Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
((( Hypermass Matrixx Grow System ))) SKLIZENO 1,025 g/W - Klikni zde pro originální téma
Matrixx
to cream : no šestikilo by bylo asi lepší,ale zase lepší tohle než drátem do woka :D
Matrixx
to alllllllll: dnes jsem obral žluté listy a upravil vodu,asi posledních 50 L živ roztoku s hnojkama a GS :wink: jinak jsem udělal zase pár foteček paliček opět v rozlišení 1280 X 960 :D mam z nich megaradost, no posuďte sami přátelé, je tomu právě 46 dní co jsou na kwětu, plánuju ještě 8 dní a pak 10 dní FS a dva dny tma :wink: už se moc těšim na první vochutnávko po FS

TECHNICKÁ DATA:
teplota: 17-28°C
vlhkost: 28%
pH: 5,8
Matrixx
Taq a je to........ v konkurzu na výběr genetiky pro..... vyhrály The Flying Dutchmen a modely The Pure a Pineapple Punch přímo od produkce :D taq uvidíme co se z toho vyklube, už je objednáno :wink:
Matrixx
takže aby to tu nestálo :D dneska jsem rostliny zalil čistou upravenou vodou s GS a nachystal poslední našlapanou várku živného roztoku (AH+GS+tabzzz) takže po vyčerpání přechází do stadia FS :D a navíc jsem udělal pár makrofotek pro vás přátelé (fotky byly půvdně v rozlišení 3200 X 2400 škoda, že jsem je musel zmenšovat :D 1280 X 960 )
Matrixx
Zdarwim fšechny posluchačeeeeee :D mam pro vás pár foteček z 50. dne na kwětu :wink: bohužel jsem přišel o foťák, takže musim fotit se starym a to neni ono, ale snad do sklizně pořídím něco lepšího :D tak prosím omluvte kvalitu fotek, ale zase tak šílený to snad není, děkuji za pochopení
Matrixx
to all: stále čekám na nový foťáček, dost se na něj těšim, jen prozradim že bude od SONY a není nejlevnější :D a fotky z něj jsou opravdu krutost.......... jinak od zítra nebo pozítří přestupuju na FS + čistá voda
Matrixx
Tak jsem tu z dalším UPDATEmmm :D počátkem dnešního dne začína fáze proplachu rostlin ( Final Solution + čistá voda ) na flushingu je nechám zhruba 10 dnů, jinak jsem samosebou udělal opět pár foteček z 55.dne na kwětu......doufám, že se budou fotečky líbit, v podnělí by měl konečně dorazit nový FOTOaparát....... Pěstu Zdar jinak doporučuji zvětšit si fotky na originální rozlišení :D (1280 X 960 )

TECHNICKÁ DATA:
teplota: 17-27°C
vlhkost: 29%
pH: 6,5
Matrixx
tak konečně foťáček dotazil, bohužel jsem byl docela unavenej a tak sem pořídil jen pár zkušebních foteček.....ta druhá je v širokoúhlém formátu pro HD televizory a má full HD samozřejmně zmenšená z 3428 pix na 1440 š ... :D a umí dokonce ISO3200 a makro od 1 cm :D zítra udělám pár foteček a uvidíme jak to bude vypadat
Matrixx
Zdrawim fšechny fanoušky smokesportu :D tak jsem pro vás nafotil pár foteček z 60. dne na kwětu a 6. dne z flushe, pomalu ale jistě se to blíží, doufám ke zdárnému konci, s novým fotoaparátem jsem vcelku zpokojen :D jinak jsem megalomansky zvědav na chuť produktu, no nebudu to vokecávat, doufám, že se budete kochat jako já, aspoň obrazově :wink: poslední dvě fota DOPORUČUJI ZVĚTŠIT DO ORIGINÁLNÍ VELIKOSTI jaman
Matrixx
modrá je dobrá aneb šiškebab :D večer MACRO PICTURES :wink: ale jako fakt , že makro :D] a tady ochutnávka
Matrixx
tak a tady ty slibované fotečky bez blesku a stabilizačních pomůcek, nechť žije stativ :D :wink: doufám, že se vám budou líbit ( pro jejich deaitlní preciznost doporučuji zvětšit na originální velikost :wink:
Matrixx
a takhle to vypadá 62. den na květu a 8. den na flushi, na flushi to bude ještě 6 dní a pak 2 dny destilka (chci aby to byla maximálně pročištěný) ....... fotky celku venku a vevnitř growsystemu
Matrixx
to Eloren: díky díky

to other: dnes proběhla další mýchačka 50 L flush. roztoku, takže na kočky čeká ještě tak 4-5 dní FS a pak 2 dny destilka a kompletní manipedikůra :D tak uvidíme, jak to dopadne
luckyBOB
ty jo tebe jsem si tu ani nevsiml(toho trydu) ..:)
tak to cekuj a rikam si kurva co je to zase za salamy..to su rad ze sem te neprehledl...fakt pekny.taky jsem zastancem coco+drip.skrin podle mojeho gusta.jen tak dale
asi jen jedine co bych mohl vytknout tak ty spodni palicky..spodek bych dal pryc.jak jsou ty rostliny vysoke? pokud vic nez 1m tak ty spodky jsou dole zbytecne priteli..
kacko ti dam az po harvestu..:)

peace
Matrixx
to luckyBOB: maji tak 1,0 - 1,1 M spodky používám na pečivo a jiné pochutiny :wink: anebo skuff

to other: dnes předposlední flush s FS a pak už jen destilka, tak litr pro každou rostlinu :D jsem zvědav na výsledný produkt, testy proběhli zatím bez zranění :D

Děkuju za karmy a zájem o můj THREAD s pozdrawem M@triXx


TECHNICKÁ DATA:
teplota: 16-25°C
vlhkost: 30%
pH: 7,0
Svahadji
Ahoj! Proč tak vysoký pH?
Rhino
citace:
Původní příspěvek od Svahadji
Ahoj! Proč tak vysoký pH?

Taky sem na to koukal :confused:.. Asi to bude mít něco společnýho s flushem..
Matrixx
Milí přátelé, dny, kdy se rostliny stanou posvátnou záležitostí se neodvratitelně blíží, a proto sem pro Vás udělal pár fotografií z 68. dne na kwětu, od zítra nastupuje na řadu destilovaná voda pro finální proplach po dobu dvou dnů a pak ještě jeden den tmy, dnes jsem oštípal pár paliček ze spodku, které jsem chtěl stejně použít pro vaření, zítra slaví jeden zdejší člen naozeniny a tak musím vzít samo sebou něco na košt....... Pěstu Zdar
Svahadji
Hmm.. 68. den a ještě není konec.. No třeba NL má dobu květu 45-52 dní.. o Top44 ani nemluvě.. Jak to někdo výstižně napsal - pěstuješ uspávače hadů? :D Fotky krásný, ale připadá mi že podle nich je to už dávno zralý...
Jack Herer , TOP 44 , Northern Lights , Voodoo Skunk , Chronic - jen JH má z nich do 70 ...
Matrixx
to sva: no podle testů, který jsem proved to moc neuspává kámo (dáme joint až pojedu za Jedulí a uvidíme :D ) :frog: ale kritika musí bejt :wink:
Matrixx
Milí přátelé, konečně nadešla chvíle oné velkolepé události, SKLIZNĚ !

Od počátku této kompelace uběhlo 30 dnů na růstu a 71 dnů na kwětu tůdíž 101 dnů komplet sakum prdum.

Po celou dobu tohoto growu jsem nebyl zcela zpokojen a i teď by to mohlo být lepší,ale chybami se i SYSTEM učí :D a tak doufám, že další system grow proběhne lépe a bude vás bavit stejně tak jako mě.

Celkovou spotřebu elektrické energie bohužel neznám,ale dozvim se jí při placení :D jinak spotřeba hnojiv a ostatních výživových doplňků byla myslím únosná a efektivní.

Na celkové výsledky výnosu a smokereportů si budeme muset ještě chvilku počkat, ale již předem mohu předeslat, že se máte na co těšit ( a já o něco méně více :D )

Nakonec bych chtěl poděkovat všem, kteří mě jakkoliv podpořili, či jen sledovali můj THREAD a také za káčka. (hlavně pak SAMovi a eso rimmerovi )
Košťál
nemáš z toho nějaké matky?
Matrixx
Fáze sušení je jistě nezadbatelná, již z hlediska pozdější kvality a chuti výsledného produktu, a proto je potřeba na ní dbát. Já osobně sušim v místnosti s teplotou od 15-17 ºC a vlhkostí něco kolem 65-75 % se zajištěním přísunu čestvého vzduchu a řádné cirkulace. Rostlinu zbavim fšech listů i těch malích z palic ( zneužiju při kuchtění :D ) a zavěsím jí vzhůru kořenem.........a pak už jen čekám cca 3-4 týdny, poté uzavřu do vzduchotěsné nádoby (nej je VAX ) a ukládám na temné (uplná tma ) a chladné místo ( 0-10 ºC ) sem tam otevřu vyndám na košt a pak zase řádně utěsním :wink: dle mého názoru dosáhne kouření nejlepší kvality tak 60 - 75 den po sklizni při zachování skladovacích podmínek, protože nejen víno zraje :D Pěstu Zdarrr

to eso: díky Eso :D


to lubinov: :wink: Ď


to Koštál: ne (čti pozorně, tedy pokut si se nekouk pouze na poslední stránku) :D
Matrixx
pro fanoušky a nejen pro mě další kratší grow video....... pro pobavení tady http://www.youtube.com/watch?v=q4JdIo58cZM
Trafo
Moc pěkněj grow. Jako věřím, že ty výpěstky jsou killing full, ale ta hudba je opravdu... není určená pro posluchače co mají něco podobného v podpisu jako já...doporučuji mute. K
Matrixx
to trafo:jj :D díky, ta hudba je :love: stejně tak ja Jungle, dělám hudbu fšech směrů a Jungle hraju taky viz. http://bassrangers.wz.cz jako spojení elektronické hudby s instrumentální (hraju na el.katyru a doplňuju Dj e a Mc´čko ) dnes jsem rozdělali tuhle webovou stránku, do týdne to bude šlapat, tak pak můžeš uchutnat z naší jídelny zvuků ) :D
Trafo
A co download? Jsem byl zvědav, ale věřím, že to určitě doplníš. Znám taky podobný lidi....svůjd death-core si remixnul do DnB a podobně. Pak si na třebe zajdu až budeš hrát někde po okolí. Jinak asi už jen plné kotle a vyprodané bary :). Trafo
Matrixx
to other: tak materiál byl přestěhován do sušší místnosti s vlhkostí kolem 55-65 % a teplotou od 15 - 18 stupňů Celsia, zatim fšechny košty ze spodních nedokveltích paliček , které proběhli byly velice zdárné,tak jse zvědav na materiál tak za 2 měsíce, přibližně za 3 týdny napíšu SMOKEREPORT s celkovým hodnocením a doufejme všemi ostatními udáji o průběhu growu (celkový výnos, spotřeba el. energie, hnojiv a ostatních výživovích doplňků ).....
Matrixx
no suší se to rychleji než jsem čekal :D padá z toho takovej krystalově bílej prášek :D .... jedna ze spodních paliček TOP 44
Matrixx
Tak a máme USUŠENO :D odedneška do příštího čtvrtka můžete TIPOVAT kolik toho celkem je :D jako nápovědu přidám pár foteček aneb hrnečku vař :D ( v rozlišení 1600 X 1200 ) , které doporučuji otevřít v originální velikosti a řádně prozkoumat :D
Libang
můj tip je 402G
Lupus
386.34353g ;) :D


EDIT - tipy postupne klesaji takze menim nazor bude to 386.34352g :eek:
danihel
345,67g
Trafo
420 G :)
375 G
Ganjaholickz
preju samozrejme co nejvic ale videl bych to realnejsi taky jako eso bliz ke 300 .....
takze muj tip : 307,5 g
Hanulkááá
310g
Rhino
360 gé :bandit:
Bombs
295

btw. great grow mr. grower!
drtikol
270G

doufam ze okostuju ;)
Lahvan_FlaskiCZ
rovných 287,5g :) :afro:
jinak samozdřejmě GG
papaja
zdar matrixxi gratuluju k výpěstku a odhaduju to na 295 g
pěkně jsem si to všechno pročítal a potěšils jsi mne...
takže se měj a užívej dne
konopnak
přidávám se ke gratulacim a taky si tipnu: takovejch 328g.
365 g
MEDICINEMAN
Ja bych to videl tak na 340..
Kokura
281,8
Čtveroo
Já bych řekl, že 323g
Chuck Taylors
303g
JAHmaican
299g
Kwjetoň
245 gé ani o chlup víc.. :p:
Matrixx
to all: Do 19.7. můžute ještě tipovat..... :D tipy jsou dosti odlišné,no uvidíme :D
moj tip je 333g
Matrixx
tyhle dvě žabičky, co jsem vyfotil (doporučuji zvětšit na originální velikost) :wink: by prý také rády tipovali :D ta první prý 444 gé a ta druhá 333 gé :D
BigStickyBud
408gé ti přeji :)
Vochomurka
351 g

jo a jaka je cena??? :D :D :D
mrakoplas
321g
romaniak
425g
zizik
verim Tvoji prvni zabe, takze 444 gramu je pro me jasna volba ;-)
DEVIATIO
333
mike_jones
380,1g
Matrixx
tak zítra se dozvíte, kolik toho nakonec je..... :D tipy jsou opravdu rozmanité...
Kutas
271 good job :)
Tayem de Tox
náběh na síň slávy, řek bych :bravo:

386?
Sciurus
Pěkné fotky:)

255 , jsem zvědav kolik toho nakonec bude.

EDIT, přehodnotil jsem svuj tip a z 240 přepsal na 255:angel::D
Matrixx
matrixx original :D ......
joao
321g
Matrixx
Tímto okamžikem zastavuji tipování :D

spotřeba el. energie : fáze 18/6 270 kWh
fáze 12/12 510 kWh

VÝNOS: 1,025 g/Watt tudíž 410 gramů celkové hmotnosti materiálu

Popravdě by to mohlo být i lepší,ale co, chybama se i system učí :D takže díky všem za podporu a bal bla bla........ hlavně pak SAMovi a Eso Rommerovi :D

Jinak vítězem tipovačky se stává BigStickyBud s tipem 408 gramů ( pokud chce nějakou cenu, nechť se mi ozve na PM )
Kwjetoň
kurva to sem tě nějak podcenil :D

stejnak sis to vymyslel :p: :flick: :D ale néé kdepa, věřim ti a přeju ať se tou marihuánou ukouříš xmrti.. :D

gudlak do dalších pokusů..
Q
Matrixx
to Kwjetoň: díky za upřímnost :D doufám, že další grow bude lepší, můj cíl je 1,3 g/W :wink:
Ganjaholickz
moc dobre tak to cumim to sem teda podhodnotil konzistenci hehe
preju at ti to v dalsi vyjde(1,3g/w) a enjoy your smoke
Kwjetoň
jasný, já a Sciurus sme totiž profi tipaři, schválně jsi to nafotil ve vysokym kýbli, aby to vypadalo že toho je málo...
no příště budu vědět, že matrixx je starej obložák a intrikán, kterej patří do mučírny... :vampire:

doufám že ti zaskočí hašový vlákno v krku.. :p:
Libang
hehe , neni aji 2 a 3 místo ??
Matrixx
to libang: bohužel.... :D ale abys neřek, že jsem necita :D K+ pro tebe.... a 3. místo
Lukyn
zdarec, "bohužel":-)( jsem byl na dovolenné během tvé soutěže a pak jeste nez sem se dostal ke kompu.... moc ti gratuluji ke žním. teď když jsem tu tak sem akorat naštván že jsem tu skutečně nebyl, páč když jsme to pročítal tak jsem si vzpoměl že na začátku máš výnos "1,025 g/Watt" at tak jsem si to jen tak pro blbost vynásobil *400... a co mi vyšlo... číslo ke kterému jsem se dočetl o chvíly později: :-))))))))))))))))))))))))) no co smula ve hře, štestí......
Big Shit
maso :eek: a kdy bude ten smokereport ????
Matrixx
o výkendu BIG SMOKE REPORT :D
Libang
A jeste bych chtel navrhnout přesun do síně slávy.... :D
Matrixx
to Libang: :eek: :D hmmmm tak to musíš apelovat na nějakého MODa :D asi
Matrixx
mini SMOKEREPORT (čekám,až dofermentuju): fšechno to zdělává na krupici :D možná po Voodoo by se dal řídit vůz, ovšem platí to, že pokud někde dřepnete na prdel a zapnete bednu tak jasnej KO :D super je to, že i po celodenim hulení ( 1-1,5 g) vás to znovu řádně vodpálí, jinak vítězem je pro mě prozatim Jack Herrer a po něm Voodoo Skunk.......
Trafo
Jooo konečně nějaký umístění :D. Prostě krásnej grow.
Matrixx
Příroda volá :D http://grower.cz/forum/showthread....10&pagenumber=3
Matrixx
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=30890 :wink:
pan.zzz
checht... :D co ten smokereport??? zajima me hlavne top44:)). jinak jsem taky pro to aby jse tenhle thread presunul do SINE SLAVY 8-)
DEVIATIO
tak to si musim vyeditovat komentare,at to nevypada ze jsem uplné játro.-)

ikdyz ;-D
stejne me tu nidko nezna,tak ani muk...
Matrixx
NEXT GROW http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=31107
Matrixx
OUT GROW http://grower.cz/forum/showthread....2385#post592385
Matrixx
VÝSLEDKY

stav:

1. Jack Herrer ( clear HIGH )
2. NL ( potent STONED )
3. Voodoo Skunk ( stoned/high )

výnos:

1. NL
2. TOP 44
3. Jack Herrer
Ono
Ahoj Matrixx:

To vyššie pH ku koncu kvetu bolo spôsobené tým Final Solutionom?

Podľa tvojho názoru je názov Green Sensation korešpondujúci so skutočnosťou? Podľa obrázkov by sa dalo povedať, že áno, ale zaujíma ma tvoj pohľad.:) Vďaka.
Matrixx
to Ono: to vyšší Ph bylo nejspíš způsobeno vysokým obsahem P a K a co se týče FS tak sem spokojen,ale .... myslim, že je poměr cena/kvalita nepřiměřená....

a ieště jedna fotečka z archivu :D
Matrixx
a takhle to vypadá suchí :teef:
.........
killspider
hele jaky mas rozmer ty skrine ???


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma