Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
BlackAero BOX™ - Klikni zde pro originální téma
WAMParjan
čau kkamo...tak to čekuju a jedna věc mi příjde nějaká divná..píšeš že pěstuješ čtyři modely a mě to všechno příjde jako že stejné...co ty pozoruješ nějaké rozdíly mezy kytkama?
Con†ra_B@ND™
No hele, abych pravdu řekl, tohle už sem koumal před pár týdny, kdy sem si říkál, že by měli být vidět mezi modelama viditelný rozdíly. Ale ať koukám jak koukám, všechno mi to taky přijde stejný:confused::confused:

Modely jsou ale určo jiný. Už podle vzrůstu.. Bohyně jsou hodně maličký, vidim to tak na 10-15 g na jednu což je velká bída!! Jinak vdovka, crypto a žvejec, jsou na tom vzrůstem zhruba stejně. Vdovka a bubble jsou nejvíce rozvětvený..
Další rozdíl je ve smrádku, co model to jiné aroma.. Takže opravdu nevím, proč nejsou rozdíly mizi kytkama okem postřehnutelné:confused::confused:

Jediný co mě napadá je to, že jsou tak kurefsky ocukřený, že rozdíly mezi nima zanikaj.. Ale to je blbost:D Hodim mackros..
Con†ra_B@ND™
...:leaf:

























































Con†ra_B@ND™
Další týden fuč.. Dnes tak koukám na kytky a říkám si jaký mám asi štěstí, že mě nepotkala plíseň, když za celou tu dobu neklesla vlhkost pod 60%, většinou kolem 80%... Což je sakra moc a dnes sem se dočkal:baseball: Málem sem si ani nevšiml, ale koukám a v té změti bílích krystalů, najednou spatřím bílé chloupky patřící plísni. Docela mě to polekalo, ale po důkladném prozkoumání ostatních šišek sem zjistil, že to napadlo jen tu největší a nejhezčí palici SC. Tak sem to vorval pryč a přidal další ofuk na druhou stranu, tak snad tto bude OK!!

Myslel sem, že už ve svém threadu nepoužiju slovo VLHKOST, ale tohle vám musím povědět, jelikož mě to vyděsilo víc jak plíseň na kytkách a to je co řict:( Po dlouhej době mi přišla základní deska do PC, tak sem se chystal ji tam namontit a když sem vzal case, který má prosklenou bočnici, nestačil sem se divit!! Na tom skle bylo velké množství zkondenzovanej vody a na dně bedny docela kaluž!! Jediný štěstí, že byla prázdná.. No a na zdi, u který stál ten comp byl vlhkej flek přesně ve tvaru té PC bedny, kterej však pokračoval do rohu mísnosti, kde mám stůl a za ním mě čekal opravdu nehezký pohled. Celá zeď ze sádrokartonu je nasračku mokrá a porostlá pěknou modrou plísničkou!!

To jen tak pro vaši představu, v jakých podmínkách pěstuji:frog:


foto č. 1: na jedné WW se na kořenech objevil takový bílý povlak, ale co je to, to netuším...






















Labbakan
čerpadlo máš puštěný furt, bo na jakou dobu?
faqer
No ako si na tom? Vcelku ma zaujima ako to vyzera teraz. Tesim sa:)
Con†ra_B@ND™
Nevím čím to je, ale než sem se dokopal k aktualizaci, utekla zase taková doba..
jesli ono to nebude sklizením druheho growu (EEP) :frog:

2Labbakan: čerpadlo běží non-stop, tedy pokud ho po měření nezapomenu zapnout (jako že zapomenu:) )
Con†ra_B@ND™
No tak ani nevim co napsat, přijde mi že to snad ani nestojí za řeč.. To mluvím o kvantitě, ta je opravdu mizerná.. Kvalita to však alespoň trochu kompenzuje..

Fotky jsou už skoro 20 dní staré (29.listopadu), dva dny poté (1.prosince) jsem zkosil jednu vdovu a jednu bohyni. Ostatní kytky tam byly ještě 10 dní z toho 8 dni na ripenu (EC 1,8-2,2). BubbleGum, tam pak byl ještě dva dny sám.

Takže většina květin ukončila svůj život po dvanácti dnech růstu a po 74 dnech květu. Celkem tedy 86 dní života...

























































Caligula
hm hodne solidní Boxík, posílám K+ za povedenej pest.. jen mohl bejt nejakej smouke report..
hafil
zatím se mi to nehreje.noc 19 den 23 a až to přijde dam vzduchpumpu na chladdejší místo


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma