Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
marihuana a ostatni zeme - Klikni zde pro originální téma
palma
Kecám? Tak mozna vtom ze jich je vic nez 2....ae co vim ja a co sem slyšel tak ve státě CA. Je to nejvetsi pohoda tam maj vse...a jeste nejaky ae moze jich byt vic fakt nvm nezajímám se o to nejak..
citace:
Původní příspěvek od palma
Kecám? Tak mozna vtom ze jich je vic nez 2....ae co vim ja a co sem slyšel tak ve státě CA. Je to nejvetsi pohoda tam maj vse...a jeste nejaky ae moze jich byt vic fakt nvm nezajímám se o to nejak..


Panacku,, tak pokud se o to nezajimas, tak sem nepis taky nepodlozeny vyblitky.....
alko
Belgie kaydz obcan starsi 18ti let muze mit 3samici rostliny out a 2in.....
palma
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)


Panacku,, tak pokud se o to nezajimas, tak sem nepis taky nepodlozeny vyblitky.....
Myslim ze to nektery zajima co sem napsal a ze to tebe konkretne nezajima a nezda se ti to tak to co? nejsou to zadne vyblitky tak se laskave uklidni panacku........
Anonymer
Yop, ale tie Marihuanomaty v CAL skutočne majú. Bolo to aj dávno v správach na Markíze ...
Scotty05
soite, chcel by som sa opýtať ako to je so zhánaním konpy alebo hashu v Turecku??? lebo na nete som nič teké nenašiel?
Kocour
Takze v Anglii,
vam za rizeni pod vlivem travy,
hrozi az 6 mesicu natvrdo,
nebo 5000 liber pokuta.
Jinak u alkoholu je tu povolena 0.5 promile.
Bandita
a ako je to v egypte ludia, neviete nahodou?
ThomasK
Zdravím , nevíte někdo jak je to v Řecku? Ceny, kde sehnat, jak se pěkne zmasit, apod..? Jedeme tam hledat JOB , tak si řikám že bez huleníčka by to nešlo :)
JAH LOVE
Bandita, ThomasK

omlouvám se, že to dávám 2x na jednu stránku, ale tohle vám snad pomůže

www.webehigh.com
Někdo zkušenost s Dánskem? Marihuana, ale i ostatní drogy - halucinogeny, houby příp. xtc.
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Bandita
a ako je to v egypte ludia, neviete nahodou?


Teďka si přesně nevybavim, jestli to bylo v Egyptě, nebo jestli to byl tunis. Ale mluvil jsem s jedním týpkem, co tam byl na 14 dní na nějakou obchodní cestu či co... a že prej tam vykuřoval vodnice s těma týpkama a všechno takle pohoda a že prej pak se nějak osmělil a zeptal se jestli nemaj nějakej haš nebo něco podobnýho a voni se prej začali uplně zdráhat a že to je proti jejich přesvědčení a nakonec to byla jrho nejdelší abstinence za posledních 8 let co řikal..:D:D
lucky.net
Zdar lidi, uz treti mesic jsem v Australii [Perth]. Co jsem zjistil [neovereno] tak je legalni mit tri kytky. Jinak, minulou sobotu jsme s lidma ze skoly meli barbeque a potom cast z nas zapadla do bytu naseho brazilskyho kamose. Hodil po me plechovku at umotam brko. Tak to otevru, koukam na to, zdalo se to jako zelenina ze zahradky. Bylo nas tam sest, tak jsem umotal docela raketku. Houby, ma to to tady silu jako das, idyz to vypada jako bramborova nat. Sesekalo nas to vsechny paradne :]
ThomasK
to lucky.net : Zdravim k protinozcum :)
Ehm help me please! :) Jsem v Řecku,konkrétně na ostrůvku Lefkada v městečku Nidri... Sehnal jsem tady JOB v pujcovne a vypada to ze tady pres leto zustanu.. Co je problem, je sehant nejaky hulenicko.. Prakticky nemozny tady... V CR sem si vyhuloval jak to slo, a tady se neda sehnat ani na blby brcko? :/
Je to spatny, zadnej rasta tady, zadny nic.
Pokud nekdo vazite cestu do Recka,pobliz Lefkady, muzeme se sejit a zmastit se krapet. :) Jinak nevim, jesi nekdo mate nejakej tipy, tak sem s tim.
Jinak zdravim celej grower , mejte se tam v Čechách pěkně :)
ThomasK. Peace and Love.
lucky.net
to ThomasK: no to je mi lito kamo, tady snad hulej uplne vsichni. Moje partacka co s ni meju hajzliky [miluju tu praci, v prepoctu za 260 kc na hodinu] je zhulena snad furt. A to ma sest vnuku :]] No nebudu Ti delat chute. Mej se a hodne stesti.
flySter
citace:
Původní příspěvek od futeW
Někdo zkušenost s Dánskem? Marihuana, ale i ostatní drogy - halucinogeny, houby příp. xtc.


zdrawim...tak v dansku je to snad jasne :) kamos tam studuje a da sa tam zohnat vsetko potrebne len chvilu trva kym vas otukaju...Hash sa da zohnat u arabov a turkov, z travou je to vraj tazsie lebo tu maju najma rumuni a poliaci...ale tak ked uz budes v dansku tak by som navstivil christianiu a tam sa zabezpecis viac nez dost...Myslim ze tato komunita s anachadza priamo v hlavnom meste Kodan...snad som ti pomohol
piis
Nesss
Zdravím Growers...

Osobně jsem kouřil jen v Polsku a to kousek od hranic...místní stoners mi říkali ať jsem velice opatrný, že pokud mě někdo natře, tak sranda končí.
mikey
slovensko, polsko, madarsko, bulharsko, nemecko, francie, anglie...

neprekonatelna byla jizda na london eye v povznesenem stavu :)

anglie v tomhle byla hodne v klidu, koneckoncu (pokud se nepletu) maji ganju dekriminalizovanou. co se tyce francie, tam meli lidi ohen v ocich, jenom co videli cigo.
mnoo tak moj postreh smeruje z Talianska, obyvatelia na severe tejto krajiny su velmi prijatelny,
celkovo v pohode a da sa snimi v klude dohovorit, anglicky španielsky atd posunkamy ale v pohode sa dalo kurit aj vo Venezii (Benátky) sú tam take menšie parčíky, aj ked ludia mi tam už pripadali viac zbrklý a celkovo nervoznejší jak v Caorle - odporúčam :sun:

pukalo sa aj cestou v Rakúsku na benzínke :driver:

.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma