Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
1. Indoor (5x White Rhino, 5x Ice) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar - Klikni zde pro originální téma
lipi
Tak sem si udelal cas a nakouk vam do threadu. je videt, ze vas to fakt vzalo:-) Myslim, ze si ve finále dobre pochutnate na ovoci z vlastní zahrádky a to je vzdycky největší bašta;-) Jinak ta vlhkost je uplne v pohode. Míval sem v květu přes 60 a s plísní jsem se většinou jen tak šolíchal. Mějte se a dokud vas to baví a můžete, tak pěstujte;)
kobra777
citace:
Původní příspěvek od lipi
Tak sem si udelal cas a nakouk vam do threadu. je videt, ze vas to fakt vzalo:-) Myslim, ze si ve finále dobre pochutnate na ovoci z vlastní zahrádky a to je vzdycky největší bašta;-) Jinak ta vlhkost je uplne v pohode. Míval sem v květu přes 60 a s plísní jsem se většinou jen tak šolíchal. Mějte se a dokud vas to baví a můžete, tak pěstujte;)


Ahoj kamarade :-) tak snad treba budeme mit moznost spolecne ochutnat naše ovoce :-D Každopádně growing je jeden z nej koníčků :-) a že nás to fakt vzalo máš pravdu. :-) Bohužel asi víš jak to tady v okolí chodí a krmit penězma obložáky co tady jsou :-) to si to radši vypěstujeme samy :-D
kobra777
No a tady je pár foteček z nočního přepadení :-)

A take fotečka něčeho z čeho budeme mít nejspíš matkárnu. Samozřejmě lipi díky za support :-)
kobra777
....
kobra777
Zdravime všechny growery.

Ještě než Vám sem postneme nové fotečky, které jsem před chvilkou namačkal, tak Vám dáme info o našem novém přírustku :-)

O velikosti VxSxH 105x65x45 s dvouma odtahama v podobě euro větráků a metlou Philips HPS-T plus 250W Vám představujeme naší matkárnu. Průměr větráků je 100 a druhej 120. Pasivní přítah. Na ofuk nejspíš pc větráčky nebo jeden klipsnák ještě uvidíme. Jelikož momentalně nejsou kačky na diamantovou folii, tak jsme box oblepily papírama z kalendáře. (zatím to musí stačit) Zvlhčovačku jsme použili stejnou, jako v homeboxu.

Posádku zatím tvoří spodní větvičky, které jsme před časem ustříhli a zkusili nechat zakořenit v rockowallové kostce u okna :-D kupodivu se zakořenili aniž bychom stim nějak počítali. Jsou trošku nakvetlé ale uvidíme co se snima stane při periodě 18/6 :-D Dali jsme je tam zatim než si seženeme modely, z kterych bychom chtěli matky.

Novou posádku by měli tvořit nejspíš tyto modely.
Pot of Gold, AK47, NYCD, Chronic.
Pokud by jste věděli o někom kdo by nám mohl poskytnout řízky těchto modelů, tak nám dejte vědět. Nejlépe PRAHA a okolí.

Fotečky sem dodáme zachvilku až je upravim a povede se mi je uploadnout ;-)
kobra777
Taaak a slíbené fotečky jsou tady. Začneme naší matkárnou :-)

1. Pohled na nejvíc zaprášený ventilátor :-) už je hezky vyčištěnej.

2. pohled na otevřenou matkarnu. To jsme ji akorát začali vylepovat papírem.

3. hotovo a přestěhováno na pozici alfa :-) namontovaná metla a zkušební rozsvit slůnce.

4. pohled jak to vypadá uvnitř.

5. už jen nandat posádku a můžeme jet :-) řešení zvlhčovačky aby nezabírala místo :-)
kobra777
jedeme dál

1. chcípáčci v matkárně :-D

2. homebox a homemade matkarána. to ne náš komplet :-)

3. leteckej na kytí co jsme museli vyndat kvůli zalévání

4. the same picture

5. pálka u největšiho WR :-) je vysokej 86 CM :-D
kobra777
další a další :-) k tomuto snad už jen NO COMMENT :-)
kobra777
a poslední várka NO COMMENT :-)
kobra777
Takže před pár minutama, jsme dovezli posádku pod 250W :-) Bohužel to nejsou modely co jsme chtěli ale to nevadi. Dovezli jsme 4 řezy. Sensi Skunk (malá potvůrka, která vypadá zdravě :-)) Double dutch (taky vypadá v pohodě) AK47 (Nejhezčí největší řezík) Orange Bud (Tak tenhle vypadá, jak kdyby prošel střikem na žluto ani sem nevěřil vlastním očím, že to může někdo někomu dát. Ale nové výhonky vypadají v pohodě a máme slíbeno, že kdyby pošel, tak dostaneme nový)

EDIT:

FOTKY

1. AK 47
2. Orange Bud (Chcípák)
3. Sensi Skunk
4. Double Dutch (Zapoměl jsem ho vyfotit :-D bude zejtra)
kobra777
:-) tak a ještě jedna ochutnávka Rakouského Zettersfeldu :-)
no a když na to přijde, tak autobus nevozí Vás ale Vy vozíte autobus :-D Chcípla baterka :-D
kobra777
Hello všem groverum. Tak přinášíme další informace.

Řízky:

OB - mrzáček se začíná pomalu probírat z útrob žluté barvy a začíná se pěkně zelenat :-)

Sensi Skunk: od počátku vypadá zdravě a daří se mu dobře :-)

AK47: Spokojenost na obouch stranach :-) nam se libi a jemu se ve skříni taky líbí :)

Double Dutch: Až na to že seschlo pár lístků, tak se taky probral do krásné zelené barvičky. :-)

No a v boxíku se daří dobře. No co dodat posudte samy :-)

Jinak poslední zálivka včera byla

4 a půl litru vody
18ml Bloom
13ml PK 13 - 14
7ml Repro Forte

upraveno na pH 6.2
kobra777
A ještě jedna Várka
kobra777
Takže kytičky čéká 43 rozsvícení lampy. Včera jsme navštívili Grow shop a koupili finalovou věcičku zvanou Final Solution od Advanced Hydroponic of Holland :-)

Tedko nám nezbývá nic jiného než si s kolegou sednout a poradit se jak to uděláme :-) Já bych to viděl ještě týden s normálníma hnojkama to je do 51 dne květu kdy by dostali posledni hnojky a nasadili bychom aspon na 14 dni final solution. To by nám vycházelo do 65 dne květu a pak tyden holky jen na vodě 72. den květu. 3dny tmy a kosu. takže celkem by kvetli 75 dni :-) Nebo to celkem můžeme urychlyt podle toho jak budou hnědnout blizny.

Tohle je nás první grow a za každou radu, kdy se trefit do začátku flushingu uvítáme :-)
kobra777
Ahoj všem, tak zase nějaké ty informace at nám řeč nestojí :-)

Malej box (Matkarnicka)

po dvojím zalití jen upravenou vodou, holky poprve dostaly nejaky ty hnojky :-) cca v půl litru vody jsme namíchali 2ml growu a taky malou dávku pythaminu aby se hezky zelenaly.

Ak47 byl zaštípnut fimkem. OB se stálé probouzí. Sensi skunk bude čekat také první zaštípnutí a Double dutch se teprva pořadně rozjel.

taky ještě stále svítíme na 3 větvičky který nám bylo líto zahodit. byly už trošku nakvetlé ale holky to rozdejchaly. Jeden bojovnik za prava konopi se uchytl až moc dobře a doslova roste před očima 4 patro listu. bohužel zatím nerozeznáme jestli je to WR nebo ICE :-D

Velkej Box

Holky dostlai zalivku

20ml Bloom
17ml Pk 13-14
7ml Repro Forte

měli dostat enzymy ale tento tyden jim dame jen poradne nazrat enzymy a nasadime final solution :-)

Udělal bych nějaky fotky ale segra si odvezla nabiječku na baterky a ja nezapnu fotak. No aspon bude vidět nějaký ten rozdíl a vy se máte na co těšit.

To je asi tak vše, tak pěstu zdar :-)
kobra777
Tak se mi dostal do ruky fotak. aspon tri fotecky celku po tmě :-)
kobra777
:):) Zdravíme všechny,kteří občas načíhnou do našeho boxíku.Včera dostaly kočandy první odvikací kůru a to v podobě,zálivka:
5.5l vody
6ml Final sol.
To jsem si říkal jak jsme je pořádně napojily a dnes koukám jako by se tak nestalo.Doposud dostávaly 4-4.5l zálivky.Jinač kočandy se nafukují před očima,musely jsme některé podepřít,hrozilo že se zlomí,jsou to ti nejvyšší WR mají 80-90cm. :):)
Pěstu zdárec a at to valí v každé domácnosti:):)
:):):):):):):):)
saiklon
mno ty vole, vic zacinajicich groweru tveho razu. Docela koukam jaka jungle se vam tam udelala! je to opravdu moc pekne.. Ten WR myslis white russian? a copak je to za box ze je takle sedej vevnitr?
Si sikovnej kluk a pesteni ti jde od ruky, tak at vam to dobre dopadne a jeste se to nafoukne, posledni dny delaj nejvic!

zdar!
Moc pěkný :punk:
80-90 cm :eek: by mě docela zajímala ta konzistence těch palic, protože 400w není žádnej zárak, jak máš vysoko lampu nad vrcholkama?
Vypadá to že pujdeš přes gram na watt. Fandím ti.
kobra777
:):) Díky všem za rady a pomoc při našem prvním pěstění doma.
To Saiklon:Je to homebox-light,ve vnitř je to taková do stříbrna barva a světlo to krásně odráží,pořizoval jsem tento i když není 100% světlu vzdorný,ale byl tam rozdíl přes 2litry o proti tomu co světlo nepropustí vůbec. Já jsem s ním spokojen,časem možná proběhne náká změna.
To Claune: Jo,jo ten nejvyšší má 87cm a ještě jeden ten má83cm,oproti ICE ty maj tak 50-60cm,proto jsme je i vypodložily,ale aby byly zároven to nešlo,tak aspon takto,sluníčko je tak 20-23cm nad paldama,konzistence vypadá fajně,pěkně se nafukují a paldy i krásně tvrdnou,jakmile splašíme tu nabíječku na baterky do fotáku,hned to sem nasekáme at otom jen nekecáme,ale aby se bylo na co i podívat.Jinak si cením takove pochvaly od takto zkušených pěstitelů.:):):):)

To Saiklon: WR-WHITE RHINO
ravalium08001
mas to pekny kez by muj rhino dojel takhle...kvete mi 34 dni...
ravalium08001
z jaky banky je ten tvuj nosorozec?
kobra777
Zdarec all growers,zítra bude konečně foták,tak budou aktuální fota.Jinač kočandy si jedou na finalu,každý druhý den dostávají 5-6l s 6-7ml finalu.Chlastaj jak prokoplí a to je snad dobře.

To ravalium08001:Ty WR jedu z řezu od zdejšího člena,jinač mateční kytí je od SENSI SEEDS.
Sved
Vypadá to pěkně, moýná bych to nenechával tak narůst. Paldy jsou kompaktní? Salám? Jinak co ten ph metr jak si spokojen nebo spíš nespokojen?
kobra777
Zdravíme všechny pěstitele:):)
Dnes jsme konečně dohnaly nabíječku,tak sem večer nakydlíme aktualní fotečky.
To Sved: K těm paldám,ty topy a nejviší paldy které jsou dobře prosvícené,jsou pěkně kompaktní a krásně tvrdnou,to co je níže není tolik prosvícené a je to i řidší,ale v papírku to bude hořet stejně:):)
Jinač ten ph metr nám stačí,stál litr a svůj učel zatím plní,za toto kolo jsem ho kalibroval jen jednou a kalibrační roztoky nejsou tak drahý.Já už mam třeba vychytaný.když měřím jen vodu+hnojky,vodu+enzymy,vodu+fs.,upravit jen vodu,a u každýho to je jiné množství kyselin.Ted bych se i bez něj obešel,ale když ho máš je to lepší,než se srát z nákejma papírkama,nebo kapátkama.Vím že ph dělá při pěstu dost,tak nepodcenovat.:):)At to roste a kvete všem:):):)
kobra777
Zdravíme všechny příznivce našeho threadu. Omlouváme se za horší aktualizaci foteček ale jak jsme psali odešla nam nabiječka na baterky do fotaku :-) To už se změnilo nabíječku máme a rovnou jsme vám nacvakali spoustu fotek :-) Holky si teďko nafukovaly hlavy pomoci final solutionu a tedko už budou dostavat jenom vodu. Tu dostali včera poprve a bude je to čekat cely tyden. na uplny zavěr je čeká 3 denní tma a kosa :-) hezky se nám to všechno vešlo do 80 dní :-)
dost keců a pojdte se kochat obrázkama :-)
kobra777
další
kobra777
a další :-)
kobra777
a daaalšíí :-)
kobra777
a ještě nějaký :-)
kobra777
a poslední dva kousky. Radost na to pohledět :-) co myslíte? :-)
kobra777
Zdravíme všechny pěstitele:):)
Chcem se hlavně omluvit za poslední datování fotgrafií,máme tam 71/12 a dnes jsme v 64/12,těch 70-75dní byl odhad na sklizen.
Jinak jsou kočandy do neděle na vodě ph upraveno 6.2
pak dva dny tma,v úterý bo ve středu se budou houpat hlavama dolů:):):)
Včera jsme našly mikroskop kterej má zvětšení 50-900x
je to z ruska,prdly jsme tam okvětní lístečky orosené krystaly a eeeeeejhle co jsme tam nespatřily,vzorek ICE-
měl tricho... krásně se zakalují tak akorát prostě taková zlatavá barva:):)
Kdežto WR-ttttotal zakalený tmavá barva=nejspíš to bude dobrý sedativum:)
Ted to teprve začalo bobtnat a tvrdne to jak beton.
Takto pěstujem poprvé,jak je dobře prolít?? Ted dostávají 5.5-6l ob den mame přidat? At to jede všude kde je dobře:):):):):):).).).).)
kobra777
Zdravíme all growers:):)
Dnes máme 67/12 kočandy mají za sebou týden na vodě.Myslíte že je máme ještě předtím než jim na dva dny zhasnem sluníčko dát napojit,nebo už je nechat po tmě a nasuchu???
Takto by to vycházelo: 23dní-růst
69dní-květ
------------92dní-----------
Ještě než se kočandy ponoří do hluboké tmy,tak se pokusíme nacvakat aktuální foto.
Pěstu zdarec:):):)
kobra777
FINAL 3 DAYS TO HARVEST 8-D
Tak našim kytičkám se včera rozsvítilo naposled :-) Dneska už je čeká tma, teda ne uplna protože na 10 minut jim rozsvítíme abychom nacvakali nějaký fotečky :-) Dva možná tři dny tmy a kosaaaa :-))) Fakt už se těšíme :-D ono taky kdo se netěší...
kobra777
Zdarec all Zahradníkos,:):):)
Už dnes se kočandy potkají z gilotinou:)
Jsou druhou noc po tmě,já se nechám překvapit jestly alespon trochu nak....,kolegáček je u nich jak přilepenej,já mám rád překvápka :):):):):):):):):):):):):):).)
Každopádně FOTO před smrtí bude:):)
Nafotíme celek a bude i typovačka--------Mnammm
Pěstu zdarec======at to VALIOZO:):):)
kobra777
Vážení přátelé, toto je konec naší první zkušenosti s indoor pěstováním. Děkujeme všem co tady na GROWERU dávají svoje seriálky a samozřejmě těm kteří vyvýjeli FAQ. Velice nám grower pomohl v začátcích a vlastně úplně ve všem. Celkové pocity z naší první urodičky jsou skvělé. Až na několika hodinové sra... s ostříháváním lístečků jsme Zakouřili včera trošku smetí z nůžek a rukou a stačí snad jen dodat at už je to suché :-D

Dost okecávaček tady jsou nějaké fotečky a po přidání posledních foteček
STARTUJEME TIPOVACÍ SOUTĚŽ KOLIK G SUCHÉHO BUDE :-)
Odměna výherce nemine :-)
kobra777
další várka
kobra777
a další
kobra777
nejdou mi uploadnout posledni fotecky kde jsou hromadky :-) tak jeste s tipovanim vydrzte nez to sem fouknu
Millanm
Paráda k+

Posíláš si pro semena do soft secrets jo ? :)
kobra777
:):)Jen to chcem zkusit,třeba se na nás vyprdnou a nic nevytisknou:):)Jen tak pro prču,když pošlou tak se o ně postaráme.
Millanm
To jsem na to zvědavej :) jestli nějaký dorazej dej vědět... Já tam pak pošlu fotku slečny nahoře bez :D , což je za 2 balíčky semen pokud se nemýlim :D sice protestovala , ale to se časem podá :D
Bandita
tak si tipnem prvy:
nejakych 220G prajem pol tony
dobru chut...
kobra777
Takže STARTUJEME TIPOVACKU TIPEM OD BANDITY A TADY JSOU POSLEDNI FOTEČKY :)-
Millanm
299,9 g :)
Brdaaak_01
354 Gé
K+
240g
nero
400 g :D moc vám to přeju
pan.smakovicka
300g
kovi
328.5 g
lagarto
285g ,co koláčky budou??
1nt3GraC2
350 G jen to hvizdne.
SuperMan
370 džý
podle myyyho 276 GGeeeecek
Sirus
Já tipuju tak 286,57g.
telekuk
tam bude hezkejch 344 ges :-)
Lampick
presne 354,22 G
Igraczek
Pěkně 333g slint :)
fenor
zdravim .. 313,25 G ..
Špičnik
Máte to moc pěkný kucí, na 1. grow - respect !!
Přeju ať tam máte aspoň 369 gé.
Lednice
muj typ je 320G
cannabi88
324g
!ZAU!
zdrawicko, fakt povedena prace k+ a typuju 294,8G a preji pekne pokourenicko !ZAU!
strýček pompo
351g jinak přeju mnohem víc................fakt paráda
kobra777
Tak tipujte tipujte :-) počítáme zítra večer to hezky všechno zvážíme projdeme všechny tipy a vyhlásíme vítěze, který obdrží nějaky ten darecek :-)) a samozřejmě se budete moci těšit na smoke report :-) Jinak děkujeme všem za karmy a tipy, ktere sem davate :-)

TIPOVANI BUDE UKONČENO ZÍTRA V 18:00 CET :-)
Vietcong-player
278,5

PS: hezky :D
Záhradník
Moj tip je 420g, ale dufam ze to je daleko viac. :)
Luboshek
jasnejch 389 g:-)
vojtiiisek
427gramůůů
TOZ-303
303g :D
kobra777
Takže dnes večer jsme si ubalili jointika z palicek ktere nam upadly při ostříhávání. Můžu říct že po dvou prdech to bylo jasné. Bohužel nemůžeme určit zda to byl wr nebo ice bo jsme ty palicky hodili na jednu hromadku.
Ale to není to důležité co pro Vás dnes máme.

Nastříháno, ochutnáno, naváženo, suma sumárum tady je výsledek našeho prvního GROWU:

ICE 5x

průměr G na kytku: 34,92

GRAMŮ CELKEM: 174,6

White Rhino 5x

průměr G na kytku: 37,64

GRAMŮ CELKEM: 188,2

GRAMŮ CELKEM Z ICE + WR: 362,8
Gramů na WAT: 0,907

Vítězem v naší tipovačce se stává ŠPIČNÍK 369g
blahopřejeme a ozvy se nám na pm

Vám ostatním děkujeme za pozornost v našem threadu. Právě vybíráme posádku na další let. Chtěli bychom zkusit bubbler a tak příště budeme mít v boxu o 3 možná 4 rostlinky více. Zůstaneme věrni i hlíně, protože si až tak moc nevěříme a kdyby se snad něco pokazilo, tak furt budeme mít 10 kousků jistejch :-).
Zítra zahulíme jeden z modelů a napíšeme vám SMOKE REPORT.
Hysteric
Zdravicko kucí...

Mate krásnou urodu,to vsechna cest...jen mi prijde divný ze mate po 4 dnech suchý....Ja nemel svoje suchy ani po tydnu,spis az po 14ti dnech to bylo vono...
A jen abyste me nepodezrivali ze zavisti je mi uuuplne jedno kolik z toho bylo...
kobra777
Hysteric nic divného :-) v boxu na to fučeli 3 ofuky klipsnaky, TTčko jelo na plnej výkon a vlhkost v boxu byla pod 40%, takže hulčo je hezky suchý, v brku hoří a nezhasíná :-) neni to přesušené je to prostě opravdu hezky suchy, tak akorat :-)

Taky určitě pomohlo k rychlejšímu sušení to, že než jsme to skosili, tak měli 5 dni uplně vyschnuto...
kobra777
:)Zdravíme all growers:):):):):):):):)
To report: Kucí zahulím ICE,na to jak byl kořeněnej když kvetl,ted krásně sladce chutná a kamarádi co srovnávaly chut a účinek tak se jasně shodly že
ICE IS N.1 :):):):):):):):):):):)
WR-celkově vypadal jako kandydát na 1místo,ale v gramáži nebyl skoro žádný rozdíl(+-8g),byly moc velké rozestupy mezi patry a zbytečně vytáhlý,příští round na růst 400W MH,koukám že mi to v matkárničce pod 250W MH dělá uplně jinou stavbu té ros.
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Uvidíme příští round je 100% 5xNYCD,ten se už aklimatizuje a přibuduo další členi naší rodiny.
Jinač si to tady píšu a mr.ICE si dělá s mým mozkem co chce. Ale i to WR-ko umí rozšlehat pěknou dávku smíchu ale i mooooc randál poslat do věčnejch lovišt:):):)
Asi to budu muset omezit,pač za chvíly budu jak náký lečo...:):)máte chut juknout na náké foto viz.naše Matkárnička+něco ze sklizně????????
lukapa
nazdárek, mě by spíš zajímaly nějaké makra sušiny jak je to pocukrované. napoprvé dobrý grow, ať roste...:bath:
kobra777
Něco málo:):):):):)

1. WR
2. WR
3. ICE
4 WR
5. ICExWR
kde nic,tu nic.:teef:
kobra777
Tímto se pokusíme ukončit náš první díl a necháme to jen na vašem uvážení zda byl povedený či ne.

Každopádně já s kolegou jsme spokojeni,neutratíme za pálo ani káču a ani u nás ve městě takovou chutovku neseženem.Také jsme již odstartovaly díl 2.Tak jen sledujte jestly i to druhé kolo bude vydařené.Ještě se pokusím sem naházet uplně poslední foto.:):):):):)

THE END
rastamaňak
ty voe dcela pekna zelen cim to krmis????
rastamaňak
do prdele tolik travy fuck dobra uroda


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma