Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
Pátý Pokus v New Pěstírně - Klikni zde pro originální téma
cannabi88
686g- možná o 3géčka míň :D
SID
787g
Method
599,9g
Infiniti
627 gramofonu.
kombík
656g ;) nice work as always
Kaspars
592 :punk:
apfel
Tak zkusim 598. Ale teda jedu stejný modely a tohle fakt nechápu. Mám výnos tak o polovinu menší ne-li o víc. Ten fígl bude,jak to tady už někdo psal,v nějakejch magickejch tricích,to je jasný. :)
Chuck Taylors
735g
slepecC
muj odhad je 795gramíků , ale myslím si že to určo půjde přes 800g, jinak hodně pěkný k+
ENYCE
750 grameckov
Čauves pane MANHUNTT :beer:
Typ: 636...tak tady asi PARKINSN nehrozí :smoker:
R3dm4n
734,6g :)
718
_Chronic_SVK_
586
MANHUNTT
:eek::eek::eek:...koukám že se to tady pěkně hemží směsicí čísel :einstein: k vzhledem blížícího se výsledku ukončuji typovačku nejpozději ve středu odpoledne.:megafon:večer téhož dne budou výsledky :winner: a vyhlásím vítěze. :goldcup: :shooter:
gantali
642g
kuchi
615g
Ono
602 g

:) Opäť krásne výsledky.:leaf:
BS540
633g a K+:)
MANHUNTT
Naposledy v tomto tredu všechny zdravím :beer: a všem kterým se jakýmkoliv způsobem podílely moc díky :hug:.Vše je sklizeno,usušeno a naváženo :smoker: a velice ale opravdu velice mě výsledek ohromil :eek:a nechtěl sem tomu věřit :popcorn: tak sem to převažoval dvakrát po sobě jestli jsem se neseknul :chef: a neseknul :starwars: :frog:Ani se mi to nechce po předešlých dohadech toto šílené number zveřejňovat :guitarist ,ale co bych pro vás neudělal :teef:,sice to mělo být až zítra ale hotovo to je už dnes :p:.Předem bych chtěl poprosit všechny nevěřící Tomáše :pimp:,aby si odpustily komentáře typu......bylo to určitě mokrý,hodně klacků....atd :mutant:...unavuje mě takové bláboly vůbec číst,na tož na to odpovídat.Také sem chtěl všechny členy požádat aby mi nepsaly PM typu:vyměníš?,prodáš?...atd.Na takové zprávy za prvé nereaguji a za druhé si ihned takového člena ukládám do svého Ignore Listu. :micro:
Tak že to je asi vše a ted konečně k číslům :dance:


2* Jack Herrer -206.4 g
2* Sage -131.9 g
Kill Bill -122.5 g
White Rusia -105 g
Northen Light -63.7 g
G13 ¨BLUE x Black Widow -38.2 g
Balladona -33.2 g

Celkem 700.9g bez spodků.Tomuto číslu se nejvíce přiblížil XyX se svým typem 706g gratulace a jako cenu posílám K+ :winner:
to ovšem ještě není zdaleka konec :guitarist.Tento výsledek je pouze toho nejkvalitnějšího a nejtvrdšího.....:flower:,ještě tady mám 127g spodních pailček,který sou zváženy dohromady :jerk:.Sečteno a protrženo, máme tady neuvěřitelných 827.9g :goldcup::mutant:,tomuto magickému číslu se nejvíce přiblížil:slepecC se svým 795g typnutím :einstein:.Gratulace a taktéž cena za výhru K+


Ještě jednou všem díky :beer:za K+ a příspěvky a budu se těšit brzy u dalšího "POKUSU" :D:wink:
kombík
krasnej vysledek tveho dlouhodobeho snazeni.na leto krasne postarano o :rasta: . nechces hodit foto? treba zas nakej napis....600w byl vostrej :baseball: jinak se ti podarilo dosahnout podobneho vysledku jako s 5ti truhliky na vetsim prostoru.davas zasluhu dobry genetice nebo spis upravenymu zavlazovani....anebo uz jen dlouhobe praxi:einstein::D
hary
neuvěřitelné jsem ohromen halveně tím rozdílem v gramáži jednotlivích modlu halvně ten výnos toho kill billa je neuvěřitelnej no tohle musíme určitě probrat u:beer: je vidět že velkou roli hraje více aspektu nemohu si pomoc ale dal bych ruku do ohně že při stejné sestavě by bya příští čísla dosti odlišná každopádně luxusní grow
guerilla
Jack Herer a Kill Bill:punk::D, jsem pyšný:D:D

Blahopřeji, skvělý výsledek!
Vietcong-player
koulim očima 828 wow
smoke report? hlavně g13

a samozřejmě k+
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od kombík
nechces hodit foto? treba zas nakej napis....600w byl vostrej :baseball: jinak se ti podarilo dosahnout podobneho vysledku jako s 5ti truhliky na vetsim prostoru.davas zasluhu dobry genetice nebo spis upravenymu zavlazovani....anebo uz jen dlouhobe praxi:einstein::D


foto žádný už asi nebude :baby:,mám to zakonzervovaný ve sklenicích a dané v mrazáku :popcorn:chci ted nějakou dobu smoukovat :rasta: a válet se na gauči,nehledě na to že budu zase malinko upravovat pěstírnu a nebudu mít mnoho času :driver:,k té druhé otázce odpovím následovně:měl sem new výbojku,:flamer: dvojité kapiláry :bath: také pomohly,dobrá genetika :flower: a asi i ty zkušenosti v tom malinko hrály svou roly :freddy:,jak už sem několikrát psal hodně také záleží na dodržování určitých hodnot Ph a Ec a prostříhávat a prostříhávat :winner:
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od hary
neuvěřitelné jsem ohromen halveně tím rozdílem v gramáži jednotlivích modlu halvně ten výnos toho kill billa je neuvěřitelnej no tohle musíme určitě probrat u:beer: je vidět že velkou roli hraje více aspektu nemohu si pomoc ale dal bych ruku do ohně že při stejné sestavě by bya příští čísla dosti odlišná každopádně luxusní grow


:beer: přesně jak píšeš hraje v tom roli hodně věcí na kterých dost záleží :dance:jinak těšim se až zase posedíme :beer: a pořádně pokecáme.jj a díkes kolego :wink:
MANHUNTT
for guerilla na co si pyšný chlape??.....:teef:..jinak díky


for Vietcong-player tobě taky díkes,smoke report :drools: snad udělám,ale nic nezaručuji :mutant:,ale jinak podobnou G13 sem už měl a je to HC :mutant::death:
hary
guerilla rozjížeděl jak kill billa tak jacka herera herer je přímo jeho kill bill byl můj typ

P.S doufám že nevadí že jsem odpověděl za tebe kolego:)
Svahadji
Ahoj! Pokud jsem se dobře dočetl, tak funkční pěstební prostor máš 1*1,5m? což by teda vycházelo na 552g/m2. Jest tak? Předem dík za info :)
užívej si zajisté suprového kouře :)
MANHUNTT
čus,100cm*160cm :)
Vyhulda
muj typ 686g ale přeju rozhodně víc
Vyhulda:skoro si se trefil+200g:D
Manhutte já myslim,že by takovejdle grow zasloužil nějakou závěrečnou tečku v podobě fotek výsledného suchého materiálu...myslim,že by si všechny potěšil..:)já sem teda hodně zvedavej na Jacka z tvý továrny..:D
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od Vyhulda
muj typ 686g ale přeju rozhodně víc


díky,ale příště čti trošku pozorněji :)......
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od quido
Vyhulda:skoro si se trefil+200g:D
Manhutte já myslim,že by takovejdle grow zasloužil nějakou závěrečnou tečku v podobě fotek výsledného suchého materiálu...myslim,že by si všechny potěšil..:)já sem teda hodně zvedavej na Jacka z tvý továrny..:D


dneska sem prodal PC,nemám jak poslat foto.Až si pořídim nový PC,tak snad dodatečně fotky dodám.....
Ono
Ahoj MANHUNTT!:) Tak ako to vyzerá? Zaujíma ma, čo hovoríš na Jacka Herrera, čo sa týka účinkov?:leaf:
MANHUNTT
čus,jj ůčinky sou dobré.......ale zarazilo mě že skoro vůbec nevoní :-(
Nekor
Mas To Brutálne Určite K+,mimochodom odkial je ta gen.Kill Bill?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma