Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
*Kalfas factory* - Klikni zde pro originální téma
Pupiset
10tý den od zakořenění šli holky do kalfasu,před tím byly za oknem a trochu vytahly.
Pupiset
Kytí se maj k světu dohaněj předchozí nedostatek světla masivním rustem,celkem cumim.
Pupiset
Přepínám 12/12 a nasazuji pletivo,a mam pocit že jsem měl udělat o nějakej den dříve,to zas bude boj s pletivem :D
Pupiset
Spokojenost kytky se maj k světu,od 20teho dne jsem zacal pridávat green sensation.
Pupiset
Finiš se blíží dneska byl první větší prostřih listí,blizny z 3/4 ovadlý,ale pryskyřice ještě čirá,zítra dostanou naposled green sensa a pak 2x proplach.za 10 dnů kosa,pokusím se splašit foták ;)
Pupiset
tak ještě pár fotek před kosou,ta přijde 60tý den,přesně jak maj v návodu :)
Praseone
Takovejhle vanocni venec by byl super ! :D
Highskór
Zdravím, koukám že ti to jede fakt pěkně.
Já teprve začínám se stejným kalfasem, a tak mě napadlo jestli třeba ty paldy nebudou menší, když je to na vertikal. Při horizontalu se přecejenom půl paprsků z výbojky láme o stínidlo a tak to podle mě může být o něco lepší než když je to na vertikal ( strukturou palic ). Ale zase když tak koukám na to co ti tam roste, a co jsi sklízel... :teef:

Jinak K + :)
Pupiset
2Highskór: dočkej času a ber v potaz ze celej vršek i spodek je obalenej odrázecí folií/u mě AL páska 100let stará seru na gramy,slunce v palicích prferuji/, ze 150w se mi horizont neosvedcil,kalfas baví,a jak písu v uvodu jsem ZEVL :D
Pupiset
Tááákže 140g-nej kalfas growe,model smetanovo nasládlej,krystalicky dost,dost.
Učinek trip/sativa,od 0,25 slušnej visual bordel,čistej dojezd ;)
Pupiset
Zpět na místě činu,to udělá radost :)
Hydrotekk
zije to tu nejak???
Pupiset
Malá presentace mé poslední práce v kalfasu :)
Osádka:
2x
SWEET CHEESE

http://en.seedfinder.eu/strain-info...se/Sweet_Seeds/

1x
Green Pepper?
K tomu můžu jen říct že jsem ho dostal od kámoše,ale cotoje zač netušim,nikde jsem to nenašel tak kdyby někdo věděl,rad si rozšířím obzory.Je to hodně do idiky,připomíná mi NL nebo Nebulu.

Fotky jsou z 60 dne 12/12,hnojky jako minule,ale ted už jen FS :leaf:

1foto:celek
2:Sweet Cheese
3::Green Pepper
Pupiset
Green Pepper
Pupiset
Sweet Cheese
Pupiset
65tý den jsem kytky utal.Celkem 110g,ztoho 77g Sweet Cheese oba,a 33g Gree pepper.Zatím hodím report jen na SCH,mam ho kvalitně proschlej z mého předchozího pěstu,to jsem dával 3xSCH a vzešlo znich fajnejch 130g.

Sweet Cheese

Jel jsem ho už po 3tí,a vždy spokojenost,slušnej výnos,málo listí,na "sativu" 70/30 hodně brzká sklizen a minimální aromatičnost,jak před sklízením tak u sušení.Učienek čistej,energickej,intelektualního rázu.Po pořádném prosušení/tenhle model ho vyloženě potřebuje,první dny po proschnutí prakticky nezabírá/ je první půlhodka příjemně indiková,nejspís tam z té Black dominy něco zbylo.Tohle hulčo se dá jet už od rana po odeznení prvotního rauše,je člověk všehoschopný,co mi trochu vadí je malá euforičnost.Další slabina je poměrná vágní chut,zkrajeje opravdu sýrová pak snad železitá.
Pupiset
Green Pepper

Tak to konečně jakštakš doschlo a zde je report.
Zajímavej model,ale už nikdy víc.

Mínusy:
-Extremě smrdí,začína tak kolem 50sátého dne a postupně graduje,5dní před sklizní a 5dní po,co to schlo(než jsem to narval do boxu) to byl učiněnej terror,samozřejmě k nelibosti sousedu.
-Pod malou watáží je to řídký,měl jsem od kamoše šišku z 6kyla a to už celkem vypadalo,ale i tak bych čekal víc u white strain.Výnos taky nicmoc.
-Učinek,mam podezření že jeto nějakej "lečivej" model,po zahulení příjemně idikovej rauš,ale malo euforickej,pak takovej rozplizlej...

Plusy:
-Chut,punč pak nasládlá :P
-Vuně,jeto takovej ten model co kdyz vytáhete v hospě tak otom všichni ví,takže nic na dovču ;)
-Krystaličnost,silná.

Podtrženo sečteno,nebylo to zlé,dávam oraz od kalfasu,astává čas věnovat se venku :)
Waylon
Dávám K+...Super kalfas výnos...Za dva týdny rozjedu něco hodně podobného :-) Děkuju za motivaci, díky tobě to rozjíždím :-D
Pupiset
Ideální pro vlastní potřebu :)
Pupiset
https://sensiseeds.com/en/cannabis-...bel/super-skunk

31.den.
Klacky od kámoše,udělali radost.Nástup květu opravdu raketovej,pěkné kvítí.
Hnojky a spol pořád stejné.Jen jsem vrchní část boxu vylepil novou folií ;)
Pupiset
47den,kosa se blíží :)
Pupiset
Včera jsem to sundal 49dnů,ale mohlo to jít klído o pár dní dříve,smrádek řádnej,tady celek bez pletiva a nějakej detail :chef:
Pupiset
Sumasumárum:
1.klon-45g
2.klon-40g
3.klon-35g
celkem-120,smoke report později.
slamacek
Moc hezký paličky, to musí být opravdu radost něco takového už mít sklizeno :) Takže přeji pěkný pokouřeníčko. Prosim tě mohl by si mi říci, jak si na takovýto způsob pětování přišel, vždyť to je hotové unikum :), já tedy jedu taky takové perpentum mobile, ale tohle je také hodně originální :)
Pupiset
Dík,hele myslím že první stím přišel čepra,a měl to ještě vymakanější,já jen kopíroval ;)
Pupiset
Oprava okoukal jsem to od Prendy,pro pořádek.
Hydrotekk
Máš to luxusní jako vždy!!!
Co se v mládí naučil ve věku starého mládence našel ;-) :-D
Jako vždy není co vytknout!!!
Dal bych K...(prý až se podělím jinde)...
Děkuji že smi za mich módech let ukázal ten to nejlepší koníček na světě.. Úcta mistře .
Pupiset
Dík ;)
Squer
Pěkně ti vyšel ten Super Skunk.
Pupiset
Kvalitka jak se dalo čekat,v chuti se najdou kyselé,sladké i lehoučce zemité tony,ty jsou i v aroma které je jinak brutal skunk.Učinek činorodě relaxační :D v nižších dávkách,když se osolí tak i petřičný body efekt,délka +/-3hodky,lze doporučit za předpokladu kvalitního pacháče,což je důvod proč v dalším kole šáhnu po jiné genetice :flower:
slamacek
:guitarist Já mohu říci za sebe (samozřejmě s nadsázkou) , že sem měl jednou jedinkrát Super Skunk ve skříni někde ve sklepě, to už bude tak 15 let zpátky a že se děti bály :-) Nejtvrdší a nejtěžší palice jaký sem kdy viděl a high jsem nachvilku zacítíl ještě teď, když píšu. :guitarist Věřte, nevěřte...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma