Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Comeback (hps 70w) - Klikni zde pro originální téma
SMOKER
fesanda cislo jedna a dva ... :love:
SMOKER
a dalsie dve slecny :girldevil
SMOKER
dve tanecnice :dance:
SMOKER
posledne dve modelky :flower:
SMOKER
zopar akoze makier :david:
SMOKER
:mad:
SMOKER
:mutant:
SMOKER
:whip:
SMOKER
Tak to by mohlo stacit :D nic zaujmave ma uz nenapada a som docela high :smoker: snad sa pacilo a budete nadalej sledovat :wink:

A ako vzdy :crazy: vdaka za Káčka...





:smoker:...:::SMOKER:::...:smoker:
CAN'T WE ALL JUST GET A BONG?
GreenBud
... máš to opravdu pěkné ... mám taky 4 kytky a příště od tebe "okopíruju" ohýbání a tvarování ... posílám +K
SMOKER
Tak dneska mam nejaky cas a som celkom fresh aj ked som od osmej ranna hore a od vecera som este "vyssie" :smoker: no dobre poviem pravdu som totalne high :D ale o to tu vlastne nejde prinasam novy update, moc veci sa nezmenilo slecny som trochu prestrihal ale ne moc aj ked by sa to mozno zislo :whip: whatever.... nejako to uz vyzera a celkom som zatial spokojny aj ked hustota palic nevyzera nic extra su pomerne riedke ale to som od tohto modelu a podmienok ktorem mam ani necakal. Co sa tyka smradu v 50dni kvetu, tak je to relativne v pohode holky sice vonaju velmi sladko a hrozne chutne :leaf: ale uhlikovy filter plni svoju funkciu statocne a v izbe pri zavretom boxe neni citit nic .. ked si vecer trosku vegetim z dievcatami tak je ta vona velmi prijemna a jej intezita nieje taka silna ze by prekazala a nejako silno udrela do nosu, skor len tak potichu prechadza okolo :angel:
Inak som trochu zmenil plan, a holky od dnesneho dna nastupuju dievcata flushing za pomoci ripenu ktory ich ma pripravit na istu smrt :flower: :flamer: :hanged:
Flushing by som videl tak na 10-12 dni, RIPen budem striedat s cistou vodou. Ked tak mi napiste ake mate skusenosti s ripenom :D

Tak uz by stacilo aj tak si nepamatam poriadne co som uz napisal takze si zosumarizujeme :wink:


50. den kvetu

Svetlo: HPS 150w

Teplota den: 28-26°C
Vlhkost den: 30-20%

Teplota noc: 20-24°C
Vlhkost noc: 40-30%

Zalievanie: Zalievanie cca kazdy druhy den, pokracujem striedavo:
Preplach - vodou + Bio Booster Bloom 0.2ml/L (ph 6.0-6.3 a EC 0.4-0.5).
Krmenie - vodou + Flora grow 0.35ml/L + Flora bloom 0.95ml/L + Flora micro 0.75ml/L + Bio Booster Bloom 0.2ml/L (ph 6.0-6.3 a EC 1.0-1.2)

Od dnesneho dna holky dostavaju
Krmenie - vodu + ripen 5ml/L (ph 6.0-6.3 a EC 1.8-1.9).
Preplach - vodou (ph 6.0-6.3 a EC 0.3-0.4).

Prva fotka ako obvykle vsetky baby pokope :girl:
SMOKER
Obvykla promenada :smoker:
SMOKER
dneska som s kamosom pocuval take stare hity :guitarist takze pome baby ideme do finale dajte do toho vsetko ... SHOW MUST GO ON!...
SMOKER
She's fresh
fresh - exciting
she's so exciting to me!
:drools:
SMOKER
Honey,
Oh, Sugar, Sugar.
You are my candy girl
and you got me wanting you.
:punk:
SMOKER
It's hot here at night, lonely, black and quiet
On a hot summer night
Don't be afraid of the world we made
On a hot summer night
...
Hot in the city, hot in the city tonight, tonight!

PS: ma tam trosku horko slecna je dost blisko svetla :flamer: :sun:
SMOKER
Let us die young or let us live forever
We dont have the power but we never say never
Sitting in a sandpit, life is a short trip
The musics for the sad men
...
Forever young, I want to be forever young
Do you really want to live forever, forever and ever
:satan:
SMOKER
I get around
Get around round round I get around
From town to town
Get around round round I get around
Im a real cool head
Get around round round I get around
Im makin real good bread
Get around round round I get around
I get around
Round
Get around round round oooo
Wah wa ooo

:dance:
SMOKER
No dobre na dnes stacilo, dik za kacka a kludne napiste co si myslite :D

Nech to rastie
:smoker:
fear
Pekne obsypané....:D...mňam
SMOKER
Tak som tu nedockavci :smoker:
Flushing nakoniec trval trosku dlhsie alebo skor bol predlzeni na dva tyzdne a doplneny nejake 2 dni tmy nazaver:) Spravil som vam poriadnu nadielku fotiek :D tak mi odpuste ze report dodavam z oneskorenim :wink: Posledne dva tyzdne som holky krmil ripenom a cistou vodou ;) a po 48hodinach uvideli svetlo na konci tunela :rip:
Z mnozstvom som celkom spokojny:) je toho celkom dost, zial nevazil som to ale uvidime kolko toho bude ked sa to ususi vysledok dodam ked budu palicky suche. Susim v boxe, palicky su rozlozene na sitach a pomaly schnu pri zapnutej ventilaci za teploty 20-21°C pri 30%vlhkosti.

Tak to tu zosumarizujem ako to vyzeralo v poslednych dnoch.

66. den kvetu
14.dni flush + 48.hodin tmy

Svetlo: HPS 150w

Teplota den: 28-26°C
Vlhkost den: 30-20%

Teplota noc: 20-24°C
Vlhkost noc: 40-30%

Zalievanie: Zalievanie cca kazdy druhy den, pokracujem striedavo:
Preplach - vodou (ph 6.0-6.3 a EC 0.3-0.4).
Krmenie - vodu + ripen 5ml/L (ph 6.0-6.3 a EC 1.8-1.9).

Tak klasicky vsetky zenske spolu ... pred porpavcou catou :rocket:
SMOKER
holky som zial zabudol vsekty vyfotit osamote :D ... ale aj tak koli mnozstvu makier usetrim miesto ked budu po dvojiciach :P
SMOKER
:girl:
SMOKER
Kdo si pamata moje favoritky? :wink:
SMOKER
:babovka:
SMOKER
Akoze makra :david:
SMOKER
:banana:
SMOKER
:biglaugh:
SMOKER
:o
SMOKER
:bounce:
SMOKER
:frog:
SMOKER
:girldevil
SMOKER
:jumper:
SMOKER
:guitarist
SMOKER
:flower:
SMOKER
Ok to by stacilo ... sak ja sa este ozvem zo SMOKEReportom a s finalizujem mnozstvo a skontatujem ako to vlastne cele dopadlo :leaf::baseball:

:punk:
SMOKER
:smoker:
SMOKER
Takze toto je officialny koniec threadu :afro:
Celkovo grow dopadol podla mojich predstav aj ked sa sem tam nieco skomplikovalo :smoker:

Nebudem to dlho natahovat ... po ususeni, ktore trvalo do tejto chvile su sisky pripravene na konzumaciu :) Vona je velmi nenapadna, sladka a mojmu nosu prijemna :biglaugh: co sa tyka konzistencie palic som celkom spokojny, palicky su dost tvrde a aj po uschnuti si vacsina zachovala svoj objem :cool:

SMOKEReport:
Velmi jemna chut maty a vanilky no tazko povedat, ziadne neprijemne pocity pri inhalacii. Zatial traja testery (som jeden z nich) pochvalili ucinok ktory sa dostavy do niekolkych minut. Prijemne energicke high vhodne do spolocnosti. Rozhodne to nikoho nepriklincovalo tak ze ostal nemi, pridava na dobrej nalade a uvolnuje stres (to viac menej kazdy model pri konzumacii zo spravnimy ludmi) mal som taky kolisavy vesely pocit s miernymi navalmi euforie :D ale to ma po "sklizni" asi kazdy :wink: Kamos chvalil ako mu prijemne odozneli stavy (ziadna tazka unava) a ako prijemne mu bolo druhy den ranno cista hlava a ziadny kasel (on je taky chronicky tuberak :D ) :bravo:

Takze vysledok je taky ze som mimoriadne spokojny :rasta:
A pre tych ktorych zaujma kolko toho nakoniec je tu mam vysledok vazenia (vazil som len sisky ;) )

vaha ukazala neuveritelnych 119.5G

takze mam tu nejake posledne fotky z vysledku a spravy o tom ze sa pripravuje dalsie kolo tentokrat bubler a na kvet mozno tentokrat vyskusam 250w hps, bude zrejme aj zmena genetiky akurat je problem ze sa nejako pomiesali klony takze to bude zrejme random vyber ale nazvy modelov zatial neprezradim.
SMOKER
Tymto chcem podakovat vsetkym ludom za karmu a rozne rady a typi ktore som dostal, urcite ich budem zvazovat pri dalsom kole.

Tak dufam sa vidime uz coskoro pri dalsom kole!

Nech vam to vsetkym rastie :girl:

Lucim sa s vami a dovidenia v inom threade :rasta:

:smoker:
SMOKER


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma