalezi z jakeho uhlu se na to podivas a taky podle toho jak se to zrovna hodi nebo potrebujes...

a pivo!? no jasne ze je ty vole! takove cepovane v lete na zahradce, dyt to je jako dar z nebes :beer:

a slivovice je Lek! lek na telo i na dusi... :sun:
tak pro mě skoro posvátná třeba je a vy když to nechápete tak to chápu :teef:
a taky na druhou stranu jsou časy kdy ji beru jako každodenní věc zevšedněnou a to ta posvátnost jde někam. dá se říct že když ji mám málo, vážim si jí...jako se všim
SkeletonX1
no tak ja kdyz zahulim, tak uplne nejvic kecam, ocemkoliv a dlouho, ale spise az v dojezdu, na zacatek je lepsi mensi adrenalin (pr: sankovani) :D :mutant:
hypiz
hulim mimo pracovni dobu takze jsem vetsinou pozitivne a vesele naladeny :D
flySter
ako kedy, niekedy mrtvy niekedy battery full, rad ale pocuvam a vsimam si okolie...niekedy si vsimam take detaily ze sa cudujem preco este niesom v tajnych sluzbach...a to aj v cistom stave ,som detailista proste
piis
Shooter1
No tak já, když jsem zhulenej, tak jsem uplně tichej, smutnej, bez ničeho a přemejšlím na milion věcí, který stejnak zapomenu. Vždycky mám po tom hroznej hlad, občas to ovládnu a jindy se nažeru až prasknu že je mi blbě 4 hodiny. Vždycky když příjdu domů všichni spí a já si musím sednout k televizi a vůbec nechápu vo čem to je...a musím počakt než jsem normální a pak jdu spát, abych se ráno neprobudil a nebyl ještě na kaši. Teď to hodně omezuju protože mi to leze docela dost do hlavy a znáte to...občasný výpadky paměti(krátkodobá paměť). Už jsem nehulil přesně 34 dnů a je to lepší.
FatJoe
Predtým ako zahulim s každým by som komunikoval, aj počas hulenia komunikujem a ked som uz zhuleni som ticho nemam si s nikým čo povedať. len by som pocuval a rozmyslam nad debilinami. napr:
nesmrtelnost chrústa
BoBoR
ja nemavam nikdy stavy ze sa smejem...ja sa vkuse psychicky zmotavam ze chodim po schodom-a pritom po rovnej zemi alebo take veci proste...vkuse som ticho , nereagujem na nic , a som vo svojom svete a je mi fajn :)
a kamarat minule sa zacal nozom zahanat :( ...potom na dalsi den na mne dake hmaty skusal a tak...a to ma rusilo...vracalo ma to spet z toho mojho sveta...odvtedy som s nim nefajci......
30SecToMars
Spomalený, niekedy v depresii a iba málo krát som mal vyslovene veselé stavy.
Wakalaka
Samo kdyz sem spalenej tak mam priznaky jako ostatni ale hlavne jsem strasne nadrzenej, mam silene velky sexualni apetit. Zajimalo by me jestli to ma taky nekdo, jetsli to je bezny...
Specnaz
To záleží od okolností a od spoločnosti v ktorej sa nachádzam no najčastejšie vysmiaty a ukecaný ako lečo.
tuhle jsem si zahulil a připadal jsem si jako autista... při dialogu s někým jsem čuměl mimo a v hlavě mi lítala jen samá čísla, která používám jako hesla a nebo nějak jinak se mnou souvisejí...

no prostě hašiš se skankem
Jaby
to je jak kdy, někdy se nehorázně zhulim a směju se všemu, ale to dost záleží na modelu, někdy je to třeba brutální model ale já jenom sedim a v hlavě mi jede milión myšlenek a nevšímám si okolí
Kokesh
Ja to mam podle toho jak moc si zahulima co to bylo za travku... nekdy se smeju 5min v kuse az me boli bricho a nekdy si zahulim a a cumim do blba a nic me nebavi ... ostatne nejlepsi je hulit v parte ... kdy mate kolem sebe hodne zhulenejch kamaradu a amte se komu smat..:D best... Lets smoke !!
Kac
ja si namaximum uziju hulo jen kdyz si ho dam v klidu sam, treba v prirode na louce a k tomu si pustim nejakou psycho hudbu napr Doors a pak se musim rozhoudnout jakej stav chci mit, bud budu premyslet a hrat si se svym podvedomim a fantazii, nebo budu chodit ruzne po cestach a zasnout nad krasou okolni krajiny. S kamarady uz me to moc nebavi, vetsinou jsem zasekanej a nic nerikam, nebo se dokazu bavit jenom o uplnejch srackach protoze mi mozek nepremejsli. Nalada se meni podle modelu a podle aktualniho stavu psychiky.
das si a nevis
ja sem normálnější než když sem normalní..........:D
smolky222
Ja keď som spečený tak neviem ustáť ani jeden trik na sk8. Proste úplne chabé kontrolovanie svojej rovnováhy. Ako to je u vás?

Inač keď som sfajčený tak niekedy sedím čuším a rozmýšlam a inokedy behám smejem sa rozprávam sa s každým. Asi to závisi od toho čo húlite, odroda a tak. Niekde som čítal že po SATIVE ste aktívny a po INDIKE vás od*ebe
pan vypálenej
no tak to já když se vypálim a pak mam dělat něco užitečnýho, tak je to paráda. čas plyne krutě pomalu a já všechno stáham tak za 2/3 času než bych to dělal normálně... dřív sem se bál chodit domů zhulenej, že bych mlel sračky nebo tak, ale postupně sem si nějak zvyknul. teď už přijdu domů klidně hned po brku a nikdo nic nepozná. jde o to chovat se jako normálně, přirozeně. a ne se pořád stresovat a bát se že to na mě někdo pozná. když pozná, tak co. svět se nezboří a já aspoň nebudu muset dál nic tajit před konzervativníma hovadama ;)
pan vypálenej
smolky222: na sk8tu nejezdim, ale občas si zakopu s hakysem. a když sem spálenej, tak to vůbec nejde!!! i ty nejjednodušší věci sou najednou nemožný :D ale zase když si sednu k PC a dam si nějakou střílečku, tak je to boží :-) všechny kosim a jde to úplně snadno a lehce. vyskočit, střelit, popoběhnout, vystřelit :-) reflexy se mi o dost zlepší, třeba trefim někoho ve vzduchu za letu nebo když sám někam skáču a tak, prostě věci který bych si jinak nedal
j.d.
vnimavy,premyslavy,tichy ze zacatku casto depresivny,uzkostny,zmeteny ke konci uvolneny. filosofujem v hlave. v poslednej dobe je joint ako vylet vydim hlavne negativne veci, ked sa vratim som zas v normale a snazim sa vyuzit to co som vydel aby som bol lepsi clovek. ten strach je hlavne z toho ze vydim ako si vytvaram zivot/osud a nezda se my vsechno co delam a podporuju v poradku (napriklad se pozru na sve adidas boty a rozmyslam nad tym jak nekde v cine lidi roby jako otroci a nase spolecnost na nich zaraba, nebo ze sem zly na svou mamu a pod.)
palma
ja sem v pohode...nejsem nejak uzavreny..no kdyz nejsu zrovna STONED ze :D ..jinak nadrzeny mno urcite kdyz je tam nekde hooodne:D pekna holka a pritahuje me svim vzhledem tak to vobcas zkusim... ups :D
spice-man
ja si vzdy rad dam ale za dve hodiny som dost unaveny co sa mi so Spice nestava
citace:
Původní příspěvek od spice-man
ja si vzdy rad dam ale za dve hodiny som dost unaveny co sa mi so Spice nestava


Tak to hulis asi nejaky cutky prezraly, ze se ti po tym chce spat....
hard110
nikdy sommm nebol veseli ganja ma vždy utlmy a chce sa mi strašne spať---- vždy!!!!!
MadEGG
tedka co hulim uz jenom jednou za cas.. asi prumerne 1x do tydne.. vyhradne kdyz je hezky a vse nasvedcuje dobre nalade, tak jsem z toho nejvic high.. chlamacky zase jako kdyz jsem zacinal hulit. nejlepsiv zime si dam asi zasejc voraz :)
flatboy
kua, co tady čtu tak polovina lidí má nějakou depku když jsou zhulení... proč to teda hulíte, když vám to nedělá dobře???
Hašulda
veselej, vyrovnanej :D uspokojenej no nejvic v poho jinak bych nehulil jak rika flatboy..
MadEGG
2flatboy: protoze si to nedokazou priznat :) ja to kvuli tomu vyrazne omezil a pohodka :)
ivory
zavisi od modelu. niektore su klasicke vysmiate, nadrzane, spolocenske a vesele stavy, ine introvertne, hlbave a premyslave.
to flatboy:Protože si proberu sám vlastní život a je to dobré... :)
knedlajs
nejradsi sleduju TV a připadá mi že bych moh dělat profi kritika :) protože vidim každou chybičku :) ale zatim každou věc na kterou sem koukal nenávidim :) třeba ranč u zelené sedmy a nebo 3 mušketýři . jináč se my střídaj stavy introvertní a extrovertní prostě asi podle nálady no.. a navíc mám supper moc autosugesce prostě si řeknu ted bych moh mít takovejhle stav a v tu ránu ho mám :D
Pan Káč
většinou když hulím sám tak sem zamyšlenej a přemýšlím nad uplnyma hovadinama a když sem s kámošema tak většinou nejvíc vychlámanej
Marry
Tak já když se zhulim tak sem většinou taká zamyšlená...Všici si myslí že sem unavená a že bych spala, ale já vůbec nespím, taky se bojím že se ztrapním a myslím pořád abych něco neudělala špatně...když někdo něco řekne vztahuju si to na sebe..asi sem nějak paranoidní nebo co..jednou, což bylo nejhorší co sem se zatím zhulila sem viděla jak mě někdo znásilňuje, prostě úlně horor...Když sem s hulením začínala smála jsem se...ted už moc ne...docela závidím těm co se smějou, ale třeba to ještě časem přijde:-D...Myslím že u mě záleží na společnosti...Když koukám na film tak to vůůůbec,ale vůbec nechápu:-D...ale zase když poslouchám písničky úpně je prožívám...:-D
MadEGG
2marry: prestan tak na mesic az na 3 hulit a pak se zase budes smat. a hul sativy ne indiky.. po tech se spis zasmejes ;)
HERBSMAN
citace:
Původní příspěvek od MadEGG
2marry: prestan tak na mesic az na 3 hulit a pak se zase budes smat. a hul sativy ne indiky.. po tech se spis zasmejes ;)


Tak to asi těžko anežko!
Přestal jsem na půl roku hulit,ze dne na den a až jsem zase začal, tak se to více-méně vrátilo do původního stavu, když jsem hulíval.
A žádný pak se zase budeš smát se nekonalo.
Tohle konstatování je celkem nepravdivé! Pohledem mýma očima a subjektivním názorem mého mozku!
Když zahulím, jsem hladovej, nadrženej, uvolněnej a veselej.
Pokud hulím doma, tak následuje "žranice" a červený trpaslík.
MadEGG
2herbsman: tak to ses asi nejakej divnej :D a nebo hulis indiky. Jako je jasny, ze se to casem vrati zase do normalu. ALe jak uz proste nebude telo na THC zvykly, tak tech prnich par zahulu po delsi pauze je peknej odvaz.. sam jsem si to takhle vyzkousel uz mnohokrat. Nejsem zadnej zelenac ;) Po delsi pauze uz jsem hulival jenom tak jeden krat do tydne a vyhledaval jsem sativy a rezal jsem se casto tak, jak kdybych hulil poprvi v zivote. Ale tak je mozny, ze to na tebe pusobi jinak. Nvm, neni muj pripad :)

peace
lajdak
hehe pred tydnem jsem si po 11 mesicich zahulil, bylo to docela krusny, strasne se mi uvolnily svaly a ja mel co delat s koordinaci, musel na me bejt moc peknej pohled :-))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma