Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
Aeroflo 14 - Klikni zde pro originální téma
spiz zalezi jake podminky tomu das co me ted narostlo na terase v aeru neuveritelne a hlina vedle o 60 procent mensi sisky v hydru to ma hold lepsi podminky
Con†ra_B@ND™
To jistě ano, spodky určitě dosáhnou stejné fázé květu jako vrcholky, myslel jsem to tak, že jsou faktory, které ovlivní celkovou dobu květu, ne jen vrchy, ale že celá kytka může dosáhnout konce květu déle než bychom si přály, v souvislosti s celkovou dobou květu u různé genetiky...

a jak je to s těma semenama u tvých Jacků, nevypadá to na tragi konec??
papaja.3
Zdarec,bohužel jsem se učastnil,oslavy kamaráda a ráno po oslavě jsem zjistil,že foták je nějaký jiný,než si ho pamatuji.No jasně,výsuvný objektiv je "tak nějak šejdrem".Ach joooooo,oslava super,Havana tekla proudem,ženy byli přítulné,kouř byl moc fajn................ale ty rána!Myslím že je znáte moc dobře sami a nemusím se o nich rozepisovat,ale k věci!!!Takže zatím je to bez fota.Flusing je u konce a kosa následuje.Jsem zvědav!!!!!Con†ra_B@ND™ ---máš recht!tragédie to není,ale je to znát,obzvlášt u spodních pater,tam jsou jasně viditelné dozrávající semena!
Con†ra_B@ND™
No jo Papajas, ženy, víno, zpěv a pak to takhle dopadá:frog:

k věci:
Hele, ber to tak že budeš mít alespoň co vysadit ven, jaro se pomalu blíží...
papaja.3
Zdarec,tak po dlouhé odmlce,která byla způsobena sklizní Jacků a následným pobytem na horách,chci doplnit chybějící údaje.Bohužel foták je v opravě což mě ser....,tak to je bez fotodokumentace. Dohromady bylo sklizeno 450g sušiny.Kvalita je dle mého názoru výborná,respektive,tento model mi stavově naprosto sedl,žádné "gaučové" ani "meditační" stavy neprožívám.Naopak jsem vysmátej,jako děcko a jsem schopen dojít i nakoupit. :frog:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma