Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Groweři a jejich modely. - Klikni zde pro originální téma
S.M.L.
Moje oblíbené jsou: North Light, White Russia, AK47
ddt
2 hexamin : Je to geneticky upravena odroda americkou vladou (p0vodne) a je peekne brutal silna, snad jedna z najsilnejsiiich. No je to prevazne indika tak aspon vies aky ucinok mas cakat.
Staci,alebo kces vediet este nieco?
hexamin
uh zatial staci diky a vies zohnat klony??? :-))
ddt
neviem:) ja frci len out a tam sa zaobidem aj bez klonov.
Inak ak niekedy budes kcet vediet o hocijakej odrode tak daj vediet v tomto mam pomerne dobre znalosti:)
Ant
To : hexamin

Od schánění věcí ohledně pěstování je tu Bazar => zkus to tam :)
dlouhán
to vsvadlenka:
K2 je tusim mostly indica:)
vsvadlenka
Aha, máš pravdu, spletlo mně "Indica Sativa", viz. citace:
A relatively compact plant with compact buds, related to White Widow. Flowers are white with THC and produce a large yield. K2 is a white strain Indica Sativa with a smashing soft fruity sweet taste with a touch of spice and it has wonderful aroma. Great choice for indoor growing in limited space employing hydro or other indoor systems. K2 produces a spacey high which comes on quick.

Takže je to Indica nebo Sativa? Nebo kříženec?
dlouhán
Prave se mi dostaly do ruky seminka i s tim popisem a navodem na pesteni. Je to krizenec s vetsim podilem indiky. Jestli mas rad "up sativa high", zkus si sehnat rizky treba California Orange Bud. Neni to sice 100% sativa, ale 50/50 indica/sativa mix, ale ty ucinky ma a navic nepotrebujes pestirnu 3-4m do vysky. Taky je relativne jednoducha na pesteni a dobre se klonuje... + dobry vynos pokud dobre podminky mit...:) cusss
vsvadlenka
Diky za tip, zkusim se podivat v bazaru.
Hovoja
Cus lidi zacnam pestovat nemate nake prebitecne modely praha dekuju
Ant
To : Hovoja

Taky zkus bazar !!!!
danielgrmela
Je mi trapné to přiznat,ale zatím jenom:

- SHIVA

Doufám ,že se brzy polepším.
mikes
custe pridavam svoji ne moc velkou sbirku genetiky:
Snow white
Purple power
Blue mystic
Skunk 1 ale to je takovy smejdsky zebrak.z 10 semen od nirvany ktere byly jako bonus vyrostla 1 kytka
ddt
Tak prave mi dosli semenka:
White Rhino
Aurora Indica
a ako bonus 15 semienok Skunk#1 od Nirvana standard seeds co.
Ja ich proste milujem
grizly
Orange bud
Budha
haze/nothernlight
durga mata
santa maria




modry plamen
jack herer
mango
kobaka

a jeste par no name
drrat
Durban Poison - Nirvana seeds,
Sensi Skunk - Sensi seeds.
brkostajn
-k2
-holanckej skank
-blueberry
-a hafo normalní ganji s VELKEJMA palicema:-)
potdesigner
-k2
-skunk #1
-northern lights
-fourway
-euphoria
-mazar
-jamaikan chocolade

euphoria je absolutně nej
Dude
z rizku:
Nebula
NL
Beladona

z seminek
G13xBW

v seminkach
santa maria
bubblecious
Frigo
Právě jsem obdržel od Nirvany :

Hollands Hope
Super Skunk

Vše pochopitelně v semínkách.

Jižní morava
Lucia
Shiva shanti,Shiva Shanti II,Power Plant,Skywalker
loeX
no tak já mám prašivej california skunk a blackdominu(semínka)
Engaren
Durga mata
Swazi
Hydrothor
White Widow 2004

Nfo: Semena 3ks
Genetika jako 3 seeds zaslána členu Dlouhán ten by měl mít matku a kloníky cca někdy kolem září 2005 (tak bohužel z 3 seeds no mathers :( )
Matka: kill samý samci :(

Aktuálně dělá matku Hydegat

info: http://www.drchronic.com/products.asp?recnumber=798
Matrixx
ULTRA PEACH viz indoor by matrixx a foto,ale to teprve ze 33.dne květu
CITRUS
EGYPTIAN
Zhuler
blue berry
gza
Nazdárek...sičáci!!!! Můj model belladonna kdo nezná tak neví o co přichází!!!! Samba
bruggi
male zmeny:)
mothers: PwP
AK47
Apollo 11
Belladona
seeds: Shaman
Durban Poison
Early Riser
Herijuana
NLX

a melo by dopadnout Mendocino Madness :frog:
Thcmh
Blueberry viz.foto

Pojedu:
Budha
G13xBW
romaniak
valím WW a B 52
čipera
Lidičky mám velkou starost. Všechny modely se mě časem zkřížily a sklidil jsem jen hermáče, ted nemohu pěstovat. Pěstitelé pochopí, nejde zůstat mrtvý. Nemám financ na nákup. Jsem obyčejný človíček a tak prosím, škemrám o zaslání semen, aby jsme mohly zase žít.
PS: Je tma (hrůza)...

Těm kdo pomůže, adresu sdělím. S díky, Čusííík ČIPERA
GrandmammGANJA
Nazdarek Growery.
Hladal som na tuto temu ale niečo sa tu aj pisalo ale z toho mi nebolo uplne jasne ako to s tou Nirvanou je.
Je pravda,že maju menej kvalitnu genetiku?

Teda moja skusenost je taqa,že 2 roky fajčim iba slabšie modeliky od znamich dealerow.Teras som vyskušal Skunk no.1 z Nirvany vypestovany kamošom na zahrade na strednom Slovensku.
Je to sice čisty INDOOR.Ale musim uznat,že už som mal za tu dobu dost dobre modeliky (aj nake no name indoory) ale tento je zatial najlepši.teda faqt mna Nirvana nesklamala.Už mi cez ruky prešlo wela neznačkovych modelov,ale ten

Skunk no.1
VONA-nadhera,prvy krat som zistil,že ked niekto hovori,že model vonia po citrone tak to je naozaj pravda.
VIZOR-welmi krasne a welke kryštaliky a aj na to,že to bola slaba letna sezona neobyčajne tvrde palice.
CHUT-tak isto,welky zažitok,mnaamm...
UCINKY-faqt som zatial lepši model nemal.Som zviknuty na hulenie cez vodne bongo (po vašom-VYTAH,KYBEL,NATAHOVACKA)
a faqt stači 1-2 megaprdy a člowek je na 4 hodiny uplne mimo.

HEAD PROBLEM je ten,že xcem na buduci rok kupit DURBANKA a neviem sa rozhodnut či z Nirvany za 11 euro alebo račej Dutch Passion za 32 euro.
Ak niekto mate vzajomne skusenosti s timito seedbankami taq mi prosim poradte,či mam investovat radšej do tej DP.Zaleži mi predovšetkym na kvalite.
Nerad by som vyhadzoval kopu penazi za model tych istych kvalit ak možem mat to iste o polovicu lacnejši.NAZDAREK !
Dudušek
Ahoj GrandmammGANJA, takže k tvojí otezce:
1. Je to jen a jen moje zkušenost(někteří členové semnou nemusí souhlasit:) )
2. Durbana mám od Bubíka( a ten je fakt skvělej:) ), takže přímo u této odrůdy ti neporadím
3. Nirvana vs Dutch Passion?? Hmm, jednoznačně Dutch passion:) A proč?? To je jednoduché, oni nekecají s dobou dozrávání, genetika je daleko víc stabilní jak od Nirvány a taky mám větší úspěšnost u klíčení semínek(v tom klíčení to bude asi diskutabilní - záleží na odrůdě!!) Ale stabilita genetiky hraje podle mě velkou roli a když kupuješ nějakou méně známou odrůdu, tak doba dozrávání je taky důležitá!! Měl jsem třeba Early Bud a NPP od Nirvány a u obou byl velký problém v nestabilní genetice a době dozrávání - NPP jsem ani nesklidil, sice jsem mohl, ale nemělo to ani cenu(tak jsem ho obětoval:) ) Od Dutch Passion - Orange Bud i Passion 1 jsem jel, u toho Orange Budu mi to bylo pouze řečeno(že je to od Dutch passion - nemůžu se na 100% zaručit), ale genetika byla stabilní a doba dozrávání byla dokonce kratší než udávají... Na druhou stranu jsem měl Ice od Nirvány a ten mi krásně dozrál - 100% spokojenost:)
GrandmammGANJA
taq diki dudušek.JA podla toho čo som čital od skusenych growerow,tiež myslim že DP ma stabilnejšiu genetiku.
Asi radšej došporim tych par eurikow a objednam od tych Dutchow.
Wšetci howoria aj o tom,že ich genetika je najvhodnejčia pre naše nie vždy 100-percentne podnebie.Taq dik a majte sa !
tdan
Taky me ceka prvni nakup semen procet sem toho tady dost skvely napady a tak bude to muj prvni indoor co rikate na nirvana mix nebo mam radsi zkusit jeden model ss, hp , afgan s outdoorem mam bohate zkusenosti letosek me dohnal do indooru nekdo me totalne vyjebal dik za info
P3DRO5
zdravim, už ted přemyšlím, jaké si obědnám semínka na příští rok a rozhoduji se mezi California Orange/Skunk,Afghanem a durban poisonem a nevim ktery z techto 3 modelu si mám vybrat........semínka si chci obědnat z www.hanfsamen.at/.........vsechna seminka jsou na outdoor
BomberMan
Hm tak to ti neporadim ale mě se hodně líbí Shivas Joy (v položce Herbaria) tenhle modýlek bych si vzal já :)
k.o.h.o.u.t.
Mám na out nějaký semena orange budu sem z východních čech kdyby někdo chtěl changnout 5 - 8 semínek nejsem proti :)
Případný zájemce nechťˇse ozve do PM ! :)
peac
danielgrmela
No bylo by dobre kdyby se taky psalo odkud dotycny je.
Ja sem z Ostravy a nemam momentalne nic.
ThunderFuck!
zdarec, moje semna jsou:
Sensi Star
Northern light
Shiva
Bushman
Čáryfuck!

BRNO
rys
swazi skunk purple tops
Husty18
IP a Ak-47 jo a nekde na ceste by mel bejt SPICE :D
IP a Early skunk.:-)
mee.too
taky letošní out: ice queen + nakej no name sunk
Svahadji
hehe přínosnej thread :D :D

NL :)
Soul Rebel
Svahadji> no puvodne to melo jinej smysl - kazdej tu napsal asi spis matky, ze kterejch by byl ochotnej poskytnout rezy. Kazdopadne ted je to uplne na ho*no, kdyz kazdej jen napise co mu roste na poli:rolleyes:
Undersehn Awas
Top 44,
Blue Berry,
Silver Haze,
Skunk Red Hair
KC33 x Master Kush,
Great white Shark x Belladona..
Hydrothor
Prosím pište zde pouze své matky z originálních semínek poslaných seedbankami. Na škodu by nebylo drobné info pod čím je udržována a z kolika seeds je selektována. Díky všem kteří budou dále respektovat původní smysl threadu.
to Soul Rebel:já klidně řezy poskytnu:)
danilaos
LSD- BOG
Lavender-Soma fem.
Blueberry-Dutch pasion
Indian Skunk-seedsman
u4eea
Fine tohle zni dobre, ale jenom se chlubim. hech. Nenabizim, asi je jinej thread na chlubeni, ale tenhle uz je za*ranej dost. A vlastne... mozna dam ale jenom za vymenu za neco lepsiho treba sour diesel a tak. Uvidime.

Aurora B. Flying Dutchman- selekce 10 seminek 2 roky stara 2 phena jeden na vynos, jeden co chutna lip.

White Widow- Greenhouse- vyhodila matky- hroznej model, radsi objednat sensi nebo nirvana

Hindu Kush- Degraduje do neceho silnejsiho ritciho a dokveta mi o dva tydny driv. Mozna bych sme si mohly nechat poradit od Metropu (ma pripravek ktery tehle degradaci ma branit). Aneb muzu hodit Cimermanovku a pokusit se vyslechtit tu pozitivni cast degredace.

Master Kush- Od Nirvany- a je fakt dobrej. vyslechtenej Mauem a vyherce CC 10 seminek- 6 samic 3 phena, velmi silny uspavadlo

White Rhino- Od nirvany, tenhle model nedam a za 250 nebo co ti seminka stoji tak doporucuju si objednat. Neni to pravy nosorozec ale nosorozec z hazem. Mua vlastne krizi sve samicky jenom z parma samcema, myslim ze tam ma skunk 1, haze, a NL samce. Takze neocekavejte od Nirvana Modely tu origos kytku ale se skusenosti muzu rict ze maj nejake veci lepsi, napriklad ten nosorozec.
10 seminek- 6 samic, vsechni jine, jedna nechutna, jedna je slaba (coz je dobre) vyska po hazovi. 60 dni

Bangi Haze- Ace seeds- Velmi dobry hutny haze. Velky vynos hotovy do 60 dnu, ale na me moc hutny, krasna vune- zemini. tohle je model pro ti ktery maj radi hashove chute a vune.

Biddy Early- No comment- 10 seminek 4 samicky, vsechny sladky a silny. Bomba. Venku magicka sila

Sadhu- 10 seminek 5 samic, velmi silny model, poslal me do nemocnice kdys sem rezala a pak si sahla do oka. Tak silnou reakci ze me odvazely v sanitce. Otoky vsude, nemohla dychat oci neotevrela. Ted rezam z rukavicema

Citral- Nirvana super vynos ale nedoporucuju, matky odkvetaj venku, chut jak..... ani nevim ale me nechutna. 10 seminek 6 samic tri fialky, jedna sativa (f), tri zlute, jedna super vynos fialka a jedna zluta vynosna

Martian Mean Green- DNA CC winner 2006 3rd place
Nedam- ale objednejte si protoze tohle stoji za to.

To sem ale krava, co?

PS setrete svoji genetiku. Date rez dobreho a bude ho myt kazdy degradovani behem chvily, doufam ze to za to kilo dve nestoji. Naucte se selektovat, alespon se pak neco priucim. A dokud mi nekdo DOBRE neodpovi na to jak SPRAVNE vyselektovat matku, ci vybrat phenotyp, tak ja NEPRESTUNU se chovat drze a nadrazene. Protoze ja vim ze je tu nekde nekdo kdo vi. Ted jen ho najit.

No vazne kdys uz vam to tady tak zas***m svejme egoistickima kecama tak neuskodi i tu se vas mily groweri zeptat jak teda vybirate ti vase matky. Me prijde ze to kazdej bere podle sveho coz je spravne. {je jasny raketko ze co nejvic nejlepsiho} ale z mejch White Rhino je dobrejch silnich pet matek kazda jina, vsechni hrozne dobre chutnaj a zhulujou. Pak teda odolnost na brebery, a dehydratace, a degredace. Ale co vic, to tady je tolik groweru a nikdo mi nemuze poradne poradit jak vybirat. Jak ste vybrali vi, to vsechno bylo tak jasne od zacatku? Hned je jedna nejlepsi. Neverim ze to tak funguje, treba DJ Short zna stovky phenotypu pro Blueberry, a asi snad 100 na Flow. Ted mi reknete jak z 100 phenotypu bych ste vybrali nejlepsi. To me uspokoji a ja se pak nebudu chovat jak takova pi*a. PM's please

Later gators, :)

Vase odana, zhulena, a navzdy roztekana euforka.
Hunter37
Tak jak to vypadá, nabízíte někdo řezy?
MCprásk
loni sem měl nasazené jen jeden řízek blueberry, letos chci sadit early girl, top 44 a hashberry
Picbon
Zdravim vsechny pestitele... Pojedu dalsi indoor a v prubehu vsech pestovani jsem se zajimal o ruzne odrudy atd. Poslednim kousek ve skrini byl New York city diesel, z vyraznou vuni i vcelku dobrou chuti. Nyni bych chtel zkusit neco dalsiho a rozhoduji se mezi temito odrudami: Blueberry, Mazar, WW nebo Orande bud. Vsechny jsou vetsinou razeny mezi nej odrudy. Avsak me by zajimali zkusenosti od pestitelu, ktery zkusili pestovat nejake z techto odrud a mohli by porovnat, ktera je v cem lepsi, co se pestovani tyce (vlhkost, osvetleni, nachylnost k parazitum ci hnilobe. a celkova narocnost).
Diky vsem za nazory ci rady ;-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma