Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 2 3 [4] 
PH a EC metr, jaky strojek vybrat? - Klikni zde pro originální téma
Woody
HydroBoy .. videl som presne tento v jednej akva predajni na takom tom najvacsom prezentacnom rastlinnom akvariu .. to akvarko vizeralo krasne .. skoda len, ze som sa nato nic nepovypytoval .. cena je v pohode a ty pises, ze uz si sa rozhodol to risknut .. ak to urobis urcite potom informuj prosim ta ..

recenzie tiez napovedaju, ze to bude risk :D
El Dudelíno
citace:
Původní příspěvek od Woody
mam Ph meter Essentials .. nepouzivam ziadny udrziavaci roztok ... ani ho nekalibrujem ..iba raz za cas skusim zmerat kalibracny roztok Ph7 a Ph4 a vzdy ukaze presne .. myslim, ze raz mal odchylku ked ukazal 7,1 :)

pred tym som mal Adwa a to bol smejd , skusil som vymenit sondu a furt ukazoval somariny ..

EC meter mam z ebay za 7 ecky aj s dopravou .. takisto ziadna kalibracia .. pravidelne premeriavam vodu v akvariach , kohutikovu , dazdovu a v troch lesnych studnickach .. ukazuje stabilne hodnody .. teraz ale lejem hnojky Biobizz a tie sa merat nedaju , takze mi je na nic ..


Stejná volba, stejná zkušenost
HydroBoy
El Dudelino, prosím jak ze se biobizz nedá měřit? Rád se priucim proč tomu tak je. Díky
Growoli
Něco podobného z Ali mám 2x a super,jednou za čas zkalibrovat a cajk náhradní sonda vyjde na 200kc takže jasná volba oproti kupovaným v ČR kde náhradní sonda stojí pomalu co celej měřák
El Dudelíno
citace:
Původní příspěvek od HydroBoy
El Dudelino, prosím jak ze se biobizz nedá měřit? Rád se priucim proč tomu tak je. Díky
no na tohle jsem nereagoval. Jen o zkušenosti o přístrojích o tom je tohle téma.
Ale zkus hledat EC a organická hnojiva. Doctes se.
GL
tucnak229
Zdravím mám problém s kalibrací u svého ph metru Essential.

Když jsem ho koupil vše proběhlo naprosto v pořádku. Koupil jsem kalibrovací roztoky s pH 4 a 7 od vitalinku a uchovávací roztok https://www.hotchilli.cz/mereni/kcl...i-roztok-300ml/ ve kterém jsem měl pár kapek jak se píše aby elektroda nevyschla. nyní asi po dvou týdnech jsem chtěl pro jistotu ph metr zkalibrovat a bohužel se mi nedaří jej zkalibrovat.
Max70
Mne občas pomohlo ho nechat v obyčejný vodě přes noc a pak nakalibrovat
messimen
Zdravím můžete mi někdo poradit co mám dělat když se mi co 2 hodiny zvedá ph z 5,8 na 7,5-8 ? Díky nevím čím to muže být pěstují v Aeru homemade. Ve vodě mám mist maker který má lepicí páskou zalepene led diody aby nesvitil na kořeny ( ještě totiž čekám až mi přijde bez světel) myslíte ze to je tou lepicí páskou? Díky za rady
HydroBoy
to messimen .
No nejsem tak jako úplně expert ale myslím si žena vině je kovový mlhovač který so moc nerozumi s hnojivy a tudíž ti to tam habruje. Asi nebudu jedinný kdo ti řekne že i blbá kovová sponka ti doáže zničit celý systém.... oosobně jsem to co popisuješ hledal někde na netu abych to viděl ale nic sem nenašel. Nápad dobrej :D :D :D
HydroBoy
to:messimen tak beru zpět, tento způsob se rozmáhá více a více takže se omlouvám za mé chybné mínění, jinak jsem na toto založil nové téma, tak kdybys chtěl napiš sem ať se to trošku rozjede, chystám se na první kolo tohohle pokusu a už se více než těším :)
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=83221


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma