Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
Velká morava GROW!!!Belladona,Windov Skunk,Thai Haze Skunk!! - Klikni zde pro originální téma
Dwarf Vingette
PH by melo byt v norme
-substrat pro pelargonie+perlit+substrat pro kaktusy
cantona9
tak to newim kamo ja mam z 3 bell 2 samice a vyzeraju byt ok mozno je fakt nieco na tych seeds
papaja
ahoj
co ty thai haze jak dopadla zbylá trojice?
k belladoně co dodat
nepěstovat...
cantona9
tak povim ti ze amstredam flame zostali 3 krasky zo 6 a vyska cca 130cm , belly mam dve vyska cc 130-140 cm ale su fakt nadherne takze ich urcite bude, pestovat ale nechem to zarieknut a THS je rychlik uz terza ma vysku 200 cm a pojde este o 30 centi urcit len mi zostal len jeden kusok ale co uz nestazujem sa pocital som s tym ze polka bude samcov aj sa moje predpoklady splnili a tebe drzim dalej palce nech ti vyjde aspon to co vyzera pekne
Dwarf Vingette
citace:
Původní příspěvek od papaja
ahoj
co ty thai haze jak dopadla zbylá trojice?
k belladoně co dodat
nepěstovat...


No to prave ze nevim,kdyz jsme daval klicit 2 seminka ze 4 THS a Widow Skunk tak se me pomychaly, 1 jsem dal kamosovi a nehcal jsem si jenom 1 seeds THS ktere jsem pak zasadil a to byl ten samec....ostatni asi nevyklicily....

Jinak ten kamosuv THS roste pkne je to samice a ma cca 190cm.Ale hur se vetvi...:(
cantona9
no newim mne sa vetvi eclkom dobre sak dnes vecer pridam foto tak mozes ocekovat
Dwarf Vingette
Dneska jsem sklidil 2 samce belladony takze kdo chce pyl at mi napise....
Dwarf Vingette
Pyl uz je vsechen zamluven tak uz nepiste...
Dwarf Vingette
Zdravicko

Po dnesnim vetru, ktery stale trva a totalne zdevastoval me konopi jsem se rozhodl ukoncit tento tread, jelikoz tohle nema cenu clovek jim venuje cas penize stara se o ne jak o male deti denne je prostrihava a svazuje...a takhle to dopadne...:(:(:(:(
:grrr:

Chtel jsem je vyfotit ale vykaslal jsem se na to...

Vzal jsem si pilku a odrezal polamene vetve takze z toho nic nezbylo jen par vetvicek....mno mozna bude na brcko ale rozhedne uz se neni cim chlubit, tak proto jsme se rozhodl, ze to tady nebudu uz dal zverejnovat...

Jedine co zije a krasne roste:

Sensi skunk
Durga mata
Belladona klon

...tohle mam v prirode

Mozna casem az me prejde vztek tak napisu smoke report nebo vyfotim suchy material a hodim to do galerky...

Zatim caute a doufam ze dopadnete lip nez ja...

PS:corkam smrt:death:
Dwarf Vingette
ZIJEME 10.září


Takze po velke vychrici jsem byl celkem zklamany a myslel jsme si ,ze nic ani nesklidim.Diky velkemu usili meho dedy a nakonec i me jsme kyticky ozivily svazaly no proste dali jsme jim veskerou peci kazdej den a oni se nam pekne odvdecuji.

Nejdriv nam zacal kvest velky Afghan ,zhruba 17.srpna a ma krasne ovocne aroma,takove az agresivni(meloun jahoda) ,druhy afghan zacal kvest tak 20.srpna a ma o neco malo odlisne kvety.nejsou tak obsypane pliskyrici ale zato maji krasny ruzovy nadech po Early Misty.Widow Skank zacal kvest taky pomerne brzy ale kvete hrozne pomaloucku.Zacal nekdy kolem 22.srpna ,vetvicky ma obsypane paradne a krasne jemne voni.
Belladona takto je opravdu moje kralovna zacala kvest nekdy az 28.srpna ale uz ted je na stejne s Widow Skunkem mozna ze uz ho i predbehla:D,palicky voni hodne agrasivne takove korenene aroma(skunkove)a jsou uz ten pomerne obsypane a tvrde.


Omlouvam se za kvalitu fotek ale zapomel jsem si zapnout STABILIZATOR:(


Fotka cislo 1:Velky a maly afghan.
Fotka cislo 2:Zleva Widiw Skunk a belladona
Fotka cislo 3:Makro sisky velkeho Afghanu
Fotka cislo 4:makro sisky maleho Afghanu
Fotka cislo 5:Dalsi makro velkeho Afghanu
Dwarf Vingette
Dalsi makra a palicky

Mame tu pokusy o makra palicek!

1 fotka je palicka Belladony, uz je poradne tvrda a jak jsem psal krasen akgresivne voni po skunku!!:girldevil

2 fotka je bella trochu vic z blizka :love:

3 fotka je Widow Skunk

4 fotka je zacinajici palka maleho afghanu z 20.zari :-P

vsem dekuji za K+

Vas Trpajzlik Vingi

PS: Uz jsme hulil zastipek velkeho afghanu a musim rict zajimavy stavek,tak hodinovy smich potom maly utlum a prijemne zaseky treba na Groweru ,ICQ nebo ve skole v Photoshopu:D...po3 hodinach stav uplne odejde a muzete pokracovat:D...Palicky uz jsou tvrde jak kamen ale jeste je to proste mlade,chut nevyrazna proste ani nevyte ze neco hulite,mozn amalinko tam jde citit hnojka...ale jen malinko
Dwarf Vingette
Malinko upravene makro ve photoshopu

Je to jenom zastipek velkeho Afghanu asi z 24. dne kvetu

Jak jsem psal vyse, tak uz tu zmastuje velice pekne!

Dekuji za K+

trpazlik vingi
Dwarf Vingette
Ahojte,chtel bych se jeste zeptat kdy se zacina aplikovat Ripen? Afghani uz kvetou cca 35 dnu.

Kdyz zacnu aplikovat ripen 40 den kvetu, a budu ho aplikovat cca 5 dnu + 10 dnu proplach tak to vychazi na 55 dni kvetu.Coz se mi zda celkem dost ,protoze uz zacinaji blizny hnednout a palice se uz ani moc nezvetsuji..:(Mozna k nafouknuti prispeje zrovna ten ripen)...navim pls o rady piste piste piste:D

trpajzlik
cantona9
no ripen by sa mal aplikovat tak 2x za 2 tyzdne pred kosenim a nemusis flushovat aspon ja to tak robim lebo ripen vytiahne vsetko hnojivo takze by v palicach nemalo zostat nic .. to je ale len moj nazor ( 100 ludi 100 chuti)
Slick-ace
On Ripen je v podstatě taky hnojivo, takže krátký flushing (týden) by přijít měl. Ripen bys měl do zálivky přidat na posledních 10 dní květu.

Moc by pomohlo aktuální foto.
já bych nasadil ripen už teď .. 35+10+7 = 52 den
ale 100 lidi 100 chutí - rozhodnutí je na tobě. ;)
Dwarf Vingette
Oki,moc dik za rady,dneska to vyfotim a hodim sem nejaky update.
Dwarf Vingette
FOTOREPORT 18.zari 2008


Zdravicko, tak tady mate na shlednuti par fotecek.Jen me mrzi ,ze je takove pocasi.Snad se jeste otepli, at muzou kyticky v klidu dozrat.:D

Na prvni fotecce jsou vsechyn 4 slecny :love:
Na druhe mame slecnu Belladonu :heart:
Treti fotecka je Widow Skunk :drools:
Na ctvrte je pani obrovska Afghan x Early Misty :bravo:
Pata je slecna ktera utrpela nejvic zloenin a vsecho Afghan x EM (prevladaji geny EM) :(:jumper:
Dwarf Vingette
PALICKY


Tak mame tu palicky:D ke kazde vam neco napisu:-P

Zacneme Belladonou.Belladona ma uz od ranne faze kvetu dost pliskyrice.Voni krasne nasladlou az agresivni skankovou vuni.Palicky uz jsou ted pomerne tvrde a malo listnate. :jerk:Ma jeste tak 32 dni cas.


Dalsi fotka je Widow Skunk.Kvete hodne pomalu ale jiste.Pliskyrice pribyva postupne, tak jak rostlika starne:).Vuni ma jemou nasladnou a palicky se me zdaji trochu ridsi ale jeste ma nejakejch 32 dni cas.


Treti fotka je velky Afghan x EM.Podobne jak u Widow Skunku tak pliskyrice pribyva postupne ale ma ji o neco vic,proste takove cukrlatka:D.Voni krasne ovocne(jahoda-meloun) a palicky jsou kompaktni ,tvrde ,pomerne dost tvrde proste povedeny vzorecek.Za 15-18 dni ho ceka kosa:D


Posledni foto je pani Afghan x Em ,spis EM a je to proste klasicka tuctova ganja.Moc se me to pheno nelibi je narocne!Palice jsou sice dost lepkave a pliskyrici nesetri ,voni jak ganja a palice ma dost listnate.Za 24 dni ji seknu.
Dwarf Vingette
MAKRO

Ted nas ceka to nejlepsi :winner:

Prvni dve fotky jsou makra Belladony

Dalsi je Widow Skunk

Potom nasleduje velky Afghan x Em a maly Afg x EM

PS:Dik za K+ a za rady!!!


Trpajzlik
dloob-pRo|gameR
no to mi ho vyndej :D tohle se zda jako jeden z best Outu co sem mel tu cest spatrit:) Good luck & have fun pri sklizni :] karma pro trpaslika na ceste
kaneh bosm
Cau, mam odskouseny Possion 1 od DP a byla to zajimava kytka, sice maly vynos, mala (160 cm) vysoka rostlina s malyma vetvema, sisky docela velke, jen ta konzistence nebyla to prave. Vynos asi 120 g. Excelenti vune a hodne THC. Byla to feminizovana rostlina. Kamarad mel regular a dosahl mnohem lepsich vysledku ve vsech hodnotach. Hollands hope od DP je brutalni, muzu jen doporucit. Sklizena 22. listopadu. Neuveritelne rezistentni odruda. Super taste.
Dwarf Vingette
Zdravicko:-)

Dneska budou zase nejake fotecky,udelalo se konecne pekne tak toho musim vyuzit...

Velky Afghan x Em uz dostal 4 davky RIPENU a ted ho ceka 7 dni proplach vodou...mozna se to protahne na 10 dni podle pocasi...
Belladona nam neuveritelne cukruje a zabarvuje se do fialova..no proste nadhera...

pokracovani priste
Dwarf Vingette
Hollallaa,pridavam slibovane fotecky.


Prvni fotecka je slecna zahradnice alias JULINKA :angel:
Pote se vydavame smerem k pralesu zvanem Widow Skunk.Dostavame se bliz a na 3. fotce je krasna palicka.Jdeme jeste bliz a vidime, jak se nam Widow Skunk krasne cukruje a sladounce voni. :love:
Dwarf Vingette
No a tady uz je nas rostomily chrobacik MASKOT.Vydavame se smerem severnim a zde jsme spatrili palicku Belladony.Tahle palicka ma vyraznou vuni, ktera nas omamila a malinkou dobu jsme se zdrzeli.

Pakracovali jsme dal a dal, az jsme narazili na obrovitou obrici zvanou Velky Afghan x early misty.Tahle kvetinka uz 2 dnem flushuje.v patek ji ceka nemylosrdny osud,SIBENICE :chef:


PS: dik za K+

Trpajzlik
Dwarf Vingette
Dneska jsem se byl podivat na zaloznim policku:)...pekne nam to kvete a nevic ze vsecho se me libi Sensi skunk.
Dwarf Vingette
Zdravim,uz 3. den sklizi ty dva afghany x Em :-D stejne to nesklidim cele protoze sjem na to asi liny a nemam to kde susit....takze 3/4 uz mam sklizene a zbytek proste vyhodim.....

Bella a Widow skunk dnes dostanou porpve RIPEN a za 15-18 dni je ceka kosa...
Dwarf Vingette
Zdravicko....:-P


Afghan x Em se uz susi 5. den

Belladona a Widow skunk uz zalivam kazdy druhy den RIPENEM( ke kazde kyticce 2,5l a konzistence je 5ml/l)

Plisen nejvic utoci na Widow skunk ale zatim se to da ukocirovat....pujde pod kosu asi za 5-7 dni...necham ho jen 5 dni na vode...(dle pocasi)

Belladonu sklidim ve dvou fazich a to ve stejnem terminu jako widow s. a zbytek az na konci mesice..

fotky pridam pozdej...
Dwarf Vingette
FOTOREPORT-Belladona

Uz dostala 2x Ripen a do 10 dnu pujde...:chef:

zatim jsem nasel jenom 2 mistecka napadene plisni o velikosti pul centimetru...
Dwarf Vingette
FOTOREPORT-Widow Skunk

Stejne jako Bella uz dostal 2x ripen a ceka ho uplne stejny osud..

Narozdil od belly je pomerne nachylny na plisne, uz jsem nasel asi 5-7 mist o velikosti nehtu na palci...
Dwarf Vingette
Takze mam pro vas nemilou zpravu plisen mi nemylosrtdne pozitra palicky na Widow skunku takze ve stredu asi pujde....akorad me stve ze nebude poradne proplachnuty ale myslim ,ze jsem to s hnojenim neprehanel takze by to melo byt ok...
Vingette chcel by som sa ta spytat jednu vec.Vedel by si mi objektivne povedat ze ci sa oplati kupovat tie semienka widow skunk? Mal by som zaujem ist na jar out a objednat ich z east seeds.
Dwarf Vingette
Ahoj rastafarian, myslim ze tech 10 euro je pakatel a urcite se to vyplati.bohuzel klicivost byla mizerna z 12 seeds asi 4 :(..Zhuluje to pekne tak do pohody ,da se na tom fungovat ale je to spis stoned model...aspon na me tak pusobi.
Rozmyslam este nad ak-48 ale tymto takze uvidim.Nemal si uz nahodou ak-48 ? ...Co je to stoned model ? :( Bude toto este iba moj 2. grow kedze asi pred 2 rokmi som mal no name a bol v skleniku ked boli 35*C horucavy.Bola strasne vysoka za mesiac mala obrovsku vysku(uz si to nepamatam ).Na hnojenie som pouzival slepacie hovna :D Myslis zze cim to bolo sposobene ? Skodi uz taka vysoka teplota ?
Dwarf Vingette
rastafarian-pls pis mi do PM ...at se to tady zbytecne nezasira..

Dik
Dwarf Vingette
VSECHNO UZ JE SKLIZENO

Del uz jsem je nechat nemohl Widow S. ten uz boj s plisni nezvladal a bella uz zacinala plesnivet taky takez jsem to musel sklidit...
Dwarf Vingette
ČÓRKY

Ani ja jsem se jim letos nevyhnul:(

Tak pred 10 dny jsem byl na tajne, policku s Widow Skunke, Afganem a Sensi Skunkem ..

Afghana a Widow skunk jsem sklidil ale SS jeste nebyl hotovy potreboval tak 14 dnu..tak jsem ho tam nechal.

Dneska jsem se byl podivat jak kvete a kdyz jsem prichazel tak me bylo jasne, ze tam nekdo byl...prijdu a nic:(....jenom dira v zemi:(.

Docela me to mrzi protoze jsem se tesil ze ho ochutnam..bylo na nem peknych 80gramu..(rostl od cervence).
Dwarf Vingette
SEEDS
Poprosil bych vsechny growery kterym jsem posilal pyl na seeds at se mi ozvou do PM...zatim mi seeds poslal jenom Papaja ;)


PS: Pajo seminka belladony F2 budou hotove tak do tydne...Afghan X EM X Belladona uz pro tebe mam nachystane..:)

Dik trpajzlik..

PS2: smokereport atd bude tak do 14 dnu..ale muzu rict vsechno to zhuluje vic nez dobre:-Da jeste lip chutna
Dwarf Vingette
Zdravim groweri,

Jak bych tuhle genetiku od Parradise Seeds zhodnitil??

Zacneme od zacatku.
-vyklicilo mi asi jen 6 seeds z 10(byla to moje chyba jelikoz sem prevrhnul tacek ze seeds a nejake klicky se asi poskodily..) a vyrostlo 5 rostlin.
-POUZE JEDNA SAMICE Z 5 ROSTLINEK(3 hermaci , 1 samec)
-rust bezproblemovy ,velice vitalni rostlina ktera se nadherne vetvi.
-kvet nahodila kolem posledniho tydne v srpnu
-sklizel jsem ji 14.10 jelikoz se zacinala sirit plisen...

Potrebovala jeste tak 10 dni ale kvuli pocasi a plisni jsem ji musel zkosit...
plisen jsem objevil asi na 5-8 palicich..

Chut je v pohode neskrabe...takova trochu korenena..:love:
Palice jsou pomerne tvrde ale dost listnate, stredne velke..:rasta:
Voni po skunku s ovocnym podtonem..
Zhuluje moooc:-D5 prdu ze speku a konec, High jak svine a total zmateny stav...tak trochu TRIPPY svym zpusobem...jste proste v jine dimenzi:-D

Vynos cca 680g a neco se uz zhulilo:-D

PS:za 14 dnu vas ceka dalsi report...
J@m@L
To čo si robil s tými kvetinami, že sú také obrovské? Supercropping? A čím si to hnojil? Koľko si mal výnos z najmenšieho takéhoto keru? Díky? :) K+ jednoznáčne.
Dwarf Vingette
J@m@l:

Ahoj, nee nee , zadny supercropping..byly zastrizene jenom jednou FIM technikou a jinak se tak hezky rozvetvili samy...hnojeneo radou Bio Bizz a na kvet ATAMI PK 13-14..
Mel jsem jenom jednu samici a vynos byl kolem 680g
refresh171
Ahoj,máš to krásný....nehoráznej keřík :bravo: ....... škoda tý klíčivosti,jinak moc piekný...... Ká pro ty :D
Dwarf Vingette
Zdravim , mam tu nejeke makra minipalicek afghanux EM (velky) a Belladony

Prvni 2 fotky je minipalicka Belladony :baby:

Dalsi dve jsou palicky Afghanu x Em (velky) :winner:

a zbytek...:love:

Pristi SMOKEREPORT bude Afghan x EM (velky)
Dwarf Vingette
Dalsi minipalicky ted uz Widow Skunku a Afghanu x EM (maly)

prvni 2 fotky jsou Widow S. , dalsi je Afghan x EM (maly) a jedno spolecne photo..:-D

:love: vsechno je to nadherne pocukrovane..a fotecky si priblizte..
Dwarf Vingette
Je mi lito ale dalsi aktualizace uz nebudou....tatinek me to vsechno spalil...cca 2,9Kg kvalitny travy...urcite si v afektu ani neuvedomil jakou to melo hodnotu...

Maly smokeport k ostatnim modelum..


Afghan x EM maly-Zpocatku kvetu nic moc ,hodne listnate palice ale nakonec se rozjela a musim rict ze mela asi nejpeknejsi palice po ususeni ze vsech modelu..zbarvene lehounce do ruzovo bila...voni sveze citronove se sladkym zvykackovym podtonem az nahorkle..chut lehka trochu nahorkla po vydechnuti jde citit lehce nasladny dym....bylo toho ohadem 650-750g..

Widow Skunk-skoda ze je nachylny na pline..jinak za 10euro paradni pokoureni...palice tipu sativa...pocukrovane ..vonici po skunku s jemnym widow aroma..chutna nasladle skunkove... mel jsem ocistene asi 200g zbytek zplesnivel ale uz nemam ani na sklo...:-(

vsem dik za K+ ..v pristim roce zdar..

PS: balladonu jsme zachranil jelikos je uskladnena takze cca mam 650g belladony + 200g Afghan x EM velky...


palinoch
boooze tak to uprimnu sustrast. ja by som to neprezil. no prezil ale otec by znesol na svoju hlavu teda dost tvrde slova! To by si vypil az do dna! Cely rok v pi!!! to ze si nieco zachranil, zmiernuje tu sialenu stratu:sun:
medvidecek
hele jaka odruda s tich co jsi v tomto theardu se ti nejvyce zalibila vynosem,,skourenosti rustem a stavem zhuleni a hlavne odolnosti rustu a vulci plisni...ale fakt asi nejlepsi theard co jsem tady na G mnel moznost vydet,,doufam ze pristi rok to zas rozjedes,ale fakt nechapu jak ti ty kytky tak krasne vyrostli:]
Dwarf Vingette
To medvidecek:

Polozil jsi me hodne tezkou otazku.

Rustem byla asi nejlepsi Afghan x EM (velke pheno)-sice se nevetvila tak jako belladona a Widow Skunk ale ten rust byl silenej..

Co se tyce zkoureni tak jednoznacne Belladona-dlouhotrvajici stav zadny vytuh ale jste totalne zkoureni a nevite o svete:-D aspon na me to tak pusobi..samozdrajem pokud si date 2-3 prasky tak jste tak dopohody..
Konzistenci palic mela nejlepsi asi bella a afghani (velke i male pheno)
Nejlepsi vuni mel Afghan x EM (velke pheno)-to nejde ani popsat ale voni kremove ovocne -pripomina mi to maliny:-D...
Chuti bych rekl asi belladona-skunkova korenena lehka chut ale i widow skunk s jeho nasladnou skunkvou chuti..mnaam:-D..skoda ze uz si ho nepokourim..

Ale rekl bych ze zlatou medaili si zaslouzi belladona, stribro Afghan x EM (velke pheno) bronz Afghan x EM (male pheno) a bramborou dostava Widow Skunk jelikoz byl extreme nachylnej na plisne...
Dwarf Vingette
Ahojte...

Jak uz jsem psal tak doma uz mam jeom Belladonu a Afghan x EM velke pheno..

Takze rovnou k veci..

Dostal jsem par seminek Afghanu(matka Sweat Seeds) x Early Misty(otec Nirvana)


-Extremni rustovy potencial
-pomerne dobre se vetvi
-kvet nahodila v pulce srpna(coz se velice divim jelikoz Afghani jsou radi ze tady vubec dokvetou..)
-sklizen 5.10

Tohle pheno ma svoji specifickou chut a vuni nic podobneho jsem jeste nekouril..

Voni krasne kremove ovocne ( pripomina mi to maliny :love: ), vune se prenasi do chute + jde citit lehce zemina a takovy koreneny nadech...

Palice jsou stredne velke az male, ale zato jsou extreme lepive a pomerne tvrde...

Co se tyce zhulenosti tak to neni az takovy zabijak....pohodovy stavek ktery trva 2 hodiny a potom vas ceka totalni vytuh....

Celkovy vynos jsem bohuzel nestihnul zvazit ale kolem 700g toho bylo urcite..

ted mam necelych 240g...ale jsem rad aspon za neco:-)
salimir
cau kamo,narez
Chci se zeptat,
zkousel jsi ze zbyleho listi udelat bubble hasis,
myslim ze by ti mohlo dat tak 50 g vysoce kvalitniho hase.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma