Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Rituály a návyky při kouření smrahna (špeka) - Klikni zde pro originální téma
flySter
Claune - "neoslintat brko" to myslis vazne ?! ci mas na mysli oslintanie filtra zaslyntanymi kolegami ? :D
N.O.T. - tak po dlhsej dobe som si na bakulky zvykol aj ja
ritualy - hlavne to rychlo podat dalej :)
BoBoR
ja mam s kamosmi ritual ze vkuse balim ja :) ...a tiez sa snazim to neoslintat xD a pekne si potiahnut a podat dalej...nemam rad ked niekto brzdi premavku...
Mr.skunk
Ja mam rituál,že při každým brčálníku si musim dát shota:-D Už si to nedokážu ani představit si nedat shota:-D
Nespařit, neslintat a nenechat vyhasnout
Ja si vždy pustím nejakú ukludnujúcu pesničku na mobile :D a ideme nato :D
DWP
zajimavé ritualy a zvyky. Taky jich několik mám.
Když jedou silné modely kterých je málo tak většinou jede bongo nebo čistá skleněnka(musí být čistá kvůli chuti)!
Na podzim se balí jointy a řídím se heslem "Kdo balí, ten pálí". Toť vše
prechádzam na sólo zhulovanie...
... sám si ubaliť, sám si zhuliť... tie paka nevedia ani ťahať ako civilizované tvory... a potom sú ešte urazený, že ich buzerujem...
... keď som si včera ubalil upe krásne slimko z posledného makaku, stalo sa to zas... takmer som mu jednu prijebal.... a potom to oslintal jak retard, to už som sa musel držať.. a keď som ho upozornil, že ťahá jak vysávač, .. škoda reči, šetci poznáme tých ,,tých"

btw. ďalší návyk čo som si všimol, že všetko musí byť čisté a upratané keď balím :D baliť na nejakom stole kde je kopa vecí a akurát miesto, to si radšej ubalím na nakej podložke alebo občanke..
band
1. pustit reagge nebo nějaký to skáčko
2.s partou kámošů sednem do auta zajedem na nejaky hezký místo kde je třeba pěknej výhled ať to má nějakou tu štábní kultůru xD
3.sejdem se u kámoše na bytě dame PS turnaj v nejaky gamesce paradni pokec pohodička u vodárky
4. mám rád říkáme tomu reklamní prd, určitě si všichni pamatujete tu reklamu na tu ustni vodu jak mu vybuchla v puse, tak pri tomhle prdiku vam udělaj tvaře to samy tak diky tomu reklamní, je to něco jako šot ale mooooc kope xD
5. do brka davam tabak lip to hoří
ivory
take two and pass- proste dva prásky a brčko posúvam.
a takisto platí-kdo balí, ten pálí.
exup
Nesnášim když to někdo kurevsky dlouho třeba opaluje,chápu když tam je lopata tak to upálim dám si prda a pošlu ale někdo to opálí dá si prda opálil to blbě tak si dá dalšího atd...to je na zabití:D
A nesnášim když chce někdo poprdět když je to hulič a mam toho dost(třeba po sklizni)tak snim dam klidně brko ale naco je mu prd?zhulí to?NE takže k ničemu....
Jinak dycky když balim tak rospaluju:)
lubik07
jointik.....jointik....jointik....najsamadsej ked som doma sama....pohodicka s kavickou, milujem to..!
citace:
Původní příspěvek od exup
Nesnášim když to někdo kurevsky dlouho třeba opaluje,chápu když tam je lopata tak to upálim dám si prda a pošlu ale někdo to opálí dá si prda opálil to blbě tak si dá dalšího atd...to je na zabití:D
A nesnášim když chce někdo poprdět když je to hulič a mam toho dost(třeba po sklizni)tak snim dam klidně brko ale naco je mu prd?zhulí to?NE takže k ničemu....
Jinak dycky když balim tak rospaluju:)

Si dávám vždycky jen prda a že by to nezhulovalo si nedovoluju tvrdit. Narvat si natřikrát plíce bych si už netrouf.
Tákže, rozhodně nesouhlasim že je to jen plevel ;) já mám svý a svý mám rád ;) par měsíců se s tím pachtím ale je to moje tak jak si to udělám... o hodně lepší pocit než rvát někomu peníze.

-Takže určitě kdo balí ten pálí...
-Nesnášim rádoby baliče,... nabídnou se až vnuťej a neuměj
-Když mám svoje balim já hulim já
-A většinou si vždycky těch prvních pár prdů zapamatovávám, a vlastně porovnávám chuť atd... záleží mi i na chuťi když už je to moje :)
-Nemám rád když se u toho někdo vykecává a přitom ví že to pálí ale nepřipadá mu to důležitý ( není jeho )

Asi takhle :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma