Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 
Jací jste když zahulíte?Vase pocity z huleni Co pri tom pocitujete.Různe uvahy na GAN - Klikni zde pro originální téma
Kuře
Já když sem zhulím tak se taky bojím že na mě všichni čumí a věděj že jsem skouřenej ... prostě mě to štve když si dávám špeka tak si říkám že mám gut náladu a prot oto bude taky gut .)Někdy přemejšlím o věcech který jsou fakt magořiny ale pro mě dávaj takovej vnitřní pocit že já tomu rozumím :)
Když se potkám s lidma s kterejma hulím a to je většinou parta 4-5 lidí víc ne protože to pak není vono ... my se známe máme vo čem pokecat nemám rád ale kdžy se skouříme a příde někdo neskouřenej a má kecy ''čus smažky, Už jste zase vysmažený co ?'' a další takovýhle sra*ky to mě fakt sere
doufám že se taky někomu přiblížil ten jeho stejnej stav a bude mít chut na malého osobáčka :)
Já většinou potřebuju něco rozebírat, vymejšlim různý teorie a definice něčeho, ačkoli pak musim svoje tvrzení zase dementovat, jelikož mi dojde, že to byla hrozná pitomost a jestli mě někdo slyšel, tak mě bude mít za debila.
Dřív jsem většinou seděla, mlčela a poslouchala, teď mám potřebu mluvit s někym. Blbý je, když kolem zrovna nikdo neni.
Dubinek
No tak to já sem tudle kecal o něčem, co vůbec nemělo pointu, což potom ale byla největší prdel :D Ale jinak jak kdy... Občas je člověk trochu vytuhlej, občas je vysmátej, takže asi takovej mix toho, co sem všichni píšou :)
Shorty*1
Kdyz si zahulim lampu moc dobrou lampu tak su takovej mimo psicho a kdyz nakej venecek tak su vysmatej jak kokot......,,,,,,,........,,,,,,,,,.....
Ondřej
Mě baví konverzovat o pitomostech, zas na druhou stranu je fakt, že přestože moje znalosti z matematiky jsou rovny nule, onehdá jsem dokázal vypočítat kvadratickou rovnici a dokonce i správně :) No jinak jsem za zhuleného stavu dost ukecanej (no ale to i za střízliva), baví mě si zpívat (no, kolikrát jsem se přistihnul jak pěju na ulici plný lidí :) ), a taky si dost zhulenej ulítávám na pořadu Události, komentáře :)
chuck53
HEH no ja sem vzdycky strasne ukecany a reknu hnedka co si mylsim..normalne mivam zabrany,abych treba nekoho neurazil nebo tak kdyz me neco napadne...ale kdyz sme zhuleni vsici tak je to stejne vsem jedno...jinak je uplne huste koumat nejake veci jako takove ktere potom realizujem i strizlivi...jj a nekdy mam i zachvaty smichu..
Lemur
ja brutálne moc kecám a potom si polovicu z toho nepamätám a milujem keď sa ma niekto spíta ako som to vtedy myslel :D
:crazy:
katuš
vždycky záleží s kym a co hulíš
HeRB
niekedy to fakt bolo super..zachvaty smiechu..plavanie vo vzduchu..teraz som sa uz dlho nesmial..uz je to skor "filozofia"
Kapka1
No u mě to dost záleží na modelu, a taky hlavně na tom, jak se to kouří...
Brko je už takový všední, ale je skvělý. Nej mazec je přes skleněnku. To jsem objevil teprve nadávno.
Většinou máme ty stoned skéra. Ale pokaždý je to jiný. Nerad hulim pořád stejnej model.
Ta vysmátost, už není, co bývala. Dost málo jsem vysmátej. Maximáně tak po nejakým venkáči, kterýho si musim dát čistýho :)
No většinou jsem ale dost filozoficky zaměřenej, s kámošem jsem 2jak, takže navzájem chápeme svoje teorie, pocity a rozumíme si. Nerad hulim v partě nějakých debilů, co furt melou otom, jak jsou namrdky. Jo, když si dám víc, a pustim si hudbu, dost přemýšlím, někdy až moc. Ale přišel jsem na jednu skvělou věc:
Psát a číst třeba filmové recenze je uplně nahovno, protože je to jen subjektivní názor toho člověka co to píše. Když se mu to líbí, neznamená, že se to bude líbit i ostatním, takže nic takovýho nečtu, protože si na to pak názor vytvořím sám.
Pravda neexistuje, to co je správný, je jen to, co se člověk líbí. Každej máí jinej názor a pro každýho je dobrý něco jinýho, takže NIKDO nemůže určit, co je dobrý a co ne, co je pravda a co ne. Buš je dobrej, ne neni. Nikdo na světě nemůže určit co je dobře. No :D tak trochu filosofie.
Nejradši teda jsem s nej kámošema, co si rozumíme a umíme si navzájem popsat stav, vím, že když jsem třeba stoned, tak on je taky.
Někdy je to absolutně nej stav ( např po tý skleněnce : ) jsem "happy" ( nemam rád to slovo, ale hodí se ) plnej energie, což se moc nestáva, chut hrát, hýbat se, mluvit a smát se a skákat. No to je opravdu jenom vyjímečně. Taky po nějakým modelu je chut tancovat a nechat se unášet hudbou. :) chápete
Taky jsem přišel na to, že mě čase omrzí hulit, neříkám, že ořestanu nadobro, ale marihuana mi už nebude dávat, to, co dávala nazačátku.
Taky jsou modely, při kterých mám přivřené oči. U nějakých zase ne, třeba je to naopak. Jo a moje specialitka je vytváření "rytmů" když jsme zhulení. Chce to dobrej hudební sluch, a to děláme s kámošema pořád. Třeba pusou ( ale ne beatbox :) ) mlácení do lavičky, dupání atd a přináší nám to velé potěšení. Hlavně když se vzájemně doplnujeme a překkrýváme.
Vetšinou mám po zhulení, na dojezdu, divné stavy v podobě podráženosti, klidnosti, ale neni mi moc dobře, cejtím, že jsem hoodně unavenej, takovej vypotřebovanej, ale mysl je schopná pracovat. Když jsem zhulenej, jsem schponej bádat a ponořovat se do své mysli. taky jsem přišel na to, že když se hulí čisté hulení ( sklo, bongo ) tak je t jinej stav, než brko. podle mě se na ten kouř vážou látky z tabáku a papírku a vytváří to takovou divnou směs, která to hulení kazí, takže ten stav je třeba pak divnej, ale kdyby se to dalo čísté, je prostě čistší.
Taky někdy mívám paranoidní stavy, ale spíš se třeba bojim, bojim se že se leknu a bojim se klidu a tmy ( ale jak kdy ) podle prostředí a společnosti se mění nálada. Jsem schopnej se adaptovat, ale jen při některých modelech a určité davce...
JAHmaican
Jo u mě taky na modelu, ale většinou mývám takový blbý paranoidní stavy, že se s nikym nechci bavit , záměrně se vyhejbám lidem a tak...Párkrát jsem už i utek z hospody.
Ted už hulim jenom příležitostně, většinou v hospodě, když už mám něco vypito, jinak mám zase ty paranoidní stavy :( :(
Když si takhle občas večer zajdu na šluka sám, tak chvili přemejšlim a to je v poho...
drtikol
kdyz si zahulim, sem zhulenej... :afro:
kurdt
U me zalezi na modelu.Nekdy mam hodne vysmatej stav a jsem na kazdyho hodnej a veselej a nekdy se zaseknu a jsem zaseklej a neni se mnou rec.Nekdy premyslim nad podstatou vesmiru,atd.Ale jeste se mi nestalo,ze bych byl po huleni nejakej neprijemnej nebo agresivni.Vetsinou spis "ujetej" :D
cilum
no obecně po THC sem strááááášně hodný ale fakt :D někdy si říkám až moc.... sou prostě věci kt. bych kvůli svým zásadám neudělal ale zhulený mě někdo o něco požádal a já to kvůli němu udělal (a doplatil na to....) i když to bylo proti té zásadě.....
a ukecanost samozřejmě taky jenom nevím esi to vůbec můžu hodnotit pže sem strašně ukecaný i bez vlivu čehokoliv..... :)


no a po hashu sem strašně vnímavý něco jak na kloboučkách :frog:
khook
Já si po brčku připadám jak na jiný planetě , lidi mi připadaj uplně jinak myslící a uvažující a jednající .

Někdy mám schízu , někdy pohodu ,ale hlavně když sem skouřenej tak
nerad chodim kamkoli do společnosti vyjma mých přátel.Nevim proč ale
mám z toho schízi. Asi znáte ne ? :D

No a někdy (hlavně dřívjejc) mi příde že když něco dělám , tak se mi to daří jaxvině a řikám si že střízlivej bych to takle dobře nevymyslel,ale
vono je to uplně navopak. Dělám píčoviny a sem nešikovnej.

Koordinace pohybů a myšlenek de DPC :D
kafevar
Ukecanej. Ale maximálně. Nezajímá mě, že to nikoho nezajímá, prostě všechno všem řeknu ať to chtěj nebo nechtěj slyšet. :)
JAHmaican
Všichni jste ukecaný jo??? A nepletete si to náhodou s alkoholem:D:D:D????
Povětšinou zblblej a povídající proč to jen hulim :D
Lahvan_FlaskiCZ
nedělám píčoviny jako za střízliva. :D
Vladbur
Když se zhulim,tak sem veselej,je mi dobře,užívám si jednoduše stavy,sem vypatlanej.Jednou sem se zhulil,a nepromluvil jsem za celý 3 a půl hodiny ani jedno blbý slovo.Sem tam mám i haldy-tím myslim slyšiny,ale jen občas,jinak sem v pohodě,a nic mě nerozhodí a nenasere...
kostě
to ja když sem v pi*i moc, tak dokážu beatovat celé hodiny sice pořát dokola takže asi po 10 minutáh to každeho sere. potom přicházi stav, že se odpojím od party nabyju si sklíčko vylezu na nějaký kopec a užívám klidu a pohody. nakonec se dobře naladěn vrátím k ostatním a zábava pokračuje.
Nesmyslnost
Já jsem většinou tichej a plachej....
No sem prostě zhulenej
Majko666999
ja uz momentalne nehulim no pretym vzdy ked som sa zhulil bol som velmi mierumilovný a všade kde sa dalo som zaspal a ked som prisiel domov zjedol som vsetko na co som natrafil
Moje
Docela na kaši:sun:
Kubííííík
Když jsem doma,tak si ulítávám na hraní všemožnych ptakovin na počalu a nejvic dlouho čumim na kytky na balkoně. Jinak zhulenej v hospodě,jenom lítam a shaním lidí na stolní fotbálek,pač bych tu hru mohl hrat pořad a zhulenej je to nejlepčččííííí.
loweNature
nehorazne sprosty,zabudlivy,precitlively,občas depresivny,zadumčivy-malo toho narospravam...je toho moc-zaleži na situaciji
Budeh
Jsem v pohodě, přátelskej, ukecanej, milej, přímej, tvořivej, přemýšlivej, zafáranej,fylozofickej. Vlastně bych měl bejt zhulenej furt bo jinak jsem uplně jinej.
asi takovej jako všichni ostatní..
sem tam zevlování, sem tam něco jinýho..
prostě v pohodě...
CZO
Já když jsem zkouřenej,tak každopádně mám zarudlý voči,takže na mě každej hned čumí,čož mě pěkně sere!!!!!Nesnášim ty co nám řikaj že jsme zase vyhulený a tak....
Jinak při zhulenosti jsem spíš klidnej než akční,ale záleží hlavně na modýlku....Stolní fotbálek při zhulenosti je mazec a hraní PC po síti ještě větší!!!!
Peace
Spawnmaster
Většinou mě to utlumí, i když hodně záleží na tom, mezi jakejma jsem lidma, jesli mezi známejma nebo neznámejma. Někdy ale taky příde taková ta schíza, že se mi zdá , že každej čumí. Ale ona to je vlastně pravda, pže na mě furt každej čumí :-)
Ondřej
No já jsem občas po trávě v pohodě, jen se mi občas stane, že chci řešit problémy - to se pak všech ptám, jestli mají k vyřešení nějakej naléhavej problém :D Ale poslední dobou mi taky několik lidí řeklo, že když jsem zhulenej, tak se mě bojí. To mě docela zarazilo, protože já nejsem drsnej ani vzezřením ani povahově...Záhada...:D
Ondřej
A taky koukám, že zhulenej píšu pěkný blbosti :D Nemá tam být "Já jsem občas po trávě v pohodě", ale "Já jsem po trávě v pohodě"

Nebo já nevim, ale lidi to říkaj :D
BASE
Vysmátej(někdy) když něco povidám tak za chvíly nevim co sem říkal prostě na pohodu.
Kubííííík
Třeba ti čouhá bouchačka z kapsy,tak se pak nediv,že se bojí:)
triss
já sem stoner:(....vždycky mlčim i přesto že mě napadá spousta keců co bych řekla nahlas jenže když se o to pokusim tak ze mě vyjde jen něco jako mhhmmlkmmphmm a všichni se jenom vyděšeně votočej a podívaj na mě:D.....takže já vždycky mlčim a dost mě to sere a nevim co s tim....no ale během tý doby co ostatní komunikujou tak já si ulítávám na svý vlastní fantazii.....třeba vidim dřevěnej sloup a v duchu si rozeberu celej jeho osud - jako z jakýho stromu třeba pochází a ten strom zas je z jakýho lesa atd. :D.....jo a mám panickou hrůzu z jakýhokoliv přemis´tování protože v době tak hodinku po zhulení brčka - tedy v největším high mám pocit že chodim jako tučńák ve vodě:D:D:D!
JAHmaican
Tiss: Jo!!! přesně takovýhle pocity taky zažívám...
Janísek
triss:
bud ráda, já zase hubu nezavřu:D skáču furt do řeči:-) otáčím témata..když se chce někdo vrátit, má smůlu, protože já se nadechnu a jedém:-) a oni stejne už neví co to chtěli:-))) ale když nemám náladu, tak taky mlčím...furt si něco řeším v hlavě, nebo stoupnu ke stojanu. ted vesměs chodím hlit ke kytkám = tzn i zewlit:-) ale the best..hulit úplně sama.Miluju:-)))
Jeck Herer
u mě to záleží při jaký situaci se zhulim... třeba když je ňáká akce,prostě kalba,je zábava,spousta lidí,kecáme a smějem se,tak když si v tuhle chvíli dám brko ňákýho dobrýho modelu tak sem vysmátej,skvělá nálada,prostě v poho!!směju se třeba tak šíleně že druhej den mě bolí břicho z toho smíchu a i mě bolí držka... ale když přídu třeba nasranej ze školy,přeteklej učitelskýma kecama,apod. a dám si brko tak spíš jenom tak sedim,bez energie a přemejšlim.. vobčas mám chuť se jít projít a prostě něco koumám... no neni to vono,nejlepší je prostě dávat si brka při pohodovej chvílích,nebo jentak z kámošema když je prdel,a podobně... nejsem typ kterej by hulil jentak běžně denně 6 brk.. to pak nemá cenu hulit,když sou pocity po brku v takovymhle stádiu úplně na howno... taky sem dřív takhle hulil,hodně,ale asi půl roku a pak sem půl roku nehulil wůbec a teď sem se k tomu asi před rokem zase vrátil a hulim když je na to dobrá chvíle.. většinou tak 2x tejdně,a taky záleží na modelu co mám.. když nic nemám tak třeba 2 tejdny nehulim.. :-)
Vladbur
Někdy kecám blbosti,rozebírám hovadiny,moc přemejšlim,nepamatuju si nic co sem řek před minutou,často záchvaty smíchu z toho že se někdo zasměje,jsem línej lízt po stromech,nebo jít po schodech,mám hlad že bych sežral celou lednici,když jsou zhuleny mí přátelé,tak je haldim otázkama jako sou:kdo,kde,kdy,co,jak,proč,komu,kam,jo,ne,atd blbosti.Dřív sem hulil tak 2-3 brka deně,ale to už je tak rok,ted mám tak 2-3x za tejden,ale když už hulim,tak to stojí za to:D
Pan Ker
Hodně taky záleží na původní náladě, jakou mám než si zahulim, taky samozrejmě na modelu a tak... Takže popis stavů je asi dost neobjektivní. Ale zpravidla jsem dost mlčenlivej a hrozně přemejšlim...o všem možnym, klidně i nějaký složitější logický úlohy(to mě baví nejvíc a jde mi to i líp než kdybych nezahulil), ale jak se můj myšlenkovej proud ubere směrem k mejm osobním problémům je to v prdeli...mám pak takový depky, že bych vám to nepřál. Taky nemůžu bejt v moc velký partě lidí a mezi lidma obecně. Mám rád jen takovou pohodičku...pár kámošů, někde v přírodě nebo u někoho. V poslední době jsem začal hulení omezovat(narozdíl od dob, kdy jsem byl schopnej zhulit až 10 špeků za večer)a dost mi to svěčí...stačí mi dát prda jednou, dvakrát týdně... Když si teď po sobě tak čtu, jakej jsem když zahulim...tak je to vlastně paralela k mejm normálním vlastnostem, jen to člověk zhulenej trochu jinak vnímá...
nidecker
Jsem stejnej jako normálně - veselej a ukecanej. Jenom je to vo něco víc :)
Kelly
Nu to já když sem zkouřená tak sem dost vysmátá,vždycky skoumám lidičky kolem mě-cenťák po cenťáku a taky když sem zkouřená tak mám chuť furt něco podnikat.To sem schopná se i houpat na stromě hlavou dolu a taky dost často sem dost "hravá".....
Jack_Herer
Jaký jsem, když jsme zhulený..., Noo to je různý, podle toho jaký model zrovna hulím.
Někdy bývám strašně moc vysmátý a dělám samý blbosti, rozesměje mě každá blbost a tak...No a jindy mám spíš takový koumací stavy, kdy prostě sedím na místě a vymýšlím nejrůznější teorie....Třeba proč je nebe modré, jestli je vesmír nekonečný, jak by se dalo furt hulit a to tak, aby to na vás nehuliči nepoznali atd...
Někdy se mi chce něco dělat a tak jsem pohybově velmi aktivní a jindy zas chci sedět na místě a nedělat nic. Někdy mi vadí zima jindy horko...prostě je to opravdu hodně rozdílný a záleží na modelu, co zrovna mám :)
Mr Proč
heh, zhuleny :D
Hodně záleží na odrůdě.
Po sativách jsem takový akční, furt bych něco kutil, prostě všichni blbnou jak malí a šíleně upovídaný a vysmátý, často se mi stává, že mi stuhne ksicht a nejde zavřít, furt se na všechny usmívám jak jaksik jehovista :D.
Po indikách zase sedím, nic se mi nechce, šíleně dlouho přemýšlím, někdy se stane, že sedím, najednou vstanu a začnu někde utíkat, pak se zastavím, a vůbec nevím co robím :D.
A nebo mě taky baví, což kutíme hlavně přes zimu, dělat komunistické besedy :D, vždycky se postavíme na takový stupínek nad tenisovým kurtem a začneme hrát Grebeníčka a ostatní věrné soudruhy z naší vesnice, taková satira, děláme si z komančů totální prdel, a jak jsme prostě zkouření indikou, ale dost, tak se mi hodně pletou slova, často jakobych je právš vymýšlel, nebo něco vyslovuju do poloviny a pak řeknu úplně něco jiného.
Prostě ganja je strašně super, ale ještě víc než hulit mě baví jí pěstovat.
Lux
ja sem docela introvert ale kdyz zahulim tak sem nehorazne ukecanej a nevim proc ale dobry huleni mi nekdy zmeni hlas je takovej vyssi a mluvim taky strasne rychle
pjsky
Nikde to tu nevydim.. ale jaci jste pred a po koureni?
Zil sem delsi dobu s nekolika kamarady na bazi temer denne sme se schazeli u kamose nebo kousek od nej v hospe na speka... Nekde se zhuli a nic, jeden z nas byl klidas a zahradnik a zhulenej chtel zabit kazdeho, kdo se jen blbe usmal :D
Kamarad K. zase zhulenej dostaval sileny napady a menil se v 2m 125kg rozchichotaneho trpaslika [vzdycky si pral byt malej a skaredej, ale priroda mu nedoprala :cox: ]
Ja zase prestaval pouzivat normalni jazyk a mluvil sem jen v terminech a dostaval skvele napady [skvele pro autora scifi, dost narocne pro vyhulene kamarady]
atp.. :D
Hyperaktvini kamarad zase casto upadal do komatoznich stavu neschopny myslet, souvisle mluvit atp.. uplne panoptikum zverilosti kdyz jsme se sesli vsichni :rasta:
ja sem prototyp cloveka kerej by mel mit v ridicaku poznamku. musi ridit jedine pod vlivem THC. kdyz ridim strizlivej tak si nemuzu pomoct ale sem hroznej zmrd. nikomu nedam nic zadarmo, rvu, nadavam, vobcas i vybiham z auta, nekdy schvalne sprasim nekoho kdo mi prekazi, lepim se na pomaly v levim pruhu a podobne. zatimco zkourenej sem velmi ohleduplnej ridic. poustim chodce, neprojizdim cerveny, nevyblikavam pomaly auta v levim pruhu, nedelam mysky. kdyz se mi nekdo cpe pred auto reknu si ,, tak jed curaku ja se neposeru,, a podobne.
celkem rozdil....
junfun
léta sem pracoval jako řidič z povolání a musim říct že mi mluvíš z duše....
dokktor
když se zhulím, tak se začnu usmívat
acheron
ja ked som vyhuleny tak som casto ako male dieťa :D ...usmev od ucha k uchu a vsetko ma zajima do najmensich detailov a udivuje ako to funguje a ako moze byt taka jednoducha vec sucastne aj nenormalne zlozita :D napr:ako funguje ruka :D ...v jednom dokumente som pocul ze na pohyb malicka je potrebnych cca 200 svalov alebo ako to bolo ...a hybem rukou a som mimo z toho kolko svalov a ako presne musia pracovat ..a este presne podla toho ako to ja chcem :frog: .

kamarat zase ked zahulime tak sa strasne boji a je hamblivi ako nikdy ...ked ide po meste tak sa vyplasene obzera ze ci ho niekto nevidi takeho vypeceneho..a do baru ho nedostaneme ani pi*i lebo sa boji ako nanho budu ludia cumiet :mutant:
HA-de-SH
2MadLion: nikdy bych neveril ze to reknu, ale jestli te nekdy potkam v aute, tak doufam ze budes "pod vlivem" :D
Lupus
ad to rizeni
ano i ja to tak vidim :D i kdyz obcas se clovek "zasekne" na jizde a zacina to byt nebezpecne :D:D:D

jinak ja vetsinou se usmivam, sem moc v pohode, rikam pycoviny, zacnu byt puntickarsky :D
Wejdas
Když jsem nahulený ( ne sám ) musím být s někým. Tak si uvědomuju jak je svět dokonalý . např jednou jsme se zasekli nad tím že cely svět je vlastně tvořen jen nežívými atomy. a tvoří vše... od svalu pres kameny až po vodu.. a už radši končím protože se na tom už zase zasekávám.
Zdar,
já když se zpukám, tak sem pokaždé jiný - jednou sem zasekaný, že se mě ani mluvit nechce a z toho sem ukecanej jak babky na trhu. :D Možná to záleží i na konkrétním modelu. Největší změnu na sobě vždycky pocitím, když po nějaký době, co pukám, na čas přestanu ... To je vážně změna jako Dr. Jekkyl a Mr.Hyde :)
TeCZko
ja se menim ve filozofa nebo tibetskyho mnicha. bud vsechno hafo rozebiram a nad vsim desne premyslim nebo sem totalne dusevne v klidu a se vsema souznim :D
Astinus
to ja jsem desne hyperaktivni ze zacatku a pak du do kolen a chce se mi chrapat.
proto si sebou beru vzdy kamose ktery kdyz zahuli tak ma docela haluze treba min.tejden se mu zdalo kdyz spadl ze zidle ze havaroval a hori mu ruce bylo to dost funy ale nej kdyz si s nema zapaloval cigaro
Joly
Zdravim,
No tak u mňa je to asi takto: Cely boží deň iba samé naháňačky, stres, nervozita...proste nervak. No ale podvečer, ked už majú všetci volno, tak to sa nemožem dočkať až vytiahnem z krabičky na poličke OCB black premium, urolujem filtra, a naložim to home growed Mazarem. Potom sa stretnem se susedem a dalšíma 2 kamošma, zvolna odpálime johana, otevreme pifka, alebo niekedy dobru palenku (slivovicu či hruškovinu) a degustujeme. Vtedy od nás opadá stres a nervozita z dňa. Je to super pokecat si takto s dobrými ludmi, jak napr. prežili den, alebo co sa dneska prihodilo. No a vlastne ja by som si hulenie ani nijako inač nevedel predstavit. Je to zmena z uponáhlaného človeka na maximálne spoločensky kludného týpka :pimp:
citace:
Původní příspěvek od HA-de-SH
2MadLion: nikdy bych neveril ze to reknu, ale jestli te nekdy potkam v aute, tak doufam ze budes "pod vlivem" :D



snazim se, snazim se....
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
ja sem prototyp cloveka kerej by mel mit v ridicaku poznamku. musi ridit jedine pod vlivem THC. kdyz ridim strizlivej tak si nemuzu pomoct ale sem hroznej zmrd. nikomu nedam nic zadarmo, rvu, nadavam, vobcas i vybiham z auta, nekdy schvalne sprasim nekoho kdo mi prekazi, lepim se na pomaly v levim pruhu a podobne. zatimco zkourenej sem velmi ohleduplnej ridic. poustim chodce, neprojizdim cerveny, nevyblikavam pomaly auta v levim pruhu, nedelam mysky. kdyz se mi nekdo cpe pred auto reknu si ,, tak jed curaku ja se neposeru,, a podobne.
celkem rozdil....


nápodobně
z arogantniho namysleneho typka na.....ironickeho namysleneho arogantniho typka :teef::D
Hyde
citace:
Dr Jekyll & Mr Hyde aneb v co se menite Vy?

...hu!...? na Jekkyla?
pjsky
:D z arogantniho mladeho nasilnika se menis na klidneho, unaveneho inteligenta? :cox:
Hyde
podle stupně intoxikace životními aditivy to lítá mezi arogantním mladým inteligentem a klidným a unaveným násilníkem... :freddy:
smoke4ever
někdy mám úsměv od ucha k uchu a všemu se jen tak nenápadně tlemím, někdy se vrátím o 15 let zpátky :o)
HERBSMAN
Když se zhulím, tak víceméně ztratím komunikativnost, začínám mít velkou chuť na sex(kterou většinou nezaženu) a dost krát jsem pozitivně naladěn. Ale poslední dobou mě ty stavy nebaví.Asi to krapet omezím :-(
vočas mě chytne po brku (spíš prvnim za ten den) ve společnosti slovní průjem a melu jednu sračku za druhou.... ale rychle mě to přechází..

páč jinak sem standartně mlčoch

ale výsledkem masivní intoxikace je spíše-----> :mutant:
pjsky
abych se priznal, me bavi az ten "den po te"
jsem takovy "orezany", vicemene nemam chut myslet, strasne me bavi rutinni veci jako uklid, nakupy a podobne k uzoufani otravne nezbytnosti :)
Ten sex potvrzuju a popiram zaroven, staci mit po ruce pocitac nebo nejakou narez hudbu a je mi to fuk.
Dej na to bacha :) nerika se snad, ze marihuana je zesilovac? Mozna proste mas na to chut porad a hulenim to jen zhorsujes, ale neresis :flamer:
m4uL
Hm koukám že většinu lidí marihuana slovně utlumuje, poslední dobou jsem měl celkem rušno a taky začínám řešit tenhle problém. Po ránu po špeku to ještě jde, ale odpolední špek už mě totálně umlčí, ale přitom nejsem ani dojebany, poslední dobou mě marihuana vůbec neunavuje a stav mám tak na 20 minut, jj ja vím dám si přestávku, no ale i tak mě to prostě naprosto utlumí, když už na to fakt začnu myslet a soustředím se na to mluvit, stejně mi to mozek neumožní a nic mě nenapadá. Je to fakt zajimavé. :D

Peace
jude
ja sa menim v moje druhe ja.....o nieco tolerantnejsie a imho celkovo lepsie :)
zdarec....
docela vám některým i závidím ty stavy,........neuvěřitelné.
jemně vypálený si připadám furt ready :D kapku gumovej,žádný haluze,co mi dělalo problém,bylo zapomínání myšlenky,prostě non souvislá věta. :D no přepral jsem to.dobrá hudba,film,jaká-koli zábava nabírá jiný rozměr.:winner:

Jinak jak kdy,jak po čem,ale většinou to směřuje do stejného bodu..zmrtvená gumma :D
Nejezdím přímo spálený ale poznám na sobě,kdy ještě v makovici chrastí,tak mi na cestě vadí málo co,spíše naopak....
:D ,ale vadí mi řidiči,co dělají zbytečné chyby a manévry....totok mě sere...a hlavně když někteří použijí blikač jen když o něj náhodou zavadí rukávem košile :eek:
Kámoš jak je spálený\řidič nákl.tatry\,jeho specialita je zůstat i 3x už jsem zažil,stát na červenou,to jsou kurwa manévry,jak po již druhé zelené jak on furt stojí banda začne objíždět,blikat,troubit,nadávat,skoro by zabili a on se jim směje jak piczka májová...a přímo do xichtů...týpka co mu drápal do kabiny,že ho chtěl zmydlit,sundal dveřma dolů,má to vykutěný :D
zastřízliva i hodinu nepromluví..
Defect
Ahoj všichni. Když si zahulím tak jsem hrozně tvořivej a pořád něco vymýšlím nebo řeším, jenže to jsou většinou samý kraviny. S kámošem jsme jednou řešily matiku, protože měl před reparátem a zasekli jsme se na druhý mocnině jak to s ní vlastně je :) (to jsem z matiky maturoval). Taky hrozně rád poslouchám muziku, nejradši českej nebo slovenskej hopík, vždycky v tom textu objevím nějakou novou spojitost. Zkrátka hulení je faaaajn. :)
lysina
no jak kdy nekdy me to naspeeduje..nekdy sem zas navopak mrte vykydlej..ale tak sranda je skoro ždycky..ale skoro dycky dyz sem napálenej tak premejšlim nad strasnejma hovnama..
Kohy
Já když se zhulím fakt mega, tak se strašně rozkecám a občas ze mě padaj taky pěkný voloviny :D Ale jinak sem spíš vysmátej a všechno mi připadá strašně krásný a pozitivní.
crackonos
Já jsem jak beránek
Smoked
Kdyžs e zmastím ja!tak sem klidnej vklidu vyřečnej někdy když je přepuk :D tak to toho moc nenakecá nikdo!:D ale proste kdyz se v poho zmastím tak je hned všechno pozitivní :-)
No už to není to co bejvávalo dřív sem měl půl hodinový řehtáky:) ale ted sem spíš takovej zasekanej,méně se směju,no prostě zlatý začátky:)
Když inhaluji, jsem veselý :D
jozef
zalezi na modelu a mnozstvi.je to individualni
nekdy veselo
nekdy dreveny nohy a vse co s tim souvisi
silkar
jsem zhulenej:-)))))
Azzholleee
prostě zhulený :D vocka jak kočka....a IQ pada o 60:D
Azzholleee
třeba mrtwola jsem kdyz vyskrabu drticku se sítkem a dám si prda přes kybl ....(po 30 minutách..nevím kdojsem )
gantali
Podle toho co hulim,kolik toho zhulim a s kym!někdy uzavřený do sebe(zasekaný),ale většinou vysmaty,ukecaný.
R3dm4n
Keď zhúlený,tak zhúlený.Veď to každý hulič pozná,čo to vlastne robý :) .. Keď si dám silnú vzorku,nejakú indiku,tak som skor uzavretý a veľmy silno všetko cítim,neviem či pozná niekto taký stav.Vidím všetko s nadhladom a pozitívne, niekedy sa zaseknem, som zaseknutý, neviem vysloviť ani Ň :D ..Ale vačšinou keď sa nafajčíme s kamošmi,tak je zábava a ťažká haluz ;) ..peace:smoker:
Santha
U mě osobně se to odvíjí od psychického rozpoložení před samotným aktem. Při dobré náladě se dokážu občas parádně rozkecat, naopak při perném dni se spíš uzavírám do sebe a řeším nemožné a každé slovo vážím minimálně 3x. Taky na to má vliv jestli aplikuju Sativu nebo Indiku. Indika je energičtější a proto u mě i oblíbenější do společnosti, ke sportu, kdežto sativu si dám spíš na domácí relax s hudbou.
DanekRider
No po spálení si připadám,jako by mi mozek začal šlapat víc jak přetaktovaný procesor v PC. Stávám se fizlozofem a fyzikem :) Často se docela rozkecám,napadá mě plno šílených věcí,na které ještě nikdo nepřišel a nenechám nikoho mluvit :D Prostě při zhulenosti jak ty smysly všechno vnímají tak výrazně,tak jako by se jim mozek přizpůsobil a začal je víc a důkladněji prozkoumávat....pak vidím to,co nezhulený člověk nevidí (nebo neslyší,prostě to neví).
Myslím,že občasné hulení má blahodárný vliv jako občasná sklenka vína :P
Fruity
Jak uz tady nekdo psal, zacnu uvazovat logicky,dostavam super napady, ktere jsou uskutecnitelne. Jinak jsem dost tvorivy, kutil. Nebo moc rad jdu ven s fotakem a fotim. To miluju. Jsem vstricny, klidny. Opada ze me veskere sobectvi. A co je zajimave ... kdyz sedim s partou nebo vice lidma, dame speka, do toho treba dve pivka, ktere me stoupnou do hlavy a potom uz muzu hulit jak chci, ale kdybych v sobe ty pivka nemel, rozsekalo by me to. :)

Celkove si pripadam uvolnene, ale mozna az moc premyslim, proto vytahnu treba ten fotak, nebo jdu kutit at mozek zamestnam i necim jinym nez filozofii. A hudba .... lahudka.
autogen2
neviem preco aleja ked sa zhulim tak mam 20 minut taky pohodovy stav vis ze sedis a kukas vsetko dokola vsetko ti je jedno proste cisty relax ale po tych 20 minutach som taky jak ovaleny po hlave niecim velky a tazkym a som uplne zniceny moze to byt aj cigaretami
james
cuz, tak já jsem měl ještě nedávno dobrý high,vysmátej,ale teď je to nějaký špatný, když si zahulim tak na mě vleze neco jako depka a je to stav na *****.... snad bude lip:)
brávooo
to ja si sednu k psp a myslím si že sem v te hře a to je hukot
minule sem po mlíku seděl snad celej den u toho a skoro to
dohrál je to fakt jak realne nebo sem na lesbickem chatu
je to luxus staf čus a na shulenou
hej-rup
autogen: jj já to samo, když si člověk zahulí jakoby mu najednou mozek začal fachat na 200% a vsecko je v pohodě.... jenze další 4 hodiny pak mozek maka uz jen na 60%
Jack_Herer
Jaký jsem když zahulím?...
...Tak jsou věci, které se nemění, ať už hulím cokoli. Třeba to, že mám žravku, stihu z lidí okolo, když hulím venku a podobně.
Ale většina věcí, které souvisí s tím, jaký jsem když zahulím, je různá a závisí na modelu co hulím.
Jednou jsem třeba s kamarádem hulil model po kterém jsem mu začal vysvětlovat, jak se vyrábějí cigarety. A schválně jsem si vymýšlel různý ptákoviny, jako třeba že je balí ruče vietnamky a ať si teda představí jak namáhavý to musí být, nabalit takový karton...No prostě šílený blbosti a těm jsme se pak smáli tak nahlas, že to rušilo i sousedy :D
Také jsem hulil model, po kterém jsem se začal brutálně smát a smál jsem se pořád a pořád asi tak půl hodiny. Pak jsem si myslel, že už jsem se vysmál, ale najednou někdo něco řekl a já se začal smát znova.
Taky jsem hulil model po kterém jsem chtěl pořád něco dělat.
Jindy jsem zas zahulil model po kterém jsem taky chtěl něco dělat, ale jakmile jsem s tím začal, přestalo mě to bavit :D
Taky jsem měl modely, po kterých jen tak sedíte a čumíte...Vypadá to skoro jako že přemýšlíte, ale ono ani ne. Prostě jen tak sedíte a vyžíráte si ten stav.
Jednou jsem také hulil model po kterém jsem dostal strašnou chuť na sex...Dobrá věc, když jste s nějakou kočkou, ale když tenhle model zahulíte sami, je to pěkný opruz.
Taky jsem jednou kouřil model, po kterém jsem dostal strašnou chuť na pivo. A to je zajímavý, páč většinou se na hulení nedá moc chlastat a taky ani ta chuť na alkohol moc není.
No a po jednom modelu jsem zas kamarádovi vysvětloval nějakou filozoficko vědeckou teorii a asi po hodině, když jsem mu to dokonale vysvětlil mě napadlo, že je to totální blbost :D
Takže opravdu hodně záleží na tom, co zahulím. Protože jak jsem zjistil, po každém modelu se chovám trochu jinak :)
Kdyz si zahulim, tak jsem zhulenej.
crackonos
Mě potěšila sobota, to jsem byl na jedný outdoor akci, dal jsem prda asi po 6-7pivech a 2 panákách a nebyl jsem kupodivu v pí*i. V hlavě se mi furt přehrávali Chemical Brothers a já si frčel, komunikoval, seznamoval...faktor mého humoru 10/10, až teda na konec akce, ten znám jen z vyprávění...
Specnaz
Záleží od vzorku jaký zahulím a hlavne s kím zahulím nekedy sú to tažké filozofické rozpravy no vječinu tažké sračky ve smíchoch a nekonečné boje u fotbalku
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
Kdyz si zahulim, tak jsem zhulenej.


mam podobnej stavek..;)
TSO
citace:
Původní příspěvek od james
cuz, tak já jsem měl ještě nedávno dobrý high,vysmátej,ale teď je to nějaký špatný, když si zahulim tak na mě vleze neco jako depka a je to stav na *****.... snad bude lip:)


Mě se tohle stava když to míchám s pitim. Je to dost na pi*u, nejsem vubec schopnej komunikovat a jen sedim a cumim...
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od james
cuz, tak já jsem měl ještě nedávno dobrý high,vysmátej,ale teď je to nějaký špatný, když si zahulim tak na mě vleze neco jako depka a je to stav na *****.... snad bude lip:)


me se todle stava kdyz se prehulim skunem
mykee
já sem věčinou zhulená


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma