Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Grow-otazky-problemy - Klikni zde pro originální téma
Marselos
Zdarec mám dotaz vadí hodne když klesne teplota s 28 na 10 skoro o 18 stupnu asi jo co, jaké jsou pak následky díkec..
fiste
citace:
Původní příspěvek od Marselos
Zdarec mám dotaz vadí hodne když klesne teplota s 28 na 10 skoro o 18 stupnu asi jo co, jaké jsou pak následky díkec..


:D následky jsou takový, že se buď vzpamatujou nebo nevzpamatujou.. :D
Marselos
Jakou vzduchotechniku mám použít na darkstreetII 90x90x160 pacháč si budu chtít vyrobit made in home jak velkej a kolik uhlí na tenhle box poradte pls..
suri
Chcel by som sa opytat na vsetky priciny preco rastlina nechce zacat kvitnut? Mam dve rastliny ktore neukazali pohlavie ani po 3 tyznoch. Pricom v tom istom boxe ina odroda uz krasne kvitne s palickami nad 2cm. Cize podmienky ako 12/12, uplna tma a pod su plnené a nic ine ma nenapada. Svetlo maju 125w cfl.
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od suri
Chcel by som sa opytat na vsetky priciny preco rastlina nechce zacat kvitnut? Mam dve rastliny ktore neukazali pohlavie ani po 3 tyznoch. Pricom v tom istom boxe ina odroda uz krasne kvitne s palickami nad 2cm. Cize podmienky ako 12/12, uplna tma a pod su plnené a nic ine ma nenapada. Svetlo maju 125w cfl.


A je to ten samej model co ty ostatní.. nebo je to odlišná genetika? Všechny přeci nekvetou stejně rychle..
shyk
Dotaz: vadí moc při pěstování u potoka pokud sem vykopal díru hlubokou asi tak 30cm do hloubky na dně se mi objevila voda tak 10cm mám v plánu tam dát na spodek hnůj a pak zahradnický substrát díky za odpověď.
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od shyk
Dotaz: vadí moc při pěstování u potoka pokud sem vykopal díru hlubokou asi tak 30cm do hloubky na dně se mi objevila voda tak 10cm mám v plánu tam dát na spodek hnůj a pak zahradnický substrát díky za odpověď.


Zaprší, zvedne se hladina, shnije to.... nedělat. Ono už takhle by rostlina byla dost omezena.
shyk
dík za info to bylo právě po dešti to sme zapomněl napsat a potok ještě trochu prohloubím.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma