Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Magazín > Náměty a Ohlasy

Stránky: 1 [2] 
Karma systém jen v pěstitelských fórech? - Klikni zde pro originální téma
Calzone
Aha a nemělo by to být tak, že se tam nic nenapíše do popisu, ale jméno toho kdo to dal tam je? Jemu jistě nešlo o to aby zůstal v tajnosti, nebylo proč byla to pozitivní karma, akorát se mu nechtělo nic vymýšlet. :)
Homer Jay
klikám na kostky jako blázen a nic se něděje, nevíte čím to je?
že by mozila?
hele tak sorry, né klikat ale podržet kurzor... sem hovado vyhulený:winner: :bong:
Libi
Nešlo by udělat, že by se každá přidělená karma připsala k příspěvku nejen toho co to dostal, ale i toho ci to dal?
Př: Dám karmu, projíždím další thready, za 3 dny se tam vrátím a chci mu dát karmu (Nevím, jestli jsem mu ji už nedal) a tak kliknu na příspěvek a tam už by bylo napsaný "Tenhle příspěvek už od vás karmu obdržel". Marně jsem něco takovýho hledal, pokud to tady je tak mě nekamenujte :hanged:
Šlajs
citace:
Původní příspěvek od Libi
Nešlo by udělat, že by se každá přidělená karma připsala k příspěvku nejen toho co to dostal, ale i toho ci to dal?
Př: Dám karmu, projíždím další thready, za 3 dny se tam vrátím a chci mu dát karmu (Nevím, jestli jsem mu ji už nedal) a tak kliknu na příspěvek a tam už by bylo napsaný "Tenhle příspěvek už od vás karmu obdržel". Marně jsem něco takovýho hledal, pokud to tady je tak mě nekamenujte :hanged:

Ano, bylo to tu, lidi se shodli, že by to byla dobrá věc. Tím to, bohužel, haslo.
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od Libi
Nešlo by udělat, že by se každá přidělená karma připsala k příspěvku nejen toho co to dostal, ale i toho ci to dal?
Př: Dám karmu, projíždím další thready, za 3 dny se tam vrátím a chci mu dát karmu (Nevím, jestli jsem mu ji už nedal) a tak kliknu na příspěvek a tam už by bylo napsaný "Tenhle příspěvek už od vás karmu obdržel". Marně jsem něco takovýho hledal, pokud to tady je tak mě nekamenujte :hanged:

Ale tak to přece funguje, ne? Nemůžeš dát 2x karmu jenomu příspěvku
Calzone
No nebo udělat nějakou jednoduchou podmínku typu:
if uzivatel-dal-karmu
zobrazovat-ikonu-karmy = false;

Bylo by to fajn, ale že to někdo udělá pochybuju. :)
Ent
Já svoji první karmu dostal za fotku svyho voka, tze jsme v partě pro všudypřítomnou karmu. A K+ kazdymu co tu prispel :-D at nesetrime :-D
refresh171
Snad to není OT, ale Docela mě naštvalo že jsem dostal K- , ale neukázalo se mi jméno od koho,.....znamená to že host může rozdavat K ?
Calzone
refresh171:
ne, tomu se říká anonymní karma. Pokud dáš někomu karmu a nic nenapíšeš do toho vzkazu tam, tak se zní stane anonymní karma.
refresh171
Aha, tak to jsem nevěděl,........jen mě to naštvalo, karmu mi dal někdo za příspěvek na kterým si myslím že nebylo nic špatného. Asi to bude tím že sem chodí lidi, co se rozdáváním karmy asi baví no :rolleyes:
pedro_devil
Stejnak to jak to pořádně funguje nechápu!!! :D Mám 12 pozitivních (zelenejch) karem od různých uživatelů za moje příspěvky v Galeriích a parkrát za nějakou radu v jejich galeriích a mám pouze jednu bublinu a moje karma je pouze myslím 57% pěstitelská.... tak nevím kolik pozitivních bych musel dostat aby stoupl počet bublin a %!??? :D


PS: je to jen ješitnost a karmě jinak nepřikládám nějakou valnou váhu, ale každopádně to potěší, když dostanete K+ a k tomu povzbuzující koment!
MDe_
citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Stejnak to jak to pořádně funguje nechápu!!! :D Mám 12 pozitivních (zelenejch) karem od různých uživatelů za moje příspěvky v Galeriích a parkrát za nějakou radu v jejich galeriích a mám pouze jednu bublinu a moje karma je pouze myslím 57% pěstitelská.... tak nevím kolik pozitivních bych musel dostat aby stoupl počet bublin a %!??? :D


PS: je to jen ješitnost a karmě jinak nepřikládám nějakou valnou váhu, ale každopádně to potěší, když dostanete K+ a k tomu povzbuzující koment!


Samozdřejmě že karma vždy potěší :) Aby si měl další "bublinu" musíš mít 100b karmy (když klikneš na svoji karmu "kdyby sis chtěl dát sobě" tak tam máš počet bodů) vždy po 100b ti to dá tu tfoji bublinu :)

Nezáleží na počtu bublin, ale jak pěstuješ :)
Dr. Cannabis
Poraíte mi proč mám červnej ctverec u jmena??

Mam 4 zeleny a 1 cervenou karmu.

Díky vsem
jestedman
citace:
Původní příspěvek od Dr. Cannabis
Poraíte mi proč mám červnej ctverec u jmena??

Mam 4 zeleny a 1 cervenou karmu.

Díky vsem


protoze taky záleží na tom kdo ti karmu dává. pokud dostaneš čtyři zelený od nováčků s 0 karmou a jednu červenou od typose co tu je deset let a má zlatou kravatu, tak je výsledek červená


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma