Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Cannabible - Klikni zde pro originální téma
Apartman
Mně třeba nejvíce v Cannabibli(i když ten díl jsem měl jen půjčený, mám jen červenou) zaujaly ty květové esence a jejich využití-určitě to budu chtít nějak vyzkoušet. Jo a solární šlukování taky nemusí být špatný. ;)
alfonsus
jj kannabibli mam uz nejaky cas,taky z levnych knih..super poctenicko..vrele doprucuju ;nDDD
RASTA-MAN
Zdravim,tyto knihy sem si take koupil za 69kc v levnych kniham(sem rad,ze neco jako levne knihy existuje) a musim rict ze jsou to opravdu velmi zajimave a poucne knihy.Nejenom ze se tam doctete o kazde z hlavnich genetik,ale i dalsich zajimavych clanku jako treba solarni slukovani,rozdil sativ a indig,holansko,mariuhana a sny a take dalsi zajimave veci.Rozhodne doporucuji koupit a kdyz budete mit jakoukoliv kytku tak se tam o ni urcite dozvite,pokud to nubude nejaky shit :D.Mir a lasku
RASTA-MAN
Rozhodne bych solarni slukovani vyzkousel,uz se na to chystam,ale neni leto takze se to tedka v zime bude delat spatne,spis vubec :D,musim pockat az do leta :)
Mr.MEN
RASTA-MAN: Musím ti říct že je to husty. :D V létě při těch největší vedrech jsem si dával. :D Mám na to pěkné vzpomínky.
sadař22
Zdravím všechny kdo se poptávají po vydání Cannabible tady je link odkud je možné stahnout všechny tři díly jako (oskenovaný,ofocený)stránky v JPEG formátu .Je to celkem čitelny a vizuálně očima spracovatelny :) http://uloz.to/hledej?q=cannabible
kaktusx
Majú ich aj v Lacných knihách v Bratislave ešte riadnu kopu...nemám rad tie knihy..su v nich tak dobré fotky že pri ich prezeraní mám nonstop chuť zmotať :teef:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma