Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 
Nekonopné fotky II - Klikni zde pro originální téma
east
morocco, říjen 07
farda
Krkonoše 21.10.
Mishelou
něco jsem taky vyštrachal
Pan Ker
Haha, Havel. Ne, že by patřil mezi mé oblíbence, ale takhle blízko se člověk dostane jen jednou za život, takže to za fotku určitě stálo:). Foceno nově zakoupeným portrétním objektivem Canon 50/1,4 usm...
podzimni
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Haha, Havel. Ne, že by patřil mezi mé oblíbence, ale takhle blízko se člověk dostane jen jednou za život, takže to za fotku určitě stálo:). Foceno nově zkoupeným portrétním objektivem Canon 50/1,4 usm...


Hehe, Fulghum :D foceno predpotopnim telefonem siemens CX65 :D
Rhino
:satan: trochu černa..
Rhino
... a znovu
outdoorista
tímhle si značkuju čorky:injured:
HorrigEn
...
Dadenka
halo halo
outdoorista
hádej co to je:)
Rhino
Další úlovek :p: ... Pozná to někdo?...

Jojo - jsou to sluchátka :bravo:
Soul Rebel
1) Nasli jsme na snehu komara. Byl zivy, ale letat mu moc neslo
2) Ohen pred rozhorenim
3) Ohen po rozhoreni
4) Snezici strom
PERRO
este z podzima...babí léto
Divoženka
přikládám pár běsných foto, malinkej výběr
1)první snímek je z pedologického výjezdu v roce 2001. Osvěžovali jsme se v jednom bazénku a kamarád nás pak i nadále během výjezdu provázel ve svých šikézních, leč praktických trentýrkách. Lokalita - Ústí nad Labem

2)památný dub
3)prachatický komín, nekvalitní výslede snímku je zcela namístě
4)Orlické hory
5)Tento nádhernej buk už nevydržel,ale je to skvost. Objem asi 24 kubíků a byl faakt monster
6)foto od nás z města, šla sjem tak kolem a tak jsem si vyfotila místního floida, jak fotí. Hehe. drzost
7)Židovský hřbitov Boskovice, foto z r. 2004, rozloha 14 528 metrů čtverečních, tudíž jej činí jedním z nejrozsáhlejších v ČR.
8)lesní žena vyvoraná na houbách, nemožnost napojit se na stojáka
9)Boudečka v lese
10)Zo Slovenského hřbitova...nevím už jaké město
11)zbytek
12)Slovenští občané se s názvem knajpy opravdu nepárají,muhehe
Divoženka
jak je videt,foto cislo 8 se omylem premistilo na prvni flek.
outdoorista
Tento Fikus mi udělal pěkné plody,až nevídaně velké,heh:)
Divoženka
další probírka
1) výlet po Drahanech
2)svatyňka v lese, ta svatá je v životní velikosti a vypadá jako živá, Jizerský hory myslím?
3)modrá je dobrá
4)záchrana strakapouda
5)minichajdka
outdoorista
moje tlustice:)
outdoorista
dnes nebylo moc hezky.........trochu mlhavo
faqer
Tesim se na SNB:)
Divoženka
1) Boskovice, městečko nacházející se na střední Moravě, mezi Boskovickou brázdou a Drahanskou vrchovinou v nadm.v.asi 380m.n.m. Kolem samej zelenej kopeček.. Toto jsem fotila z jedné mojí oblíbené vyhlídky,která je opravdu High.
2)Pěchotní srub na kterej jsem narazila,když jsem šla na hříbky. Byl opravdu monster.
3)Horor foto kostel Sv.Jakuba
4)kobylka,dalo by se říct ,optický klam
5)Tohoto sumce ulovil můj kamarád na .... to byste rádi věděli,že? :)
6)motokross
Rascal33
Pár fotek z koncertu Mnagy :c)
Rascal33
tenhle tyden se darilo...

pár fotek ze hřbitova v Rožnově
Rascal33
a ještě poslední
typická nedělní nuda..ještě,že pálí:D:D
faqer
Deda je taky "grower". A vcelku mu to jde.
east
po pauze zase kousek Maroka...

1. oáza Arfoud
2. lokalita u Aghdz
3. duny
4. bordel v centu Fésu
5. Fés - koželužna
6. kamenitá poušť
Dnes zas po dlouhé době trochu focení...
Rhino
Když neni co dělat ...
Rascal33
tak kluci a holky, sice nevim jak s legalizaci konopi, ale asi sme na dobre ceste, vypada to ze koks uz prosel :-D
sobotní procházka:D
Divoženka
1)okýnko
2)César
3)pečení je radost
4)když si tak vyrazím s nožkama na výlet, ale co ti, kteří nemůžou po svých?
5)v opuštěném mlýně
6)jedno naše kočičí mimino
7)barevná paleta přírody
Tayem de Tox
Adriatico :sun:
farda
trrocha odreagovani.... neberte to vazne slo o zhulen.vylet prahou :D
Dadenka
Benga :(
Zase jsem si trochu tvořil...
zima zimoucí:D
EXODUS
Poysdorf
cajovnik
makro
cajovnik
a jeste nejaky makro
farda
24.12. :rasta:
LIX
je to konopná fotka, ale je myslená umelecky :)
Tak ma nekamenujte
Divoženka
A začala zima. A broučkové se schovali do chodbiček, zvířátka do komůrek, ptáčkové do dutinek, vylezli bílí trpaslíci ze svých skrýší a proměnili les v bílou pohádku. Než bys řekl švec. Nebo že by tudy bloudila ledová královna?
Třpyt snížku, kterému každý strom sklání své paže, klaní se, rozpřahuje větývky na všechny strany, hltá sypající se mouku z oblohy. Chci být nejbohatší. Někdy tíhu nemusí unést a pocukruje i nás. Zavane záclona bílou clonou. Slyším ji. Ale je až támhle. Na tom jedináčkovi. Klepe se, že tam stojí tak sám. Všude je ticho, dech se mi tají..
outdoorista
jo jo zima zimoucí,at už je léto horoucí:)
Divoženka
hehe
HorrigEn
nake stare fotky z leta....
mam na tu dobu dost peknych i neprijemnych vzpominek...
nora se zdrojem vody,okolo nory bude dostatek veproveho :-)
tož..nějaký ty fota ze včerejšího výletu:D
lipi
Zdravim váš všechny.... Tady jsou nějaký fotečky s vánoční atmosférou a kouzlem zimy;) Přeju šťastnej novej rok vám všem přátelé!!!
outdoorista
...jeden nehulič z rodiny:)
Krychle
:)
viva
..
viva
..
Divoženka
Od opravdu vánočně vánočního stromku, který je opravdu vánoční a neumělý, jak tomu může někdy být, jsme se letěli proletět. . někam do méně vánočních končin .. Někdy však takovej let nemusí dopadnout dobře, může se taky tvrdě narazit, pokud moc rozmáchnete křídly. Někomu se třeba vyplatí raději se jít zahrabat, však on Vás stejně někdo najde hehe a tak raději pozor na obzor. Nebo taky můžete skončit na šikmé ploše,takže se držte radši při zemi. Vy,slabší jedinci. . A nejvíc poooozooor , pokud už vaše tělo letí rychleji než vy sami
viva
hoek van holland
outdoorista
taková malá sbírka nástěných masek:)
JAHmaican
hrátky se světlem
medvídka omluvte, je trošku EMO
Něco silvestrovskýho :D:rasta:
lipi
Něco mála z domovského města Vehiclu...
outdoorista
...jen tak...
kubanecjam
:slizoun:










ten nalevo sem já, ve své celé kráse :leaf:
kubanecjam
:jumper:
farda
neco malo z vcerejsiho vyletu :sun: :rasta:
Jinak je to z Krkonos, Vlci hreben mapa:
http://www.mapy.cz/#x=135545344@y=1...63104_138335744
cajovnik
vetrny mlyny, je to velky jako prase, kdyz sem stal pod tim tak sem mel divnej pocit, ze se to utrhne a spadne mi to na hlavu.
Rhino
Něco novýho..
cajovnik: Na tom kdyz je pry namraza, tak z toho litaji kusy ledu az nekolik set metru daleko... Celkem hukot :))
cajovnik
citace:
Původní příspěvek od Brake46
cajovnik: Na tom kdyz je pry namraza, tak z toho litaji kusy ledu az nekolik set metru daleko... Celkem hukot :))


tak to je stesti, ze je to foceny ve Spanelsku, kde nemrzne, jinak by tam lidi co bydlej okolo, uz byli rozsekany ledem na maderu:):):)
Sice focený mobilem, ale i tak jsem rád, že jsem zaznamenal dnešní symetrické nebe. A konečně mám už nový foťák, tak bude lepší kvalita obrazu.
TheHempCultivator
Tanec světel, Čechy
Staveniště, Benátky, Itálie
cajovnik
prikladam par fotek z magickeho kopce v Galstonbury UK, fotky jsou foceny par let pozpet, kdyz sem byl pracovat na jihu Anglie. Ten kopec ma mystickou hystorii,pry byl navrsen lidmy, ale nikdo nevi presne kdy a jak:D
a TADY je odkaz, kdyby vas to zaujalo povice.




















PERRO
zapad
Mishelou
Kdesi na podzim 07 ...
Divoženka
chlapi vy musíte být asi romAntici, když Vás ty oblohy tak dostávaj,hehe.
Přikládám čerstvý snímek domku , který mi přišel přílis counterstrikovskej, možná jsem byla příliš mimo
Rhino
Nějaký fotky z dnešního výletu.. Ta na konci je trochu mázlá, protože to bylo focený přez okno auta :rolleyes:

2 poslední fotky jsou tzv. kamenná slunce. Zcela unikátní přírodní jev vznikl v průběhu starodávné sopečné erupce, kdy roztavené magma vytvořilo jakýsi trychtýř, ve kterém zůstala zatavena hnědá jílová jádra cizorodých hornin. Vlivem nestejné rychlosti chladnutí pak okolní sopečné magma okolo hnědých jílových jader vytvořilo pomyslné sluneční „paprsky“, vznikly tak originální přírodní kresby na skalní stěně
Hyde
ZDRAVICE Z NÁCHODA...
Pavuk a vcela..........
farda
1)mutant utoci :D
2)lesni mravenec, ve sparech mrakoleva
.. a pak naky krajinky:rasta:
lipi
To stojí za výlet;)
Papek
Takový pozdrav ze začátku loňského léta. :)
pajloo
Nejake tie to foto s vyletov.

vsetky fotky su rozne stare
|8|
Něco málo k zmiňovanému HDR. Neříkám, že je to 100% ale přibližně takto by to mělo vypadat (až na to vypálený slunce uprostřed, což je špatně).

Bohužel v tomto případě byla k dispozici jen jedna fotka, která naštěstí byla ve formátu RAW. Z něj se dá dostat alespoň víc "dat".
Na HDR je nejlepší se vybavit stativem a pěkně si nacvakat fotky s odstupňovanou kompenzací expozice a pak to pěkne poslepovat v PC.
Druhou možností je použití přechodových filtrů, díky kterým je možné vměstnat na fotku "větší dynamický rozsah". A stačí udělat jednu fotku.
Hyde
...ještě jednou Náchod bez záchodu...
cajovnik
prihazuji par fotek z Gibraltaru, kde sem se byl podivat minuly tyden na dovce ve Spanelsku.
trochu zajimavosti o tom to (polo)ostrove, ktery se nachazi na jihu Spanelska. Odnepameti to bylo strategicke misto tudis o to byl velky zajem a hodne se o nej bojovalo.Kolem roku 1800 se stal Gibraltar Anglickou kolonii.
Ostrov velky 6 km2 a z toho je 60% skala, zije tam neuveritelnych 30 000 lidi.Cely ostrov je pod Anglickou korunou.Vsechno je to tam jak v Anglii, shopy, banky, zakony, jidlo atd.Dalsi zajimavosti je, ze za 2 svetove valky se prokopalo pres 50 km chodeb ve skale, coz je pro me opet fascinujici, kam se clovek podiva tak se nestaci divit, ostrov muze byt plne sobestacny i diky vode kterou zachytavaji na severni strane skaly, jsou tam ohromny zelezny platy po kterych styka voda dolu, kdyz prisi, a zachytava se ve velkych reservoirech, dalsi zajimavosti jsou opice, ktery sou spocitany do jedne a kazda ma svoje jmeno a je tez zaznamenan jaky kolif prirustek ci smrt jedince, opice jsou BEZOCASY, uff a to neni ani zpola co tento (polo)ostrov muze nabidnou, vrele doporucuji k nastave az budete v techto koncinach, jo abych nezapomnel jeste jednu ze zajimavosti, silnice ktera vede na ostrov, musi kolmo prekrizit runway, to znamena , ze kdys pristava letadlo tak ze musi zastavit veskery provoz a az po pristani ci vzletnuti letadla se muze pokracovat v jizde.
tak se pokochejte par obrazkama, prvni 3 jsou z myho fotaku po ceste na Gibraltar a zbytek sem naskenoval z brozury.

to byl zase jeden z povedenych zazitku v posledni dobe.
Caj






















Kamarádova fajršou... Btw. fakt si to dává!
OT:
citace:
Původní příspěvek od Locus


Pekny kulovy si dava.. Amater. Dneska uz do toho fusuje kazdej. :/


hele si ho neviděl na živo je to fakt jeden z nejlepších (lepší fireshow sem ještě skoro nikde neviděl a to sem byl spoustě, i profesionálních), nedam si na něj dopustit :) jo a vobčas do toho mixuje taky nějaký věci z capoeiry, no prostě mazec...:goldcup:
trochu chvály nikdy neuškodí, že :)
outdoorista
...tak schválně.....kdo našel letadlo na fotce?...;):)
Divoženka
Zdarec , přikládám snímky.
1)Šumava pod sněhem
2)Krmelec v bučině (opravdu na krasném místě))
3)Pověstně známá Macocha )CHKO Moravský kras) a snímek pocházející z horního můstku, je to jen částečný záběr do propasti, Macocha má hloubku krásných pouhopouhých 138 metrů, vidíte , jak nízko podemnou se nachází dolní můstek a jak nízko je propast ještě pod ním, protéká tam říčka a slézt to dolů, to musí stát za to,heh. Bohužel si toto místo u nás s oblibou vyhledávají sebevrazi (často) a skáčou to z horního můstku. Prasata. Pokud se tam vydáte , doporučuju v pozdních hodinách ve všední den, pokud se chcete vyhnout turistům.
4)Krmítko ( letos ani nebylo třeba moc přikrmovat) Dlask tlustozobý, Zvonek zelený, ten co není vidět Stehlík obecný
5)Vskutku luxusní skleník na hradě Veveří

...dodatek: přikládám ještě znovu ten krmelec, zas nesrovnalost, tak to není v pořadí + přikládám makro oběda,hehe, panenka, dobrou chuť
outdoorista
...pohled z Větruše na město....Ústečáci jistě vědí;):)
Rhino
Nějaký nový. Opět bez použití HDR..
co dělat,když není co dělat..fotit:D
PERRO
...
lipi
Pořídil sem si Tamron SP AF 28-75/2,8 XR DI LD Macro, tak sem to rochu zkoušel:)
Hyde
No, já sice žádný foťák pro sebe nepořizoval, ale zato jsem dostal ke kartonu cigaret nedávno webcam. na normální focení total shit, ovšemkdyž mi vypad z rukou, podařilo se mu tohle... hehe...


Kdo uhodne motiv, vyhrává zájezd do Dioptry :goldcup:
Bobík
Můj pes
PsYcHo84
gdyz mame toho valentyna.. kdo najde na fotce 2 hrdlicky?
Hyde
Divoženko, Trafo: blizoučko, no ten koberec, to by bylo plátýnko...
Zedy
Pořídil sem si novej foťák a fotím jak pošinutej:)
Hyde
To už máte u vás rozkvetlý kytičky?
Ten snímek č. 6 je nějaká struktůra, či co? či ledová tvořivost? či fotošop?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma