Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Hulici & Hygiena ;) - Klikni zde pro originální téma
citace:
Původní příspěvek od kopřiva



nejraději mám ten pocit, když je uklizeno, všichni členové bytu najezení, spokojeně podřimují a všechno je tak jak má.... :D



jéééé,chtel bych byt prislusenstvi tveho bytu :D
xer. ale nevím, jak dlouho by ti tento pocit vydržel :D
xerthon ><
myslim ze by jsi pak musel navstvit zubare
Celller
hele, ja chodim k zubarovi jednou rovcne, akorat si tam sednu, prohlidne mi pusu a rekne dobry, jinak mam asoi taky 5 vyplni, jinak strat bych na to mohl taky, segra je zubni laborantka:D takze objednavky na novy chrup pouze PM:D
citace:
Původní příspěvek od citron
taky sem o tom přemyšlel žeprostě mohl kdokoliv hlulit s kymkoliv napřiklad typek z moravy s někym s čech a vubec ho nemusel vidět nebo dokoce s někym Afriky prostě kamoš hulil s někym o kousek dal ten to stejny a tak dal


a co to má společnýho s hygienou?
kostě
přidávám se k prase grover organizaci, jelikož uklízení je pro mně pohroma a koná se jen když jsou díry na přeskakování mezi bordelem v pokojíčku tak daleko, že už tam prostě nedoskočim. A beztak to nemá cenu uklid vydrží tak dvadny, když jedu někam pryč. Na zubaře si nestěžuju přidu sednu dobry odcházim zatim stoprocentní chrup bez železa. Zdar a chro chro.
PsYcHo84
predevcirem jsem si uklidil celej bejvak.. utrel jsem prach, ometl pavuciny, 2x vysal, i pod posteli a hned je tu prijemneji :) akorat bych to mohl delat casteji, nez 1x za 2 mesice
cix
Tyjo, vono fakt není tak těžký uklidit, když člověk místo hospody de z práce rovnou domů :D :D
Jen nevím, co s těmi 50ti kilo odpadků :( Mno, až se setmí, tak to kontík jistí :P
TH!
Tak já budu asi taky průměr.Zuby si teda čistím jenom ráno,sprchuju se většinou každý den,ale jenom odpoledne,když přídu z brigády.Večer na to nemám náladu ani stav:beer::mutant:
Ale na intru,to je jiná tam se nudím,tak se sprchuju aj dvakrát denně..V pokoji mám taký ten tvůrčí bordel..jako na stole kopec věcí atp.šak to každý zná..
a toho špeka ze země..to nevím.asi podle stavu.a nálady
Hy3nA
zuby si čistim 2krát deně, vlasy si meju každej den, s tim je většinou spiojeno i spršení se a sklo si čistim skoro pokaždý, kdy z něj kouřim.. baví mě to a je to hezčí:D
kostě
neska sem musel uklýzet po týdení kalbě unas. začal sem v devět ráno a skončil až ted, uf byl to opruz ale nakonec je přece nad bordelem vystaráho. nasnášim uklízení a gort takovýho kvanta smetí.
DeathCell
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
zuby si čistim 2krát deně, vlasy si meju každej den, s tim je většinou spiojeno i spršení se a sklo si čistim skoro pokaždý, kdy z něj kouřim

taky to mám stejně...jinak bych si to nedokazala ani představit:D den se nekoupu a už mi to vadi...a hodně...
a včera sem si uklidila pokoj a zase se mi tu po dlouhy době spi lip bo pořadek sem tam neměla ani nepamutuju:p:
damsiveku
No prej jsem dlouho nepřispěl tak všechny zdravim na konci prázdnin...
co se týče tématu: s klidným srdcem prohlašuji jsem prase(podrobnosti neprošli cenzurou...)Nejsem nějaký EMO ne :D ale každopádně jsem dost....
(přízpěvek člena s iq fotokopírky já vim ale téma se mi líbilo a k prohlášení jsem byl donucen ...omámili mě látkou zvanou TH....tak nějak:D)
Pic užijte závěrečný dny(třeba ve vaně... :punk: )
TWiSTY
HeY!To je v kazdem cloveku!!!!moji kamosi si cisti dokonce i kotel!!!!:)A ti twoji kamosi su pekny Fekalisti!!!!:D
wasco123
Mam cudny pocit ze v izbe uz po 2 rokoch hulenia zacina byt citit na cely dom. Ten taky zapach ako je v sklenke
moswa
maminka mě strašila, že prej si mě nikdo nevezme, protože dělam bordel kam se přiblížim. che, zatim sem se setkala enem s obdivem nad tim, jak vydrzim i 6 dni se nemejt, spat pod sirakem a zrat rukama :D sem prostě živočich. ale vodu mam fakt rada :bandit:
citace:
Původní příspěvek od moswa
vydrzim i 6 dni se nemejt, spat pod sirakem a zrat rukama


na holku slusny vykon :-)
Pflusik
Já sem taky tak ten průměr takže to nebudu zbytečně rozepisovat největší problémy mívám s čištěním vodní dýmky do toho se musim přemáhat fakt dost dlouho než to udělám :D
xcduke
doma bordel beru ale sbírat nedopalky od cígo nebo od špeků to je teda pěkný kentál :) to bych do huby nedal
liqui-dnb-itch
:D som prasa :D .. lenive ... ale umyvam sa rad :D ..
v izbe mam bordel :D kvoli lenivosti :D kedze nieco dojem tak to polozim na zem popripade na stol , ale ked je na stole uz tolko ze sa tam neda nic pridat tak to konci na zemi :D vzdy ked niekam odidem tak mi to mamina pekne poupratuje a ja si newiem v izbe nic najst .. vsetko ma predsa svoje miesto na zemi :D .. ja sa v mojom bordely dokazem vyznat , ale nikto iny nie .. to sa proste neda .. a je to zbytocne .. je to predsa moja izba a nema sa mi do nej kto srat :D ..
Lux
nebejt přehnaně hygienickej je podle vědců a mě zdraví prospěšný kvůli imunitě - organismus si zvykne na ty bakterie

no jinak zuby si nečistim od března nebo dubna to fakt nevim ale zase to dohánim tim že jim hodně mléčný výrobky, od narození hodně slintám, piju čaj a mlíko
koupu se podle nálady ale většinou 3-4 do tejde
vlasy bych si nejradši nemyl ale rodiče kvůli tomu dělaj docela problémy takže jednou za tejden
uklízení je ztráta času
PsYcHo84
Lux - ty ses dobry prase :frog:
Dadenka
citace:
Původní příspěvek od 4C3

Jeden kamos byl ve Svycarech a jak se tam tak poflakoval po meste, tak dost casto nachazel na ulici ani zdaleka nedohuleny speqy - a tak je sbiral a s dalsima kamosema vesele dohulovali ;)


Tak to není jen ve Švýcarech, vajglovina se válí aj v jinejch státech ESP, NL,...
aenema
citace:
Původní příspěvek od Lux
od narození hodně slintám

fakt si mě rozsekal, nemáte v rodině bernardýna?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma