Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 
Jak vznikl vas nick? - Klikni zde pro originální téma
shimano
přehazovačka na kole :) ,ani nvm proč
Nystagmus
nystagmus je liek na zaškrtu oči.Mam ho preto lebo kazdy clovek potrebuje ničo na otvorenie bran vnimania.zrak je zmysel ktorym vnimame viac ako 80%ˇvsetkeho okolo nas.oko je to jedine ktore potrebujete na 100%zisk kras vašho života tymto neberem dolžitost ostatnych zmyslov.ja mam zrak rad a chcem umožnit kždemu spoznat tentosvet.Niektory ludia potrebuju fakt pomoc.vlastne vetšina ludi okolo nas.
Kokesh
Mě muj tatík říkal Koke asi od 2 let tak se to pomale měnilo Koke-Kokeš-Kokesh ... a takhle to dopadlo..:)
SiselCz
spletl sem si německy - křeslo se syslem ,cca 8 roků zpátky
!ZAU!
jednou sem do telefonu na konci hovoru rek misto cau ZAU a us to bylo
majoJ
moj nick je skratenina mojho mena (maros j.), az dlhe roky pot tom, co som si to zvolil za nick som zistil co vlastne MJ je :D
podle mojí nej oblíbenější odrůdy.mnam mám chut
acheron
mam ho este z doby ked sme na zakladke preberali marinu xD to su roky , acheron - peklo , labe - nebo alebo tak nejak to bolo...aj ked teraz uz radsej pouzivam inde nik Mezkal
ivory
how high.. ;)
das si a nevis
to sem si jednou takhle dal a nevedel sem..:( :D
perfection
nevedel sem co tam dat jako nick a na stole pred monitorem lezela krabicka cigaret znacky davidoff,na ktere bylo zezadu perfection carrefully tobacco..
BLABLA
muj vznikl že jsem si jednou zhulenej jak motyka v rámci paranoi smazal svůj starej nick, což mě do teďka sere snad nejvíc v životě, sakra, no a tenhle co teď mám jsem napsal prostě jen tak, prostě blabla. No na hovno ten starej v pi.. a tenhle už používám jen tak "na čumendu" Asi stárnu... :)


edit: zjistil jsem že jsem pořád nový člen, tak se předem omlouvám že zapracuju na stalým, jestli se pamatuju 30 že jo ostuda:( :eek: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
DarkLight
Vim kdy jsem si ten nick vymyslel, ale nevim proc mi prislo na mysl zrovna tohle. Bylo to ve 12 kdyz jsem si zakladal profil v 3D galerii abych tam hodil my dilka, tehdy sem s 3D zacinal.

A nejak me proste napadlo DarkLight, jako malej spunt, bez hlubsi souvislosti. A hlavne to byla rychlovka behem minutky dvou, vubec jsem to hloubeji nepromyslel, nedelal varianty.. Ted si koumu nad kdecim, mam strasne resky s osobnim logem kam se to DL zapracovava spatne.

Proto me ted me malinko stve, ze jsem si nevymyslel neco originalnejsiho a propracovanejsiho, avsak zavedenej nick uz menit nechci.

Ale zase postupem doby jsem ho i zacal mit rad

DarkLight (tmave-svetly, nikoliv tmave svetlo)
- uz z nazvu je to jasnej kontrast, stejne jako moje osobnost, na kterou tedy nick perfektne sedi
- do meho vkusu s hadrama se to vejde zrovna tak, (cerna a bila)
- jde to zkratit, kamosi mi rikaji jen Darku, coz neni trapny a nezni to spatne :)
Mašťák
To bylo porad: ty ses takovej mastak, jak to muzes mit takhle. Ty vole, to jenom mastak jako ty muze zbastlit neco takovyhleho. Mastenko... vy dve zhuleny mastenky... mastaku kde kurva ses...
Proste se to nejak chytlo.
Jinak tohle uz je muj treti Nick na groweru. Pokazdy dostanu nejakou schyzu a reknu si ze seru na huleni, vyhodim skrin, smaznu se z groweru. Uz bych si to mel dat v hlave dohromady.
Mr!Freeze
No, to jsem se takhle jednou s bratrancem vraceli z lyžováni na chatě pěšky, a nějak mě něčim pěkne naštval, a tak sem ho značně vyhulenej šoupnul do takovy horský říčky, vody tam bylo malo, tak se mu nic nestalo:D ale za zbyvajici pul kilacek domu jeste znacne domrznul:D od te doby jsem byl Chladil, a později i to přejmenoval na freezer, vis znama postavicka z batmana, a pote moje nova degenerace puvoni prezdivky chladil - Mr ! Freeze:D
c.u.b.e
Zdravim,

tak ja to mam celkem jasny. Jmenuju se Jakub (Kuba) a od toho bylo jen kousek ke Cube. No a protoze při zakladani mailu bylo cube uz obsazeny, tak jsem to vylepsil na c.u.b.e Postupne jsem si na tech kostkach zacal ujizdet, kostku mam jako wallpaper, tapetu na mobilu, atd.
Mr.MEN
Na základce když jsem se nudil jsem si vymýšlel nějakou přezdívku a najednou mi do ksichtu spadl z tabule MEN.
Tak jsem ho nakreslil do takových kostek snad si to představíte( prostě obdélník dole dve čarky nahoře jedna a je to M a takto ze všemi).
A nakreslil jsem to černou fixou přes celou lavici:D. No a od té doby jsem MEN. A aby to nebylo tak samotné tak k tomu přibyl Mr.MEN. :D
vimnevim
můj nick upozorňuje na mojí nerozhodnost,rozpolcenost až schizofrenii :))
Vím zkrátka všechno a zároveň nic :confused:
Azachyel
Můj nick? asi tak, mel sem rad vždy padlí anděly, byli pro me nečim mezi dobrým a zlím, a mě se strašně líbilo Ezechyel, ale jelikož mam rad originali tak sem si říkal že to poupravím na Azachyel. Jak v počítačovích hrach, tak tu, tak na chatu na icq, mam pořad stejnej nick a to: Azachyel skraceně Aza a tak mi říkaji i normálně v životě:D asi tak
Irvin
Nick som vymyšlal pri registrácií tu na growery. Nechcel som použiť nick ktorý už používam roky, pretože ma pod nim pozná mnoho všeliakých ľudí. No a v tej dobe som fičal na beatnikoch, tak som sa inšpiroval Allen Irwin Ginsbergom.
no staci hodin neco z karmy, myslim ze Morganovi a Fruddymu nebude vadit....

meles sracky

Jenom OT nic jinýho.... a navíc meleš blbosti.... ( jde tam citet v te blbosti- sracky)

jo proste jsem kus hoven! :D
montauk_monster
ja kdyz jsem se tady registroval, tak chvili predtim jsem cetl nakej clanek o prisere z montauku a byli tam i fotky a nak me to zaujalo:)

btw. to je ten clanek
hu.pik
Tak můj nick vznikl čistě náhodou a také kůli tomu že ho má málokdo.

Sám sem ho vymyslel na základě poskakování za hudby :DD a následných kruhových efektů.

Používám ho na více místech a mám i více nicků a jsem všudypřítomný :).

hupik (zde hu.pik pač už zde byl tento nick zabrán nebo už nevím proč..) je také zkratka jiného mého nicku .
Hy3nA
možná podle smíchu, určitě podle jednoho florbalovýho teamu, používám ji i ve svém reálném životě, v místě méh bydliště:)

mám jí už tak od 6-7 třídy základky, takže nejmíň 2 roky :wink: :D

jo a tu rádoby stylovou trojku a velký písmena jsem byl nucen vymyslet,když bylo Hyena zabraný už..
Můj nick není moje přezdívka.Já prostě mám rád fialové a pururové odrůdy např:blueberry,Purple 1,Shaman,Durban poison,Passion 1 atd...Hrozně moc my chutnatnají a protože jméno filka tu již je tak mám jméno Purple.A navíc mám rád rock takže vlastně i Deep purple!!!
Časlove
Nik jo? No když naší mašťácký skupince bylo tak asi 16, 17, tak jsme hrozně rádi používali slovo čas. Z nudy jsme vymejšleli jaký všechny slova maj v sobě čas a jelikož čáslav se dala napsat jako časlove, tak se mi to zalíbilo- láska k času... :D Už jsem se tady setkal s nepochopenim- někdo si mylsel, že to znamená čas peněz (love). Mě to nikdy nenapadlo, tak než jsme se dopracovali k vysvětlení, tak to bylo docela legrační!:)
Jinak moje přezdívka to opravdu není, mně říkají Květinka a to většinou jen slečny! :D
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Časlove
Nik jo? No když naší mašťácký skupince bylo tak asi 16, 17, tak jsme hrozně rádi používali slovo čas. Z nudy jsme vymejšleli jaký všechny slova maj v sobě čas a jelikož čáslav se dala napsat jako časlove, tak se mi to zalíbilo- láska k času... :D Už jsem se tady setkal s nepochopenim- někdo si mylsel, že to znamená čas peněz (love). Mě to nikdy nenapadlo, tak než jsme se dopracovali k vysvětlení, tak to bylo docela legrační!:)
Jinak moje přezdívka to opravdu není, mně říkají Květinka a to většinou jen slečny! :D



Tak zrovna tohle mně zrovna vubec nenapadlo:-O a to jsem o tom přemejšlel docela často:) prootže mně furt nic nenapadalo...
PLANTER
planter znamená plantážník a mě se to líbí :) toť vše :) obrázek to objasní :)
teaman
Teaman: čaj-muž->čajový-muž>muž=man>čajový-man>čaj-man>[čajmen]=ten co pracuje/oval v čajovně>a tak to prostě bylo, je a bude:)... LÁSKA K PŘÍRODNÍM PRODUKTŮM> čaj a marie-juana...
Mno a čaj s Marií je nejvíc:)... A proto teaman...
tuffgong1
jelikož miluji reggae a poslouchám Boba tak sem čet pár knížek týkajících se reggae nebo Boba konkrétně a dozvěděl jsem se : ........Tuff Gong byla Bobova přezdívka a později i název jeho hudebního vydavatelství ............. Prostě Tuff Gong :D I am reggaeman
pajkapajka
víte, že ani nevím? vlastně by mě to samotného celkem zajímalo. :D ale kamosi a ostatni me znaji jako Pajku od jakživa, jenže skoro všude kam se přihlásim, tak je Pajka obsazen, a muj mozek by bylo namahave vymyslet neco noveho, takže prostě Pajkapajka :)
Za dávných dob na střední jsme o literatuře probíraly renesančně satiricko humoristický román od Françoisa Rabelais Gargantua a Pantagruel. Tak blbej název díla, že si ho pamatuju do dnes. No a prcek taky zrovna nejsem :teef:
apeiron
Překlad z řečtiny je neomezeno, neurčito, nekonečno. Nekonečné, všeobsahující, nerozlišené božské Jedno, zdroj Všeho, odkud všichni a vše pochází a kam všichni a vše dospěje. U Anaximandra počátek, princip všeho jsoucna, kvalitativně nediferencovaná, prostorově neomezená pralátka ve věčném pohybu, zdroj veškeré mnohotvárnosti světa. Později prostorové, časové a matematické nekonečno.
Kambu
Tento můj nick vznikl náhodně,když jsem tak jednou v zápalu dobré nálady brouzdal po netu a narazil na jeden link,kde je nějaký pes nebo co toje a létá v letadýlku :D http://www.kambu.tv/ :frog: a jmenuje se kambu :) tak od té doby totok no..jinak tento nick používám výhradně jen na G..
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od Kambu
Tento můj nick vznikl náhodně,když jsem tak jednou v zápalu dobré nálady brouzdal po netu a narazil na jeden link,kde je nějaký pes nebo co toje a létá v letadýlku :D http://www.kambu.tv/ :frog: a jmenuje se kambu :) tak od té doby totok no..jinak tento nick používám výhradně jen na G..


Ta hra je strašnej zápich :D
Genestealer
Kdysi dávno jsem za časů starého Score pročítal tuto ještě blahodušnou literaturu a v jednom čísle(už si nepamatuju v kterém (38??):)), sem pročítal recenzi na Space Hulk a tak nějak mě to zaujalo...hehe a můj bláznivý mozek si to oblíbil...

http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Genestealers

PS: "To máš za Kamila..."... :starwars: :teef: ...nutno číst recenzi...do teď si to pamatuju:)...Paradoxně sem tu hru nikdy nehrál:)...
eazer
mno kdysi když jsem hrával counter-strike 1.6 semtam si ještě i ted zahraji tak jsem si chtěl dát nick razer ale při psaní jsem se přepsla na eazer a to se již uchytilo mám jej asi od 8 třídy a stále se mi líbí atp stalo se mi jenom jednou že by ten nick byl obsazený a kdyžtak mám v záloze různé úpravy jako eazerx, eazer21 atp :))
w33d
G4m3r Sp34k + WEED=w33d jednoducho :D
PfejrzManiac
Takovej spontánní nesmysl :D
eso1111
prostě mě zaregistrovala manželka a bylo to 8)
dinornis
Jako malej jsem hledal nějakej dobrej originální nick a začal jsem latinskými názvy zvířat a taky vymřelých zvířat. Od tý doby jsem na netu Dinornis po takovým vymřelým velkým pštrosovi. ;)
Zenga
Mne tak rikali na fotbale.Walter Zenga-byvaly italsky brankar.
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Zenga
Mne tak rikali na fotbale.Walter Zenga-byvaly italsky brankar.


myslel jsem si to ;)
Mr.Nobody

http://www.youtube.com/watch?v=TivjLxxhfUU

Violence creates violence
So the media likes to say,
Stuffed with their non-gratitude,
They lock themselves away.
Sit at home and watch TV,
Safe in their private place.
And all the time they're wondering,
What's happened to the human race.

Try and hide all of their fears
Try and hide all of their tears
Devastation's on the way,
Small price for them to pay
For living - in the world today

Problems making problems,
Their minds can't comprehend
Don't trust Mr. Nobody
Cos nobody's his friend
Living in their own real world
Where no one's on the take
And people live in conflict,
Too afraid to make mistakes

Silence creates silence,
So the people like to say
Blame it on minorities,
And lock the kids away
Close down inner cities,
On authorities command
Man's attempt at solitude,
Has played its final hand.

Jo a taky mám dost rád stejnojmenej film :)
____________________________________

Dinornis hafo prehistorickej pozůstatek , škoda že vymřel .Podobný maloval i Pan Zdeněk Burian
bezdechu
Když se po dobrým modelu zakuckáte, tak jste chvilku bez dechu a pak mocně zhulený.

:rasta: Takže asi tak..
bull
jé, mr. nobody, já jsem myslel že to máš z toho filmu - Il mio nome e nossuno.. Mé jméno je nikdo :) EDIT: tak sem si tvuj příspěvek přečet až ted, me to napadlo hned jak sem zahlíd tvuj nick.

Já jsem měl jako malej rád Chicago Bulls, ještě když hrál Jordan, a už mi to zůstalo. Nosil jsem takovou příšernou kšiltovku, a brácha mi začal řikat Bulle. A dneska mi tak řikaj skoro všichni
Dead Cat
:eek: Viděl jsem mrtvou kočku !!!

:punk: Vyfotil jsem mrtvou kočku !!!

:winner: Napsal jsem Mrtvou Kočku !!!

:rasta: Na její počest.

jebutinajmeno
Kdyz moje kukadla spocinula pri vyplnovani registracnich udaju na kolonku "jmeno" rekl jsme si: "jmeno?-jebu vam na jmeno" :D coz mi prislo i vhodne a velice vystizne a tak se taky stalo:) Kdyby misto teto kolonky byla kolonka "nick" asi bych zvolil neco jineho, protoze by me to asi vubec nenapadlo:D
vampejr
xD xD moc pekna diskuze.

Ja mam svuj nick uz od zakladky(resp od 1. tridy), kdy mi vypadaly snad uplne vsechny mlicny zuby naraz, krom dvou spicaku nahore.. xD

A prezdivka byla na svete.. :o)
yvory
Kdo hulí ten umí :rasta:
Soil
neboli - hlína,půda,zem
ween
kombinace písmen ze jména příjmení. od nepaměti co používám net stejný nick. a avatra podobně dlouho (a jsem to já .))
a nechal jsem si tak říkat v cizině, páč moje jméno většinou neuměli moc vyslovit.. a existuje ve státech kapela se stejným jménem, ale nic to prý neznamená..
Kulda
od 5ti let sem.. Kulda:))
dalick
No vychází to z mého příjmení ale moc lidí mi takhle neříká protože mám tunu jinejch předívek , tohle spíš používám jako na uživatelský účty atd .... :D
dalick
Jo jinak moc zajímavá diskuze a pěknej nápad :D člověk se občas i pobaví :rasta:
WAMParjan
ja jsem WAMP a arjan je to pako z greenhause seeds . . .kdybych mohl hnedka bych si to změnil na BIG DADDY BLUNT :D :D . .
Pohroma
Wampe, ty jsi cyp:-))))


Jinak ja su Pohroma, bo skorem všady kam dojdu, se strhne nějaká pohroma.-)
Positivevibes
PositiveVibes- moje první dnb akce :teef: :dance:
biobizzman
podle pohlaví a hnojiva :DDD
Subaru
Vozím se v něm :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma