Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 [2] 
Případ 13.4.2002 - Klikni zde pro originální téma
DaStoner
Predevsim: svatej nejsem, ale moji kamosi nejsou hovada, tzn. kdyz obcas nekomu dam na par speku, nebude to cpat detem do skoly. A kdyby s tim snad nahodou mel nakej pruser, tak se da rict: koupil sem to v provarenym klubu XY/na ulici/nasel sem to, tecka. Ne do toho zatahovat dalsi znamy. Tvoje konstrukce mi prijde jako sci-fi. Neco jinyho je samozrejme prodavat po pulkilech dealerum; kazdej soudnej clovek si spocita, ze jednou se ucho utrhne.

To teabooster: 10 kytek pro sebe a 50 indooru na kseft JE KURVA ROZDIL. Ja ho vidim, soudci a policajti pomalu ale jiste taky. Nevim o nikom, kdo sedi jen kvuli koureni nebo pestovani pro vlastni potreby.

Precti si stranku konopnyho ombudsmana o lidech, kteri maji problemy se zakonem. Je jich dost, ale v tech vaznejsich pripadech (hrozi podminka nebo krim) si prectes: poskytl 12-letemu..., nasli u nej 58 sacku s marihuanou a hasisem..., jelikoz uz byl v podmince..., stihan za kradeze..., 2 rostliny konopi a 8 g pervitinu..., prokazan prodej 9 lidem, vcetne nezletilych..., po kolaccich skoncili na JIPce... atd (pisu zpameti, takze nepresne) a ted extosky. Proste nic, co by se dalo nazvat brutalni kriminalizaci kuraku travy, jen obchod s drogama, zfetovany deti (Nova a Blesk dekuji za super temata), smazky, varici a bezna kriminalita. Plus trava a Severa ma zas nabitej kanon. Tolerance je v prdeli, trava na jedny hromade se strikackama a tech par opravdu nevinnejch lidi ma hned nalepku zlocince.

Pises: byznys, kdyz ho delas dobre... Kdyby ho panacci delali dobre, tak pestujou dal a ja drzim hubu. A dobrej byznys meli hlavne diky spatnejm zakonum. Vejvar umernej riziku. Kriminal nikomu nepreju, ani za dealovani, ale ty lidi vedeli, do ceho jdou.

Jestli si myslis, ze se dozijes absolutni legalizace vseho, tak doporucuju nechat se zmrazit. Za hektar travy, prodej detem nebo tvrdy drogy jdes brucet i v NL (a kdovi, co se tam stane po vcerejsich volbach, trosku tam prituhuje). Me se zakony taky nelibi a rad bych videl cofeeshopy v Cesku, ale opakuju, delat z tyhle particky mucedniky boje za racionalni drogovou politiku je blbost.

Kytkam zdar.
delph
Hare Krisna konecne tu někdo napsal něco poradnyho. Tot v kostce muj nazor. Plne se ztotoznuju s DaStonerem. Porad cim dal tim vic mi pripada ze tady na této bajecne strance se seslo par lidicek, pricemz vetsi část osazenstva nejsou growmani, ale „pouze“ hulici. Kteří nepestuji ani to nezkouseli a jsou jen koncovy uzivatele (nejmenuji konkretni osoby ani nemyslim nikoho konkretniho at si to každý prebere po svým). Neodsuzuji chapu každý nemá tu možnost. A pak se divim ze pro vetsinu lidi je trava uz jenom zbozi, které se da koupit stejne jako pivo, jar a papirovy kapesniky. S tim rozdilem ze místo do samosky jdes za dealerem.
Opet jak rikam nechci moralizovat. Ale ty manici kurva vedeli do ceho jdou. Nevim kolika z vas pestitelu se nabidla moznost prodat část sve urody s naprosto minimalnim rizikem za dost slusny prachy-asi mnoha z vas (zbytek at si prebere vase svedomi). Me jo cca 1/4 za 20 taliru clovekovi, kteremu verim skoro jako sobe. Fuck you co si vypestim to si zhulim ne abych sel po ulici a videl nejaky 15-tilety smrady jak paly moje kyticky.
Je mi jasny ze vetsina lidu se mnou nebude souhlasit-odmenovat spatnou karmou. Vam vzkazuju nestojite mi za rec. Je mi jedno jestli tady v tom state huli 500 000 nebo 500 lidi.
Nekourim kvuli nekomu nebo necemu. A muzu Vam rict ze jste pohodlny komercaci, který za marijanou vidi jenom další věc na které se daji ziskat prachy.

PS: az budou zavirat člověka, který se vejde do norem konopneho ombutsmana (maly pestitel pro sebe a sve pratele pestitel) pak mi to teprve bude stat za namahu protestovat.

Dude
delphe, proč tak zpruzeně? Už jsem něco v tomhle smyslu někde psal, ale stejně. Pěstuju outdoory, minulej rok toho bylo míň - hulil jsem, spoustu jsem rozdal, na silvestra jsem dohulil svojí sklizeň. Skoro pokaždý má nějakej kámoš, se kterym sem třeba já zahulil předtim, teď já s nim.
Ale vobčas někde někoho potkášm někam jedeš, nepřijde někdo kdo měl a neni co hulit. Když je chuť, tak se v pár lidech složim na géčko (obětuju dvě piva) a zahulíme. Proč ne??????? Radši si zahuli¨m než skalim a dealer je ejnom nálepka člověka, kterej ti dá ganju za peníze, hospodskej je taky dealer alkoholu, ale řiká se mu hospodskej.
Haman
Zase s tebou musim souhlasit. K+ a připojuju se:

dealer je jenom nálepka člověka, kterej ti dá ganju za peníze, hospodskej je taky dealer alkoholu, ale řiká se mu hospodskej.
xmalcolm
for DaStoner and delpf
Bingo
peace and power
teabooster
pánové na osmé straně to konečně ukončíme :wink:
ted nemam čas,musim pracovat,takže to rozeberu později.Škoda jen,že když píšu ,,jen v krátkosti,, přeletíte to očima a vůbec nad tím nepřemýšlíte!!!
Jinak by jste si všimli,že vám nic nevyvracim(taková je realita) ale chci na něco poukázat!!!
tak zatim........ :bandit:
Haman
Díky všem za K- které se mi v poslední době hromadí (že by za příspěvky v tomto treadu??).
papaja
no jo budem komunisti pracovat zadara
Breinwolf
Další lidé budou trpět, protože stupidita českých zákonů je nekonečná.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma