Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Duffyho" 2nd grow 250w ScrOG (400w bush) - Klikni zde pro originální téma
240g
Reeve
207,5 :D najs
Hy3nA
199g :)
guerilla
185g
tez skusim typ coz bude 222 g :smoker:
kouba
ja myslím ze 200 g tam bude.mas to fakt nakute taky chystam 250 a na kqet 400w tak doufam ze dopadnu pri nejmensím tak dobře jako ty, k+ je urcite na míste.
pěkné tipy :D
Santha
já v tom vidím 237g,
supr květy kačere.
onrejblesk
rekl bych 255 cca.. kazdopadne si to vychytal chlape preji co nejvic..
citace:
Původní příspěvek od Santha

supr květy kačere.


díky Santho od tebe mě to těší 2x bo ty tvoje byly nádherné... jsem rád že jsem investoval a mám 4kilo dělá to divy a můžu se ti alespoň trochu rovnat :sun:
saiklon
205g. preju prijemny pokourenicko:)
*dR->ZmRd$!*
rek bych ze 169 G pekny pokoureni ;)
poslední dva dny... v neděli se váží.. :D
BS540
Uz si ukoncil tipovacku? Jeste davam svuj tip - 211g, jinak K+:)
tak proběhlo vážení... a to po týdnu sušení... :sun:
nevím jak ale asi mi to přeschlo bo co ale podle váhy která byla v pořádku toho bylo 120g sušiny
pokud se nemýlím tak nejblíže byl *dR->ZmRd$!*
blahopřeji k výhře
napiš PM a nějak se domluvíme :D
mydena
Zdravím te,Df.Řekl bych,ze na 2pokus je to docela gut,jen nevim zda-li se ti ten sadrokartonovy box časem po několika sklizních nerozpadne,protože sadroš je pro tyto účely nevhodný,ale několik sklizní v tom udeláš.Domnívám se,ze časem se ti mezi stěnou a odrazovou fólií vytvoří plíseň,která se posléze rozmnoži a nepomůže ani polyversum,novozir ani jiný fungicidní přípravek.Máš tam totiž hodně vlhko a když kytiz spí asi jim nevětraš,ze?
mydena
Ony si při počtu 25kytiz/m2 v případě nevetrani vydychaji všechen vzduch a dusi se,pak málo rostou.Na 400W dost malá sklizeň,vis?Jinak bych je v hlíně nechal dyl na flushingu. 14 dní.Kouř se mi na par chyb líbil. Hi byly u tvých modelů:S#1,SS,Chronic docela stejné,ale na 2gr gut.Příště bych nechal dyl na růstu,odsával i když kytiz spí a alespoň14dní od konce zalival čistou vodou s kval.červeným vínem- Ph5,5-5,8.Myslim nápad S.Lamparez-tímto diky!
ganjaboy
pekny mas tam dost kytek


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma