Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Šestý Pokus v New Pěstírně - Klikni zde pro originální téma
Creator
moj typ : 672
jurek5
ehm.....666g je tu dvakrat....:D


MUJ TIP: 669 g rozmastovadla
MANHUNTT
Zdravím všechny drobné pěstitele této překrásné rostliny :leaf:,po necelých 14 dní sušení sem všechno opracoval od stonků a menších lístků a zvážil :chef:,bohužel sem se ani trochu nepřiblížil k mému typu :( a výsledek mě docela nemile překvapil :rocket:a je podstatně menší než můj typ.Ale i přes menší kvantitu :popcorn:,je luxusní kvalita :drools::satan::mutant:a to je nejdůležitější :wink:........
Tak že k věci :rolleyes::spodky,řídké a malinké paličky:42,2 g
:zbytek,velké tvrdé šišky :550 g
:CELKEM 592,2 G

Jako obvykle počítám vítěze který se nejvíce přiblížil k váze bez spodků,tedy k 550 g.......

Tady je pořadí prvních třech vítězů:
1. místo -Moje a Trafo 545-555g

2. místo -AEROMAN -542,5g
3. místoVietcong-player 568g


Blahopřeji vítězy :goldcup: a posílám odměnu :beer: ,jinak všem za všechno děkuji a zase někdy tady pic :bravo:


JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT


Jako obvykle počítám vítěze který se nejvíce přiblížil k váze bez spodků,tedy k 550 g.......

Tady je pořadí prvních třech vítězů:
1.
místo-AEROMAN -542,5g
2. místo-Moje a Trafo 545-555g
3. místoVietcong-player -568g




Ehm...nic proti, ale 545 a 555 je blíž jak 542,5 hehe
MANHUNTT
for:JAHmaican ....díky :beer: za upozornění,alespon jde vidět že je to kvalitka :frog::frog::frog:...psal sem to totiž pod :mutant:


p.s opraveno :winner:
Trafo
Sláva sláva to už je podruhé co jsem to tipnul :teef:

Díky Manhuntte :) doufám, že jak říkáš kvalita nahrazuje kvantitu. Do dalšího growu přeju jak kvalitu tak kvantitu :). A myslím, že ten SEDMÝ grow bude už kvůli tomu číslu speciální :wink: (já osobně ale nejsem zrovna zastánce toho, že na sedmičce je něco super :D takže si to myslím spíš protože ten systém už ,,budeš mít v ruce,, na finální úrovni :einstein: ).

Takže zbývá popřát jen štastnou ruku s výběrem genetiky....

:banana: Trafo :banana:
hary
zdarec kolego kde vidíš největší problém tvého máleho i když slušného výnosu krátká doba na květu nebo horší podmínky jako teplota poněvač jsem sklízel skoro stejně jako ty a o proti minule byl JH o polovinu méně výnosní já jsem ho měl na růstu jako vždy a o výnosu nebo spíš o nevýnosu třeba kill billa ani nemluvím jinak vše ostatní bylo super tak že já bych to viděl asi na těch podmínkách zřejmě teploty kolem 36C a ruzně se pohybující se teploty asi nemá JH rád u kill billa to je jasná věc takže až pojedeš příště přez léto doporučil bych SAGE GWS MONTAIN JAM :)
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od Trafo
Sláva sláva to už je podruhé co jsem to tipnul :teef:

Díky Manhuntte :) doufám, že jak říkáš kvalita nahrazuje kvantitu. Do dalšího growu přeju jak kvalitu tak kvantitu :). A myslím, že ten SEDMÝ grow bude už kvůli tomu číslu speciální :wink: (já osobně ale nejsem zrovna zastánce toho, že na sedmičce je něco super :D takže si to myslím spíš protože ten systém už ,,budeš mít v ruce,, na finální úrovni :einstein: ).

Takže zbývá popřát jen štastnou ruku s výběrem genetiky....

:banana: Trafo :banana:


Nemáš zač,máš to zasloužené :beer:.............nevím jestli bude nějak výmečná,ale bude určitě dostačující :hug: ;)
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od hary
zdarec kolego kde vidíš největší problém tvého máleho i když slušného výnosu krátká doba na květu nebo horší podmínky jako teplota poněvač jsem sklízel skoro stejně jako ty a o proti minule byl JH o polovinu méně výnosní já jsem ho měl na růstu jako vždy a o výnosu nebo spíš o nevýnosu třeba kill billa ani nemluvím jinak vše ostatní bylo super tak že já bych to viděl asi na těch podmínkách zřejmě teploty kolem 36C a ruzně se pohybující se teploty asi nemá JH rád u kill billa to je jasná věc takže až pojedeš příště přez léto doporučil bych SAGE GWS MONTAIN JAM :)




ahoj partáku :beer:,teplota má v mém případě vliv pouze na malé klony,co sem vypozoroval tak velké kytky to snašejí dobře.žádnej příznak ani náznak sem neviděl že by jim to nějak vadilo,nehledě na to že taková vysoká teplota tam byla pouze pár hodin a pouze pár dní.jinak podmínky byli celkem o.k,já si myslím že to bylo tím že na tento model bylo méně místa.Když sem je měl minule byli pouze dva,ostatní kytky byli menšího vzrůstu a měli více světla kolem sebe,ve finále co Jack Herer tak to přes sto g.To znamená,že teoreticky sem měl mít ted přes 900 g.tady bylo všechno nahnácaný na sebe,co sem také zjistil tak na výnos aby byl maxi tak se vyplatí udělat nějaký mix,kytky sou potom každá jinak vysoká a ostatní díky tomu mají více místa.Když sem koukal na ostatní tredy tak u každé sklizně pokud to byl jeden druh tak to bylo slabší,než když tam byla indica i sativa dohromady.Možná se pletu,ale myslim si že to je ten hlavní důvod "menšího"výnosu :popcorn:
Ono
A predsa rastlinky sú jedinečné, aj keď sú klony. Hmota je možno rovnaká, ale duša rôzna.

Ak by Manhuntt opäť dosiahol maxiprodukciu, bola by to pomaly nuda.:D Takto sa o to viac teším na tvoje ďalšie počínanie.:) Každopádne gratulujem k výbornému výsledku a prajem dobrú chuť.;)
Matrixx
to MANHUNTT: zdarec, s tim mixem druhů s tebou musim jedině souhlasit, já jel zatim pokaždý multikultůru a zatim to skoro pokaždý ušlo, teď jedu jen jeden model tak uvidíme...... ale mix modelů má víc výhod, asi víš o čem píšu :teef: .....
Abandonn
Zdravim,nevim jestli neni pozdě, ale rád bych se zeptal kolik ml potřebuje kytička v dripu na začátku, jestli to poznám tim že to proteče, nebo jak. Dík za případnou odpověď
Sirus
Čus Abandonne, dovolím si odpovědět za Manhunta.
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=39988


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma