Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Přípravka pro nováčky

Stránky: 1 [2] 3 
Základní tipy pro začátečníky - Klikni zde pro originální téma
dalas
Hanyz: Výborně přesně to sem potřeboval vědět.Dikec
dalas
Zelda.cz:Nazdar jestli chces pestovat tak ti radim vsecko poradne procist,vyhnes se problemum co sem mel ja.pestuju indoor 2roky a
az ted mam konecne pristup na net.vzdycky nic moc uroda ale ted se to zmeni jen diky groweru,proto jim mooc dekuju.
bawy
ja tiez iba uot....a tiez mi grower pomohol napr jak proti slimakom :D:D:D
CHOURIS
No pár mích rada
Zkuste semínka před klíčením namočit do vlažné vody.Jo na klíčení je taky dobrej písek(nepoškrábe klíčky) nemusíte to nechávat na světlu (v podzemi není světlo a klíčíto) Dobry je tak kolem těch 22 stupnu(to mně vyklíčily všechny) malý rostlinky,či řízky je dobrý zalejvat Diamantovou vodou. Jestli chcete mít širokou kytku tak si pod ní dejte placatej kámen. a vona poroste víc do šířky.
Jestli chcete Hardcore pohulení tak si před sklizní do kytky injekcí napustě třeba nějakou směs (kámoš tam dal nějakej lék šestistovku-název nevím, A vodvezla ho rychla a tak to daj jinýmu a jeho taky prej mazec kytka,Takhle prej už koluje dost dlouho) nebo nějakou vonnou směs. Až se kytka položí (většinou po těch lécích) tak jí ustřihněte a je to.
Jo a jestli chcete mít třeba kytku v nějakým tvari tak jí nechte prorůst nějakou hadičkou (musíte už odmala-normálně jí totiž zlomíte,a v tý hadičce ne?)
CHOURIS
No já jsem to neměl ale kámoš to udělal a ještě to tady nebylo tak jsem přispěl přeci tady nebudu říkat něco co už někdo řekl o pár článků vejš
kalashnikow
moje je moc jednoduche----zoberiete si kelimok(pohar),nalejete do nej vodu(normalnu pitnu z domu),a tam date tie sema ktore mate iba obycajne date do toho kelimka.Pockate 24hod popripade 48hod a ked j euz koniec toho casu,tak vtedy klepnete s palcom po tom kelimku a ked tie sema spadnu taq to je dobrea ked nie taq viskusaj este trocha pockat ale potom uz asi tie sema zhniju.V tej vode to semo vlastne praskne a pusti male korienky takze si to este omrknite lupou alebo niecim podobnym ci to ma taqe miniaturne korienky a ked hej tak jasne korenom dole rovno do kvetinaca(alebo na vase miesto)tak toto je moje ktore pouzivam a aj vecsina mojich znamych a ide to v pohode a ked to nepojde tak mate nieco zle
fredroCV
ahojky lidičky..sem tu novej tak se nezlob te když tu něco provedu..:)ale neměl bych prozkoumám to tady a bude to v pohodě...fotešky budou dneska chci se vám taky pochlubit.)mám venkovní travičku ale vypadá zatim nadějně:)mám je v kyblíkách a jednu ve skleníku..musim je podvazovat jelikož pěstuju v zahrádkářsky kolonii a bylo by to moc vydět..ale tim jak sem to podvazoval tak sem si všiml že vypustilá víc šlahounku a je spíš jak dětská prolejzačka.)samozdřejmně se vám pochlubim a mužete mi i poradit co stim ..hlavně v tom skleníku..pěstuju tam už 3 rok a vždy má jemný a malí paličky:(musim jít na zahrádku se postarat o moje dětičky..tak odpoledne sem hodim fotešky jo..snad je sem nakopu vubec nevim jak se to dělá:(zatim ahoj všem fredroCV
Nicck
Zdar lidi zrovna začínám pěstovat indoor,ale vůbec nevím jak na to něco málo jo,ale stejnak bych potřeboval pomoct nemáte někdo nějakou fotku jenom skříně se vším všudy?
Nicck
Forum-----outdoor galerie-střechy,pole,kukuřice
Ryyba
máš to fuckt pěkný k+ je samozdřejmostí:jumper: :jumper:
jaman
Nicck máš tu 1000 skrín,rozmysli si aspon velkosť a na to sa už dá nieco tvoriť
Nicck
jo díky za radu!;) !zase posílám fotky z naší střechy(po době 14dnech od předcházejících obrázků)jsou už fakt slušný(tedy aspon podle mě a mýho kámoše:-) )fotky budou i na,,outdoor střecha"viberu jen ty nejlepší! nicck
Nicck
.
Nicck
jak se dá udělat nějaké téma???jak ho vitvořím?please poradte nekdo!
jaman
Nicck napíšeš nove tema pod môj príspevok , ako by si mi odpovedal, neodošleš to, skočíš na vrch strany ,v pravo máš nové tema , klikneš a skontroluje ti to či to niekde neekzistuje
Nicck
moc ti díky!
jamesoid
Zdravím vas, sem noví člen poprvé letos pěstuju indor takpak vam pošlu fota jak to dopadlo
vasarya
zdravim vas prosim vas vi nekdo o kalkulacce kde si date jak dlouho svitite plochu a vono vam to spocita kolik projedete ja ji mnel ale navim jak se tomenovalo tak vas prosim jestli nekdo vite comislim porsdte kde to najdu moc vam dekuji :frog:
liborv
pěstuju celkem dlouho a těší mně že jsem za ta léta dospěl ke stejným výsledkům jako jsou tady v převaze. :)

PS:tady na tomhle servru jsem prvnička tak všechny zdravím. budu rád když se budu moct podělit o své zkušenosti a získat nové. Proto:
ZDRAVÍM VŠECKY LIDI SE STEJNÝM KONÍČKEM JAKO MÁM JÁ. :)
Majkuk
cafte lidi. mam otazocku ; nevim taku temu najst tak skousim tady ;-) kvalitnym pestovanim(indor)-hnojenim,svietenim... sa da aj z ne moc dobrej rastlinky vypestovat sleha?
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od Majkuk
cafte lidi. mam otazocku ; nevim taku temu najst tak skousim tady ;-) kvalitnym pestovanim(indor)-hnojenim,svietenim... sa da aj z ne moc dobrej rastlinky vypestovat sleha?

A prečo to chceš robiť?Nemôžeš zohnať niečo kvalitné,keď už do toho investuješ toľko času a peňazí?
A čo sa týka tej otázky,všetkým tým pomôžeš tomu,aby si z tej rastlinky dostal to najlepšie,čo sa v rámci jej kvality dá.Takže z nejakého shitu nevypestuješ White Widow.Dá TI len toľko,koľko jej to genetika dovolí.
expiry_date1
No,sodík má podobné spektrum ako úsporka warmwhite.Ale ak by si zohnal úsporky 6500K,tak by som povedal,že úsporkami.
btw,warmwhite má 2700K.
JohnnieWalker
Diky Moc=D
pepacorrado
já dělám maminy už pár let, vlhká semena hned do kokosu a pak do zeminy, čím větší nádoba, tím lépe. Samozřejmě drenáž,.... to jen na úvod, jsem tady poprvé, rád bych přispěl nákupem /třeba/ mikiny, ale s adresou je to horší.
Sp3k
Tak díky hoši za rady pro začátek. Tady se dozvídám mnohem více informací jak na ZŠ v přírodopisu:)
Sp3k
Hollister : Tak to byla asi pilná pani profesorka. Mě tak naučili akorát velký HOWNO
Salabanzi
fakt hustý, takovýhle rady by se tady měli objevovat častějc...
Salabanzi
Čau, jsem tu nový, pěstuju 3 roky outdoor, nyní si stavím skřín a rád se svámi podělím o moje zkušenosti a také bych rád získal i ty vaše...
Salabanzi
Čau, jsem tu nový, pěstuju 3 roky outdoor, nyní si stavím skřín a rád se svámi podělím o moje zkušenosti a také bych rád získal i ty vaše...
sokol
taky bych chtěl vědět jak to s těma kvasnicema je hasičák nemám ale kvasnice mi připadaji lepší aspon co se týče toho když u kytek dlouho nejsem tak se to zauhličuje samo poradí někdo pokud možno podrobně a o jaký druh kvasnic jde ? dik
cocoNut
thanks for the info cheef ;)
Diana
souhlasim s tebou..
Diana
:( jééé já to spletla, nechtěla jsem napsat, ze souhlasim....delam spoustu veci jinak.Jsem tu poprve, trochu zmatena.......tak sorry zaten prispevek.....chtela jsem reagovat a neco jineho a to jako muzu mluvit takhle verjne?:punk:
Tarrnaa
citace:
Původní příspěvek od KABUTO
Pěstitelské prazáklady

2) vnitřní faktory podmíněné dědičnou informací
-to je snad jasný,jde o genetickou informaci,opravte mě jestli se mýlím,ale myslím že se přenáší i info o např.prostředí v kterém byla předchozí generace pěstována.
Genetika může být ovlivněna třeba nevhodnou teplotou,hnojením nebo jinýmy stresy.

Proto je důležitý si pošéfovat pořádnou genetiku se známou historií:)




No celý příspěvek je dost informativní a zaslouží K+. Mám výhrady pouze k té genetice. To co tam píšeš je lamarkismus... vědecký omyl devatenáctého století. Co je zapsané v genech je zapsané v genech- není možný přepis z proteinů zpátky do DNA :D Takže žádná rostlina nezíská ani nezmění vlastnosti vnějšíma podmínkama(tedy tím kde rostla se nepřenáší žádné info :D. Samozřejmě máš pravdu v tom, že je třeba sehnat dobrou odrůdu, ale právě proto, že je to hybrid s pevně danou DNA. Samozřejmě se může stát, že třeba rostliny navyklé na dejme tomu velké vlhko budou mít potomky ze semínek, kterým se nebude dařit v suchém vzduchu... to je ale tím, že ve fenotypu se neprojevují všechny geny uložené v rostlince - jsou to prostě výkyvy v přizpůsobivosti hotových rostlinnek. Ta "známá" historie se ověřuje proto, jestli předci měli ty správné vlohy abys měl jistotu, že ti někdo nedal technické konopí :wink:

Teď se trochu rozepíšu čím se doopravdy kultury oslabují. Jelikož rostlinám narozdíl od nás nevadí, že můžou být triploidní(mají tři sady chromozomů po vícenásobném pokřížení) nebo i víceploidní je jasné, že nejsilnější jsou hybridi(pokud je účinek "genu pro THC" kumulativní, tak hybridi ho mají nejvícekrát nakopírovaný a to zvyšuje jeho obsah). Jediné co tedy kultury oslabuje je pohlavní rozmnožování - tedy pomocí semen. Je to tím, že u potomku kvalitních odrůd se snižuje zmnožení chromozómů a kombinují se nově geny - tím pádem mají méně kopijí "genu pro THC" nebo se rozmnožují náhodně což se samozřejmě projeví na obsahu. Proto se například brambory nemnoží jinak než vegetativně(tedy klonováním) aby se zachovaly vlastnosti kultur. Při pohlavním rozmnožování totiž dochází ke kombinaci genů a tak se vlastnosti dost zamíchají a sníží se výnos... pokud tedy nejste genetici nebo šlechtitelé, kteří umí vybrat ty správné exempláře pro křížení, tak se vám to většinou nějakým pomnožením doma oslabí.

A co z toho vyplývá?

SEHNAT SI NĚJAKÉHO HODNĚ KVALITNÍHO HYBRIDA A POKUD NECHCEME, ABY BYL NĚJAKÝ NEPŘEDVÍDATELNÝ VÝVOJ U DALŠÍCH GENERACÍ(A PŘÍPADNÝ POKLES OBSAHU), DĚLEJTE TO CO U BRAMBOR, ROMNOŽUJTE TRAVKU VEGETATIVNĚ - POUZE(!) ŘÍZKOVÁNÍM. NA DRUHOU STRANU CO BY TO BYLO ZA PĚSTITELE, KTEŘÍ BY NEEXPERIMENTOVALI, TAKŽE MŮŽETE ZKUSIT VYBÍRAT PODLE KONKRÉTNÍCH VLASTNOSTÍ VHODNÉ EXEMPLÁŘE PRO VYTVOŘENÍ JEŠTĚ LEPŠÍCH JEDINCŮ.... AKORÁT JE TŘEBA ZNÁT MENDELOVSKÉ ZÁKONY A TO, ŽE AŽ Z POMĚRŮ V POTOMCÍCH DRUHÉ GENERACE POZNÁTE, KTERÉ Z TĚCH PŮVODNÍCH JSOU VLASTNĚ VHODNÉ PRO DALŠÍ KŘÍŽENÍ A ZLEPŠENÍ VLASTNOSTÍ. A PAK MÍT TROCHU ŠTĚSTÍ A TIPNOUT PODLE VNĚJŠÍCH ZNAKŮ TY SPRÁVNÉ VLOHY.

Přeji hodně zdaru a omlouvám se pokud jsem přesáhla rámec téhle diskuse... tedy jestli jsem OT :D
paradize22
zdrawím fšecky lidičky na tomto sup.serweru...budu se snažit být dobrým členem tejto comunity.newím estli budu něc.kupowat=)ale fšecí už o was wííí....potřebowal bych eci tu nahodou není miky.mouse pač potřebuju nějaké infor.o tych jeho 2x20w...pač to ci tagy skusit..diky šem..
kikukisek
Ahojky:) Už jsem tu pár dní a nějak jsem pozapomněla se tady trošku uvést:) Takže jsem v pěstování jsem naprostý amatér a jsem na úplném startu. Zatím si pročítám rady a čekám až seženu konečně nějaký semínky a budu to moct rozjet pěstování:) Takže btw: kdyby jste měli nějaký semínečka pro začátečníka, tak určitě budu moooc vděčná... Zatím papa a ať roste:)
peace
Marino#1
Zdravím all Growers,jsem tu v podstatě novej,ikdyž Grower znám docela dobře a dlouho tak registraci jsem si nechal až na tu pravou chvilku která si myslím nadešla až ted:),menší info o mě:mé pěstování se zaměřuje spíše na outdoor a zatím jsem tomu už 6let věrnej a budu se snažit tady k tomuhle tématu taky přispět co nejvíce zkušenostma a taky by se hodilo pár rad:),těm méně zkušeným se budu snažit poradit a těm více zkušeným patří všechna čest!........tak zatím a ať to roste:)
blafuzokokos
cest sem tu uplne novej a hned se docitam takove dobre rady ,no vidim ze sem tu dobre . clanek moc gut ale v lampach chci teprve zacit tak musim nejprve poradne pocist nejake info.tak mne vemte pod sva kridla zatim cus blafuzo
Jamajcan
caues lidi sem tady uplne novej !!!chtel sem se sem mezi vas dostat driv!!!pestuju uz sest let out!!!a ted chci zacit s in!!!! vsechno mam odtud nastudovany!!!je to super stranka ale jeste to tu nak nepobyram kde si co psat atd!!!!tak snad to nak pochytim za chvili!!!
Jamajcan
nepomohl by mi nekdo !!!!???shanim tak dva modylky do skrine!!!a chtel bych aby to byly 100% samicky!!! a nemam kontakty na sehnani rizecku!!!tak jestli by mi nekdo poradil nebo rovnou sehnal!!!nebo podaroval!!!budu vam vdecnej!!!!a zavazanej!!!
k.o.h.o.u.t.
S těma listama : Stříhám ty největší eště před tím než kytku vytrhnu/uříznu ze země ( aby palice dostali co největší nálož slunka)
potom ( záleži na velikosti zklizně) odtrhávám od nejvěších po nejmenší u palic a hurá pomalu sušit po kartáčích .. :)
Salieri
pises to zajimave mas to dobre skusim se tim ridit
Mr.Dagoth
Zpět k sušení s/bez listí. Mám odzkoušené oboje, a jak je zřejmé, nejjednodušší je ostříhat předem. Jednak se listí lépe odstraňuje za čerstvé, rychleji a lépe rostlina prosychá a při zavěšení kořenem nahoru(jak jinak) listy částečně kryjou květy před hmyzem.
Don't walk on the grass, smoke it!
Kubikk
hehehe.......zajimaveeee:)
Kubikk
to k.o.h.o.u.t.

delal sem to podobne.......ale slysel sem ze je dobry ten koren polit varici nebo horkou vodou...ze pak ta kytka ze sebe dostane maximum.....neni to fikce???
pmarecek
Teraz mam, zasadenú Jack Herrer, uz mi to pekne rastie!!! Tesim! Tesim!
Lokr
Zdar lidičky jak se máte tak jsem do toho praštil a pořízuji si skříň no spíš špajs.Doufam že to dopadne dobře,rad bych požádal o ňakou tu radu .Lámu si hlavu s ventilací,lampi jsem si pořídil usporky Nurturelite 200 W PURPLE na květ a na rust Nurturelite 125 W BLUE.Velikost mé pěstírny je 85-110-250,ventilaci přemýšlím UFO 275 m3/h, RK 125, nebo S - VENT 300/500 m3/h. Mám starost o hluk, pachoví filtr nějaký ten hluk pohltí boufam a tak vás prosím onějakou radu.Dík Lokr
fero2
zdravim vsetkych co maji radi huleni a vse okolo toho :) mam sa predctavit jak to psalo kdyz sem obdrzel novy vzkaz... tak dufam ze to je dobry zacatek... este raz caveska people :)
fero2
FiFo no ja myslim ze to je jedno ne.. ked pestujes vonku tak tam pada i kdyz to kvete... ale radej by pockal na jeste ine tipi..
untergang
cus<l> lidi
potrebuju poradit, jestli se da neco delat s nedozralimi seminky
dik
untergang
.......uz jsou otrhany
Tomina
myslite si že je pro venkovni pěstovani ještě brzo na sazeni??
Tomina
no tak jsem taky hodil už jenom tak z hecu ty plentiky doufam že přijde brzo jaro!!!At to můžu prasknout někam ven...
untergang
danke schon FiFo ja tu ted nebyl tak pisu se zpozdenim ......... uz mi jedno vyklicilo tak je to snad OK takze dik
Fonzí*íí
Kdyz je ted takove chmurne pocasi myslite ze kdyz pestuju outdoor nevadi rostlinkam byt porad venku??? mam je davat pres noc domu?? mam je na zahrade v kvetnacich o prumeru 15cm asi uz 2 tydny .....
levap20
Nech je tam pokud je nemáš slabí a vítr ti je nezlomí
zajonc
Fonzí*íí akorat bacha na caste deste aby ti neuhnily koreny
Tarrnaa
Fonzí*íí

Přidávám se k radě od zajonce.... já mám letos jedny kytky v místě, kde trošku líp půda drží vlhkost a po těch zkurvených bouřkách a deštích mi tak u třetiny rostlin uhnilo dost listů a i pár bočních stonků vyhnilo.... ale o víkendu má být zas pařák, tak snad už to bude ok. I když asi záleží i na odrůdě - PPP a AK 48 zatím v pohodě jedou i trochu v bažině - jen se bojím doby kvetení... snad koncem léta a začátkem podzimu tolik chcát nebude...

Pokud je máš v květináčích, tak je raději schovej i před déletrvajícím deštěm.
destroy27
davaju sa klickami nadole o tom ani nepochybujte
oi123
Zdravim.Jsem naprosty zacatecnik s pestovanim a tak potrebuju jednu zakladni informaci.Mozna je to blbost tak se mi prosim nesmejte:-).Chci zasadit do skrine ale ted je uz zari tak me zajima jestli u indooru zalezi na rocnim obdobi nebo jestli je to kvetine jedno a nepozna to.V seedbankach sem cetl u kazdeho modelu dobu sazeni,kvetu a sklizne takze to asi neni ulne jedno ze? dik
Tarrnaa
oi123: No co nebudem se smát, ale medaili ti za to nedáme :D. U indooru je to jedno. Životní cyklus rostliny je řízený délkou osvětlení (zjednodušeně řečeno). Indoor je právě od toho, abys nebyl závislý na ročním období.

PS: Ale hlavně si do ***** čtěte celý FAQ a trochu myslete (pokud jste toho schopni), než něco píšete. Pak se nebudete ptát na takové blbosti. Myslím to vážně a bez urážky. Lidi neschopí jít do něčeho alespoň se základními informacemi a trochou uvažování nejsou přínosem komunitě. Předevčírem se mě jeden nejmenovaný člen zeptal jestli mu kytka poroste ve sklepě kde je teplota 5C :D To už je opravdu vidět, že se tu nějak slézají brouci pytlíci co nikdy neměli v květináči ani obyčejnou pokojovku a nemají k tomu vztah - jenom se někde doslechli, že "ona ta tráva je asi dobrý byznys". Omlouvám se za OT.
AFA
Zdarek tak teda uz to zacina....objednal jsem si komponenty na indoor a cekam cekam a jeste nic neprislo k sakru:D moc se tesim na prvni kost:D
Zedy
citace:
Původní příspěvek od AFA
Zdarek tak teda uz to zacina....objednal jsem si komponenty na indoor a cekam cekam a jeste nic neprislo k sakru:D moc se tesim na prvni kost:D


Tak hned jak ti to dojde, tak si založ téma v Indoor galerce, ať se můžeš pochlubit;)
RASTA s.r.o
oi123>jak uz rikal tarna,indoor je od toho ze muzes zasadit kdykoliv v rocnim obdobi...Dulezita je vsak teplota kterou mas uvnitr skrine...Neni zase pravda ze to plesknes nekam do sklepa kde mate 0 stupnu a najivne si myslet ze ti to ta zarivka vahreje...Podle me je ideal pokojova teplota...tech 23 stupnu...24...ale kdyz bude 20,myslim ze se nic nedeje...CTI FAQ

TARNA>jj v tom s tebou souhlasim
Tarrnaa
RASTA: On to nebyl kdo se ptal na ten sklep ;)
RASTA s.r.o
ja vim,dyt to byl jen priklad :P
zahradnicek
zdar kluci sem tady novej ale muzu vam rict ze alobal na stěny nedavejte je to na prt ,, alobal je totiž matnej a proto neodráží tolik světla , prostě a sprostě tam dejte bílou folii , natřete bílou barvou (lesklou) a pořádnou vrstvou a nebo gdyž už ten hliník tak ten co se davá za radiátory proti úniku tepla ten je lesklej a ma na druhy straně polistyren
Tarrnaa
zahradnicek: Taky když piješ hodně redbull(nebo cokoliv jiného v plechovce - to neni reklama), tak ten plech není špatný, ale je s tím trochu sraní ty plechovky rozstříhávat :)
Darla
Je to sice vysvětlený jak pro mateřskou školu, ale je fakt, že se to hodí, kor nám začátečníkům, díky díky moc
PS: Jak nakládat s těma kvasnicema?:-)
Maker
Caute seruste.....som tu cerstvy jak ranna kava...nepouzivam nic take specialne hlina z baumaxu 5-6PpH hnojivo pre izbove rastlinki vo vode skrupiny svetlo mam 150w(to co sa pouziva napr. na stavbach)...rastu jak dive..ale slabu stonku maju...precO? ..co im chyba ze stonka je slaba....musim kiticky mat podoprete drotmi aby nelahli k zemi ..hh..p.s.vapniku dostavaju az az...
drax
Hahahaha, Taxem asi nejvic nejtrapnejsi looser, co si vymejsli vlastni typy pěstění :D Porušil jsem snad všechny kroky a zásady :P V rychlosti to shrnu : Do 9 kvetinacu jsem hodil 9 řízků (potom co dva dny stály jentak bokem - byl sem nekde out na kalbě . Zasazeno do Royalty mixu a syceno Plagronem start jsem je soup do terarka rozmery 75 šířka, 150 dylka i vyska. Pustil na ne 400 sodík a svítil tejden 24h nonstop. Odvetrani malym socka vetrackem o polomeru tak 13cm, lampu jsem zvedal tak po tom tydnu a presel na svetlo 18/6. Rostly mega rychle zalejvam 2x denne az do tedka (ale poucim se). Vcelku hubeny stonky - ale uz vim cim to je (malo vítr). Po 3 tydnech jsem prepnul na sviceni 8/16tma pac proste se uz do terarka nevejdou a palej se o lampu jsou snad vsechny 3x zohybany kolinkama. Presel jsem na plagron plod a qět; mno a tedka se teda uz 2 tejdny osypavaj - na nekterejch palicky teprv narustaj a jiny uz jsou celkem velky. Nevim jaktoze este zijou,ale asi proto, ze si celou dobu rikam (a hlavne tomu verim), ze je to jen kytka - a ta se dokaze leccemu adaptovat - jasne kdyz se s tim pipla bude to mit vic thc a bude to chutnejsi,ale zatim na to nemam nejak cas atd. Nicmene nejdriv sem resil a teprve ted merim,ale myslim ze uplnej pruser to nebude (lajcky od oka) nicmene zacnu zde poctiveji procitat zkusenejsi!! Dekuji za rady a omluvu za tu prasarnu co sem vyrobil :-) snad mi neukamenujete. Hey
schurulz
Tyhle rady se fakt hoděj
faqer
to Maker: Podla toho co si napisal to moze byt tym, ze mas nekvalitne svetllo, resp. so zlym spektrom. Alebo nedavas kyti zadny ofuk:-)
jestedman
souhlas s faqerem, asi na to pražíš halogenem
Maker
to ma nenapadlo ja hlupak:D..ofuk to musim vyskusat..fakt dik za rady...uz mam 5 poschodia a stale nevidim pohlavie rastlin..no nic...pofotim poslem :D s pozdravom jeden s vas...;)
Maker
Zdravim vas rastlinkomilovny ludia...rastu mi dve krasne samicky..jedna ma cca30cm a druha 80cm....na tej velkej este stale nevydim sisticky..chcel som sa spitat do kedy budem cakat na plody kym sa yancu vobec rysovat?:P s pozdravom vyhulenec...!
faqer
to Maker: do buducna skus udrziavat rovnaku vysku rastlin. Pretoze ak mas svetlo strasne vysoko nad tou mensou kytickou, prichadzas o vynos.Takze nabuduce zastrihavat a ohybat:)
Maker
caute mam otazku jak mam vlozit fotografiu mojej rastlinky??
Erico Faltany
...mě by hrorzně zajímalo jak je to stěma kvasnicema. Bylo to tady několikrát nakousnuto ale nevysvětleno...jaké a jak to používat???
romankover
aj ja teraz idem zacat pestovat tak drzte palce
W. Allen
Jo díky Butchi, to je přesně to co jsem potřeboval. Vytiskl jsem to i babičce, která říkala, že to taky zkusí vypěstovat
nazdar lidi konecne jsem se prihlasil ,mate totu pekny nevim jestli tu pujdou vlozit me fota bo mam ps3
sketch
co je to seed bank??
jestedman
sketch - zkus analogii seed bank X sperm bank X national bank
jinak ti asi pomůže i www.slovnik.cz
BlackLight
Zdravím všechny growery.Jsem tu nový a vzhledem k tomu,že o pěstování téměř nic nevím,nahlížím do vašich témat a diskuzí.Chci jen poděkovat za to,že se věnujete i takovým "lamám",jako jsem já. :-) Nikdo učený z nebe nespadl a každý si svojí cestu za poznáním musel projít. Přeji všem mnoho úspěchů v pěstování a bohaté úrody.
Začínám s pěstěním a teprve dávám dohromady vybavení.Proto věřím,že tu najdu mnoho užitečných informací. :-)
mattes.3
čau jsem tu nový a s pěstováním pod lampou nemám žádné skušenosti.ale dnes se to zlomí obědnal sem si cool tube 400wuž tam mám namontovaný aj nějaký větřák no a zatím tak nějak prohlížím fotky jak asi má pěstírna vypadat. mám na to ve sklepě malou místnost 2×2×1 metr zatí tam natahuju el. potřebuju radu hodí se na stěny poliš?
na stěny si dej folii
mattes.3
takže je to absolutně nevhodné?nebo se s tím dá prozačátek vydržet.musím totiž eště koupit předřadník.
mattes.3
čau lidi poradte mi prosím jak je to s tím polišem. už sem ho tam nalepil je ta folie nutná?koupím předřadník na 400w aněkde sem se tu dočetl že je potřeba ještě kondenzátor kdyby to měl někdo naprodej ozvěte se dík.
to Butch: ten návod je dokonalej akorát sem docela čuměl proč ten CO2
mattes.3
zdravím tě Hardcore 91 ta odpověd asi nebyla určená mě ale navadí.já tu mam trochu jiný dotaz
yason
CO2 a kvasnice - to je snadné. Vezmi si pivo, burčák ap. Copak to tam je za bublinky? Kvasinky si berou energii z cukrů a ty štípou za vzniku CO2.
Skunkman
Jojo,,, v pohodě návod, chybělo to tady.... každej si to můžeš ještě malinko dělat po svým, ale jako ukázka to je dost v pohodě..!!!
symy13
potrebuji poradit s davkovanim hnojiv bcuzz ataxl, enzyme , pk 13-14 a bio abwer mam to pro hlinu a cocos dekuji jako zakladni hnojivo pouzivam ducht formule
Sebral
Chci se zeptat jestli mi vyroste kytka kdyz zasadim jenom vykliceny seminko.... Vyroste???? diky
dexaman
Super, přesně tohle jsem potřeboval...
Dik moc sem potreboval, hlavne to s tim kvetenim. Zacinam, takze se kazda rada hodi:)
Colbyx
zkouška profilu, dostal jsem se až sem, takže vidím,že je vše v pořádku :)
andyyy
funguje to:)
Skunkman
2008


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma